>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

27. kolejka Bundesligi (29.03 - 31.03.2019)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dortmund - Wolfsburg typ Dortmund kurs 1.52 forBET
Ja tutaj idę zdecydowanie w zespół gospodarzy. Grają o Mistrzostwo swojego kraju. Konkurują jak co roku z Bayernem Monachium. Chodz jak wiadomo przewaga co roku jest zawsze ogromna w stronę Bayernu a tutaj Dortmund miał już fajną przewagę, ale kilka meczów nie wyszło i Bayern nadgonił. Myślę, że zła passa Borussie już opuściła po ostatnich dwóch zwycięstwach z Hertha oraz Stuttgartem. Borussia odpadła i z Pucharu swojego kraju oraz Ligi Mistrzów więc pozostaje już tylko Liga i na pewno ostro skupią się na tym meczu. Wolfsburg gra także o Europejskie Puchary chodz na razie jest poza nimi. Na pewno Wolfsburg z Borussia remis brałby w ciemno, ale myślę, że Borussia będzie do końca walczyła i na ten czas liczy się dla BVB każde punkty. Wolfsburg ostatnio wygrali z Dusseldorf bardzo pewnie. Poprzednie spotkanie wysoka porażka sześcioma bramkami z Bayernem, remis z Bremen. Jak widac grają w kratkę a Borussia nie ma innego wyjścia jak myślą o Mistrzowie takie spotkanie po prostu muszą wygrać. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
taktyczny_boy 25

taktyczny_boy

Użytkownik
Dusseldorf - Monchengladbach
typ: spotkanie bez remisu Monchengladbach kurs - 1.65
Dziwię się, że jest tak wysoki kurs na Monchengladbach(2.20), patrze na h2h i na wyjazdach owszem, przegrywają, ale wyłącznie z silnymi zespołami, Dusseldorf zdecydowanie do nich nie należy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dortmund - Wolfsburg typ Dortmund kurs 1.52 forBET
Ja tutaj idę zdecydowanie w zespół gospodarzy. Grają o Mistrzostwo swojego kraju. Konkurują jak co roku z Bayernem Monachium. Chodz jak wiadomo przewaga co roku jest zawsze ogromna w stronę Bayernu a tutaj Dortmund miał już fajną przewagę, ale kilka meczów nie wyszło i Bayern nadgonił. Myślę, że zła passa Borussie już opuściła po ostatnich dwóch zwycięstwach z Hertha oraz Stuttgartem. Borussia odpadła i z Pucharu swojego kraju oraz Ligi Mistrzów więc pozostaje już tylko Liga i na pewno ostro skupią się na tym meczu. Wolfsburg gra także o Europejskie Puchary chodz na razie jest poza nimi. Na pewno Wolfsburg z Borussia remis brałby w ciemno, ale myślę, że Borussia będzie do końca walczyła i na ten czas liczy się dla BVB każde punkty. Wolfsburg ostatnio wygrali z Dusseldorf bardzo pewnie. Poprzednie spotkanie wysoka porażka sześcioma bramkami z Bayernem, remis z Bremen. Jak widac grają w kratkę a Borussia nie ma innego wyjścia jak myślą o Mistrzowie takie spotkanie po prostu muszą wygrać. Pozdrawiam trzymajcie się.
A jakieś konkrety? Bo Twoim jedynym argumentem jest &quot;BVB musi wygrać, bo gra o mistrza&quot;, reszta to lanie wody. A wystarczyło chociaż sprawdzić stronę Kickera, żeby dowiedzieć się i napomknąć, że Borussia nadal bez Piszczka (jak grają bez niego wszyscy wiemy), bez Pulisicia (co by nie mówić o Kapitanie Ameryka, to jednak mocno zawęża ewentualne manewry z ławki) i Philippa. Do tego na wyjeździe lepiej od Wolfsburga punktują tylko Bayern, BVB i Lipsk. Co do skupienia na meczu - oni to będą chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił, nie wierzę, że myślami nie są już przy pojedynku z Bayernem, który może być kluczowy (ale wbrew pozorom wcale nie musi) dla losów mistrzostwa. Pakować się w takie coś po @1,52, a realnie @1,34?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Hoffenheim - Bayer over 3,5 @ 1,95 ✅
betfair
Bardzo prosty bet na dzisiejsze starcie, ale jakże będzie skuteczny. Oba kluby grają widowiskowy futbol, tzw. &quot;Futbol na tak&quot;. Sporo tracą i spora strzelają i grają mile dla oka. Siła ofensywna w obu zespołach jest duża, ale są braki defensywne. Bezpośrednie mecze również to potwierdzają, dlatego bez wahania idę w tym kierunku. Radzę się pospieszyć, bo kursy spadną.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wiesniaki-Aptekarze
BTS w 1 Pol
kurs 2.9✅ gladko
Unibet
Chodzi mi po glowie typ singiel na BTS w 1 polowie po kursie 2.9 w UNI
oba Manschafty w gazie i maja spore overy w ostatnich pojedynkach.
Leverusen ma srednia 3.3 a Hoffe 3.4 wiec dosc sporo.
Mysle ze taki bet na over 1.5 w 1 HT lub to co napisalem powyzej BTS w 1 pol. za 2.9 jest bardzo rzeczywisty.
Oba zespoly walcza o gorna czesc Tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer
Niemcy: Bundesliga
Godz. 20:30
TSG 1899 Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen

Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki w meczu (BTTS i Over 2.5) - Tak
Kurs: 1.49 zł
Bukmacher: Fortuna ✅

Analiza:
Nie trzeba być wielkim pasjonatem Bundesligi, żeby wpaść na to iż szykuję się szalony mecz.
Staną na przeciwko siebie bowiem dwie mocno usposobione ofensywnie ekipy, które o ile z przodu gwarantują fajerwerki, o tyle z tyłu potrafią popełniać dość proste błędy. Obydwie ekipy w tabeli dzieli różnica 3 miejsc i zaledwie 4 punktów, na korzyść gości, co w ferworze walki o puchary dodatkowo podsyca emocje. &quot;Wieśniaki&quot; w swoich ostatnich 5-ciu meczach przed przerwą reprezentacyjną zgromadzili 8 &quot;oczek&quot;, dwukrotnie wygrywając, remisując i raz przegrywając. 3 z tych spotkań rozgrywane były na wyjazdach i to właśnie w tych meczach Hoffenheim traciło punkty. W pozostałych dwóch przed własną publicznością udało się zebrać komplet punktów, oczywiście nie trzeba wspominać iż w obydwu przypadkach padało również powyżej 2.5 gola w meczu. &quot;Aptekarze&quot; natomiast na 5 swoich ostatnich meczów 3 z nich wygrali, a dwa przegrali w każdym strzelając chociaż jednego gola. Tylko w dwóch meczach nie padło więcej niż 2.5 gola, choć było blisko bo mecze kończyły się wynikami 2:0, były to jednak spotkania przed własną publicznością, z rywalami o słabszym potencjale ofensywnym niż ich najbliższy rywal. W dodatku Bayer wtedy jeszcze występował w Lidze Europy, więc nie forsował tempa w meczach ligowych, zwłaszcza u siebie. Biorąc pod uwagę tylko ostatnich 5 spotkań w head 2 head tych drużyn tylko raz spotkanie zakończyło się wynikiem poniżej 2.5 gola w meczu. Stąd mój typ, po kursie może nie najwyższym, ale idealnym do podbicia w jakimś dublu. Wydaje mi się, że obie ekipy strzelą przynajmniej po golu, a zapewne jak już &quot;ukłują&quot; rywala to na tym nie poprzestaną.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
TSG- Bayer
Masówka na overy bramkowe jest kosmiczna, a ja tu wyczuwam under 3,5 jak nie 2,5...
Widzę za to inny over - rożne w meczach wieśniaków to jest &quot;tradycja&quot; ????
+9,5 @1,74
+10,5 @2,2
+11,5 @2,91
osobiście pograłem każdą opcję za odpowiednią stawkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Fortuna Dusseldorf vs Borussia Monchengladbach @1.98 lvbet⛔

Kurs na gości z 2 coś spadł już na 1.98. Nie dziwi mnie wcale taka sytuacja. Ostatnie dwa bezpośrednie pojedynki kończyły się zwycięstwem Borussi. DO tego dochodzi ligowa forma, a tym przypadku przyjezdni prezentują się znacznie lepiej. Zajmują czwartą pozycję, a ich przeciwnik Fortuna plasuje się na 12. miejscu. Ostatnie dwa mecze, to dwie porażki i osiem straconych bramek. Gospodarze do tego spotkania wystąpią bez Lukebakio (24/8), Alfredo Morales (18/1), Marcel Sobottka (12/0), Jean Zimmer (18/1). Gladbach wystąpi bez Ibrahima Traore (11/0). Śmiało idę w stornę przyjezdnych, którzy wyglądają lepiej personalnie i są w lepszej formie.​
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Werder + Lipsk + Augsburg/X @3,52 Fortuna ⛔
Augsburg @2,55 Fortuna ⛔

Augsburg się k%$#a skompromitował tym wystąpieniem. Choć też sporo pecha - Norymberga trzy strzały celne w drugiej połowie, trzy gole, pierwszy po stałym fragmencie. Cóż, bywa i tak.

Pokrótce o każdym meczu:
Werder w gazie. Brak Sahina może być pewnym problemem, ale jednak Mainz w wyraźnym dołku nie powinno się postawić. Bremeńczycy bardzo niepozorni, ale nadal pozostają w grze o europejskie puchary. Kruse tę defensywę Mainz (na 6 z Bayernem i 5 z Bayerem) to w pojedynkę powinien rozpykać.
Najbardziej obawiam się chyba Lipska, ale oni też wiedzą o co grają. Potencjał piłkarski duży, wydaje mi się, że Rangnick jednak nie do końca go wykorzystuje. Hertha z kolei bardzo chwiejna jeśli chodzi o swoja grę. W dodatku dzisiaj bez Ibisevicia, który pauzuje za swoje skandaliczne zachowanie. Ograniczona więc siła ofensywna, a defensywa Lipska bardzo mocna. Jeśli tylko Werner znowu nie będzie marnował na potęgę to gospodarze powinni ze spokojem to wyrwać.
O ile poprzednie spotkania raczej tylko w jakimś ako, to już w Augsburg można celować na singlu, nawet czyste zwycięstwo. Kurs przesadzony - Norymberga jest naprawdę beznadziejna, a Augsburg coś tam gra, mają kilku ciekawych piłkarzy jak Ji, Finbogasson, Hahn. Dla obu zespołów bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Podpieram typ remisem, w myśl zasady, że każda seria musi się kiedyś skończyć (4 porażki z rzędu Norymbergi), ale nic nie zwiastuje, żeby gospodarze mieli tu zdobyć choć jeden punkt, więc kurs na Augsburg dziwi.
EDIT: Nie wiem, czy granie przeciwko dobrze dysponowanej na wiosnę Fortunie to dobry pomysł. Z kolei info jeszcze odnośnie BVB - nie zagra Reus, dostał wolne. Tym bardziej unikałbym grania na BVB.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Augsburg dnb (1pol) @1.71 lvbet

Norymberga bez złudzeń na utrzymanie, nie dość że słabo wyglądają kadrowo to popełniają masę głupich błędów i fauli, co im nie pomaga. Augsburg ten sezon trochę cieniuje, ale jest szansa jeszcze walczyć o ligę Europy. Są drużyna lepsza i prawdopodobnie dadzą radę włożyć bramkę do przerwy. Mecz typu must-win.
Btts Bvb-Wolfsburg @1.7 Lvbet

Bardzo fajny kurs, biorąc pod uwagę formę gości i problemy kadrowe BVB. Brak Piszczka czy Reusa będzie mocno odczuwalny, ale nie wydaje mi się żeby Borussia nie zdobyła bramki. Goście ostatnio bardzo skuteczni i oglądając obie ekipy ostatnio nawet ryzykowalbym, że Borussia może dziś przegrać.
 
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Niemcy: Bundesliga

Godz. 18:00



Eintracht Frankfurt – VfB Stuttgart



Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu

Kurs: 1.55 zł

Bukmacher: fortuna ✅



Analiza:



Frankfurtczycy dzielnie walczą na dwóch frontach w tym sezonie. W lidze Europy zaszli już do ćwierćfinału, a w lidze wciąż mają realne szanse na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Ich rywal chyba do ostatniej kolejki będzie się bił o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech, bo ich gra generalnie wygląda w kratkę. Eintracht u siebie nie przegrywa, a raczej pewnie punktuje, gdy Stuttgart robi co może by jakoś uniknąć baraży i za rok znowu rozpocząć sezon w niemieckiej ekstraklasie. Pewnie wielu z Was się zdziwi czemu na główny typ nie dajemy handicapa na Eintracht, a over, ale wystarczy spojrzeć na head 2 head tych zespołów by dostrzec, że są to z reguły szalone mecze, często na styku. Owszem handicap też nam się wydaje realny w tym wypadku, stąd też sugerujemy go dla tych lubiących emocje, ale nauczeni doświadczeniem wiemy żeby się nie podpalać.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hannover
-
Schalke
Typ-1
Kurs-4.6
Mecz na szczycie tabeli,gospodarze mają szanse na baraż ale musza taki mecz jak dzis wygrac,goście też mają przed oczami widmo spadku,ich gra nie powala ale ja wolę zagrać wyższy kurs bo sznse uważam że są wyrównane nie tak jak wskazują punkty a do tego gościom nie za dobrze wychodziły wyjazdy do Hannoveru bo ostatnie pięć wyjazdów to 4-0-1.
Wynik może pójść w kazdą stronę ale ja stawiam na gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom