>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO BLAST Pro Series

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 22-23 marca 2019
Miejsce: São Paulo (Brazylia)
Pula nagród: 250 000 $
Liczba drużyn: 6
Kursy na zwycięzce turnieju z Totalbet:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
MiBR - ENCE
mapa: train
godzina: 23:00
Dla obu drużyn jest to bardzo dobra mapa. Zatem pierwszy bet jaki się nasuwa, to over rund. MiBR jako gospodarz turnieju jest stawiany w roli faworyta. Do tego ENCE po Majorze trochę się rozluźnili, co raczej nikogo nie dziwi. Natomiast dzisiaj zaczynają kolejny turniej LANowy z dużą pewnością siebie jako finaliści z Katowic. Myślę, że będzie to ciekawy pojedynek, w którym nie podejmuje się wytypować zwycięzcy.
Typ: powyżej 26.5 rund @1.94 LVbet
⛔16:9
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
FaZe - NiP
Zwycięstwo FaZe
@2.10 Unibet ⛔
Wyniki FaZe nie są powalające jeśli chodzi o Mirage&#39;a w trybie LAN. Szwedzi natomiast radzą sobie dobrze tylko z drużynami słabszymi od nich samych (Mowa tutaj o Vici, Vega Squadron itd.) a na początku marca z Astralis przegrali wynikiem 16-2. Ciężko również pomóc sobie formą zespołów, bo ta też nie wygląda zachwycająco. W ostatnich meczach FaZe zauważyłem że Mirage był banowany jako drugi w puli map FaZe, natomiast NiP czasami nie przejmuje się tą mapą, a nieraz nawet mapa została wybrana przez Szwedów. Warto dodać, że w dalszym ciągu Draken gra za Dennisa, a FaZe od dawna się nie otworzyło. Moim zdaniem będzie to sprawdzian z którego zwycięsko powinni wyjść gracze FaZe, ponieważ wierzę w przełamanie tego zespołu który gra przeciętnie.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Faze Nip 1 1,9 Totalbet nie oglądałem
Faze powoli ale się rozkręca. Na majorze przegrali 2;1 z nip. Ale tam forme miał forrest z rezem, lekro coś dokładał a draken i get poza grą. W faze nikt jakoś rażąco nie odstaje. A w nip muszą liczyć na wyżej wymienioną 3 zeby wygrać jakiś poważny mecz.
Mibr Ence 1.55 Mibr Totalbet Powoli brazyliczycy robili powrót ale runda 4vs1 allu awp w wiadomym miejscu i wszyscy wchodza pod celownik.
Mapa, którą grają jako swój pick zarówno brazyliczycy jaki i finowie. Idę w stronę gospodarzy, gdyż są bardziej doświadczeni. Grają u siebie, inna strefa czasowa ( 1 mecz). Ostatnio odpadli w chinach niespodziewanie z windingo, ale po majorze też słabiej prezentowali się gracze z finlandii. Ence doszli do finału gdzie przegrali z astralis. Duńczycy rozprawili się z mibrem również 2;0. Ale na overpasie brazyliczycy zaprezentowali się bardzo dobrze. Przegrali głównie przez ekonomie, która obecnie jest zmieniona.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Powie mi ktoś co jest z formą FaZe? Przecież ta drużyna kompletnie nie ma formy, od listopada 2018 nie wygrali nic sensownego i wszędzie dostają po dupie... Podoba mi się system map na tym turnieju bo nie zobaczymy żadnych narzuconych map które mogły być jednostronne (Np. Inferno i Nuke u Astralis), tylko zacięta rywalizacja. Tak czy inaczej nie mam pojęcia na jakim turnieju FaZe mógłby wziąć się do roboty, bo jak do tej pory odpuszczają(??) wszystko...
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Nie ma czasu na analizy więc podam suche typy, niestety.

Astralis - ENCE
Zwycięstwo Astralis
@1.30 Unibet ✅

FaZe - MiBR

Zwycięstwo MiBR @1.70 Unibet ⛔
No, oczywiście... Jak postawię na FaZe to nie ugrają nic, ale jak postawię przeciwko FaZe to chłopaki od razu wygrają!
NiP - Liquid
Zwycięstwo Liquid @1.60 Unibet ✅
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Liquid - FaZe
Zwycięstwo Liquid @1.40 Unibet ✅
Jeśli chodzi o tryby LAN, to Liquid jest śmiertelnie niebezpieczne. Wczoraj doprowadzili do wyniku 13-16 z Astralis, następnie pokonali NiP wynikiem 16-3. Moim zdaniem FaZe przy takiej grze raczej nie ma szans na zwycięstwo w starciu z niebieskim koniem który pod koniec 2018 roku udowodnił FaZe na Cache&#39;u że potrafią, i Liquid odniósł wtedy zwycięstwo wynikiem 16-4. Wiem, że od tego momentu dużo mogło się zmienić, ale kierując się formą to właśnie Liquid jest tutaj zdecydowanym faworytem. FaZe lubi Cache&#39;a i raczej częściej go wygrywają niż przegrywają, ale z drużynami o wiele gorszymi od Liquid. (BIG, compLexity)
EDIT: Jeśli FaZe znów mnie nieprzyjemnie zaskoczy, to będę starał się omijać ich mecze...
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
ENCE - NiP
Zawodnik liczba zabójstw: Aleksib (under 16.5)
@1.90 Unibet ✅

Ja wiem, że ENCE w gazie. Wiem, że mapą jest Nuke i pewnie zobaczymy dużo rund. Natomiast jak zerknąłem na statystyki tego gracza w meczach lanowych i dodałem do tego filtr top 10, to mocno się zdziwiłem. Pod uwagę biorę tylko mecze z tego miesiąca, bo uważam że są najświeższe!
Sami zobaczcie jak zawodnik gra na lanach z drużynami w topce. Moim zdaniem nie wygląda to zbyt ciekawie, a na Nuke&#39;u, gdzie powinno być sporo fragów bo mapa jednostronna wyglądało to u Aleksiba tak:
Moim zdaniem zawodnik jest obecnie bez formy, jego dwa ostatnie mecze w tym turnieju to 16 fragów z MiBR przy 25 rundach i tylko 15 fragów przy 30 rundach z Astralis... Nie jestem pewien czy chłopak w końcu się nie obudzi, ale mam nadzieję że nie.
Astralis - MiBR
Zwycięstwo Astralis
@1.33 Unibet ✅
Astralis poradziło sobie z ENCE i Liquid, czyli rywalami którzy moim zdaniem byli jedynymi drużynami którzy mogli zagrozić Duńczykom na tym turnieju. MiBR przegrało oba mecze, gospodarze są totalnie bez formy. Wczoraj uwierzyłem że potrafią przy FaZe, bo w końcu wypadałoby coś wygrać - nic z tych rzeczy. Nawet przy wyrównanym pojedynku MiBR poległo, zdobywając przewagę po stronie CT na Nuke&#39;u, i tracąc ją kompletnie po stronie TT. 2 ostatnie pojedynki h2h tych drużyn w tym miesiącu zakończyły się 16-14 i dogrywką 22-20, gdzie w obu meczach niewiele lepsze okazało się być Astralis. Patrząc wstecz (29.09.2018) drużyny zagrały jeszcze jeden mecz i również skończył się wynikiem 16-14. Mapa jest bardzo niepewna i drużyny toczą wojnę na tej mapie, ale przy takiej formie i meczach które rozegrała drużyna Brazylijska wiem, że będzie im piekielnie ciężko otworzyć się dziś w meczu z drużyną która pokonuje drużyny o wiele lepsze.
MiBR - Liquid
Zwycięstwo Liquid @1.50 Unibet ✅
Kolejna niefortunna mapa dla Brazylijczyków. Liquid wygląda o wiele lepiej na d2, w meczach lanowych tym bardziej. Aktualna forma przemawia za drużyną ze Stanów Zjednoczonych i MiBR nie będzie miał nic do powiedzenia. W końcówce 2018 roku MiBR zagrało d2 z Liquid gdzie Liquid przegrało wynikiem 16-9, lecz miało to miejsce w trybie online. Kurs w porządku, mecz wydaje się jednostronny - ja wchodzę w Liquid.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
uncensored 233

uncensored

Użytkownik
Też bym polemizował z tym typem. Faktycznie w h2h Astralis wygrywało ale były to mega bliskie mecze, żadnych zdecydowanych wygranych. Mibr teraz formą nie błyszczy, ale w końcu mogą się odblokować, szczególnie że jako gospodarze mają dodatkowego kopa i motywację, żeby dać z siebie wszystko. Ogólnie też myślę, że Astralis powinno ugrać ale po 1.33 w życiu bym tego nie zagrał.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Mibr teraz formą nie błyszczy, ale w końcu mogą się odblokować, szczególnie że jako gospodarze mają dodatkowego kopa i motywację, żeby dać z siebie wszystko.
Ciężko im było odblokować się w meczu z FaZe, więc nie byłbym taki pewien co do odblokowywania się w meczu z top1 drużyną, niemniej jednak nie uważam że jest to niemożliwe, ale na pewno bardzo ale to bardzo trudne.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Ja tu raczej over widzę, 16:14 w Kato, a MiBR słabsze nie będzie (w sensie, że ugra te 11 rund, niekoniecznie że wygrają z Astralis), kurs też lepszy niż czyste 1.
No i 16:10 ???? przy 15:4 już widać było że z overa nici
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Astralis - FaZe
Zawodnik liczba zabójstw: Magisk (over 18.5)
@1.85 Unibet ✅
O ile mecz wydaje się być oczywisty, bo FaZe nie pokazuje nam nic nadzwyczajnego na tym turnieju jak i poza nim, to Astralis zdołało wygrać na dwóch lepszych rywali niż FaZe (Mowa o Liquid i ENCE). Magisk to gracz który wyróżnia się spośród wszystkich zawodników, a jego gra na Dust2 wygląda niesamowicie. Jego fragi na tym turnieju wyglądają bardzo dobrze, często udaje mu się wygrywać pojedynki 1VX, a na Duście już dwukrotnie zaliczył próg 18+, sami zobaczcie na statystyki Magiska w tym turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
To, co dev1ce gra w meczu z NiP&#39;em to jest coś niesamowitego, w jakiej ten chłopak jest formie na turnieju to przerasta wszelkie pojęcie...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
To nie jest jedna wielka ustawka? Astralis 13-10 i przegrywają 13-16. Wiem, że brzmię jak przegrany frustrat, ale naprawdę nie mieści mi się to w głowie jak można tak odwalać. A takie rzeczy się zdarzają w wielu meczach. Polubiłem ten sport, ale chyba obstawianie tego to zły pomysł. Ostatnio mecz North i z 13-5 na bodajże 14-16... 1-11 w rundach.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
To nie jest jedna wielka ustawka? Astralis 13-10 i przegrywają 13-16. Wiem, że brzmię jak przegrany frustrat, ale naprawdę nie mieści mi się to w głowie jak można tak odwalać. A takie rzeczy się zdarzają w wielu meczach. Polubiłem ten sport, ale chyba obstawianie tego to zły pomysł. Ostatnio mecz North i z 13-5 na bodajże 14-16... 1-11 w rundach.
Akurat mecze Astralis - Liquid to norma, Liquid świetnie przygotowane. Takie comebacki przy nowym eco będą zdarzały się coraz częściej, bo drużyna przegrywająca jest teraz bardziej faworyzowana. Dust2 to ich pick, wiedzieli że gdyby przegrali Dusta to na Inferno nie mieliby czego szukać. Wiem, że czeka nas decider, ale nie chcę nawet myśleć o tym kto będzie w stanie go wziąć ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
To nie jest jedna wielka ustawka? Astralis 13-10 i przegrywają 13-16. Wiem, że brzmię jak przegrany frustrat, ale naprawdę nie mieści mi się to w głowie jak można tak odwalać. A takie rzeczy się zdarzają w wielu meczach. Polubiłem ten sport, ale chyba obstawianie tego to zły pomysł. Ostatnio mecz North i z 13-5 na bodajże 14-16... 1-11 w rundach.
Dwie strony są różne w sensie łatwości gry. Stąd często takie powroty, do tego ekonomia często różnie się układa - czasem wygrywają rundę na czysto i odkładają pieniądze, a jeśli wygrywają ledwo to tych pieniędzy nie ma i są cały czas na potencjalnym resecie mimo wysokiego prowadzenia. Druga połowa zaczęła się od pistolki i dwóch rund (force i eko) dla Astralis (od 8-7 dla Liquid do 8-10), wygrali pierwszego fulla na B na czysto (9-10), Astralis gra potem eko, co skutkuje remisem na 10-10. Liquid w dwie rundy traci 1 zawodnika, mają trochę pieniędzy odłożone. Rundę na 10-11 przegrali bo poszło chyba złe info od Liquid - Stewie przy wejściu mid B wybiegał z okna na nożu. Przy tym ustawieniu i tak wiele by nie zrobił, ale błąd komunikacyjny i mamy 10-11. W kolejnej rundzie ustawka na longu, która powinna dać kilka fragów zepsuta przez Twistzza, który zamiast 3 nie zdobywa żadnego. Potem na ryzykowna decyzja o zmianie bsa na ostatnie sekundy. Znowu gdyby Stewie zabił jednego mamy po rundzie bo i tak położyli last second. A B na dusćie 2 jest chyba najtrudniejszym do odbicia bombsite z całej puli. Potem znowu szybkie B i mamy 10-13. Astralis w tych 3 wygranych rundach mocno wykorzystywali ustawienie Liquid pod A (właściwie grali 1-4)
Liquid bierze pauzę bo widzą że mają dziurawe CT, które dotąd nie działa. Po przerwie po picku mida od Twistzza i dwóch łatwych fragach na longu i gali robi się 5 na 2. Potem 12 - 13, po próbie szybkiego B. Tym razem Stewie nieco bezpieczniej niż w rundzie 23, nie zginął tak szybko i przy pomocy od okna/drzwi i obronie w 2 osoby dali radę utrzymać ten site dość długo, potem co prawda bliski clutch ale nie dał rady. Potem znowu próba B, ale najpierw NAF kasuje longa po agresywnym podejściu (co ważne sam nie ginie). Generalnie te 3 rundy po przerwie to zmiana ustawienia i Astralis już tak łatwo nie wchodziło sobie na B, co było problemem wcześniej.
Przy 13-13 Astralis gra force (do dwóch zachowanych dokupują 2x ump i deagle. Przewaga zawodnika zdobyta na gali trzymana do końca (mega ważny frag od NAFA przy 3 na 2 pozwalający utrzymać przewagę 2 na Xypa) , do tego przewaga wyposażenia i wychylają we dwóch na Xypa który ma biało. Jest 14-13. Decyzja o force z poprzedniej rundy skutkuje tym, że w 28. rundzie mają co prawda fulla (5x AK) ale nie ma AWPY i kompletu granatów. A na d2 bez snajperki gra się ciężko. W CT można próbować to jakoś niwelować kupując AUG ale w T tak łatwo nie ma. Do tego decyzja o pushu longa gdzie wyszły braki w wyposażeniu, mocno damage od chyba zapalających, dwa fragi tam dla Liquid i było niemalże po rundzie. W ostatniej rundzie znowu słabe eq od Duńczyków.
Być może gdyby zginęli w 5 osób w 26 rundzie, to przy 13-13 byłoby eko i lepsze wyposażenie na końcówkę, a tak od 13-13 grali z niepełnym wyposażeniem. Liquid zaczęło słabo połówkę - grali mocno pod A co Astralis skutecznie wykorzystywało, Stewie albo za agresywnie bez pomocy albo wychodzi na Astralis z nożem (ale tam musiało pójść złe info że jest A). Potem poprawili , grali częściej 2-3, mieli kontrolę na longu, dwie AWP. Inna sprawa że przy 10-11 Twistzz powinien skasować Astralis jednym sprayem i byłoby może nawet szybciej dla Amerykanów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom