>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najbardziej dochodowy film 2019

Z 123

zakucyk

Użytkownik
BAH ma w swojej ofercie bardzo ciekawy zakład na najbardziej dochodowy film 2019 (w oparciu o UK box office).

Moim zdaniem Avengersi są tutaj wielkim faworytem po tym jak zakończyła się poprzednia część, a dodać tu jeszcze można super wyniki poprzednich odsłon i znowu mega obsadę.
Gwiezdne wojny są oczywiście wielką marką, ale poza tym nie widzę u nich większych argumentów. Reszta filmów raczej się nie liczy.
Co myślicie na ten temat i czy może spotkaliście u innych buków podobne zakłady z lepszymi kursami?
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Brzmi sensownie, z tym że trzeba by było dopytać o warunki takiego zakładu, jak to będzie liczone. Czy pierwszy weekend, czy tydzień czy całość. Premiera Avengersów w kwietniu, a Gwiezdnych wojen tradycyjnie w Boże Narodzenie, więc na logikę trudno żeby Star Wars przez tydzień pozostały od premiery 25.12 do końca roku 2019 zdołało przewyższyć dochody Avengers z kilku miesięcy wyświetlana w kinach przy ogromnej promocji, zwłaszcza że to ma być finałowy film z serii.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Na pewno to tak nie działa. Gdyby mieli tylko tydzień a avengers tyle miesiecy to na pewno kursy by tak nie wygladaly
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Według mnie zarówno Król Lew, jak i Toy Story mogą poważnie namieszać, więc uważałbym z tymi faworytami. Jest jeszcze Kraina lodu, Szybcy i wściekli etc. W tym roku szykuje się tak dużo potężnych, kasowych produkcji, że trudno przewidzieć, co się wydarzy. Jedno jest pewne - Disney zdominuje 2k19 i w sumie zgarnie najwięcej ????
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Dopytywałem ich kilka razy o jaki okres chodzi wskazując też, że roczny box office jest totalnym bezsensem przy tych kursach ale oni twardo powtarzają, że właśnie o taki okres chodzi.

Osobiście w to i tak nie wierzę i zakładam, że chodzi o weekend lub tydzień otwarcia (co i tak nie zmienia mojego poglądu na cały zakład) ale w razie czego mam mocne podkłady w postaci ich wiadomości i im nie odpuszczę.
Co do innych filmów (poza Gwiezdnymi Wojnami) to naprawdę w ogóle się nie liczą.
Wystarczy zobaczyć wyniki z poprzednich lat i w 2018 przykładowo Avengersi wygrali w UK box office z wynikiem 76,5 miliona funtów, kolejny film zarobił 57,9 miliona, a były głośne tytuły jak Deadpool 2, Park Jurajski, Bohemian Rhapsody, czy Iniemamocni 2.
Po tym jak zakończyło się Infinity War, kolejna część bankowo zarobi dużo więcej.
 
U 12

ukassekkk

Użytkownik


Moim zdaniem avengersi są tu zdecydowanym faworytem. Seria trzyma poziom, a jedyny film, który może mieć szansę to Gwiezdne wojny, które wychodzą pod koniec roku i wydaje mi się że nie budzą takiego zainteresowania co kiedyś. Reszta filmów ma zdecydowanie mniejsze grono odbiorców przez co nie mają szans. 
 
Do góry Bottom