>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO WESG 2018 World Finals

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 11-17 marca 2019
Miejsce: Chongqing (Chiny)
Pula nagród: 890 000 $
Grupy: https://www.hltv.org/events/4314/wesg-2018-world-finals
Już w poniedziałek 11 marca rozpoczynają się światowe finały World Electronic Sports Games 2018. Na tym turnieju mamy jedyną polską ekipę, mianowicie - AGO Esports. Są oni w grupie z faworytami do zwycięstwa całego turnieju MiBR oraz kazachstańskim mixem K23. Ci drudzy prawdopodobnie wycofali się z turnieju, co oznacza, że AGO jest już pewne awansu do play-offów.
Kursy na zwycięzce WESG 2018 z Totalbetu prezentują się następująco:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz (mile widziane również typy długoterminowe)
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Z racji tego że meczy jest całkiem sporo, postanowiłem że zrobię krótkie analizy, bo kieruję się doświadczeniem drużyn i intuicją.
Revolution - Singularity
Zwycięstwo Singularity
@1.18 STS ✅
Revolution, zespół z Wietnamu przegrywa mecze przeciwko bardzo słabym drużynom a jutro rano ma zamiar zmierzyć się z Singularity, czyli drużyną która jakieś doświadczenie ma. Kursy mówią same za siebie, Singularity jest tutaj zdecydowanym faworytem. Nie widzę szans dla Revolution na zwycięstwo chociaż na jednej mapie, bo ich map pool nawet nie jest rozpisany.
Valiance - NASR
Zwycięstwo Valiance @1.25 STS ⛔
Mecz taki sam jak poprzednio. Valiance jest tutaj zdecydowanym faworytem i również nie widzę szans na urwanie choć jednej mapy przez NASR, niezależnie od picku.
Denial - OpTic
Zwycięstwo OpTic @1.65 STS ✅
OpTic mimo wszystko w moich oczach wygląda solidniej. Grają oni na topowe drużyny i zdarza im się nawet wygrywać. Po wyrzuceniu swoich najgorszych map nie widzę szans na zwycięstwo Denial, a różnica poziomów jednak jest widoczna. Denial posiada podobny map pool, aczkolwiek doświadczenie jest jednak znacznie wyższe po stronie Duńskiej.
MiBR - AGO
Zwycięstwo MiBR @1.47 STS ✅
Przepaść poziomowa. Wystarczy spojrzeć na fakt, że MiBR niedawno grało na IEM&#39;ie i drużyna zdołała dojść bardzo daleko. AGO nie radzi sobie tragicznie na LAN&#39;ach, ale jednak MiBR rozgrywało mecze z drużynami topowymi, a AGO z drużynami na swoim poziomie. Myślę że bez niespodzianek.
G2 - Singularity
Zwycięstwo G2 @1.65 STS ✅
Również przepaść poziomowa. Topowa drużyna która często występuje na lanach kontra Singularity. Nie muszę chyba nic więcej pisać.
Na tych meczach poprzestanę dalsze typowanie, bo uważam że nie ma sensu pchać się w systemy BO2. Mecze które rozpisałem wydają się być prawdopodobne, lecz na takim formacie bardzo często traci się pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
uzytkownik-24118 2,1K
carradine ale wiesz że tutaj Valiance w pełni serbskim zestawieniu? Wiadomo, że i tak Valiance zdecydowanym faworytem, ale czy na pewno warte to ryzyka po takim kursie?
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
carradine ale wiesz że tutaj Valiance w pełni serbskim zestawieniu? Wiadomo, że i tak Valiance zdecydowanym faworytem, ale czy na pewno warte to ryzyka po takim kursie?
Uważam że można wrzucić do AKO, nie widzę sensu grać tego SOLO bo w trybach BO2 przeważnie są jakieś niewytłumaczone niespodzianki
 
pietrucha111 16

pietrucha111

Użytkownik
Panowie, czy fnatic ma jeszcze szanse wyjsc z grupy z 1 miejsca? Jak jest rozliczany remis? Mam zaklad z fnatic wygra grupe
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Gdyby nie wycofanie się kilku drużyn możnaby powiedzieć, że połowa drużyn odstrzelona. Tak czy owak kursy na 1/8 są mizerne, w 5 meczach są wyraźni faworyci Optic, Valiance, Windigo, MiBR, G2, kursy jednak lekko śmieszne. Jeden mecz 50/50 między Japończykami a Filipińczykami, AGO i fnatic mogą być postraszeni przez mixy z Ukrainy i Rosji, ale te mecze to również niewiadoma, także mecze 1/8 chyba niewarte próbowania....
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Fnatic - AGO
Zwycięstwo Fnatic @1.30 Unibet ⛔
Nuke i Train to mapy które moim zdaniem zostaną zbanowane. Jeśli Fnatic zbanuje Cache&#39;a, to otworzy Polakom pociągi na których Szwedzi mają jeszcze mniejsze szanse na wygranie. Najrozsądniejszym wyborem Fnatic będzie Mirage, a ze strony AGO Cache. Wydaje mi się że drużyny powinny wygrać swoje mapy, bo Szwedzi na Mirage&#39;u (Jeśli chodzi o lany) radzą sobie całkiem dobrze, a Train raczej należał będzie do AGO. Nie potrafię przewidzieć decidera bo map pool jak i picki drużyn bywają różne, ale kierując się indywidualnymi umiejętnościami to właśnie Szwedzi powinni wygrać spotkanie. O formie drużyn na turnieju zbytnio nic więcej powiedzieć nie mogę. Wykorzystali swoje okazje w pierwszym meczu, w drugim AGO z problemami. Fnatic natomiast wygrał z OpTic 2-0. Moim zdaniem to właśnie Szwedzi będą w stanie wygrać spotkanie.
Windigo - G2
Łączna liczba map: Ponad 2,5 @1.90 Unibet ⛔
Tutaj również nastawiałbym się na bany Nuke&#39;a i Traina. G2 otworzy zawodnikom z Bułgarii Overpassa gdzie drużyna z Bułgarii pokonała MiBR 16-13, natomiast G2 zapewne wybierze pod siebie Cache&#39;a. Stworzy nam się wynik 1:1, bo Windigo da z siebie wszystko grając o 500.000$. W deciderze górę weźmie doświadczenie, ale myślę że Windigo będzie zmuszone do zbanowania pod przeciwników Dusta2, a G2 Mirage&#39;a. Zostaje nam niepewne Inferno, gdzie niewiele lepiej wygląda G2. Moim zdaniem będzie to 2:1 dla G2, ale zaryzykuję w stronę map ????
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Masakra, niespodziewany finał AGO - Windigo o 500.000$ :eek:
Ktoś ma jakieś pomysły? Moim zdaniem Windigo powinno wygrać ten finał, ale po wczoraj wiem że wszystko może się zdarzyć
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
To jest niesamowite, że takie pazie z AGO mogą zgarnąć tyle, co zwycięzcy majora. Te pule na WESG są śmieszne, horrendalnie zawyżone i nieproporcjonalne do poziomu drużyn.
 
uzytkownik-24118 2,1K
matkowsky dlaczego głupota? W normalnej sytuacji nikt do Chin by nie przyjechał. A tak to zebrali mocną pakę, a turniej przy swoich archaicznych założeniach ( składy z jednego kraju) i kiepskiej (znów narzekanie na jakość sprzętu) organizacji raczej nie należy do prestiżowych. Chińczycy po prostu wiedzieli, że żeby zachęcić drużyny do przyjazdu trzeba sypnąć górką pieniędzy. Stąd też pewnie podział pieniędzy - nagrody pieniężne dopiero za ćwierćfinał (i to też 10 tysięcy tylko) a prawdziwe pieniądze są do podniesienia dopiero za zwycięstwo czy finał ????
Z czołówki brakowało tylko kogoś z Danii tak naprawdę, no i ENCE się wycofało w ostatniej chwili, ale oni dostali zapro na BLAST Pro za chwilę no i pograli na majorze dłużej niż ktokolwiek oczekiwał.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Chodzi mi wyłącznie o proporcje i stosunek puli nagród do poziomu finalistów. Polacy łatwo przegrali z MIBR 0:2 (czyli ekipą co najmniej kilka razy lepszą), w dodatku szczęśliwie rozegrali w grupie tylko jeden mecz, a teraz sami zagrają o 500k. Na przykład taki bot Kaper, z którego większość polskiej sceny się śmieje, jest w finale. Oczywiście, taki jest format turnieju, sporo niespodzianek etc., ale wciąż mnie to bawi ;)
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Chodzi mi wyłącznie o proporcje i stosunek puli nagród do poziomu finalistów. Polacy łatwo przegrali z MIBR 0:2 (czyli ekipą co najmniej kilka razy lepszą), w dodatku szczęśliwie rozegrali w grupie tylko jeden mecz, a teraz sami zagrają o 500k. Na przykład taki bot Kaper, z którego większość polskiej sceny się śmieje, jest w finale. Oczywiście, taki jest format turnieju, sporo niespodzianek etc., ale wciąż mnie to bawi ;)
W pełni zasłużyli na finał. Zawsze sie smiali z ago, że biorą udział w eliminacjach do dziwnych turniejów albo robią botcampa a nie grają w eliminacjach do majora. Brawo dla ago za wybór. Co do meczu z mibr to w wywiadzie powiedzieli, że chcą nuke sobie przetestować bo byli pewni awansu. Szacun dla ago, zarobili 200k teraz latwiej będzie się nim grało. W przeciwieństwie do vp jak się ogląda ich mecze to albo wygrywaja zasluzenie albo przegrywaja. A vp tu błąd tam błąd, i jest gdybanie, że mogli wgrać. Mecz do obstawiania odpuścić i kibicowac rodakom. Pozdrawiam
 
uzytkownik-24118 2,1K
calaquendi Ja się śmiałem z ich bootcampów i wyborów - i dalej (pomimo wyniku na WESG) nie zmieniam zdania w tej kwestii ich wyborów - były słabe pod kątem ich oczekiwań wobec siebie. Pytanie - masz dwie &quot;fajne&quot; historie ENCE i AGO. Wolisz powtórzyć historię Finów czy Polaków? Bo ja jednak wolałbym finał majora w Polsce, zaproszenie do Brazylii niż finał WESG i ECS Pinnacle Cup (które dostali w spadku po ENCE i który nic im nie da raczej, bo pewnie nie będzie im pasować terminarz tegorocznego ECSa )
A co do finału? Obie drużyny mogą falować, finał raczej do gry live. Dziś kosmiczny Shipz na overpassie w pojedynkę wygrał im tą mapę. Ban na nuke od Windigo bardziej niż oczywisty. Polacy raczej powinni chcieć uniknąć overpassa. Od Polaków pewnie train albo inferno, Bułgarzy - cache? Deciderem dust? Strasznie ciężko coś przewidzieć, faworytem raczej Bułgarzy ale kursy takie że raczej się nie odważę ich zagrać. Bliżej mi do over 2.5 albo +1.5 na AGO bo takie inferno powinni powalczyć.
Problemem też przy obstawianiu falująca forma - Szpero fatalny ćwierćfinał, żeby dziś zagrać naprawdę fajnie na nuke. Shipz kosmiczny overpass, ale zdarzały mu się mapy słabe.
Myślę, że raczej live mocniej, przed meczem jakieś 4fun:
AGO +1.5 @1.43
Powyżej 2.5 @1.92
Windigo 2:1 @3.10
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
&quot;Moim zdaniem Windigo powinno wygrać finał 2:1. Tak, jak napisał kolega wyżej. Jednak&quot;
Miałem pisać przemyślenia na temat tego meczu ale zwątpiłem i zamknąłem forum. Jednak po otwarciu tekst się zapisał i analizę zacząłem od trafnych słów... Szkoda. Jak podałem ostatnio typy to wyszły bardzo słabo więc uznałem że odpuszczę ten turniej, a sam wleciałem w zwycięstwa:

Turniej moim zdaniem był strasznie ciężki do przewidzenia. Mecze startowe, finałowy i o trzecie miejsce były w miarę oczywiste, a ciężko było wytypować środek turnieju przez np. MiBR. Gratulacje dla AGO, byli niedaleko zastrzyku gotówki, jednak wygrał lepszy zespół.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom