>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Emocje opadły?. No to czas na kolejne bo już jutro czeka nas losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów. A co najlepsze wszystkie zespoły poznają swoich rywali z którymi będą musieli się zmierzyć aby zagrać w wielkim finale, czyli rozlosowane zostaną pary 1/2 finału.
Kto z obecnej ósemki prezentuje się najlepiej?, kto na kogo wypadnie?.
Zapraszam do dyskusji.​
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Barcelona - Juventus / City - Liverpool
United - Tottenham / Porto - Ajax
Takie pary mi się marzą w ćwierćfinale i półfinale.
Macie jakieś swoje typy?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
fajnie by bylo wlasnie Porto- Ajax niech ich sen dalej trwa
na tym etapie bardzo prawdopodobny jest mecz wewnątrz angielski z racji 4 drużyn
jako kibic Barcy chciałbym United, bo dawno z nimi nie graliśmy i myślę, że Barca miała by szansę na półfinał
fajna była by para Juve- City
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niech silni dostaną słabych i będzie łatwiej to zagrać... ???? Barca - Ajax, Juventus - United, City - Porto, LIV - TOT
 
N 336,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to, że Cristiano vs Messi po raz pierwszy na poziomie finału Ligi Mistrzów...
Nie do końca, w Finale zobaczymy starcie Manchesteru City z Barceloną... ????
Półfinały:
Manchester City - Juventus Turyn
Liverpool - Fc Barcelona
 
M 0

m4rkie

Użytkownik
Nie do końca, w Finale zobaczymy starcie Manchesteru City z Barceloną... ????
Półfinały:
Manchester City - Juventus Turyn
Liverpool - Fc Barcelona[/QUOT
Ten cały Man Cipy w ogóle mnie nie przekonuje. Nie zdziwie się, jeśli Tottenham ich wyeliminuje. Z pewnością to najlepsza para w 1/4.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Niech silni dostaną słabych i będzie łatwiej to zagrać... ???? Barca - Ajax, Juventus - United, City - Porto, LIV - TOT
Jestem tego samego zdania tylko nie kieruję się stawianiem, a po prostu sportowym poziomem spotkań w półfinale. Im dalej tym mecze powinny być ciekawsze, a pojedynek Ajaxu z Porto w 1/4 mógłby temu zaszkodzić. Jak dla mnie bardzo fajne losowanie, nie ma się do czego przyczepić.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
@up, jak AKO 2.0 z tego wyjdzie to będzie dobrze. :p akurat awanse w tych wszystkich parach będą słabo płatne, chyba warto poczekać na pierwsze mecze i liczyć, że ktoś z faworytów się potknie, np. City przegra w Londynie. ;)
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
@up, jak AKO 2.0 z tego wyjdzie to będzie dobrze. :p akurat awanse w tych wszystkich parach będą słabo płatne, chyba warto poczekać na pierwsze mecze i liczyć, że ktoś z faworytów się potknie, np. City przegra w Londynie. ;)
Jeden sztuczny twór już odpadł. Nie mam nic przeciwko by odpadł i ten drugi. Z Manchesteru.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
4.70 teraz na Betssonie na Tottenham. City jest zespołem lepszym, z lepszymi piłkarzami, jest wyżej w tabeli i gniecie rywali. Ale 4.70 na Tottenham w dwumeczu, gdzie pierwszy mecz grają u siebie i mogą wywieść korzystny wynik i będzie można nawet kontre puścić. Za dużo płacą, warto skorzystać. Reszta dosyć pewna chyba. Gdy będzie jakieś 1.3 na Barcelone to moim zdaniem do dubla już warto. United jest przereklamowane moim zdaniem. Fajnie, że im wychodzi ale to jednak nie ten poziom. Nie z Messim i Suarezem. Ich tu już nie powinno być, tylko i wyłącznie błędy PSG na to pozwoliły.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Na pewno są to ciekawe pary. Jestem ciekaw czy UEFA ukarze Ronaldo za swój gest, na pewno była by to wielka strata dla Starej Damy.
Manchester na pewno będzie nie wygodny dla Barcelony, ale to zespół z Katalonii jest tu zdecydowanym faworytem.
Liverpool powinien sobie poradzić z Porto, no i perełka Totki z City...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Na pewno są to ciekawe pary. Jestem ciekaw czy UEFA ukarze Ronaldo za swój gest, na pewno była by to wielka strata dla Starej Damy.
Simeone dostal 20.000 € kary także tutaj spodziewał bym sie podobnej kary, zawieszenie raczej nie wchodzi w gre.
 
K 0

kazmierz

Użytkownik
Simeone nie pokazywał tego gestu tuż przy sektorze gości, a Ronaldo tak i UEFA może to potraktować mocniej.
Dodatkowo Atletico zamierza zgłosić skargę na Ronaldo.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ostatnio w jakiejś mniejszej lidze gościu zrobił podobny gest po strzeleniu gola i dostał czerwoną od sędziego, no jak ronaldo dostanie 20 tysięcy euro kary to się nie pozbiera xD
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jaka kara dla Ronaldo? Dostanie taką samą jak Simeone, a jeśli będzie bardziej rygorystyczna, to sprawa jest podejrzana.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jaka kara dla Ronaldo? Dostanie taką samą jak Simeone, a jeśli będzie bardziej rygorystyczna, to sprawa jest podejrzana.
Możesz spać spokojnie.
OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo tak jak Diego Simeone - ukarany grzywną w wysokości 20 tysięcy euro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom