>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

26. kolejka LOTTO Ekstraklasy (15.03-17.03.2019)

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Zag.Sosnowiec - Lechia G., Lechia wygra dowolną połowę - kurs 1.57 fortuna
Lechia ma za sobą dwa mecze bez zwycięstwa i margines błędu został praktycznie wyzerowany. Ekipa z Sosnowca nie jest najwygodniejszym rywalem z jakim mogą zmierzyć się goście, ale mówimy tutaj o najgorszej defensywie w lidze, która popełnia kardynalne błędy skutkujące ostatnią pozycją w tabeli.
Lechia już z Wisłą Płock nie miała prawa stracić punktów, w meczu z Sosnowcem obowiązek zwycięstwa jest jeszcze większy, w końcu przewaga nad Legią wynosi tylko 2 punkty, a ci powinni wygrać z nierównym Śląskiem u siebie.
Co do meczu z Płockiem, to pierwsza połowa w wykonaniu Lechii była tragiczna, ale w drugiej zabrakło tylko i wyłącznie szczęścia, sam rzut karny był wątpliwy, jednak ich gra mogła się podobać.
Ewentualna strata punktów z Sosnowcem to jeden z kilku małych kroczów do mistrzostwa... dla Legii
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Legia - Śląsk
Legia wygra 1,68 BAH
Legia gra źle, wyjątkowo się nie odróżnia od reszty stawki, jednak jak w każdej słabej lidze jest zespół którego piłkarze mają nieco większe indywidualne umiejętności i ten zespół zostaje mistrzem. Inne drużyny nawet jeśli przez większość czasu prezentują się dobrze, nie są w stanie utrzymać takiego poziomu przez cały sezon. Rzadko ta zasada zostaje złamana.
W Legii mimo słabej gry nie ma co mówić o żadnym kryzysie czy niestabilności. Właściciel publicznie przyznaje że trener nie jest łatwy we współpracy i nawet niektórym piłkarzom się coś nie podoba, ale drużyna jest zdyscyplinowana (nie chodzi o grę) i jakieś kroki do przodu widać więc wszystko zostanie jak jest (wreszcie, o ile mówi prawdę). Przede wszystkim drużyna ma wygrywać jak najczęściej i kilka słabszych wyników nie jest w stanie zachwiać równowagi.
U gości mówi się o przełomie, wg mnie nic takiego nie widać, ale faktycznie gra się co nieco poprawiła. Nie obserwuję klubu jakoś szczególnie, ale sam trener przyznaje, że jest problem z grą na wyjazdach i będzie jeszcze dużo zmian i prób w grze defensywnej. Łazienkowska to nie jest twierdza, w której goście są sparaliżowani, ale dla drużyny w budowie może to być za duże wyzwanie.
Wg mnie Legia mecz powinna przechylić na swoją korzyść.

Zagłębie Sosnowiec - Lechia
Zagłębie 1x 1,62 BAH
Na pierwszy rzut oka Lechia powinna wypunktować Zagłębie, ale wg mnie obejrzymy znany schemat, w którym dość sensacyjny lider stopniowo ustępuje miejsca. Zagłębie utrzymania może nie wywalczy ale wyraźnie widać, że gra w przodzie wygląda zupełnie inaczej, jest wiara i są możliwości.
Lechia lekko pod kreską, nie wietrzyłbym zaraz kryzysu, po prostu jest trochę nerwowo i przeciwnicy też coś potrafią i punktować będą, szczególnie zespoły które też mają coś do ugrania. O tym meczu dodam kilka informacji, jak będzie bliżej meczu
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia typ Zagłębie Lubin kurs 2.15 Fortuna
Zagłębie jest aktualnie ostatnim zespołem, który łapie się do grupy mistrzowskiej oczywiście na ten moment ponieważ o nią walczy jeszcze kilka drużyn. Arka Gdynia ma serię porażek myślę, że jeżeli Arkowcy przegrają niedzielny mecz to z funkcją trenera może pożegnać się Smółka. Zagłębie ma naprawdę bardzo dobry okres jeśli chodzi o dotychczasową formę. Na pięć ostatnich meczów wygrali cztery, a przegrali jeden w meczu derbowym z Śląskiem. Mimo, że derby zostały przegrane widać, że zawodnicy się tym za bardzo nie załamali i wygrali następnie z aktualnym liderem Ekstraklasy - Lechia oraz w bardzo dobrym stylu pokonali zespół z Szczecina aż trzema bramkami. Arka swój ostatni mecz wygrał w listopadzie więc trochę czasu minęło. Nie liczył bym tutaj na jakieś przełamanie ponieważ aktualna gra Arki jest naprawdę według mnie katastrofalna. Oglądałem Arkę jak grała z Piastem Gliwice i tutaj od początku do końca Piast kontrolował spotkanie mimo iż w końcówce wpadła bramka z rzutu rożnego i Arka jeszcze wierzyła, że można ten wynik jeszcze wyciągnąć. W dodatku Arkowcy mieli też rzut karny ale znakomicie obronił Plach. Mimo tych sytuacji to Arka zagrała naprawdę bardzo słabe spotkanie i według mnie na pierwszą ósemkę już nie ma co liczyć tylko starać się dla Arki o utrzymanie, ponieważ do strefy spadkowej brakuje im jednego punktu. Arka na swoim obiekcie widać w meczu z Legia jak wyglądał stan murawy. Widać, że klubie Arki nie jest dobra atmosfera przez tyle porażek ciężko jakąś optymistyczną stworzyć. Według mnie Zagłębie na swoim obiekcie nie może pozwolić sobie na stratę punktów i powinni wygrać to spotkanie i przybliżyć się do wzięcia udziału w grupie mistrzowskiej. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Płock-Szczecin
Typ: x
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zaczynamy 26 serię spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, ekipa Wisły Płock będącą na przed ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 24 oczek na swoim koncie podejmowała będzie u siebie na stadionie drużynę Szczecińskiej pogoni, która ma 2 punkty przewagi nad drugą ósemką a sama znajduję się na 7 miejscu w lidze. Goście sa stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, ale moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie bowiem gospodarze muszą już w każdym spotkaniu szukać ligowych punktów , co właśnie czynią najpierw zdobyli komplet punktów na swoim stadionie w starciu z Cracovią następnie zremisowali mecz z Gdańsku z Lechią, czyli obecnym liderem , Pogoń natomiast po 3 spotkaniach bez porażki w końcu poniosła porażkę 0:3 z zespołem Lubińskiego Zagłębia co było sporą niespodziankę. Wziąć pod uwagę spotkania Szczecinian na wyjeździe to nie mają tutaj wielkich szans bowiem grają słabiutko na stadionach rywali i często ponoszą porażki, a tym bardziej gospodarze wiedzą o co grają i według mnie to oni będą zespołem przeważającym. Gospodarze u siebie do tej pory zdobyli 12 punktów goście na wyjazdach rownież taką samą ilośc więc moim zdaniem goście tego spotkania nie wygrają a mecz ma duże szanse zakończyć się podizałem punktów. Stawiam wynik po 1.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
W.Plock - Pogon Sz.- typ 1, kurs 2,88⛔
Zapowiada się wyrównane spotkanie, lecz po ostatnich meczach na pewno w lepszych nastrojach drużyna z Płocka. Mecz Pogoni z Zagłębiem Lublin zdecydowanie nie wyszedł jak i również słabsza gra zadecydowała o wysokiej porażce u siebie. Może to oznaczać lekki dołek formy. Ich rywal Wisła Płock, po ostatnich meczach będą chcieli pójść za ciosem. Bardzo dobry mecz i wygrana z Cracovią, przerywając ich długą serii, a następnie remis z Lechią gdzie mocno sobie utrudnili sprawę utrzymania wygranej grając w 10 przez ponad 30 minut. Do kadry gospodarzy powróciło już również dwóch podstawowych zawodników: Georgi Merebaszwili, a także Brazylijczyk Ricardinho. Natomiast w Pogonie na pewno będzie pauzował za kartki Tomas Podstawski, który jest ważną postacią środka pola. Podsumowując faworytem dla mnie tutaj będzie Wisła biorąc pod uwagę ostatnie mecze jak i osłabienia/wzmocnienia obu drużyn
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław typ Legia Warszawa kurs 1.75 forBET
Legia po odpadnięciu z Pucharu Polski nie ma już nic innego do stracenia jak tylko pozostanie liga i walczenie o Mistrzostwo Polski. Chodz widać, że gra z Rakowem nie wyglądała za rewelacyjnie to jest to nadal jeden z głównych kandydatów do tytułu Mistrza Polski. Oczywiście jako kibic Piasta chciałbym, żeby w tym spotkaniu punkty urwał Śląsk Wrocław i po zwycięstwie nad Miedzią Piasta różnica wynosiła by zaledwie dwa punkty. Śląsk Wrocław już raczej ma nikłe szanse na pierwszą ósemkę chodz nadal realne. Legia na swoim obiekcie jeśli chce myśleć o Mistrzostwie a to jest głównym aspektem teraz dla trenera i drużyny to na pewno muszą takie spotkanie po prostu wygrać. Legia na pewno będzie chciała poprawić swój bilans na swoim obiekcie i moim zdaniem wezmą to spotkanie chodzbym tak jak mówie wolał żeby to goście zgarneli komplet punktów. Legia na pewno jest podrażniona po Pucharze Polski i według mnie warto zagrać też over bramkowy. Śląska oglądałem w meczu z Piastem grają naprawdę kiepsko takie jest moje zdanie. Piast od początku prowadził grę i spokojnie wygrał to spotkanie. Według mnie Legia powinna wziąść ten mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Lech - Górnik
1
@1.80 Fortuna
Dziś mamy piątek , 15 kwietnia , a więc czas na pierwsze mecze 26 kolejki polskiej Ekstraklasy . W jednym z dwóch dzisiejszych meczów przeciwko sobie zagrają Lech Poznań oraz Górnik Zabrze . Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30 , i to Kolejorz będzie gospodarzem tego starcia . W tym meczu typuję wygraną Poznaniaków . Lech zajmuje 5 miejsce w tabeli i walczy o podium oraz o europejskie puchary . Lech dotychczas wygrał 12 meczów , trzykrotnie padał remis , i 10 razy schodził z boiska jako przegrany zespół . Bilans bramkowy to 38 zdobytych do 32 straconych bramek . Lech bardzo dobrze radzi sobie w meczach domowych . Na 12 takich spotkań wygrał aż 8 , raz musiał podzielić się punktami , i trzykrotnie przegrywał . Bilans bramkowy w meczach domowych to 21:12. Górnik jest dopiero 14 w tabeli , i do końca rozgrywek pewnie będzie walczył o utrzymanie . Górnik słabo radzi sobie na wyjazdach . W tabeli wyjazdowej zajmuje przedostatnie miejsce , na 12 takich meczów wygrał 2 , 3 zremisował i aż 7 przegrał . Dziś typuję wygraną Lecha . Powodzenia !
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Podzielam zdanie odnośnie Wisły Płock, wg mnie również albo wygrają, albo najmniej nie przegrają. W Szczecinie jakaś chwilowa obniżka formy albo zachowanie dystansu do strefy pucharowej, bardzo słabiutki mecz na pożegnanie stadionu. W Płocku trochę lepiej, jakby ta drużyna zaczęła współpracować no i widmo strefy spadkowej też swoje zrobiło. Wisła w Płocku z Pogonią radzi sobie dobrze, Pogoń wyjazdy raczej słabe (Wisła u siebie do tuzów nie należy). Na moje 1x
Wisła Płock - Pogoń 1x, 1,45 BAH ⛔
Lech - Górnik, Lech wygrywa 1,75 BAH ⛔
Sytuację w Poznaniu i Zabrzu wszyscy znamy, nie ma co kolejny raz wałkować tematu. Szczególnych absencji nie ma po obu stronach. Sędziuje Pan Frankowski, nie jest źle. Górnik na pewno gra lepiej niż na początku sezonu i próbuje punktować gdzie się da, czasem nawet im wychodzi. Lech z kolei swoją nawet wysoką pozycję jak na ich grę opiera o grę u siebie i grę bezkompromisową, tylko 3 remisy. Drużyny grają o różne cele i ta podświadomość wg mnie odgrywa i odegra kluczową rolę, bo argumenty sportowe nie mają dużej siły przekonania. Lech na pewno lepiej poradzi sobie w grze pozycyjnej, będzie miał przewagę w grze kombinacyjnej, siłą rzeczy będzie stroną napierającą. Górnik z kolei lepiej sobie radzi gdy od początku uda się uzyskać jakąś przewagę, wtedy nabierają wiary i okazuje się, że i motorycznie są dobrze przygotowani. Oba zespoły w tym samym ustawieniu wyjdą, więc nie ma co liczyć na grę od bramki do bramki cały mecz. Raczej zobaczymy 2 lub 3 części meczu o różnej intensywności. W warsztacie trenera Brosza zauważyłem większy udział gry taktycznej na początkach spotkań, bo Górnik źle mecze zaczynał, ale asekuracja nie zawsze jest dobra, zwłaszcza jak w takiej sytuacji pole zostanie oddane gospodarzom. Widzę różne warianty rozegrania tego meczu przez oba zespoły, wydaję mi się, że sprawę ogarnie Lech.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Co do meczu w Płocku ciężko mi się zdecydować co grać z 1x2.
Teoretycznie bliżej mi do wygranej gospodarzy. W środku pola po meczach przerwy znowu zagrają Borysiuk- Furman, wraca Merebashwili który wiadomo że w pojedynkę potrafi zrobić akcje bramkowa. Ostatnie wyniki Wisły gorsze niż sama gra bo faktycznie w meczach przegranych nie wyglądali jakoś słabiej od przeciwników. Sytuacji bramkowych sobie stwarzają i zazwyczaj coś ustrzela. Mocna strona są stale fragmenty gry.
Pogoń bez Podstawskiego w środku pola straci sporo tym bardziej że po drugiej stronie Borysiuk i Furman. Pogoń zespół który gra fajna piłkę. Strzelają co mecz nie licząc ostatniej wpadki z Miedziowymi.
Główny typ;
Obie drużyny strzela - 1,62⛔
Wisła Płock lub remis - 1,48⛔
Obie drużyny strzela i powyżej i powyżej 2,5 gola - 2,11⛔
I dodatkowo Wisła Płock Wygra 2,70⛔
Wszystko Fortuna.

Jeśli chodzi o drugi mecz to wcale nie jest pewny wygranej Lecha. Górnik stać na urwanie pkt. Warte odnotowanie jest również to,że Lech od 10 kolejek bez remisu.
Lech - Górnik remis 3,70⛔ Fortuna
KE - za dużo typów, post nie zaliczony do konkursu //Waldi1979
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Cześć! Po kabarecie w Pucharze Polski wraca nasza loteryjna ekstraklasa. Ja idę na całość w piątek, bo jak szaleć to szaleć.
Wisła Płock - Pogoń Szczecin typ: 1 kurs 2,78 (STS)⛔⛔⛔
Bez większej analizy bo wiele dobra płynie z powyższych komentarzy. Dla mnie to kontynuacja moich prawidłowych płockich typów. W poprzedniej kolejce fartem wszedł mi remis Wisły z liderem ale byłem przekonany, że na wyjeździe uratują punkt. Dziś grają jednak w domu i to jest jedyny minus tego typu. Wisła u siebie ma bardzo niską skuteczność. Cudem wygrali mecz z Cracovią, który był pierwszym od przeszło 3 miesięcy winem na własnym boisku. Wierzę jednak, ze gracze z Płocka podtrzymają dobrą passę i zaczną wygrzebywać się z dna tabeli. Mecz z pogonią, która jeszcze jest pod formą, jest ku temu wspaniałą okazją. Liczę na przełamanie tych złych statystyk u siebie i gładkie zwycięstwo Wisły.
Lech Poznań - Górnik Zabrze typ: X kurs kurs 3,60 (STS)⛔⛔⛔
Projekt Nawałka musi przetrwać. Po wyjazdowej porażce z Miedzią Legnica Kolejorz musi się przełamać i odzyskać naruszone zaufanie. Jest jednak pewien problem. Ostatnie dwa domowe spotkania Lech wygrał (Legia i Arka). Byłem na tych meczach i powiem, że mimo zwycięstw Lech nie pokazał nic. Nie było tam jakości, pomysłu na grę. Rozumiem jednak, że Nawałka ma jakiś plan i stopniowo go wdraża. Dlatego spodziewam się, że z dnia na dzień, z meczu na mecz, zespół będzie grał coraz lepiej. Górnik też ma o co grać. Dno tabeli wygląda źle. Przegrali ostatnio co prawda z Piastem, ale Piast to rewelacja wiosny, nie ma się co dziwić. W Górniku wszyscy zdrowi.
Na mojego nosa, to Lech i Górnik zrobią wszystko by tego meczu nie przegrać. Do rozważenia jest więc 0:0 lub 0:0 do przerwy.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Wisła Płock @ 2,80 Totolotek

Tak patrząc na dotychczasowe wyniki w rundzie wiosennej, to można stwierdzić że to jest kompletna loteria (pewnie nic nowego nie powiedziałem...). Absolutnie każdy może wygrać z każdym, dlatego może warto by było pograć coś bardziej niekonwencjonalnego...
W normalnej sytuacji zostawiłbym ten mecz bez komentarza, bo stać się tutaj może absolutnie wszystko. Postawię jednak na Wisłę, która dobrze czuje się przed własną publicznością. W osttanim domowym meczu ograli mocną Cracovie 3:2 oraz przegrali po niezłym meczu z Legią 0:1. Zagrali tez w ostatniej kolejce niezłe spotkanie w Gdańsku z Lechią, gdzie udało się zremisować z liderem mimo gry ponad 30 minut w 10. Pogoń to chyba najmniej przewidywalny zespół ligi w tej rundzie. Dwa mecze wygrane, remis i dwie porażki to bilans Portowców. U siebie natomiast mają pełen komplet wyników - zwycięstwo, remis i porażka. Potrafią zagrać bardzo dobre spotkanie jak z Wisłą w Krakowie czy z Górnikiem u siebie a także beznadziejne jak przed tygodniem w Lubinie. Stawiam na Nafciarzy, którzy w marcu prezentują się przyzwoicie i na pewno przed własną publicznością są lekkim faworytem w meczu z Pogonią.
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lech @ 1,85 LVBET
Lech ha -1,5 @ 2,90 Totolotek
Po raz kolejny idę w stronę Lecha Poznań mimo że przed tygodniem się na nim zawiodłem. Górnik jest bardzo słaby na wyjazdach, punktuje głównie przed własną publicznością. Lech natomiast nie może kolejny raz zawieźć swoich kibiców przy Bułgarskiej. Mimo słabej gry Lech u siebie potrafił punktować. Po porażce z Zagłębiem Lubin 1:2, wygrywał z Legią i w ostatnim meczu domowym 1:0 pokonał Arkę Gdynia. Stawiam na Lecha, bez wątpienia zespół o wyższym potencjale niż Górnik, który gra po prostu słabo na wyjazdach.
 
M 0

miskoala

Użytkownik
piątek, piąteczek, piątunio - u mnie na golowo
dziś dwa mecze, dziś grają drużyny słabe w defensywie i nawet dobre w ofensywie, ja liczę na wiele goli w obu meczach minimum po 3 gole, w Poznaniu czuje 4-1, a w Płocku 2-2, poza tym już chyba zostało wszystko napisane o tych meczach, a jak będzie obaczymy...

EDIT: z 1,5K wygrałem 1,23K więc szału nie ma ⛔⛔⛔
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze
powyżej 2,5 goli @ 1,86✅
powyżej 3,5 goli @ 3,2 ⛔
etoto
W tym spotkaniu stawiam dzisiaj na bramki. Zacznę od gości, którzy w rundzie wiosennej na 5 spotkań zanotowali 3 overy i 2 undery. Górnik dużo bramek traci poprzez błędy popełniane w obronie (nie do końca zgrana tą formacja) i nie najlepszą dyspozycję bramkarza Chudego ale też za sprawą Angulo sporo strzela. Te dwa wspomniane undery to mecz wygrany 2-0 z Wisłą Kraków ale to było pierwsze spotkanie po przerwie zimowej i Wiślacy prezentowali się w ofensywie fatalnie, pewnie gdyby to spotkanie odbyło się teraz to Górnik nie zachował by czystego konta i przegrany ostatnio derbowy mecz 0-2 z Piastem, w tym spotkaniu mieliśmy tylko 2 gole ze względu na słabą skuteczność Zabrzan no i trochę pecha po ich stronie. Gospodarze podrażnieni ostatnią porażką z Miedzią zapewne dzisiaj będą się chcieli odkuć na rywalu tym bardziej, że grają u siebie gdzie prezentują się solidnie. Ostatnie dwa spotkania w Poznaniu to co prawda tylko 2-0 z Legią i 1-0 z Arką ale dzisiaj stawiam, że bramek sporo zobaczymy. Lech u siebie bilans bramkowy 21-12, Górnik na wyjazdach 14-26. Historia spotkań w Poznaniu też jest sprzyjająca, na ostatnie 5 spotkań tylko raz padły mniej niż 3 bramki. Liczę na wynik 3-1, może 3-2.
edit: ale tan Lech jest mega słaby, żeby taki oklep u siebie zebrać. Myślałem, że po tej kolejce zwolnią Brosza ale to chyba Nawałka jest w tym momencie do zwolnienia.
 
K 0

kubikubik

Użytkownik
Jagiellonia - Korona
Typ: 1+2,5
Kurs: 3
Buk : efortuna

Jagiellonia co prawda w dole...
Nie można mówić o wyjściu z takiego kryzysu po zwycięstwie w PP z ... Odrą Opole...
Czarne chmury zebrały się nad Mamrotem, ale walczy o posadę, dużo wzmocnień nie przyniosło efektu... A odejście Swiderskiego spowodowało totalny rozpad ofensywy...
Aleee...
Korona dla Jagi idealna drużyna by odnieść pierwsze zwycięstwo w tej rundzie...
Korona pikuje coraz nizej zdecydowanie brak pomysłu Lettieriego na grę, nowe schematy...
Obstukabe wszystko jak za czasów Ojrzynskiego..
Porażka z Wisłą Kraków 2-6 napewno odbiła się mocno w głowach piłkarzy którzy po spotkaniu odbyli rozmowę z kibicami... Na ile się to zda...?
No według mnie na niewiele ..
Korona bardzo słabo spisuje się na terenie Jagi...
Ostatnie dwa mecze 4-1, 5-1...
Od 2015 roku Korona nie wygrała z Jagiellonia czy to w Białymstoku czy to w Kielcach.
Jagiellonia potrzebny jest taki rywal żeby napędzic swoich napadziorow i nastrzela kilka goli, nie wykluczając oczywiście tego że Korona bramkę zdobędzie .
Miałem iść w +1,5/1
Ale wybieram ryzykowniejsza opcje i daje +2,5 gola zwycięstwo Jaga.
Myślę że wynik 3-1 jak najbardziej w zasięgu ✌
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jagiellonia 1:3 Korona
Również w tym meczu jako faworyta widzę gospodarzy. Chociaż to też nie takie oczywiste. Obie drużyny są w dołku. Jaga nie wygrała od 3 spotkań, Korona od 4. Jednak moim zdaniem dużo słabiej wyglądają goście. W ostatnim ligowym pojedynku zostali bezlitośnie zlani przez krakowską Wisłę. Nawet nie chodzi mi o sam wynik. I takie się zdarzają, ale o grę drużyny. W drugiej połowie piłkarze jakby nie wiedzieli co robią na boisku. Oczywiście rola trenera podnieść mentalnie zespół, by z animuszem zagrał dziś o zwycięstwo. Jednak to może się nie udać tak szybko. Jagiellonia też ma swoje problemy. Miała być walka o mistrzostwo tymczasem ta szansa zaczyna się oddalać. Mimo to gra zespołu z Białegostoku i tak wygląda znacznie lepiej niż ich dzisiejszego konkurenta. Dlatego myślę, że można próbować grać na ich zwycięstwo.
Moja propozycja:
Jagiellonia kurs: 2.07 buk: betsson ⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- Lechia Gdańsk
40. Zagłębie @ 3.35
41. powyżej 2.5 gola @ 1.73
42. powyżej 3.5 gola @ 3.10
Unibet

Wczoraj Górnik, to i może dzisiaj Zagłębie?. Lechia bez formy, i niestety ten dla siebie najgorszy okres muszą jakoś przetrwać, jeśli dziś myślą, że będzie łatwo o zwycięstwo to mocno się mylą. Zagłębie ostatnio jest mocno skuteczne, a ostatnie miejsce w tabeli mobilizuje ich do jeszcze mocnej pracy oraz stawiania wszystko na jedną kartę. Lechia zagrała kolejne słabe spotkanie, a w meczu z Wisłą Płock pierwszy celny strzał oddali dopiero w 42 minucie, choć niewiem czy to można by było nazwać strzałem. Myślę, że gdyby nie czerwona kartka to Lechia była by w tamtym spotkaniu bez punktu. Lechia naprawdę wygląda słabo i chyba jednym ratunkiem będzie dla nich przerwa na reprezentację. Goście dzisiaj bez Wolskiego, Wojtkowiaka oraz Mladenovica.
Gospodarze dalej bez Sanogo, ale i bez tego pana Zagłębie potrafi sobie stwarzać sobie sytuacje i zamieniać je na gole. W bardzo dobrej formie jest Pawłowski, który bierze ciężar gry na siebie. Pomagają mu w tym nie tylko Możdżeń czy Gressak, ale cały zespół, który mocno pracuje na każdy punkt. Dziś oprócz zwycięstwa gospodarzy liczę na gole. Może to być kolejny szalony mecz w Sosnowcu.


20:30 Legia W-wa -:- Śląsk Wrocław
43. Legia @ 1.73
Unibet

Legia po odpadnięciu w PP nie może sobie pozwolić dzisiaj na porażkę. Została im tylko liga i punkty straty do prowadzącej Lechii. Do tego meczu będą przystępować z znanym wynikiem, który padnie w Sosnowcu. W przypadku przegranej Lechii, rzucą się na swojego rywala aby wygrać to spotkanie. Śląsk mnie nie przekonuje. Ma swoje przebłyski, ale brakuje tu stabilności. Na wyjazdach jest to jedna z najsłabszych ekip. Na dodatek do tego spotkania przystąpią bez Cotry, Cholewiaka i Chołowni. Legia bez Remy i Szymańskiego. Legia pomimo, że nie zachwyca to powinna wygrać. W przypadku porażki nie będę zdziwiony jak trener po prostu wyleci z hukiem...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Legia wygra do zera
Kurs: 2,87 ✅ 187
fortuna
Po blamażu w Pucharze Polski z Rakowem Częstochowa podopieczni Sa Pinto podejmować będą na swoim obiekcie przy Łazienkowskiej Śląsk Wrocław. Ekipy te są obecnie na przeciwległych biegunach tabeli ligowej. Warszawianie zajmują drugie miejsce w tabeli i tracą do liderującej Lechii Gdańsk dwa oczka natomiast podopieczni Czecha Vitezslava Lavicki zajmują jedenaste miejsce i są ledwie trzy punkty nad strefą spadkową. Saąoni jedną z najgorzej grających drużyn na wyjeździe ich bilans to 2-4-6 te dwa zwycięstwa miały miejsce w październiku ubiegłego roku kiedy to ograli Jagiellonie Białystok 4-0 i Miedź Legnicę 5-0. Sześć ostatnich wyjazdów to brak zwycięstwa do tego cztery ostatnie to porażki z zaledwie jedną strzeloną bramką (Lech Poznań 0-2, Pogoń Szczecin 1-2, Wisła Kraków 0-1, Piast Gliwice 0-2). Legia natomiast na swoim obiekcie gra najgorzej z czołówki tabeli ligowej, wygrali sześć spotkań i trzy razy przegrali, do tego zaliczyli trzy remisy. W tym roku ograli do zera Piast Gliwice i Miedź Legnica oraz ulegli Cracovii 0-2. Po odpadnięciu z Pucharu dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować za tę porażkę w oczach kibiców a uczynić to może tylko pewne zwycięstwo ze Śląskiem. Ostatnia porażka stołecznych w domowym meczu z Wrocławianami miała miejsce w 2013, kiedy to ulegli 0-1 w Pucharze Polski po samobójczej bramce Żewłakowa. Portugalski trener nie skorzysta dzisiaj z Kontuzjowanego Sebastiana Szymańskiego i pauzującego za kartki Williama Remy natomiast u gości zabraknie Augusto, Mateusza Cholewiaka z powodu kartek Djordje Cotry a Mateusz Hołownia w dalszym ciągu nie gra z powodu problemów kontraktowych. Nie widzę w tym meczu innej opcji jak wygrana gospodarzy i wydaje mi się że skromnie.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LEGIA WARSZAWA-ŚLĄSK WROCŁAW Typ1 Kurs1.83 FORTUNA. Legia będzie chciała za wrzelka cenę zamazac plamę po wyprawie do Częstochowy. Legioniści gościć będą na własnym stadionie drużynę, która w meczach na obcych boiskach nie spisuje się najlepiej. Gracze Śląska rozegrali w tym roku dwa spotkania na wyjeździe i obydwa przegrali. W tegorocznych wyjazdach nie udało im się także strzelić gola. Spotkanie z Legią nie będzie należało do łatwych, żeby się przełamać. Z Legią nie zagra wypożyczony do Śląska Mateusz Hołownia. Klub z Wrocławia nie zdecydował się wpłacić kwoty ustalonej w klauzuli. Jeśli legioniści będą wygrywać mecz za meczem, to mogą wskoczyć na czubek tabeli w 2 kolejkach z 7 pkt straty odrobił 5. Śląsk u siebie by powalczyl, ale w Warszawie nie daję im szans.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Legia strzeli powyżej 1.5 gola @1.95 ⛔⛔⛔
Lechia x2 @1.33
Ako 2.59 fortuna
Uważam że Legia dziś spokojnie strzeli 2 bramki ekipie z Wrocławia, atut własnego boiska oraz kompromitacja w Pucharze odpowiednio ich zmotywuje. Co do Lechii to powinni to wygrać, nie wierzę w to że to przegraja dlatego gram bezpiecznie x2. Całkiem fajne ako się zrobiło, w moim odczuciu z dużymi szansami na powodzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom