>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Grand Prix Bahrajnu [29 - 31 marca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Bahrajnu 2019

Piątek, 29 marca ▶
#1 Trening ▶ 12:00
#2 Trening ▶ 16:00
Sobota, 30 marca ▶
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 31 marca ▶
#Wyścig ▶ 17:10

Informacje o torze:
Nazwa toru: Bahrain International Circuit
Lokalizacja: Manama, Bahrajn
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5.412 km
Liczba okrążeń: 57
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 308.238 km
Rekord okrążenia: Pedro de la Rosa (2005) - 1:31.447

Zapraszam do dyskusji!
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
  • Złe czasy Kubicy w Australii wynikały m.in. z jego pomyłki, gdy otarł się o ścianę. - Nie byłoby 1,7 sekundy straty, gdybym nie popełnił błędu. To proste - przyznał Kubica.
  • Kiepski rezultat Kubicy w Australii spowodowany był również kolizją w pierwszym zakręcie oraz trzema zjazdami do boksu, gdy wszyscy kierowcy pozostałych zespołów byli w alei serwisowej tylko raz.

Cześć, z tej strony Janusz z F1. Wrócił Kubica więc wszyscy znów (łącznie ze mną) znamy się na samochodach, dyfuzorach, ogumieniu i pitstopach. Nie mogę więc przejść obojętnie obok informacji z Onet, której cytat przedstawiam powyżej. Patrząc na problemy Roberta w pierwszym starcie można wysnuć wnioski, że jeśli w drugim wyścigu Kubica nie rozbije się na pierwszym zakręcie, przejedzie zaplanowaną liczbę pitstopów, to słuchajcie powinien uniknąć ostatniego miejsca.
Zaryzykuję taki zakład jeśli tylko znajdzie się w ofercie. STS narazie bardzo ubogo.
 
P 0

pjoter88

Użytkownik
Witam, czekam na bukmacherów odnośnie wyścigu GP w Bahrajnie, poniewaz w pierwszym wyścigu można było nieźle zarobić. Przypuszczam że tym razem bardziej docenia alfe Romeo z kimim na pokładzie a leclerk ewidentnie jest 2 kierowca we Ferrari nawet mając lepsze tempo we wyścigu. Verstspen znacznie lepszy od Albona. No czekam na kursy podczas tego wyścigu ????
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktos lubi podsumowania wyscigow z cyklu &quot;Race Edit&quot; to polecam. Mi sie takie cos bardzo podoba ????

 
nole 6,1K

nole

Forum VIP

Oba bolidy Williams będą sklasyfikowane w wyściugu @ NIE @ 1,80 @ FB
Vettel Pole Position @ 3,65 @ FB


Dopiszę analizę trochę później. 1 typ mocniej, a drugi trochę na wyczucie.
Jeśli chodzi o kwestie nie ukończenia wyścigu przez bolid Williamsa to nawet chyba nie ma większego sensu tego specjalnie rozbierać. Przeczytałem przed chwilą komentarz, że Kubica ma nadzieję, że bolid się nie rozleci w czasie wyścigu ???? Cytuje to Eurosport, więc wiarygodne źródło. Dla mnie to co odstawia ten Team to są jakieś jaja i jedno wielkie nieporozumienie. Nie rozumiem jak w takim biznesie jak F1, gdzie jest taka kasa może dojść do tak skrajnego nieprofesjonalizmu w każdym w zasadzie aspekcie. Uważam za ogromny sukces, że oni dojechali w Australii do mety. Tutaj na pustyni myślę, że tego &quot; wyczynu &quot; nie uda się powtórzyć bo bolidy mają zwyczajnie od ciula niedoskonałości i nic tam nie działa jak powinno.
Druga sprawa i Pole Position wygrane przez Vettela to taki typ trochę na wyczucie bo wiadomo, że czysta kaukulacja podpowiada Mercedesa. Ja myślę, że to jest moment dla Ferrari, że jak rzeczywiście w Australii coś im nawalało w silnikach to powinni się z tym uporać i tutaj już albo zawalczą z Mercem, albo będzie lipa. Po treningach te kursy się zmienią z pewnością. Jak mercedesy będą szybkie to pójdzie w górę, jak Ferrari to w dół. Niemiec wygrał tutaj ostatnio dwa razy z rzędu i widać, że czuję się dobrze w Bahrajnie. Typ trochę życzeniowy nie do grania za dużą stawkę, ale mam odczucie, że Ferrari tutaj będzie dobrze wyglądać ????
Chyba oczywistym jest też typ, że dwa bolidy Haasa nie dojadą do mety ????
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pierwsze wypowiedzi prosto z padoku w Bahrajnie.
Robert: „Mam nadzieję, że nie będzie już problemów z częściami, ale cały czas musimy uważać i trzymać się z daleka od tarek. Trzeba się pogodzić z faktem, że samochód nie zawsze jest w idealnym stanie”.
George: „Samochód jest taki sam jak w Australii”.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Garsc informacji z Bahrajnu:
- Robert w Australii jechał z uszkodzoną podłogą od 1. treningu. Zespół mówił, że to nie wpływa na jego szybkość. Williams był świadom usterki w aucie Polaka, jednak dopiero powyścigowe analizy pokazały, że straty z tym związane były znacznie większe niż myśleli. Na Bahrajn podloge naprawiono ale nie wymieniono z uwagi na problemy z czesciami zamiennymi.
- Kilka zespolow juz na ten weekend wyscigowy przywiozlo poprawki do swoich samochodow. Renault ma nowy płat tylnego skrzydła, aerodynamike w obrębie sekcji bocznych i lusterka. Torro Rosso i Mclaren maja ulepszone deflektory.
- W bolidzie Carlosa Sainza na ten weekend zespol byl zmuszony zamontowac nowe MGU-K. Szkody jakie powstaly podczas pozaru dwa tygodnie temu okazaly sie zbyt powazne i nie mozna bylo ich naprawic. Oznacza to, ze Sainz uzyl ostatniego bezkarnego MGU-K z puli na ten sezon.
- Ferrari w Australii zmagalo sie z problemami zwiazanymi z jednostka napedowa oraz chlodzeniem. Podobno juz znalezli rozwiazanie tego problemu. Pustynne warunki i wysokie temperatury w Bahrajnie powinny to obnażyć i pokazac czy faktycznie tak sie stalo.
 
P 0

pjoter88

Użytkownik
Witam,
Odnośnie Williamsa mam przeciwne odczucia co do zakłady iż dojada oba bolidy. Oni się nie ścigają z całą stawka, wiec są mniej narażeni na kolizje. Skupiają się bardziej na badaniu bolidu i każde przejechane okrążenie jest dla nich bardzo ważne wiec jadąc z tyłu nie ściągając się z innymi będą omijali tarki w miarę możliwości oczywiście. Jedyne jakąś awaria silników może przeszkodzić a do tej pory i to zabrzmi bardzo dziwnie są bezawaryjni he he he ???? . Ja mam ochotę postawić, że jednak dojada bezpiecznie na końcu stawki Widzę też że kursy na Roberta strasznie poszły w górę odnośnie walki z Russellem jakby każdy miał inne założenia w teamie albo po prostu ma nowsze części. Pozdro
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Bahrajnu 1 trening
H2H Russell- Kubica kurs 2.46 STS⛔⛔⛔ zabrakło 0,068
,
Bardzo rzadko to obstawiam ale dzis spróbuję. Chodzi mi o pare RWR . Robert mimo tych wszystkich problemów sam powiedział ze jest lepiej przygotowany, podłoga naprawiona bolid prowadzi sie nienajgorzej mimo braku przyczepności. Robert lubi tor w Bahrajnie i myślę że jest szansa zeby ten weekend zacząc pozytywnie( bezawaryjnie). Nie mowie o podjęciu walki z resztą stawki bo to jeszcze nie ten moment. Russell jest młody, zdolny ale mam nadzieje ze Robert szybciej zacznie ustawiać bolid pod siebie i uda mu sie byc lepszym w P1( moze nie tylko)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze probuje takiego zakładu na drugi trening.
Kubica czas ponizej 1.33.500 TAK
Kurs 1.8 STS✅✅✅
czas w P1 to 1.34.253 liczę na poprawę czasu około 1 sekundy. Czyli by sie zmieścił.
Drugi trening jest tutaj najbardziej reprezentatywny bo zblizony warunkami do kwali i wyscigu, pomijając oczywiście niespodzianki pogodowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Bahrajnu - Wyścig
Oba obolidy sklasyfikowane: Williams TAK
kurs 2,1 STS
MImo ze RWR nie prowadzi sie dobrze, i wyraźnie odstaje od reszty rywali w zwiazku z tym mysle ze nie bedziemy ogladali z ich strony walki z reszta stawki. Samochód słaby ale póki co z awaryjnościa jest dobrze. Cel na ten wyscig to przede wszystkim dalsze sprawdzanie ustawien samochodu i jego zachowania. Jezeli uda sie uniknąć kolizji to szanse na dojechanie uwazam za spore/
Oba bolidy w punktach : Haas TAK
kurs 2,35 STS
Bolid Haasa od poczatku sezonu sprawuje sie bardzo dobrze. W Australii oba bolidy mogły przyjechac w punktach, niestety znów podczas PITstopu nie dokrecono koła i Grosjean musiał zjechać . Tutaj juz po P2 bardzo pozytywne odczucia i jeszcze spore rezerwy wg kierowców. Dodatkowo silnik Ferrari tez pomoze wiec licze na punkty, tym razem obu kierowców.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szkoda Roberta że musi jeździć w takim teamie. To chyba jego ostatni i bardzo smutny sezon F1.
Wiadmo na ten moment nie ma szans by podjąć walke w środku stawki, bolid prowadzi sie jak sie prowadzi Jednak mimo wszystko każdy tam sie stara by było lepiej, sam Robert powiedział ze może wystaczy jeden pomysl i odblokuje się potencjał auta. Spójrz tez z innej strony. RWR to jedyny team ktory dał szanse Robertowi na powrót. A jemu samemu dajmy trochę czasu i zaufajmy bo on nadal ma to coś i niech zrzuci rdze to wierze ze pokaże ze znów jest szybki. Na ten moment nie wysunął bym tak daleko idących wniosków.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Russel /Kubica 2 kurs 3.15 w sts jest to jakies value czy raczej bez szans ?
Patrząc na to co było w treningach to raczej bez szans. W II treningu gdzie warunki były zbliżone do tych co będą w kwalach Russel miał sekundę przewagi nad Kubicą. W dodatku Robert wypowiadał się, że niby mają takie same auta z Russelem ale zupełnie inne pomiary pokazuje każdy samochód.
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrajnu - kwalifikacje, sobota 16:00

Grosjean - Raikkonen @ 1.52 ✅
Hulkenberg - Ricciardo @ 1.55 ⛔
AKO: 2.36 (real 2.07) ⛔
Bukmacher: STS/Totalbet

Jazda na tym torze w 1 i 3 treningu jest kompletnie bezsensu z uwagi na totalnie inne warunki panujace podczas kwalifikacji i wyscigu. Dlaczego o tym mowie? A no dlatego bo oba bolidy Alfy Romeo stracily jedyny miarodajny 2 trening i z ustawieniami na kwalifikacje beda na pewno w lesie. Powodem problemow w bolidzie Raikkonena byl wyciek wody w ukladzie chlodzacym. Haas solidnie i bezproblemowo przejechal zarowno FP1 jak i FP2. Do tego wydaje sie, ze na ten moment to wlasnie amerykanski zespol jest delikatnie z przodu nad reszta ekip srodka stawki. Jazda w FP3 nic tutaj za bardzo nie pomoze Alfie dlatego gram na Grosjeana.
Troche wody jeszcze musi uplynac zanic Ricciardo bedzie mogl na rowni bic sie z Hulkenbergiem podczas kwalifikacji. Nowy zespol, nowe zasady i reguly sprawiaja, ze Australijczyk jeszcze troche czasu bedzie musial poswiecic na aklimatyzacje. Dodatkowo kazdy wie, ze nie jest to wybitny specjalista jesli chodzi o ten segment rywalizacji wiec wcale nie jest powiedziane, ze Hulkenberg non stop bedzie tutaj dostawal manto od Daniela. Mysle, ze obaj kierowcy maja podobny potencjal ale to Nico jezdzi zdecydowanie dluzej w ekipie Renault i to on jest tutaj w uprzywilejowanej pozycji. Dodatkowo popisal sie swietnym 5 czasem w FP2. Ricciardo jakis taki niemrawy jest i nie wydaje mi sie zeby mialo sie cos zmienic podczas kwalifikacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom