>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Miami - 19.03-30.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce:
Miami, USA
Data rozgrywania: 19.03.2019 - 30.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $9,035,428
Oficjalna strona turnieju: https://www.miamiopen.com
Lista Startowa: https://www.miamiopen.com/players
Drabinka: https://www.miamiopen.com/draws
Plan gier: https://www.miamiopen.com/draws
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-miami/
Zwycięzca singla 2018: Sloane Stephens
Zwycięzcy debla 2018: Ashleigh Barty/Coco Vandeweghe

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
M.Doi-Minella 1 ✅

Misaki Doi wraca do dobrego grania, chociaz bardzo dlugo to zajelo malutkiej Japonce. Juz naprawde bardzo dobry wystep w ubieglym tygodniu w Indian Wells, gdzie przeszla kwalifkacje, wygrala mecz w turnieju glownym i przegrala w 3 setach z Karolina Pliskova. Doi jak dotad zawsze lepeiej wypadala w Miami, ale tu juz nei bylo na co czekac i kalkulowac i korzystala z dobrej dypozycji Japonka. Mam nadziej, ze wypoczela wystarczajaco i nie odlaczy jej pradu, bo Doi naprawde zbyt duzo sie nie nagrala w ostatnich miesacach.
Wczoraj Doi wydawala sie byc na przyslowiowych linach w meczu z Potapova, ale znalazla sposob by wygrac.
Potapova to ogolnie tenisistka od lat trenujaca w Miami w osrodku pod protekcja siostr Williams, wiec Potapova w tym meczu musiala dac ile moc dala i walczyal jak lew. Mloda Rosjanka ma moc, bo ona wygrywala juniorski Wimbledon 3 seony temu, a juz wczesnie jtez dostawala w Miami dzika karte do turniej eliminacyjnego i to Miami to jest jej dom, a mimo to Doi zostala w meczu i ostatecznie wygrala.
Mandy Minella to generalnie jest w dyspozycji nijakiej. Czasem wygra mecz w mniejszym turnieju. Ona z kolei pokonala wczoraj McHale i tez na papierze wyglada to naprawde dobrze. Pewnie dyspozycja lepsza, ale tez wzialbym taka mala poprawke, ze McHale to taka tenisistka, ktora jak dobrze zagra w Indian Wells (a tak zrobila w ubieglym tygodniu) to pozniej jest slaby wynik w Miami i vice versa i mam tutaj duze watpliwosci.
Minella niezla moc, na pewno lubi skrocic wymiane, czasem podejsc nawet do siatki, ale sadze, ze po tym jak Doi musiala zmierzyc sie wczoraj z bomabrdowaniem Potapovej to moc Minelli jej nie straszna. Jedynie o ten apsekt fizyczny Japonki troche daje do myslenia, ale uwazam ze japonce duzo bardziej brakuje przede wszytskim dobrych wynikow, bo tych bylo w ostatnich miesacach malo, a mozliwosci sa, takze stawiam w kierunku Doi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Townsend - Haddad Maia 2 ⛔

Amerykanka, niby jeszcze młodziutka zawodniczka, ale już parę sezonów w seniorskiej rywalizacji zaliczyła, jednak bez znaczących sukcesów. Od paru lat stoi w miejscu, pewnego poziomu nie może przeskoczyć, parę lat temu zapowiadała się na bardzo dobrą tenisistkę, wygrała juniorski AO w singlu, w deblu również AO i Wimbledon, ale po awansie do turniejów seniorskich spoczeła na laurach, jeśli coś wygrywa, to głównie w grze podwójnej. W 1 rundzie kwali męczyła się niemiłosiernie i była blisko kompromitacji z Chinką, zajmująca 800 miejsce w rankingu. Nie wróży to sukcesów, zwłaszcza, że dziś o wiele trudniejsze zadanie, bo Brazylijka w ostatnim czasie pokazuje solidną grę. W tym roku pokonała już Brady, czy ostatnio w Acapulco Stephens, przegrała dopiero z późniejszą zwyciężczynią turnieju, Wang. Haddad Maia, dobrze zbudowana, wysoka, agresywnie grająca zawodniczka, więc korty w Miami powinny jej pasować, w tamtym roku awansowała tutaj do 3 rundy głównej drabinki, troszeczkę pkt do obrony, więc nie można sobie pozwolić na wpadkę w kwalifikacjach, przy obecnej formie powinna bez problemu uporać się z rywalką.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Korzystając z przerwy pogodowej chciałbym zapytać o Wasze opinie na temat meczu Hercog - Siegemund w kwalifikacjach. Obie mają słabe staty w karierze na hardzie. Generalnie bardziej podobała mi się przed kontuzją 2 lata temu gra Niemki. Czy widzicie tutaj dobry typ w tym meczu? Nieregularnie oglądam tenisa, dawno obu pań nie widziałem. Będę wdzięczny, jeśli ktoś z Was pochyli się nad moim pytaniem.
 
L 388

lelit

Użytkownik
lusy_b
A dlaczego wlasnie ten mecz? Obydwie nie odnosily nigdy w Miami sukcesow (Hercog dotarla do 3 rundy w 2010). Tu moze pasc kazdy wynik, a 1.8 czy 1.9 jest podla cena za ta zgadywanke.
Zwroc tez uwage, ze skoro w Miami bedzie przez pare dni jeszcze pogoda deszczowa, to gra moze byc wielokrotnie przerywana, co moze wplynac na atytiude wielu zawodniczek. Ja czekam na pogode ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
lusy_b
A dlaczego wlasnie ten mecz? Obydwie nie odnosily nigdy w Miami sukcesow (Hercog dotarla do 3 rundy w 2010). Tu moze pasc kazdy wynik, a 1.8 czy 1.9 jest podla cena za ta zgadywanke.
Zwroc tez uwage, ze skoro w Miami bedzie przez pare dni jeszcze pogoda deszczowa, to gra moze byc wielokrotnie przerywana, co moze wplynac na atytiude wielu zawodniczek. Ja czekam na pogode ????
Lubię Laurę za jej inteligencję, którą ujawnia na korcie. Poza tym doceniałem u niej zawsze upór i dążenie do zwycięstwa za wszelką dostępną na korcie cenę. Włącznie z gierkami psychologicznymi, denerwowaniem rywalek i sędziów, wykorzystywaniem regulaminu pod siebie. Moich pieniędzy nikt nie chroni w bukmacherce poza moimi rozsądnymi decyzjami i właśnie postawą zawodnika. Zarobiłem dzięki Laurze najwięcej kasy obstawiając zawodniczki w tenisie WTA, który obstawiam rzadziej niż snookera, czy piłkę nożną. Moim celem, gdy zadałem pytanie było dowiedzieć się, czy Waszym, również Twoim zdaniem, jest dzisiaj, lepsza, czy gorsza sportowo od Hercog. Bo za inteligencję i waleczność palmę pierwszeństwa sam przyznałem Siegemund. Nie mam zamiaru z powodu sentymentów kłaść pieniędzy na stół i dlatego tak ważna jest dla mnie Twoja odpowiedź. Dawno Siegemund nie oglądałem w akcji. Dziękuję!
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Panowie jak według Was mecze Pegula Rus? Mi osobiście sie wydaje ze mozna sprobowac na Rus bo kursik fajny i zagrała pewniej niz Pegula ktora mocno sie męczyła na serwisie.Drugi mecz to Muchova-Bouzkova.Tutaj rowniez uważam ze moze wygrać ta mniej faworyzowana rywalka czyli Bouzkova.Jakie wasze przypuszczenia? Kurs odpowiednio 3.35 i 2.85.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Lubię Laurę za jej inteligencję, którą ujawnia na korcie. Poza tym doceniałem u niej zawsze upór i dążenie do zwycięstwa za wszelką dostępną na korcie cenę. Włącznie z gierkami psychologicznymi, denerwowaniem rywalek i sędziów, wykorzystywaniem regulaminu pod siebie. Moich pieniędzy nikt nie chroni w bukmacherce poza moimi rozsądnymi decyzjami i właśnie postawą zawodnika. Zarobiłem dzięki Laurze najwięcej kasy obstawiając zawodniczki w tenisie WTA, który obstawiam rzadziej niż snookera, czy piłkę nożną. Moim celem, gdy zadałem pytanie było dowiedzieć się, czy Waszym, również Twoim zdaniem, jest dzisiaj, lepsza, czy gorsza sportowo od Hercog. Bo za inteligencję i waleczność palmę pierwszeństwa sam przyznałem Siegemund. Nie mam zamiaru z powodu sentymentów kłaść pieniędzy na stół i dlatego tak ważna jest dla mnie Twoja odpowiedź. Dawno Siegemund nie oglądałem w akcji. Dziękuję!
Czysto sportowo bym powiedział, że Hercog jest lepsza w obecnej chwili. Tylko ona jest taka 0-1kowa albo gładko wygra albo gładko przegra. Dużo zależy od tego co tam sobie wymyśli w głowie, nie raz ona przegrywała wygrane spotkania. Siegemund generalnie lepiej sobie radzi na wolnych kortach, podobnie jak w sumie Hercog, ale warunki lepsze ma Hercog.
Mam pytanie panowie. Jak wygląda nawierzchnia w Miami? Szybka czy wolna. Z góry dzięki i pozdrawiam
Ni to szybkie, ni to wolne. Jak na beton nie jest to jakiś wybitnie szybki kort, aczkolwiek jest szybszy od Indian Wells. Nie wiem czy to coś ci pomoże :p, ale zawodnicy którzy mieli problemy doprowadzać do wymian na IW tutaj będą notować prawdopodobnie gorsze rezultaty na returnie. Z tego co pamiętam w Miami też piłka dość mocno odbija się w górę, ale to taka luźna obserwacja nie wiem czy to takie wrażenie czy rzeczywiście tak jest.
Linette @1.80 fortuna edit: STS @2.1 hit dnia⛔ fajnie ze się postarala ugrać te 4 gemy xd
To jak dla mnie fajny kursik na Magdę. Nie rozumiem czemu Hibino jest stawiana tak równorzędnie względem wielu zawodniczek,nic takiego w swojej grze nie prezentuje. Linette za to z mniejszą lub większą regularnoscia,ale notuje udane występy i powoli dochodzi do takiego momentu, że byle kto jej nie eliminuje. Dużo zawdzięcza dobrze prowadzonym wymianom i w miarę opanowaniu w grze. Jeśli będzie przyzwoicie serwować to nie widzę szans dla Japonki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Pytanko moje takie odbędą się dziś mecze czy też nic z tego?I dopiero jutro będzie można coś zagrać?
Prognozy się poprawiły i dzisiaj planowo może wystąpić ewentualnie jakiś przejściowy opad, ale wstępnie nie powinno być komplikacji.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sakkari @1,72 ✅ fortuna
Lepsza zawodniczka i bardziej ulozona tenisistka jest Maria. Od zeszlego sezonu weszla na wyzszy poziom i stara sie go utrzymac. Mecz w IW z McHale jej nie wyszedl i bedzie chciala zapewne ugrac cos wiecej w Miami. Danilowicz to mloda i perspektywiczna tenisistka ktora za pare lat moze dobic do topu ale to nie jest jedzcze ten moment. Serbka bije mocno praktycznie z kazdej pozycji jednak czesto te uderzenia sa bez kontroli. Nie ma jeszcze nawyku wybierania odpowiednich zagran do sytuacji ktora ma miejsce na korcie i doprowadza ja do porazki. Sakkari bardziej cierpliwa choc tez podiadajaca bron w postaci ostrych zagran. Wyczeka az sie Serbka wyszumi i zrobi swoje. Moze nawet Danilovic starczy pary na seta jednak o wygranie meczu bedzie ciezko.
Krunic @1,88 ⛔ 1:2
Kuzmova @2,05✅ 2:0
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Kuzmova-Gavrilova 2 ⛔

Moim zdaniem faworytka jest tu Gavrilova, ktora znowu zaczela grac duzo lepiej, wiec tak sprobuje. Gavrilova przede wszystkim jest swietna w graniu dlugich wymian, wiec to powinien byc jej atut. Mimo ze turniej przeniesionow w tym roku z Crandon Park na inny obiekt to korty dalej sa zasadniczo wolne.
Gavrilova niezle zagrala w Indian Wells i nawet w przegrany mecz ze Svitolina dawala rade, dwa mecze w Indian Wells zaliczyla. Na pewno byl to slaby sezon w wykonaniu Gavrilovej, wiec sadze ze ona powinna korzystac z dobrej dyspozycji. Gavrilova ogolnie lepiej wypadala w Miami i jeden bardzo dobry turniej tu zaliczyla na poprzednim obiekcie w Crandon Park oczywiscie, gdy sprawila pamietna niespodzianke, pokonujac jedna ze swoich idolek wtedy Marie Sharapova. Kuzmova dobry turniej miala w Dubaju, ale nawet nie kojarze wystepow Kuzmovej tu w Indian Wells i Miami, dlatego wydaje mi sie, ze gora bedzie jednak Gavrilova.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Van uytvanck @1.72 sts▶
Mocny, ale celny serwis i umiejętność skracania wymian to aspekty, które zadecydują w tym spotkaniu. Dodatkowo przy Jabeur to zawodniczka z Belgii nie wychodzi na taką najgorzej poruszająca się. Dodatkowo wzrost tutaj jest dość znaczącym piłka dobrze się odbija i można to wykorzystać przeciwko niższym zawodniczkom. Dyspozycja też raczej jeśli na czyjąś korzyść to rudej.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Mam pytanie panowie. Jak wygląda nawierzchnia w Miami? Szybka czy wolna. Z góry dzięki i pozdrawiam
Jeden z wolniejszych hardów w całym tourze, może nie aż tak jak te korty w Indian Wells ale za szybka nawierzchnia to tu nie jest
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gauff @2,6✅ fortuna
Mecz pomiedzy dwoma nadziejami amerykanskiego tenisa. 15 latka Gauff zmierzy sie z 17 letnia McNally. Cori ze wzgledu na wiek gra glownie w turniejach juniorskich jednak od czasu do czasu organizatorzy turniejow w USA daja jej dzikie karty do wiekszych zawodow widzac w tej dziewczynie olbrzymi potencjal. Dla mnie tez wieksze umiejetnosci i talent ma Gauff jezeli w tak mlodym wieku mozemy w ogole o czym takim mowic. McNally probuje podobnie jak Swiatek od tego sezonu sil w turniejach seniorskich i procz wygranego jednego turnieju idzie jej to nienajlepiej. Cori Gauff to olbrzymi talent nawet pokroju Sereny. W zeszlym roku dostala WC do kwalifikacji US Open gdzie przegrala jednak z Watson. Natomiast w zeszlym roku w wieku 14 lat wygrala juniorski RG pokonujac w finale wlasnie McNally. Dwa lata temu dotarla do finalu US Open majac 13 lat i przegrala tam z Anisimova ktora w tym roku w Melbeurne robila furore. Mysle ze przygotowala sie najlepiej jak mogla dp tego meczu i na pewno ambicji jej nie zabraknie. Ze wzgledu na wiek mecz moze miec dziwny przebieg i nawet serie po kilka gemow nie moga dziwic. Ja jednak zaryzykuje pieniadze na mlody talent bo widze value w tym meczu.
Z innych dogow godne uwagi wedlug mnie to
Vickery @2,22⛔ 1:2
Zidansek @3 ⛔
E.
Mladenovic @2,51⛔ 0:2????
Serwis tragedia
I mozna lekko te 4 typy w ako na +1,5 seta co daje kurs @6,6⛔ fortuna
 
L 388

lelit

Użytkownik
Duzo ekspertow twierdzi, na podstawie wynikow eliminacji i pierwszej rundy, ze te korty i pogoda faworyzuja specjalistow gry na gruzie. Duzo amerykanow/kwalifikantow, grajacych cale zycie na HC, przegralo mecze z przecietnymi gruzlikami ????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Duzo ekspertow twierdzi, na podstawie wynikow eliminacji i pierwszej rundy, ze te korty i pogoda faworyzuja specjalistow gry na gruzie. Duzo amerykanow/kwalifikantow, grajacych cale zycie na HC, przegralo mecze z przecietnymi gruzlikami ????
W zeszlym roku wszytskie finaly włącznie z deblami wygrywali Amerykanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom