Awatar

Milion w STS. Co Wy na to?

nikt nie przegląda
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wysoka-wygrana-w-zakladach-bukmacherskich-zwyciezca-obstawil-mecze-za-76-zl-wygral/yvbbdsj.amp
Przyznane punkty (0)
Każda reklama dobra, jesli przyciagnie graczy
Przyznane punkty (0)
Mimo wszystko taki sposób grania jest lepszy od gry w lotto. Jeśli ktoś lubi loterie to może się tak bawić.
Przyznane punkty (0)
przyjemną kasę przytulił
Przyznane punkty (0)
Fejk na 100%!!!!!
Ostatnio żeby przyciągnąć graczy do siebie to STS z Fortuną się prześcigają w fejkach!!!!
Przyznane punkty (0)
Przecież to oczywiste że to ściema. I zaraz po tej wygranej odrazu ktoś w fortunie wygrał też coś koło 600k. Ale i tak z 80% Janów to łyknie
Przyznane punkty (0)
Nie wiem czy ściema. Myślę, że w sts może serio ktoś wygrał i wpadli na pomysł, że skoro już muszą wypłacić mu taki hajs to zrobią sobie z tego dobrą reklamę. Ale ta wygrana z fortuny już podpada, chcieli na fali sie załapać, marnie wyszło
Przyznane punkty (0)
Widziałem gdzieś kupon gościa co postawił całą kolejkę kwalifikacji do euro 2020 (tego dnia gdy szwajcaria z danią grała) i też wygrał ładną sumkę, ale gdzieś mi uciekł ten kupon więc się z wami nie podzielę xD. Od czasu do czasu po wygranym kuponie lubie sobie za 5-10 zł pozwolić na taki kombajn, a nuż kiedyś wejdzie 😃

(...) szachistę bardziej obchodzi proces osiągania celu, niż cel sam w sobie" Fiodor Dostojewski
Przyznane punkty (0)

Wysokich wygranych ciąg dalszy, kolejny milion z bukmacherki przytulił szczęśliwiec z Białegostoku. Jest nawet kupon, wiec można podejrzeć co w taśmie dale miliony

https://twitter.com/MateuszJuroszek/status/1114576816075939840

Przyznane punkty (0)

Jakbym ja miał miliona to pewnie by mnie już w tym kraju nie było.Taki jestem i pewnie nigdy już się nie zmienię.

Przyznane punkty (0)

Możemy tylko gdybać sobie czy to fejk czy nie :) Jednak by trafić taką taśmę to trzeba mieć trochę przychylność szczęścia ;)

Przyznane punkty (0)

Chcesz się wypowiedzieć w Milion w STS. Co Wy na to??

zaloguj się lub załóż konto