>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Chile 2019

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
U. de Concepcion - U. de Chile
Bardzo ciekawy mecz na 22:00. 2. i 3. drużyna ubiegłego roku, jednak start tego pokazał gospodarzom, że nie ma łatwo. Zaczęli dobrze w Copa Libertadores, chociaż w tamtych meczach też brakowało defensywy. Braki w obronie pokazali im również Palestino, a więc żadna tuza tamtejszej piłki, kiedy zapakowała im aż 4 bramki, z czego 3 w końcówce, gdzie Concepcion już bez sił.
3 dni temu mecz z CL, na pewno zmęczenie da o sobie znać, choć na punktach też trzeba się skupiać. U. de Chile jak na razie bez szału, ale tam potencjał jest, więc bramki możemy śmiało zobaczyć.
Do tego mam małe info odnośnie tego meczu ;)
over 2,5 @ 2,16 ✅
over 3,5 @ 3,80 ⛔
II połowa over 1,5 @ 2,20 ✅
II połowa over 2,5 @ 5,00 ⛔
Pogrubione idzie mocniej ;)
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Cobreloa - Cocopia
Też ciekawe info, ale tak na dwa razy. Ja idę w remis i overek, bo różnica między drużynami jest znaczna, jeśli chodzi o umiejętności. Dlatego też nie wierzę do.końca w remis. Kilka opcji jednak ciekawy, potencjał ofensywy u gospodarzy jest.
BTS @ 1,70 ⛔
Over 2,5 @ 1,77 ⛔
Remis @ 3,56 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
klook 366

klook

Użytkownik
Patrząc na H2H X nie jest głupim pomysłem.
Do tego smaczek, że kilka razy nie przepuściło mi kuponu, aż w końcu dostałem limit na te marne 160 złotych.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jestem pierwszy raz w tym piłkarskim regionie, ale chciałem się podzielić swoimi dzisiejszymi typami na Copa Chile. Wszystkie są oparte na analizie historycznej tych rozgrywek, bo oczywiście nie będę czarował, że od zawsze oglądam te rozgrywki.

Cobresal - Deportes Iquique 2 @4.15 Marathonbet  
Universidad de Chile - Deportes Temuco 2 @6.50 WilliamHill  
Deportes Valdivia - Union Espanyola X @3.40 Bet365 [zwrot] 
CD O'Higgins - Everton X @3.29 Vbet  
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
To i ja doloze coś od siebie

Barnechea - Colo Colo 
Typ: 1x      kurs: 2.25       fortuna   

Mecz rewanżowy pucharu i jak to bywa często w meczach rewanżowych drużyna która w pierwszym meczu wygrała zdecydowanie w rewanżu juz aż tak bardzo się nie przykłada.  
Na to właśnie liczę goście mają zaliczkę 3 goli tak więc można powiedzieć,  że raczej dwumeczu na ich korzyść.  Nie ma się co zazynac tak więc dziś idę w gospodarzy podpierajac się ewentualnym remisem

Wynik: 0:3
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile - Primera B
Godz: 20:30
Spotkanie: Ñublense - Unión San Felipe
Typ: Ñublense  3:1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna

Analiza:Zapraszam do Chile gdzie w tamtejszej Primera B na Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas zmierzą się ze sobą w 22 kolejce ligowej o punkty miejscowe Deportivo Ñublense a w gości przyjedzie zespół Club de Deportes Unión San Felipe.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyli 28 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 10 pozycji w chilijskiej Primera B zdobywając 29 oczek w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Ñublense w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 15-18 natomiast Unión San Felipe na wyjazdach 4 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 9-12.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły spotykające się w nim nadal mają szansę wywalczyć awans do Play Off o wyższą klasę rozgrywkową.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie Ñublense które u siebie może w tym sezonie ligowym gra bardzo w kratkę jednak z dzisiejszymi gośćmi u siebie na swoim terenie idzie im bardzo dobrze wielokrotnie wcześniej ich ogrywając do tego ich zawodnicy młodzi 21-letni Mathias Daniel Pinto Mell strzelec 8 goli oraz 20 latek Sebastian Perez strzelec 4 bramek wspomagani przez doświadczonego pomocnika z Argentyny Davida Escalante to może i jest niezłe połączenie i moim zdaniem na gości to powinno wystarczyć patrząc na to jak zespół Unión San Felipe gra bardzo słabo na terenie gospodarzy i moim zdaniem to na swoim Estadio Municipal Nelson Oyarzún Arenas wygra to spotkanie zespół Deportivo Ñublense.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom