>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gibraltar Open 2019 (15-17.03.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gibraltar Open 2019
15-17 marca 2019
Gibraltar po raz kolejny będzie gospodarzem zawodowego turnieju snookerowego. Turniej główny Gibraltar Open 2019 odbędzie się w dniach 15-17 marca 2019 roku w Tercentenary Sports Hall. Dodatkowo tuż przed turniejem głównym (13-14 marca) rozegrane zostaną kwalifikacje dla amatorów. Pula nagród opiewa na £177,000, z czego £25,000 przypada zwycięzcy turnieju, a £12,000 dostanie finalista.
Tytułu bronić będzie Ryan Day, który rok temu ograł w finale Fang Xiongmana (4-1). Turniej będzie szeroko transmitowany przez Eurosport, oczywiście te mecze które zaplanowano na głównym stole telewizyjnym. Format turnieju taki jak zawsze, czyli wszystkie mecze rozgrywane będą do 4 wygranych frejmów (best of 7). Pod poniższymi linkami wszelkie istotne informacje dotyczące turnieju.
Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore
Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Snooker Gibraltar Open. 2019
Dominic Dale - Elfed Evans
CORRECT SCORE: 4-0 @ 3 ⛔ 4-3
Lu Ning - Adam Ashley
CORRECT SCORE: 4-0 @ 2.625 ⛔ 4-3
1xbet
W Gibraltarze sporo absencji i to widać w drabince, brakuje zwłaszcza graczy ze ścisłej czołówki którzy już raczej szykują się do Tour Championship i China Open. Dlatego sporo wolnych miejsc zajęli amatorzy z kwalifikacji, często mocno anonimowych. I tak jest w powyższych przypadkach. Evans i Ashley nie wyróżniają się nawet na amatorskim poziomie, więc tym trudniej będzie im rywalizować z zawodowcami. Dale i Ning to solidni średniacy z przebłyskami lepszej gry. Dale to już weteran z 2 tytułami na koncie, z kolei Chińczyk dopiero wchodzi w karierę ale robi systematyczne postępy i amator nie powinien sprawiać mu żadnych problemów. Typy ryzykowne, bo jeden frejm zawsze może nie wyjść, ale kursy zachęcają, bo dystans meczu krótki.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Drugi dzień, sobota 16 marca:
14:00 R. Williams - J. White, wygra Williams AH(-1,5) etoto 1,91, stawka 5/10 j.
wygra Williams 1,47, etoto, totalbet, 1,47, stawka 10/10 j.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-16-03-2019-sobota.155466/#post-6819760
Rezultat: 2:4 Widziałem tylko 4. partię, obaj słabo w niej grali, dając sobie na przemian łatwe szanse, po pudłach na nietrudnych bilach. Obaj tych szans nie wykorzystywali, w końcu niechętnie wygrał Williams. Potem był już tylko gorzej. White chyba przeczytał moją analizę i zorientował się, że w tym roku kalendarzowym nie ma setki i wbił 120 czyszcząc stó w 5. frejmieł. Ostatnia partia była bez wysokiego brejka, ale została wyraźnie wygrana przez staruszka White&#39;a.
Nie dodałbym tego posta, gdyby nie moje przekonanie, że proste zwycięstwo Williamsa w tym meczu to mocny kandydat do ewentualnego dubla, jeśli ktoś takie preferuje w bukmacherce lub potrzebuje wyrobić bonus. Kurs jest atrakcyjny, pewniak jest mocny. Jednak pamiętajcie, proszę, że zawsze jest to świat zakładów bukmacherskich, każdy zakład może się nie udać i ryzykujecie Wasze, realne, ciężko zarobione pieniądze.

Dzisiaj jest kiepski dzień. Poza wyżej opisanym betem zagrałem jeszcze tripla z udziałem M. White&#39;a i Hawkinsa i obaj bezwstydnie przegrali. Dzisiaj niespodzianek już jest chyba więcej niż wczoraj.

Odnotowano kolejne absencje: rano do stołu nie stanęli Totten i Craigie oddając walkowery odpowiednio Davisowi i Castle&#39;owi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom