>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
M 144

menocompadre

Użytkownik
Gala za miesiąc, już są kursy na LVBET.
Kupon z Don Kasjo, Isamu, Malczyńskim, Złotówą daje kurs 15, a prawdopodobieństwo ze wejdzie bardzo duże. Dawajcie swoje typy, przemyślenia itd.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Dawid &quot;Ambro&quot; Ambroziak - Kasjusz &quot; Don Kasjo&quot; Życiński typ : Kasjusz &quot; Don Kasjo&quot; Życiński @2.80 LVBET

Może zacznę od krótkiego przedstawienia zawodników. Dawid &quot;Ambro&quot; Ambroziak waży 78 kg i mierzy 175 cm. Kasjusz &quot; Don Kasjo&quot; Życiński waży 89 kg i mierzy 189 cm. Od razu można zauważyć,że różnica w warunkach fizycznych jest ogromna. Spora różnica jest także w doświadczeniu &quot;Ambro&quot; co prawda występował na gali FAME MMA 1 gdzie wygrał z Dawidem Ozdobą co raczej nie jest dużym wyzwaniem ale poza tym większego doświadczenia w walkach nie ma,był nie dawno na obozie przygotowawczym w Tajlandii,ale jak każdy dobrze wie w krótkim czasie nie da się dobrze nauczyć MMA ,natomiast inaczej sprawa wygląda z &quot;Don Kasjo&quot; który wygrywał turnieje rangi Grand Prix Polskiego Związku Bokserskiego i stawał na podium Pucharu Polski oraz mniejszych międzynarodowych zawodów (na YouTube można znaleźć kilka jego walk). Panowie lekko mówiąc nie przepadają za sobą i z pewnością będą do siebie bardzo wrogo nastawieni. Dochodziło już między nimi do przepychanek przed sesją zdjęciową do FAME MMA, czy ostrych wymian zdań na konferencji,a początek konfliktu miał miejsce w programie &quot;Ex na plaży&quot;. Moim zdaniem kurs 2.80 na &quot;Don Kasjo&quot; jest sporym value i z miłą chęcią go pobieram. Patrząc na warunki fizyczne i doświadczenie obu Panów Kasjusz powinien wypunktować &quot;Ambro&quot; w stójce i szybko zakończyć walkę.
Dawid Malczyński - Amadeusz &quot;Ferrari&quot; Roślik typ : Dawid Malczyński @ 1.46 LVBET
Dawid na poprzedniej gali wygrał z Adrianem Polakiem zdobywając pas Mistrza Kategorii Półśredniej i w walce z Amadeuszem będzie go bronił. Malczyński mocno przygotowuje się do walki i ciężko trenuje,możemy to zauważyć w social mediach. Amadeusz sam przyznał,że przygotowania do walki zaczął około 3 tygodnie temu,więc różnica w przygotowaniach obu Panów jest spora. Amadeusz na poprzedniej gali wygrał swoją walkę,lecz była ona raczej bez historii,a on sam był dużym faworytem więc nie ma za bardzo na co zwracać uwagi. Warunki fizyczne Dawida Malczyńskiego to 190 cm i 77 kg, natomiast Amadeusza 178 cm i 77 kg. Różnica w centymetrach spora,Dawid dysponuje bardzo dużym zasięgiem i bardzo dobrze to wykorzystywał w poprzedniej walce,więc myślę,że teraz będzie podobnie. Typuje tutaj Dawida Malczyńskiego jako zwycięzcę walki,ponieważ wkręcił się dosyć mocno w sporty walki i daje z siebie maksa na treningach i myślę,że to zaprocentuje.
Szymon &quot;Isamu&quot; Kasprzyk - Daniel &quot; DEEJAYPALLASIDE&quot; Pawlak typ : Szymon &quot;Isamu&quot; Kasprzyk @1.44 LVBET
Jest to walka wieczoru. Isamu miał wcześniej styczność ze sportami walki,konkretnie z zapasami. Daniel Pawlak z tego co mi wiadomo to będzie jego pierwszy kontakt ze sportami walki i nie wróżę mu tutaj kariery ani zwycięstwa. &quot;Isamu&quot; to charakterny gość,wiem,że łatwo skóry nie sprzeda i ma duże ciśnienie na wygraną.Według mnie jest zdecydowanym faworytem tej walki i kurs jest zawyżony,myślałem,że będzie coś w okolicy 1.20. Warunki fizyczne są na tym samym poziomie,więc tutaj nikt nie będzie miał przewagi,natomiast uważam,że przede wszystkim psychika i siła charakteru odegra tutaj dużą rolę i zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie &quot;Isamu&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
C 33

chudzieny

Użytkownik
Polecam pobierać kurs na Taxi Złotówę, póki jest tak wysoki. Chociaż może i nie spadnie, ale znowu nie wiem skąd takie kursy... Przecież Bonus to jest kupa mięsa bez żadnej kondycji i umiejętności. Chyba ludzie patrzą na niego przez pryzmat tych jego wypowiedzi, kołowrotków itp. Pamiętajmy, że tu 2 facetów wychodzi do klatki i nie ma &quot;ale&quot;. Polecam obejrzeć przygotowania Złotówy. To co pokazał Bonus ostatnio to żenada(w sumie czego można było się spodziewać).
Z pozostałych jak kolega wyżej:
Malczyński i Isamu, a ode mnie dodatkowo Filipek . Śmiechem żartem, jest to zajefajna opcja do betowania z tego względu, że bukmacherzy moim zdaniem tutaj jakoś typowo na czuja wystawiają kursy.
Isamu + Malczyński + Złotówa + Filipek @7.69 lvbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Tak jak pisałem ostatnim razem - Bardzo Głupiego Człowieka robi nawet gimnazjalista posiadający odrobinę werwy i zaciętości. Ten człowiek jest ociężały umysłowo i nie rozumiem faktu, że ktokolwiek może na niego stawiać pieniądze. Poza tym po ostatniej &quot;walce&quot; na strimach kilkukrotnie powtarzał, że już nigdy nie wejdzie do ringu i kończy &quot;karierę&quot;, bo ma poważne problemy z kręgosłupem. Mówił coś o tym, że kiedyś doznał jakiejś kontuzji czy czegoś i coś tam szwankuje i musi pomyśleć nad jakąś operacją. Nie wiem ile było w tym gry i chęci ewentualnego tłumaczenia ostatniego dania dupy, ale nie dziwiłoby mnie to, gdyby mówił prawdę. Dodatkowo on nie trenuje, bo nie jest do tego zdatny, a te wszystkie filmiki to tylko reklama, by nakręcić hajp i zwykła zagrywka pod publiczkę. Gdyby rzeczywiście ćwiczył to w mgnieniu oka zgubiłby sporo kilogramów i kondycja byłaby znacznie lepsza. BGC dostanie równowartość trzech czy czterech średnich wypłat krajowych i będzie zadowolony. Wygra czy przegra to dla niego nie ma znaczenia. Ważne, że jeszcze ktoś chce mu płacić za to, że jest jeszcze rozpoznawalny. O jego rywalu nic nie wiem, ale jeśli ćwiczy i podchodzi do sprawy profesjonalnie to robi Bonusa bez problemu do jednej bramki.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Taxi Złotówa trenuje dosyć mocno patrząc na jego filmiki na YouTube gdzie mówi,że w 3 miesiące zrzucił 30 kg.Myślę, tak jak kolega wyżej,że można zagrać na niego po kursie 2.00,patrząc na poprzednią walkę Bonusa.
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
&quot;Bonus BGC&quot; vs. &quot;Taxi Złotówa&quot; , typ 2 @2.00
W stu procentach zgadzam sie z diegoforlan1 na temat walki Bonusa z Taxi Złotówą, więc dodam od siebie tylko tyle, że Bonusik przed walką ze ZTROLOWANYM też dużo mówił, też był &quot;WIELCE WOJOWNIKIEM&quot; - żadne z jego słów nie znalazło odzwierciedlenia w walce ???? Jeśli żadna kontuzja, uraz Złotówie się nie przytrafi myślę, że jest bardzo duża szansa na wygraną z Lazarskim.
&quot;Ruby&quot; vs. &quot;Krycha&quot; , typ 2 @1.66
Krycha po wygranej z Kenem na pierwszej gali FAME jeszcze bardziej wziął się do pracy, ominęła go druga odsłona gali z powodu kontuzji, wyleczył i regularnie, systematycznie i z jeszcze większym zdeterminowaniem przygotowuje się do swojej drugiej walki z Rubym.. Ruby przegrał w bardzo słabym stylu z Arabem na gali FEN, gdzie już po dwóch minutach nie miał siły - przewiduje, że właśnie kondycja i zdeterminowanie poprowadzą Kryche do drugiego zwycięstwa w tej &quot;organizacji&quot; ????
Dubel @3.32
Dawid Malczyński vs. &quot;Ferrari&quot; , typ 2 @2.55
Za tą propozycję zapewne zostane tutaj zlinczowany, ale cóż ????
Przyznaje rację przedmówcą, że Malczyński wkręcił się bardzo mocno w sporty, ma przewagę zasięgu ramion i że bardzo ciężko haruje na treningach. Lecz nie zapominajmy jednak, że Ferrari, to gość nieobliczalny, bardzo pewny siebie, wręcz nie bierze pod uwagę możliwości przegranej i tak, to mnie w pewnym stopniu przekonuje, ponieważ są to sporty walki totalnych amatorów i czasami to &quot;doświadczenie&quot; jakim może dysponować Malczyński, może się mieć nijak w tej walce ????
&quot;Linkimaster&quot; vs. &quot;Esmeralda&quot; , typ 1 @1.40
Analizy do tego &quot;pojedynku&quot; nie będzie, bo chyba nikt nie jest w stanie tego zanalizować, bo jak...
W żartach można jedynie powiedzieć, że &quot;Martusia&quot; radziła sobie z niejednym czarnoskórym facetem, a co dopiero z Godlewską :p
Do dubelka na minimalnej stawce do Ferrariego pobieram... @3.44
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Krystian Wilczak KRYCHA - Bartek Brzeziński RUBY
Krycha sumiennie się przygotowuje, ćwiczy w czerwonym smoku od kilku miesięcy, charakter pokazał w pierwszej walce, potrafi wystarczająco by takie przeciwnika odprawić szybko z kwitkiem natomiast Ruby nie potrafi nic Arab go zgwałcił na FEN ponadto aktualnie jest zajęty promowaniem swojej nowej płyty więc sali treningowej on na oczy nie widział. Konferencja również pokazała że jego wynik tej walki nie interesuje zależy mu tylko na czeku co w jego obecnej sytuacji jest najważniejsze. Pewne zwycięstwo Krychy
Dawid Malczyński MALCZYŃSKI - Amadeusz Roślik FERRARI
Wokół Amadeusza ostatnio mocne schody w necie wypłynęły informacje że zrobił szpagata i sprzedał chłopków którzy go kiedyś poskładali na ulicy. Miano sprzedawczyka odbije się mocno bo przypomnijcie się jak reagowała na niego hala w Poznaniu z Bystrzakiem teraz to już będzie totalnie zniszczony. Po konferencji musiał prosić ochrone aby go odprowadziła do taxi. Ferrari ma tlen na 30 sekund przeciwko tak dobrze przygotowanemu Dawidowi to nie wystarczy..warunki fizyczne w tej walce zrobią cała robotę. Powinna być łatwe zwycięstwo Malczyńskiego.
Piotr Witczak BONUS BGC - Szymon Wrzesień TAXI ZŁOTÓWA
Bonus kolejny raz lekceważy przeciwnika i pojawia się raz w miesiącu na siłowni aby tylko zrobić fotkę na Insta, Fet jak był tak nadal jest... Taxi Złotówka natomiast ciężko pracuje od kilku miesięcy zrzucił ponad 30kg, trenuję sumiennie w Berserkerach, pływa i biega posiada również dietę. Jeżeli Bonus jakimś cudem nie trafi go na początku pierwszej rundy to przegra kolejne starcie. Po takim kursie chyba jednak bym wchodził w zwycięstwo Złotówy.
SZYMON &quot;ISAMU&quot; KASPRZYK VS DANIEL &quot;DEEJAYPALLASIDE&quot; PAWLAK
Walka wieczoru z wyraznym faworytem którym jest Szymon. Deejaypallaside mówił ostatnio na streamie że o dacie walki dowiedział dopiero na sesji zdjęciowej na początku lutego, wczesniej mowa była o pozniejszej dacie. Isamu natomiast ma za sobą mocna przeszłość w zapasach ponadto od kilku miesięcy ćwiczy w czerwonym smoku i sam Borys Mańkowski bardzo dobrze wypowiadał się o przyłożeniu i progrezie tego zawodnika. Wydaje mi się że Danielowi niestety zabraknie czasu na przygotowanie się do takiego przeciwnika. Według mnie Isamu wygra.

Marta &quot;Linkimaster&quot; Linkiewicz - Monika Esmeralda Godlewska
Ciężko tak naprawdę ocenić kto wygra tutaj i nie rozumiem ludzi którzy z taka pewnością wchodzą w zwycięstwo Marty. Obydwie zapewne nic nie ćwiczą i idą na żywioł od czasu do czasu coś wrzuca by podbijać oglądalność i tyle.. Konferencja zdecydowanie na plus dla Moniki która zjadła Martę i wygrała pierwsza wojenę psychiczna co może mieć wpływ w oktagonie. Brak pomysłu po prostu do oglądania przy piwku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zastanawia mnie walka Marty Linkiewicz z Moniką Godlewską. Waszym zdaniem która z nich może dysponować większą inteligencją ringową?
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Godlewska i Linkiewicz, dwa jakieś ssaki klubowe a Ty mówisz o inteligencji ? :cwl: bez znaczenia, że to jakaś ringowa inteligencja. Na Boga dwie jakieś panienki będące dwa razy w klatce... Przecież to jakaś żenada.
I w pełni się zgadzam z Piotrem Strusem, że chcą to robić niech robią, niech ktoś zarabia na tym hajs ale niech nie nazywają tego MMA. No ale niech o popularności tego czegoś świadczy chociażby liczba postów tutaj na temat famemma vs dowolna gala KSW...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
5xharoldx5 Nie posiadając inteligencji nie można mieć tej ringowej. Tyle w temacie. Wygra ta, która będzie silniejsza mentalnie, a to trudno wyrokować, bo jak dla mnie powinien wygrać sędzia ????
kibic-zwierze , w bukmacherce chodzi o szukanie szansy na dobre typy i w efekcie wygraną. Wiadomo, że w wielu przypadkach podczas gry ludzie kierują się wiedzą z danej dyscypliny czy sympatiami, ale nie zawsze. Przecież tutaj nikt osób występujących na tej gali nie porównuje do prawdziwych sportowców, więc nie rozumiem za bardzo twojego oburzenia. Nawet w &quot;prawdziwym&quot; sporcie rządzi biznes, popularność i kliki, sam o tym powinieneś wiedzieć, więc po co tak się denerwować? Na pewne rzeczy nie mamy wpływu. One się dzieją i taka jest kolej rzeczy. Możemy się z tym nie zgadzać, ale biznes rozdaje karty, a sport jest tylko przykrywką jakiejkolwiek rywalizacji. A jeśli chodzi o mnie to po prostu nie mogę się doczekać aż Bonus kolejny raz wyłapie na cymbał. Takie gilti pleżer ????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
wiadomosc z ostatniej chwili, ambro doznał kontuzji i nie wystąpi na gali, przepada pewniak z kursem 2.8 niestety
Czulem ze Ambro bedzie udawal kontuzje. Juz w programie ex na plaży jak dochodzilo między nimi do spięcia to byl jak Przestraszony dzieciak.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jest filmik z treningów Linkiewicz i Godlewskiej. Oczywiście delikatnie rzecz biorąc wygląda to źle ale odnoszę wrażenie że godlewska rusza się i zadaje te ciosy jednak trochę mniej źle niż Linkiewicz. Po kursie 2.45 i tym co zobaczyłem wchodzę w to
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie wiem skąd masz takie info, ale wiem na pewno, ze mówiła zupełnie co innego. Szkoda pieniędzy na któraś z nich. Widziałem urywki z przygotowań, to dostałem krwawienia oczu.
Dziwie się tylko, ze to ma oglądalność, a ludzie stawiają na to pieniądze.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Orientujecie się czy ktoś to jeszcze wystawi w swojej ofercie, czy tylko ten jeden krzak ma na to coś wyłączność?
 
R 28

rentonb

Użytkownik
Z tym złotówą to bym uważał bo to ciepła klucha jest nieważne ile schudł jak Bonus się na niego z furią rzuci na początku to może go czymś trafić. Jednak jeśli walka będzie trwała więcej niż minute no to wiadomo że kondycyjnie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom