>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FEN 24: Warszawa (Torwar) / 16.3

Status
Zamknięty.
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Kamila Porczyk ma już prawie 42 lata i nic w tym dziwnego że Anita Bekus jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Chociaż też ciężko cokolwiek o niej powiedziec poza tym że to fitnesska/kulturystka, partnerka Marcina Wrzoska- ma 29 lat więc sporo mniej niż Porczyk z doświadczeniem zawodowym praktycznie żadnym ale niepokonana na ringach amatorskich. Kamila Porczyk nie zrobiła wagi i to o całe 1,5 kg bo jak sama mówi &#39;organizm odmówił posłuszeństwa&#39;. Nie wydaje mi się żeby była tutaj wybitnie przygotowana, nie znam sie na walkach kobiet ale wydaje mi się że taktyka Porczyk będzie tutaj prosta- ruszyć od razu do przodu i próbowac trafic w stójce bo paliwa to za dużo nie ma.
under 2,5 @2,05 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dla mnie dubel Bekus + Wrzosek. Wrzosek gala u siebie, trenuje na codzien za ścianą w Legia Fight Club. Będzie go wspierało duże grono kumpli .. zaraz po meczu Legii że Śląskiem. Kurs spadł z 1.55 na 1.35. oboje powinni wygrać swoje walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Próbuje też over 1,5 @2,65 w &#39;walce&#39; Araba z Wujkiem Samo Zło. To oczywiście klasyczny freak fight dlatego mimo że Arab jest zdecydowanym faworytem to można się tu spodziewać wszystkiego. Z tego co mi się udało ustalić to pojedynek jest na zasadach boksu 3x 3 min co oczywiście sprzyja overowi, jakby to było mma to pewnie Arabowi by zajęło minute- dwie zejście do parteru i tam skończenie rywala (niby Arab ma całkiem spore umiejętności parterowe, trenuje brazylijskie jiu jitsu) ale tak to wydaje mi się ze może tu być małe show, jakies latanie po ringu itp i Wujek Samo Zło może przetrwać te 3 minuty.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Próbuje też over 1,5 @2,65 w &#39;walce&#39; Araba z Wujkiem Samo Zło. To oczywiście klasyczny freak fight dlatego mimo że Arab jest zdecydowanym faworytem to można się tu spodziewać wszystkiego. Z tego co mi się udało ustalić to pojedynek jest na zasadach boksu 3x 3 min co oczywiście sprzyja overowi, jakby to było mma to pewnie Arabowi by zajęło minute- dwie zejście do parteru i tam skończenie rywala (niby Arab ma całkiem spore umiejętności parterowe, trenuje brazylijskie jiu jitsu) ale tak to wydaje mi się ze może tu być małe show, jakies latanie po ringu itp i Wujek Samo Zło może przetrwać te 3 minuty.
Tu wujek musi wytrzymać 4,30 minuty niby nie duzo ale starczy bić doły i powinno być po robocie o ile w mordę moze cos wujek wytrzymać to nie wydaje mi sie ze wątroba tutaj była jego mocno strona az tak długo nie trenuje i sportowo sie prowadzi...ale pytanie o podejście Araba niby chce KO na wuju ale będzie obijał zeby bolało czy szybko skończy....
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Tu wujek musi wytrzymać 4,30 minuty niby nie duzo ale starczy bić doły i powinno być po robocie o ile w mordę moze cos wujek wytrzymać to nie wydaje mi sie ze wątroba tutaj była jego mocno strona az tak długo nie trenuje i sportowo sie prowadzi...ale pytanie o podejście Araba niby chce KO na wuju ale będzie obijał zeby bolało czy szybko skończy....
Z tego co pytałem przed chwilą na Forbecie (chyba nigdzie indziej nie ma pełnej oferty na FEN dziś) to zostałem poinformowany że w przypadku over 1,5 rundy wystarczy że minie sekunda drugiej i zakład jest wygrany. Tak wiec musi wytrzymać 3 minuty.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Potwierdzam, też pytałem. Over 1.5 rundy czyli musi się 2 runda zacząć. To chyba normalne zasady w sportach walki. W totalbecie czas rundy dzielą na pół i z tym się nigdy i nigdzie nie spotkałem :dntlck:
Można tam na live też stawiać, ja ruszam Porczyk @3.22 i Porczyk przed czasem @5.5
EDIT: Nie ma nic do stracenia a wiek i organizm nie pozwoli jej na długą walkę i moim zdaniem zaatakuje mocno od razu. Po mimo przerwy również większe doświadczenie na zawodowych ringach.
EDIT2; Grubo :cwl:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Potwierdzam, też pytałem. Over 1.5 rundy czyli musi się 2 runda zacząć. To chyba normalne zasady w sportach walki. W totalbecie czas rundy dzielą na pół i z tym się nigdy i nigdzie nie spotkałem
Ja akurat wszedzie gdzie gralem rundę dzielili na pół I to jest dla mnie normalne. Tylko w niektórych polskich bukach takie zasady
Juz teraz wiem czemu na over 1.5 rundy w 1xbet jest kurs 1.50 a na forbet albo fortunie zaledwie 1.30. Bo w 1xbet walka musi potrwac min 1runde i polowe 2 rundy. A w polskich wystarczy ze zacznie sie 2runda
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja akurat wszedzie gdzie gralem rundę dzielili na pół I to jest dla mnie normalne. Tylko w niektórych polskich bukach takie zasady.
To gdzie w PL buku zagram to oprócz tam? Nigdzie nie widziałem o/u 0.5 rundy
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To gdzie w PL buku zagram to oprócz tam? Nigdzie nie widziałem o/u 0.5 rundy
Niestety polskie buki nie oferuja zakładów na over 0.5 rundy. Grajac under 0.5 rundy w takim razie w 1sek zaklad juz jest wygrany
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Kamila Porczyk ma już prawie 42 lata i nic w tym dziwnego że Anita Bekus jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Chociaż też ciężko cokolwiek o niej powiedziec poza tym że to fitnesska/kulturystka, partnerka Marcina Wrzoska- ma 29 lat więc sporo mniej niż Porczyk z doświadczeniem zawodowym praktycznie żadnym ale niepokonana na ringach amatorskich. Kamila Porczyk nie zrobiła wagi i to o całe 1,5 kg bo jak sama mówi &#39;organizm odmówił posłuszeństwa&#39;. Nie wydaje mi się żeby była tutaj wybitnie przygotowana, nie znam sie na walkach kobiet ale wydaje mi się że taktyka Porczyk będzie tutaj prosta- ruszyć od razu do przodu i próbowac trafic w stójce bo paliwa to za dużo nie ma.
under 2,5 @2,05 forbet
Próbuje też over 1,5 @2,65 w &#39;walce&#39; Araba z Wujkiem Samo Zło. To oczywiście klasyczny freak fight dlatego mimo że Arab jest zdecydowanym faworytem to można się tu spodziewać wszystkiego. Z tego co mi się udało ustalić to pojedynek jest na zasadach boksu 3x 3 min co oczywiście sprzyja overowi, jakby to było mma to pewnie Arabowi by zajęło minute- dwie zejście do parteru i tam skończenie rywala (niby Arab ma całkiem spore umiejętności parterowe, trenuje brazylijskie jiu jitsu) ale tak to wydaje mi się ze może tu być małe show, jakies latanie po ringu itp i Wujek Samo Zło może przetrwać te 3 minuty.
Oba typy idealnie weszły, szkoda że nie zaryzykowałem under 1,5 po bodajże 4,50 w walce Porczyk bo też było na Forbecie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
chapi 555

chapi

Użytkownik
Ja akurat wszedzie gdzie gralem rundę dzielili na pół I to jest dla mnie normalne. Tylko w niektórych polskich bukach takie zasady
Juz teraz wiem czemu na over 1.5 rundy w 1xbet jest kurs 1.50 a na forbet albo fortunie zaledwie 1.30. Bo w 1xbet walka musi potrwac min 1runde i polowe 2 rundy. A w polskich wystarczy ze zacznie sie 2runda
w STS zasady takie jak w 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom