>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka Ligue 1 [29.03 - 3.04.2019]

Status
Zamknięty.
taktyczny_boy 25

taktyczny_boy

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum, także witam wszystkich serdecznie!
W środę 3-ciego kwietnia odbędzie sie ostatni mecz 30-stej kolejki Strasbourg - Reims i ten mecz szczególnie mnie zainteresował.
Reims od siedmiu spotkań na wyjeździe strzela bramki, a Strasbourg od 8 spotkań u siebie. Myślę ze dość dużym zaskoczeniem jest tak wysoka pozycja w tabeli drużyny Reims. Strasbourg jest drużyną, która dość dużo strzela i traci bramek, myślę, że u siebie z drużyną Reims także strzelą, uważam też, że determinacja Reims również zaowocuję bramką. Stawiam na bts kurs jest wyborny bo ponad 2 !!
Pzdr !
 
M 0

miszel1994

Użytkownik
29.03.2019 !
Rennes - Lyon
TYP: 2
Po pierwsze w Rennes duże absencję w składzie!
Po drugie Lyon za ostatnią porażkę będzie się chciał odegrać!
Po trzecie walka o pewne miejsce w Lidze Mistrzów na pewno ich interesuje!
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Rennes - Lyon
Bukmacher fortuna
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.58

-Rennes jest bardzo niewygodnym zespołem u siebie. Ostatni raz przegrali 2 grudnia ze Strasbourgiem - od tamtego momentu zaliczają serię 12 kolejnych spotkań domowych bez porażki. Problemem jest na pewno defensywa, która dopuszcza do sporej ilości straconych goli - choćby mecz z Betisem (3-3) czy wcześniej wspominany Strasbourg (1-4), mimo sporej listy absencji - jak najbardziej stać ich na zdobycie minimum 1 gola.
-Lyon w tym sezonie walczy o wicemistrzostwo z Lille. Strata punktowa na ten moment wynosi 4 punkty, więc jeszcze nic do stracenia. Mecze w ich wykonaniu są różne, a najlepiej to oddaje statystyka zdobytych/straconych goli: 21/22, która jasno pokazuje, że spora część spotkań pokrywa się BT&#39;S&#39;em, który ma również szansę w tym meczu.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Rennes - Lyon
Typ: Rennes over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.58(fortuna)
Bardzo fajny kursik na co najmniej dwie kartki gospodarzy w dzisiejszym starciu. Zacznę od tego, że w ostatnich pięciu meczach na własnym boisku Rennes taką linię pokryło za każdym razem. Nie wiem dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej, bo przyjeżdża ekipa z bardzo silną ofensywą, co za tym idzie, będzie bardzo dużo pracy w obronie i nie jeden raz trzeba będzie przewinić. Depay, Fekir, Dembele. Te nazwiska mówią same za siebie, jest kogo powstrzymywać. Lyon skupiony już tylko na lidze będzie na pewno nacierał, aby dogonić aktualnych viceliderów tabeli. Myślę, że 75% meczu zobaczymy na połowie Rennes.
Jeśli to nie przekonało, to musi przekonać informacja dotycząca dzisiejszego sędziego. Jest to Antony Gautier, Pan który w zeszłej kolejce pokazał 7 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Powiecie, że był to szlagier PSG i Marsylii, który się rządzi innymi prawami. Fakt, w takim razie wymienię kolejno ilość kartek, które pokazywał w ligowych spotkaniach w tym sezonie: 7,5,4,3,3,0,4,5,3. Jak dla mnie to wystarczający argument, więc w ciemno biorę taki kursik na dwie kartki broniącego się Rennes. Powodzenia!
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Ligue 1 (01.04.2019r.)



Godz. 20:30



 



St. Etienne – Nimes



Typ: 1



Kurs: 1.80



Bukmacher: Fortuna ✅



 



Analiza:



 



Na pierwszy rzut oka może wydawać się iż główny typ na to spotkanie jest ryzykowny. Jednak patrząc już na kalednarz jaki gospodarze mieli w ostatnim czasie trzeba przyznać, że wyciągneli chyba co się da. Z drugiej strony Nimes, które raczej zjeżdza trochę z formą i gra przeciętnie. Biorąc po uwagę, że gospodarze wciąż walczą o grę w europejskich pucharach i dzisiaj mogą wskoczyć na 4 miesjce w tabeli nie wydaje się by odpuścili to spotkanie. Fajerwerków się nie spodziewamy, ale raczej wygrana po takim kursie jest bardzo prawdopodobna i grzech nie zagrać i nie spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom