>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Do jakiego kraju warto emigrować by grać?

starski 5,6K

starski

Użytkownik
Cześć. Interesuje mnie wyjazd do innego państwa by grać po normalnych kursach za grubsze stawki bez kombinowania jak tu w pl, i u jakiego buka można długo grać bez limitów itp.?
 
Z 582K
Dlaczego moje posty są usuwane.Przeciesz prawda jest taka że nikt niewyjeżdza za granice żeby grać u bukmachera.Chyba tylko jakiś straceniec który chce skonczyc pod mostem.Takie opowiadania że ludzie wyjeżdzają są nie na miejscu tylko pobudzją złudną wyobrażnie u malolatów.Chyba że ktoś chce zostać żebrakiem
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dlaczego moje posty są usuwane.Przeciesz prawda jest taka że nikt niewyjeżdza za granice żeby grać u bukmachera.Chyba tylko jakiś straceniec który chce skonczyc pod mostem.Takie opowiadania że ludzie wyjeżdzają są nie na miejscu tylko pobudzją złudną wyobrażnie u malolatów.Chyba że ktoś chce zostać żebrakiem
Są usuwane bo nic nie wnoszą do tematu. Człowiek zadał pytanie i czeka na odpowiedzi. Komentarze typu: palnijcie się w głowę uważasz za godne zostawienia? Dużo wniosł do tematu? Moim zdaniem oprocz kolejnych dwoch postów pyskówki nic.
Jak wg Ciebie to głupota to po prostu omiń ten temat, jak większość osób, zamiast komentować w ten sposób.
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik


Zdecydowanie Anglia. Możesz odrazu dobrą robote znaleźć jak za dużo popłyniesz i będziesz chciał się w inny sposób odkuć ????
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik


polecam ci szwajcarie kazdy buk obsluguje franka jako walute wyplaty na konto bez problemu jeden warunek max 1000frankow bo powyzej kuku 50% podatku
 
Do góry Bottom