>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepsi komentatorzy sportowi?

asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Pomysł na tego typu pytanie narodził się niedawno jak co raz więcej zacząłem oglądać transmisji z różnych dyscyplin na różnych stacjach. I zwracam się do Was z pytaniem. Który komentator/komentatorzy najbardziej wpadają w ucho?
Moje typy:
1. Krzysztof Wyrzykowski/Tomasz Jaroński EUROSPORT biatlon i kolarstwo
2. Przemek Kruk/Rafał Jeftuch EUROSPORT snooker
3. Dariusz Szpakowski piłka nożna (wielka klasa i tyle ???? )
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Co do snookera 100 procent racji, goście są wyluzowani prowadzą relacje bardzo dobrze i interesująco, nie można się zazwyczaj nudzić oglądając snookera.
Co do piłkarskich komentatorów dla mnie najlepsi są Ci ze stacji canal+ :
Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski oraz eksperci lig hiszpańskiej i angielskiej (nie znam nazwisk).
Szpakowski mnie denerwuje, bo często myli się i mówi o czymś nieadekwatnym do sytuacji.
Laskowski bardzo nie spodobał mi się jako komentator żeńskiej siatkówki - dno.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Najlepszy jest Borek, a to, ze Szpakowski wygral telekamerze zawdziecza tylko temu, ze prawa do LM ma TVP. Gdyby mecze reprezentacji/LM byly na Polsacie otwartym bylo by inaczej, pzdro
Jeszcze komentatorzy od F1 sa OK, ale nie wiem jak sie nazywaja ;P
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Pomysł na tego typu pytanie narodził się niedawno jak co raz więcej zacząłem oglądać transmisji z różnych dyscyplin na różnych stacjach. I zwracam się do Was z pytaniem. Który komentator/komentatorzy najbardziej wpadają w ucho?
Moje typy:
1. Krzysztof Wyrzykowski/Tomasz Jaroński EUROSPORT biatlon i kolarstwo
2. Przemek Kruk/Rafał Jeftuch EUROSPORT snooker
3. Dariusz Szpakowski piłka nożna (wielka klasa i tyle ???? )
Jest już taki temat na forum... Jak dla mnie to panowie z Eurosportu może i są momentami zabawni, może i &quot;wpadają w ucho&quot;, ale ja oczekuję od komentatorów rzetelnego przekazywania informacji, których sam nie mogę wyłapać podczas transmisji. Wyrzykowski i Jaroński takie informacje przekazują - to fakt. Ale te ich rozmowy, przekomarzania się na antenie są momentami żałosne. O ile w biathlonie jest jeszcze w miarę, to podczas transmisji kolarskich nie można było słuchać ich głupot.
Jak dla mnie najlepszym obecnie komentatorem piłki nożnej jest Mateusz Borek. Ma swoje plusy i minusy, ale Szpaq się przy nim chowa. Ci, którzy go bronią mówią, że już sam jego głos tworzy atmosferę - ok, ale nic poza tym. Każdy mecz LM rozpoczyna identycznie: &quot;blebleble&quot; - to tytuły z pierwszych stron dzisiejszych gazet hiszpańskich, włoskich, itp. Ach zresztą - nie pasuje mi ten koleś.
Znacznie łatwiej mi wymienić nazwiska &quot;komentatorów&quot;, którzy fatalnie spisują się w tym zawodzie. Ostatni finał żużlowych DMP to był szczyt stronniczości ze strony pana xxx (niestety nie znam nazwiska, ale nie był to Feddek tylko ten drugi gbur) i całego Polsatu.
A jeszcze wracając do dobrych sprawozdawców to podoba mi się komentarz do tenisa na Eurosporcie, ale również nie znam nazwiska tego pana.
 
peja 1

peja

Użytkownik
Sawas... Ty jak byś komentował wyścig kolarski... w którym jeden etap trwa około 5-6 H to też byś już po jakimś czasie o pierdołach gadał :p a swoją droga jak można oglądać kolarstwo :roll: chyba jedynie żeby krajobrazy sobie obejżęć ????


edit : roY Szpaku nie wygrał Telekamer ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
O ile w biathlonie jest jeszcze w miarę, to podczas transmisji kolarskich nie można było słuchać ich głupot.
Żartujesz sobie?:jezora: Oni są fenomenalni i chociażby dla tego komentarza warto oglądać kolarstwo.:jezora: Ja Tour de France oglądam od hmm... sześciu lat, a ich komentarz jest zawsze oryginalny.:-D
Jaroński/Wyżykowski No.1, a na drugim miejscu Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk. Nadają się do komentarza F1. Znają się troche na historii tego sportu i często rzucają ciekawostkami z F1. ???? Krótko mówiąc podoba mi sie ten komentarz. ????
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
1. Mateusz Borek-&gt; ciekawie prowadzi mecze( nie jest nudny)
2. Dariusz Szpakowski
3.Krzysztof Wyrzykowski/Tomasz Jaroński EUROSPORT biatlon i kolarstwo
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
A jeszcze wracając do dobrych sprawozdawców to podoba mi się komentarz do tenisa na Eurosporcie, ale również nie znam nazwiska tego pana.
W eurosporcie tenisa najczęściej komentuje panowie: Karol Stopa, Lech Sidor i Adam Chojnowski. Tego ostatniego również bardzo lubie.
Pamiętam kiedyś jak pan Adam wraz z kimś(nie pamiętam) prowadzili taki dialog. Te 2 zdania zapamiętałem na długo:
Radwańska przy Kuznetzovej wygląda jak my przy Pudzianowskim
A którychś z nich na to:
Lepiej nie ubliżaj panu Mariuszowi bo wiesz co się wtedy może z Tobą stać jak cię zobaczy.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zdecydowanie Mateusz borek od zawsze go lubiłem i roman Kołtoń ten to dopiero ma wiedze na temat piłki , bardzo go cenie niesamowicie inteligentny wie o piłce naprawde bardz duzo i o realiach całego tego swiadka piłkarskiego.

Wyrzykowski i Jaronski ci to dopiero kozaki .Jak ktos oglada biathlon praktycznie zawsze to wie ze mozna miec niezła beke ale przynajmniej zyja biathlonem i to jest zaje.... a nie jak ogladam mecz na tvp 2 albo 1 i gadaja jak by im niedali obiadu. &quot;rachciach ciach&quot; dla wtajemniczonych :p

sawas bez obrazy ale jestes dretwy...oni sa wywaleni w kosmos
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ziomoch szacun ale Szpakowski tuż za nim, a restza daleko daleko w tyle.... Najważniejsze są emocje i atmosfera jaką tworzy komentator, Zimoch tworzył ją niesamowicie, Szpaku dzielnie gom czasem zastepuje ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
sawas bez obrazy ale jestes dretwy...oni sa wywaleni w kosmos
Ach tam - mi też się podoba, ale na tym Tour de France czy Giro no to normalnie sobie gadali jak przy piwie, a to już mi nie odpowiada... Co mnie obchodzi jakieś ich perturbacje rodzinne, itp. To mnie zraziło do nich, więc teraz jakoś się nie mogę przełamać.
Poza tym - obie dyscypliny - kolarstwo, biathlon - oglądam rzadko, więc można uznać, że za samo to nie są w moich oczach najlepsi.
 
dj_arti 185

dj_arti

Użytkownik
Hmm troche sie dziwie że ktoś zapomniał o jednym znakomitym człowieku,
który w roli komentatora piłkarskiego według mnie spisuje sie znakomicie ;)
Maciej Iwański, ostatni jego komentarz można było usłyszeć w meczu
z Czechami, dawniej jako komentator towarzyszył nam w meczach Groclinu
w UEFA Cup, dla mnie naprawde komentator godny uznania, świetna dykcja,
głos, i styl &quot;prowadzenia&quot;. 2gie miejsce ma u mnie Mateusz Borek. Pozdrawiam !
Co do Snookera w Euro Sporcie, również są dla mnie znakomitymi ludźmi w swojej
pracy Panowie których wymienił kolega w 1-wszym poście, bez nich nie wytrzymałbym
tyle przed tv oglądając snookerowe pojedynki, czasami również można sie pośmiać.

 
wer890 300

wer890

Użytkownik
oooo Najlpeszy komentator sportowy to według mnie Gosc ze Polsatu od Boksu zapomnialem jak on ma Kostyra ? ale takie teksty jak on wali to sie usmiac idzie przy czym relacja jest bardzo atrakcyjna potem ziomkowie ob biathlonu ( Rach CIaCH CIACH) i Tour de France. Goscu od tenisa na Eurosporcie , bądz boze ta kobitka nudnawa jest.Borek Kołton oczywiscie tez bardzo ciekawie relacje prowadzą
Nie lubie Adroma ( koszykowka Polska ) i komentatow siatkowki zenskiej z Polastu a takze ziomkow z Itvp sport.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Dla mnie najlepszym specem od piłki nożnej w TV jest R.Kołtoń.Mówi niewiele podczas meczu jak komentuje z Borkiem,bardziej analizuje,nie zapędza sie i nie ponosi go fantazja jak Szpaka czy Zydorowicza,natomist mówi same konkrety i widać że facet wie co mówi i zna sie na tym.
Podoba mi sie też analiza komentatora Polsatu z F1 tylko nie pamiętam jego nazwiska,nie ten w okularach starszy gościu tylko ten drugi.
edit: a od tenisa zdecydowanie K.Stopa.
Cała tu wymieniona przezemnie trójka może nie są rewelacyjnymi komentatorami(w polsce takich nie ma) ale bardzo dobrze analizują gre,umią ja czytać i znają sie na tych dyscyplinach.Najlepszy dla mnie sprawozdawca jest stonowany umie dopowiedzieć coś czego przecietny widz niezauwaza i nie drze bezsensownie japy na czymś co wszyscy widzą.No chyba że gra reprezentacja Polski w noge wtedy podnieta nawet jest wskazana ????
Bardzo brakuje mi Zdzisia Ambroziaka i jego klimatyznych relacji z meczów reprezentacji siatkarzy bądz siatkarek ????
B.Tomaszewski tez czasem potrafi powiedzieć coś mądrego o tenisie,ogólnie jako o sportowcach,chłop ma ponad 80 lat i widać że zna życie jednak zaczęsto wdaje sie w rózne swoje dziwne filozofie ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
co do komantatorow to zapomnieli wszyscy wymienic Bozydara Iwanowa !! Przeciez on obok Borka i Kołtonia swietnie prowadzi relacje na Polsat Sport ???? a co do Szpakowskiego to koles denerwuje mnie na maxa !!! gada cicho nagle jakas akcja i drze ryja !! i te jego zle wymawianie nazwisk !! masakra.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bozydara Iwanowa
tez uwielbiam komentatorów ktorzy sie dra.widac ze zyja mecze a nie komentuja bezpłciowo.ale jak dla mne ten koles sie srednio zna na piłce.Poprostu jest komercyjny i tyle moim zdaniem nie nikt nie zapomniał tylko ze jest przecietny a imo kiepski nielubie go słuchac jak dla mnie jak by sie fascynował piłka bo mu tak kazali w tv.Takie moje zdanie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
PN- Mateusz Borek, Rafał Nahorny.
LA- Janusz Rozum, Marek Rudziński ( mało kto pewnie kojarzy), Włodek Szaranowicz
Siatka- Piotr Dembowski
Reszta to średniacy albo amatorzy.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
1. Wyrzykowski/Jaroński - niema to jak ioch komenatrz , szcegolnie podczas TdF.
2. Kolo co komentuje ANgielską na C+ obok Nahornego [Twrowski chyba bo on ze Smokowskim mi sie myli]
3. niewiem , jest wiele osob ciekawych
Szapkowskiemu dam nominaje to tytulu &#39;&#39;drzej mordy&#39;&#39; :] Ja go slysze w pokoju gdzie zazwyczaj nieslysze TV :] Nimea to jak jego glos, obudzilby umarlego :] A jego przejezyczenia sa .... polecam Portugalia- Holandia z MŚ 06 ???? i bramke Deco ????
Borka niewymieniam bo niemam Polsatu i zadko kiedy go slysze
 
Do góry Bottom