• Benfica/Eintracht vs Slavia/Chelsea​

Zapraszam do dyskusji.​

winiar93 12,8K

winiar93

Chelsea zmierza autostradą do tego finału. W to, że wyłoży się na Slavii po prostu nie wierzę, to nie jest możliwe. Trudniej będzie już w półfinale i tam chyba lepiej jest trafić na Benficę, Eintracht to zbyt nieprzewidywalny zespół.
Co do reszty....no trudno się oprzeć wrażeniu, że drugi finalista to Napoli lub Arsenal ze wskazaniem mimo wszystko na tych drugich. Kanonierzy momentami trochę olewają te mecze, ale w decydujących momentach potrafią się zmobilizować (rewanże z BATE oraz Rennes). Do Napoli nic nie mam, po prostu według mnie Arsenal ma większy potencjał, lepszą kadrę i na tym etapie rozgrywek podejdzie do spraw bardziej poważnie. ????

U 12

ukassekkk

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście najbardziej realnym finałem wydaje się być Arsenal/Napoli vs. Chelsea, ale wydaje mi się, że Eintracht może tutaj sporo namieszać jeszcze.

orzelasty 124

orzelasty

Po w wczorajszych meczach chyba duży plus dla Arsenalu, LE to może być ich jedyna szansa na LM w przyszłym sezonie i wydaje mi się że wysuna tutaj wszystkie działa. Finał raczej w zasięgu.

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Finał Arsenal - Chelsea?

Dla mnie to chyba najpewnijeszy scenariusz.

Wtedy to nie mam pojęcia kto może wygrać. To tylko jeden mecz.

K 40

kris_pl

No nareszcie! Idealnie wszystko siadło.

Chociaż normalności w meczu Chelsea nie było za grosz - co to za parodyści są, mieli 4:1 i prawie odpadli ze Slavią Praga u Siebie. W 2. połowie zniszczeni przez Slavię, która budowała sobie akcje na ich połowie. Mnóstwo groźnych sytuacji dla Slavii, m.in. setka w okolicy 78. minuty, tylko to uratowało Chelsea, ze zawodnik Slavii się poślizgnął przy strzale. I ten David Luiz, który prawie spartaczył wynik - w 88. minucie zagrywa ręką zamiast głową absolutnie bez presji na 17. metrze na wprost bramki - już myślałem, jak pokazali powtórkę, że bedzie rzut karny. Jakims cudem Willian okrakiem wybronił strzał piłkarza Slavii. Skończyło się 4:3 na szczęście.

Valencia kontrolowała mecz i elegancko 2:0.

Eintracht zrobił co musiał - 2:0 i Benfica out. W tym meczu najwieksze emocje były, tak jak to było zapowiadane, dobrze się to oglądało. Pierwszy gol ze spalonego 2 metrowego, ale trudno XD Benfica gra ogólnie topornie i nieciekawie w Europie, wolę Eintracht. Dobrze, ze dzis nie było VARu, bo by wszystko znów sprawdzali po 3 razy i doliczali po 10 minut do każdej połowy.

Te 3 mecze zagrałem w różnych kombinacjach.

Ostatni mecz - Napoli vs Arsenal - nie dotykałem, nie mialem pomysłu ani zadnego przeczucia (chodziło mi po głowie X2, bo Napoli gra straszna padake od ponad miesiąca, ale stwierdziłem, że nie ma się co w to pakować). Nie oglądałem w ogóle, skończyło się 0:1.