>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 12: Zhangjiagang, Lille

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Zhangjiagang, Chiny
Data rozgrywania: 18.03.2019-24.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2018: Yasutaka Uchiyama
Zwycięzcy debla 2018: Mao Xin Gong/Ze Zhang

Miejsce: Lille, Francja
Data rozgrywania: 18.03.2019-24.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €46,600
Oficjalna strona turnieju: http://playinchallenger.com/
Zwycięzca singla 2018: Gregoire Barrere
Zwycięzcy debla 2018: Hugo Nys/Tim Puetz

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Bonadio Riccardo - Bachinger Matthias
0:2 forbet, 1.55
1:6, 2:6 ✅ Było ciepło na początku pierwszego seta i jescze cieplej na początku drugiego. Ale ogólnie masło :star:
Nie lubię grać za bardzo typów 2:0 w turniejach rangi challanger, ale tutaj widzę ku temu przesłanki. Na początku zadajmy sobie pytanie kim jest Riccardo Bonadio? Ktoś wie? Jeśli ktoś wie to niech mi napiszę kilka słów na PRIV, bo ja nie mam pojęcia kto to jest. Dla mnie jest to zwykły no name jakich setki w tenisowym świecie. Aktualnie plasuje się gdzieś tam na 428 pozycji ATP. Włoch jak można się domyślać to typowy ziemniak, który nie wie za bardzo co to za gra na hardzie a tym bardziej pod dachem na hali. W całej swojej fantastycznej karierze wygrał 13 meczów na hali a 11 przegrał. Gość ogólnie rangi Futures, gdzie w chalangerach (a raczej w ich kwalifikacjach) dostaje wszędzie baty. Oczywiście typ nieco na nosa, bo nie wiem co to jest za tenisista, ale jak widać po wynikach jeszcze mu sporo brakuje do przeciętnego tenisisty. Jego rywal, Niemiec to aktualnie 125 rakieta świata a był 85. W przeciwieństwie do przeciwnika czuje się najlepiej właśnie pod dachem gdzie ma bilans 197/140....jest różnica. Bachinger ma 188 cm wzrostu, jest dość ciężkim tenisistą i jego gra polega przede wszystkim na ataku, szybkie wymiany, skracanie gry. Miał trochę przerwy od tenisa, bo prawie miesiąc, gdzie przez kwalifikacje przeszedł do ćwierćfinału w Marsylii pokonując po drodze Verdasco 6:4, 6:3. Niemiec to mimo wszystko bardzo uniwersalny tenisista potrafiący grać lepiej czy też gorzej na każdej nawierzchni. Jeśli Włoch nie będzie miał dnia konia a Matthias nie będzie handlował to innego wyniku tutaj być nie może. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
john_isner 522

john_isner

Użytkownik
Travaglia Stefano - Kamke Tobias
2, fortuna 1.80
3:6 krecz , zwrot
Od jakiegoś czasu Włoch już jest tenisistą challangerowym. Chociaż w tym roku jak na jego możliwości to można zanotować kilka plusów, bo przeszedł przez kwalifikacje AO i zakończył przygodę na 2 rundzie gdzie uległ Basilashviliemu w pięciu setach, zaliczył półfinał w Cherbourg challenger, więc pozytywnie. Stefano czuje się najlepiej na mączce, ale pod dachem też coś pogrywa mimo iż nie rozegrał sporo meczów na hali. Pokonał Benka, Vesleya, Smyczka, Pospila.....czyli nazwiska o których już świat coś słyszał. Niemiec to bardzo uniwersalny tenisista potrafiący grać na każdej nawierzchni no i już doświadczony, kiedyś był 64 ,aktualnie 221. Problem w tym, że wielkim skrócie sezon 2017,2018 to trochę tragedia....W tym roku też mega średnio, nie wyróżnił się jakoś szczególnie. Praktycznie co ma wygrywać to wygrywa i co ma przegrywać to przegrywa. Kamke był dla mnie zawsze bardzo ubogą wersją Del Potro, gra bardzo płasko forhend. Włoch pod dachem ma bilans 40/28 a Niemiec 176/123 i stawiam tutaj po pierwsze na doświadczenie Tobiasa gdzie jest znaczne większe oraz na to, że Kamke rok temu tutaj zaliczył finał czyli jakieś punkty do obrony ma w jego krytycznej sytuacji rankingowej. Stawiam, że Niemiec wygra, wydaje się to być dobry bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom