>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tour Championship 2019 (19-24.03.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tour Championship 2019
19-24 marca 2019
Tour Championship to zupełna nowość w snookerowym kalendarzu. Pierwsza edycja tego turnieju zaproszeniowego zostanie rozegrana w walijskim Llandudno w dniach 19-24 marca 2019. O wyjątkowości tego turnieju świadczy przede wszystkim jego format. Otóż turniejową drabinkę stworzy tylko 8 najlepszych graczy wyłonionych na podstawie rankingu jednorocznego który będzie stworzony po zbliżającym się turnieju Gibraltar Open. Sześć pierwszych miejsc już jest obsadzonych, natomiast o pozostałe 2 miejsca jeszcze walczą Stuart Bingham, Kyren Wilson i David Gilbert. Więcej o tym wyścigu do Tour Championship pod tym linkiem.
A że jest o co walczyć pokazuje bardzo sowita pula nagród, która opiewa na £375,000, z czego £150,000 przypadnie zwycięzcy turnieju, a £60,000 dostanie finalista. Skoro w turnieju bierze udział tylko 8 zawodników, to już pierwsza runda jest ćwierćfinałem. Na marginesie, o wyjątkowym statusie tego turnieju świadczy fakt, że przegrany w 1 rundzie dostanie aż £20,000, czyli niewiele mniej niż choćby zwycięzca Gibraltar Open. Ale z takimi benefitami finansowymi wiążą się również dużo dłuższe mecze niż zwykle, podzielone na 2 lub nawet 3 sesje, jak w przypadku finału, co właściwie spotykane jest tylko w Mistrzostwach Świata. Pierwsza runda to mecze na dystansie do 9 wygranych frejmów (best of 17), druga runda, czyli półfinały to już dystans meczu do 10 frejmów (best of 19), a finał turnieju rozegrany będzie na dystansie do 13 wygranych frejmów (best of 25) podzielonych na 3 sesje. Można nazwać ten turniej przetarcie dla najlepszych przed Mistrzostwami Świata.
Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore
Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Turniej zapowiada się świetnie, ósemka najlepszych w tym sezonie rywalizuje o duże pieniądze i to w meczach na długim dystansie. Będzie co oglądać.
Judd Trump - Mark Williams
Zwycięzca meczu: Judd Trump @ 1.44 ✅ 9-8 że tak powiem i Trumo i Robbo wrócili z długiej podróży..
Neil Robertson - Mark Selby
Zwycięzca meczu: Neil Robertson @ 2.05 ✅ 9-8
Betsafe
Oczywiście ranking rankingiem, ale wśród tej ósemki graczy są spore różnice jeśli chodzi o aktualną formę. Oczywiście w niedzielę Bingham wygrał Gibraltar Open, no ale tam nie było nikogo prawie z czołówki, więc było łatwiej, no i krótki format meczów też trochę zamazuje obraz. Ale najważniejsze co do Binghama że ma najtrudniejszego rywala w 1 rundzie, czyli O’Sullivana, który nie tylko jest w świetnej formie (co pokazał wygrywając tydzień temu Players Championship), ale też ma prawie nietknięty bilans z Binghamem. Więc tu nie widzę szans na niespodziankę. Kolejnymi graczami którzy wchodzą w ten turniej z wysoką formą jest Robertson i Trump i w dzisiejszych meczach właśnie na nich stawiam. Robertson ostatnio złapał świetną formę (wygrane Welsh Open, finał Players Championship), punktuje jak dawniej, nie popełnia błędów, gra uważnie i w ostatnich tygodniach tylko Ronnie umiał go spacyfikować. Przeciwko szukającemu najlepszej gry Selby&#39;emu jest dla mnie faworytem, trochę dziwi że to Selby jest faworyzowany przez buki, ale tym bardziej taki kurs na Robbo biorę w ciemno. Co do Trumpa, to podobna sytuacja: świetne World Grand Prix i bezapelacyjna wygrany w finał z O’Sullivanem (10-4), potem gorze w Welsh Open, ale w PC znowu dobra forma i półfinał. Za rywala ma Williamsa, który nawet nie jest blisko formy która dała mu tytuł mistrza świata, na długim dystansie ta różnica formy będzie jeszcze bardziej widoczna.
Z takimi zestawami graczy w obu meczach oczywiście setki tez do gry. Frejmów do rozegrania będzie co najmniej 14-16, więc na dobrą sprawę 3 setki to każdy z nich w pojedynkę może załatwić, tym bardziej kiedy obaj gracze będą mieli udział w setkach.
Robertson, Neil - Selby, Mark
Łączna liczba breaków stupunktowych: Ponad 2.5 @ 1.62 ✅ 5 (Selby 103, 117, 123; Robbo 110, 136)
Trump, Judd - Williams, Mark
Łączna liczba breaków stupunktowych: Ponad 2.5 @ 1.72 ⛔ 2 (Trump 100, Williams 103)
Unibet
=====
Mecze długie, na dwie sesje i czasem nawet rozgrywane na przestrzeni 2 dni, więc można trochę się zabawić i poszukać ciekawych typów.
Snooker. Tour Championship. 2019. Special bets -
Ronnie O&#39;Sullivan To Win -3.5 Frames &amp; Judd Trump To Win -2.5 Frames: Yes @ 3.98 ⛔
Snooker. Tour Championship. 2019. Special bets -
Ronnie O&#39;Sullivan 3+ Centuries &amp; Mark Selby 2+ Centuries: Yes @ 4.9 ✅
1xbet
======
A wy co myślicie o tym turnieju?
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
14:0O N. Robertson - M. Selby over 14,5 frames, 10/10 j. Milenium 1,84
2 godziny temu totalbet, milenium, totolotek oferowały kursy 1,80+, co jest powyżej światowej średniej kursów.
Typ jest uzasadniony statystykami. Moim zdaniem jest nieco bezpieczniejszy niż wskazany, skądinąd bardzo zasadnie, przez psotnicka. Kangur jest w wysokiej formie, a to, że OSA ograł go w finale tydzień temu 10:4, to tylko dlatego, że zagrał koncert na snookerowym stole. Po rozgrywkach grupy finałowej Ligi Mistrzów Selby przekonał mnie, że jego forma rośnie, mimo, że ostatecznie nie dostał się do play-offs. Czynnikiem wprowadzającym ryzyko po stronie Neila jest jego nowourodzona córeczka. Dziecko jest zdrowe, matka zdrowa, rodzice szczęśliwi.. Ale czy w tym momencie miał czas by tylko odpoczywać i tylko myśleć o snookerze? Wątpię. Dlatego idę w kierunku overa, który wskazałem wyżej.
Rezultat: 9:8
14:00 Trump - Williams nie typuję tego meczu
Tego meczu nie zagram. Słusznie Trump jest faworytem: statystyki, forma, zaangażowanie, wszystko jest po stronie Judda. Jednak w meczu z Robertsonem ponownie zobaczyliśmy, że gdy mocno go rywal przyciśnie, to pęka psychicznie. Nie spodobał mi się też jego występ w Lidze Mistrzów. Z drugiej strony, trakcie ostatniego meczu Williamsa zauważyłem, że był zły, że znowu go biją. Nie wiem, czy mu ten nastrój złości szybko nie przeminął, bo to śmierdzący leń, ale coś mi mówi, że Trump może mieć dziś problemy z Markiem. A kursy na faworyta są niewysokie.

Rezultat: 9:8

20:00 O&#39;Sullivan - Bingham over 3,5 centuries, 2,15 STS 6/10 j.
Statystyki absolutnie po stronie OSY. Ronnie lubi krótkie turnieje z dużą kasą, długi format meczu mu sprzyja. Ostatni turniej pokazał jego zaangażowanie i bardzo dobrą grę. Z drugiej strony - Bingham, mój najbardziej ulubiony snookerzysta - pokazał w Gibraltarze dużą klasę, nikomu nie pozostawił złudzeń co do możliwości ogrania go. W tym turnieju, w 7 meczach do 4 wygranych partii zbudował 9 setek, a miał jeszcze sporo innych wysokich podejść. Stuart niestety ma być może kompleks OSY, ja w każdym razie miałbym przy H2H 15:3. Dlatego nie próbuję grać na zwycięstwo OSY przy tak niskich kursach, ani Binghama mimo kursów wysokich. Wollę postawić na obu. Idę w kierunku brejków, które obaj zawsze budują bardzo dobrze, a jak pokazał ostatnio jeden i drugi, nawet jeszcze lepiej.
Rezultat: 9:3. Osa wbił 3 centurie, Bingham - 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czy będzie transmisja w eurosporcie z turnieju Tour Championship?
Eurosport tego turnieju nie transmituje. Przekaz z jednego stołu, Robertsona, był pokazywany w sesji południowej na stronie STS. Wieczorem, gdy zacznie się mecz OSY i wznowią mecz Robertsona, nie wiadomo, który pokażą. W internecie dostępny jest przekaz telewizji ITV4, trzeba się zapisać, jest płatna, ale jest darmowy 7-dniowy trial. Akurat wystarczy, jeśli nie będziesz chciał kupić abonamentu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Panie i panowie! Czy ktoś z Was oglądał pierwsze 6. partii meczu Robertsona z Selby&#39;m. W partii 7. i 8. były błędy Robertsona i wysokie brejki Selby&#39;ego, a co było wcześniej? Będę wdzięczny za wiadomości, jeśli ktoś z Was oglądał ten mecz w sesji południowej.
 
K 78

kazsimi

Użytkownik
Ja oglądałem pierwsze 2 partie, wygrane przez Robertsona. Pełna kontrola, płynna gra, kilka nawet ładnych wbić na sporym luzie, dobrze kontrolował break`i, nawet przy złym wyjściu, szybko bo już po kolejnym pozycjonowaniu potrafił naprawić błąd. Generalnie nic nie zapowiadało takiego wyniku po pierwszej sesji. Ciężko mi powiedzieć co stało się później, ale początek zdecydowanie koncertowo rozegrany przez Neila
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Panie i panowie! Czy ktoś z Was oglądał pierwsze 6. partii meczu Robertsona z Selby&#39;m. W partii 7. i 8. były błędy Robertsona i wysokie brejki Selby&#39;ego, a co było wcześniej? Będę wdzięczny za wiadomości, jeśli ktoś z Was oglądał ten mecz w sesji południowej.
Robertson zaczął od 2:0 i setki w drugim frejmie, a potem coś się nagle zepsuło. Od trzeciej partii pełna kontrola Anglika, dwie setki z rzędu etc. Chociaż raz to Neil oddał bodajże z 61:0, a mógł się zakręcić koło remisu po pierwszej sesji. Dziwny ten wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Mark póki co właściwie bezbłędny, wykorzystał w 100% to co dał Neil. W 7 partii Neil nie trafił łatwej różowej na frejma i w następnym na początku błąd na czarnej i Selby już nie dopuścił go do stołu. Mam wrażenie, że Selby gra trochę ponad stan (aczkolwiek on zawsze w lepszej formie na koniec sezonu).
Tak, wznowienie o 20:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przeniosłem wszystkie posty z Dyskusji do tematu turniejowego, bo przecież od tego jest żeby dyskutowac o konkretnym turnieju. Dsykusje snookerowe to raczej miejsce na resztę dyskusji, niezwiązanych z konkretnymi turniejami.
chlopaki a ogladal ktos trumpa? jak mu idzie?
Dobrze mu idzie, zresztą obaj bardzo dobrze wyglądali w pierwszej sesji. Widać że Williams potrenował, obaj większość frejmów kończyli w jednym podejściu.
Co do Robertsona to jestem zaskoczony, pierwsze 2 frejmy super gra, a potem coś się zacięło i 6 z rzędu przegranych. Selby wyglądał dobrze, no ale wynik powinien być bliższy zdecydowanie, 1 frejm Robbo oddał na własne życzenie, w innym też miał szansę.
=======
Turniej transmituje brytyjska ITV4 i takiego streama trzeba szukać. Na kilku bukach są streamy z obu stołów, np na Unibecie, ale trzeba być zalogowanym i nie mieć zerowego salda.
 
M 127

miluus

Użytkownik
Przeniosłem wszystkie posty z Dyskusji do tematu turniejowego, bo przecież od tego jest żeby dyskutowac o konkretnym turnieju. Dsykusje snookerowe to raczej miejsce na resztę dyskusji, niezwiązanych z konkretnymi turniejami.
Dobrze mu idzie, zresztą obu dobrze idzie. Widać że Williams potrenował, obaj większość frejmów kończyli w jednym podejściu.
myslisz ze bedzie schodzil jako wygrany czy nie ? bo z tego co ogladalem urywkami to chyba troche bledow popelnial
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
myslisz ze bedzie schodzil jako wygrany czy nie ? bo z tego co ogladalem urywkami to chyba troche bledow popelnial
Mecz będzie do końca wyrównany, ale dalej stawiam na Trumpa. Przekonamy się jutro. Ale szczerze mówiąc to ma dla mnie już mniejsze znaczenie bo i tak mam go w dublu z Robertsonem, a tam może być ciężko.
 
piratus 0

piratus

Użytkownik
Mecz będzie do końca wyrównany, ale dalej stawiam na Trumpa. Przekonamy się jutro. Ale szczerze mówiąc to ma dla mnie już mniejsze znaczenie bo i tak mam go w dublu z Robertsonem, a tam może być ciężko.
A wiadomo o ktorej jutro kontynuacja Trumpa? Ja nadal na niego licze bo go zagrale , a ostatecznie zrezygnowalem z Robertsona, ale trzymam kciuki za obu.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawy ten mecz Selby - Robertson.. Robertson zaczął od prowadzenia 2-0, potem świetna gra Selbyego i robi się 2-6, a w drugiej sesji znowu odwrócenie rół i teraz jest już 6-6 i Selby wygląda na lekko zagotowanego, bo miał realne szanse w tych 4 frejmach. Teraz przerwa regulaminowa, a taka przerwa potrafi czasem czynić cuda, Robbo pewnie wolałbym grać dalej, tak czy siak, końcówka się zapowiada bardzo intrygująco.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Co za mecz.. mialem selbego a tu z 6-2 szykowalo sie 6-8. A tu po 7 wyciagnal z 2snookerow frejma. Ciekawa koncowka bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom