>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Premier League (09.03 - 10.03.2019)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ale posucha w dziale Premier League, panowie do boju...
W ten weekend z liga angielska typuje ryzykownie, nie w swoim stylu, ale czuję, że tak trzeba, albo będę mocno żałował, albo zgarne dobry zysk.
Leicester - Fulham
Zdecydowanie idę w kierunku Lisów. Lubię oglądać ich mecze i od kilku kolejek czekam na dogodną okazję, która właśnie nadeszła, bo zagrają na King Power Stadium ze słabiutkimi Wieśniakami. Co prawda, Fulham zmienili trenera, co zawsze jest niewygodnym zjawiskiem, żeby grać przeciwko takiej drużynie, ale Scott Parker dopiero zaczyna przygodę trenerską i mocno czuję, że będzie musiał uznać wyższość nowej miotły Leicester - Brendana Rodgersa, który słabym szkoleniowcem nie jest. Lisy są jak tykająca bomba zegarowa, na której wybuch liczę właśnie jutro. Jamie Vardy, James Madison, Harvey Barnes czy Demarai Gray muszą nareszcie odpalić. Czarna seria, którą właśnie notują, nie odzwierciedla ich gry. Nie będę się wiele rozpisywał, ładuje dużo betów w Leicester, bo Fulham to najlepsza okazja na przełamanie tej pechowej passy Lisów. Goście muszą zaatakować według wypowiedzi Parkera i myślę, że gospodarze wykorzystają ten czynnik żeby zdemolować to spotkanie i zmienić nastroje w szatni.
✅Leicester win @1.62
✅Leicester -1 @2.00
✅Leicester over 1.5 goli @1.65
✅over 2.5 w meczu @1.70
✅Leicester win + over 2.5 @2.40
lżej
✅Leicester -1.5 @2.50
✅Leicester over 2.5 goli @3.00
za drobne
✅3-1 @12.00
YABA DABA DOOOOOOO :champagne:
tak bez komentarza, bo brak czasu, w ako mam pograne
Huddersfield - Bournemouth
⛔over 4.5 rogów HT @1.78
✅Huddersfield over 4.5 rogów @1.66
Ze wzgledu na styl obu drużyn, zwłaszcza Terierów
✅Arsenal over 1.5 kartek @1.66
Ze względu na range spotkania
✅Wolverhampton handi +1.5 @1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dla mnie ciekawą opcją jest wygrana Orłów, które na swoim obiekcie podejmować będą Brighton. Większy potencjał kadrowy ma ekipa gospodarzy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dyspozycję Crystal Palace w ostatnich które w ostatnich 5 spotkaniach zgromadziło 10 punktów. Przegrali tylko z United, podzielili się punktami z West Hamem i ograli Burnley, Leicester i Fulham, ekipy zbliżone potencjałem do Brighton.
Dodatkowo przeglądając h2h można wysnuć wniosek,że ekipy wymieniają się 3 za 3 grając na własnych obiektach. Więcej niż remis Brighton moim zdaniem nie są w stanie ugrać i będzie to zależało w dużej mierze od dyspozycji gospodarzy spotkania. Wątpliwy jest występ Grossa co dodatkowo przekonuje mnie do postawienia 1 w tym spotkaniu.
Crystal Palace-Brighton 1
1.82
Fortuna
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: City-Watford
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lider Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Watfordu który zajmuje 8 pozycję w ligowej klasyfikacji. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , jeszcze niedawno myślałem że Liverpool jest nie do pokonania w tym sezonie,ale The Reds tracili punkty a City wygrywało swoje spotkania i w końcu to Obywatele są liderem Premier League na ten moment, co prawda maja tylko 1 punkt przewagi , ale teraz ma spotkanie z Watfordem na swoim stadionie gdzie City rzadko traci punkty w obecnym sezonie, wygrało 14 z 15 spotkań strzeliło 50 bramek a straciło ich zaledwie 11. Goście natomiast na wyjazdach po 5 spotkań wygrali , przegrali i zremisowali. Na stadionie City im nie idzie bowiem nigdy spotkania nie wygrali , tyko raz zremisowali i zanotowali aż 6 porażek, za każdym razem byly to porażki minimum dwiema bramkami , ostatnio Watford natomiast przegrał wysoko z Liverpoolem bowiem aż 5:0 i myślę że tutaj sytuacja może się ponowić bowiem gospodarze pomimo spotkania które ich czeka w lidze mistrzów w lidze dalej musza punktować. W City nie zagrają: Bravo, De Bruyne, Fernandinho, Stones, natomiast nie wiadomo czy Guardiola skorzysta dziś z Delpha oraz Laporte, natomiast u gości bez kontuzji. Mój typ to 2:0 do przerwy i 4:1 na koniec, obawiam się że City bez Fernandinho nie zagra na o z tyłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Faktycznie mało się dzieje w ostatnim czasie w dziale Premier League, a przecież sezon wchodzi na ostatnią prostą. Ja może zaczną od typów kolegów wyżej, gdzie z jednym się zgodzę, a drugi chyba musiałbym delikatnie odradzić. Brighton poza swoim stadionem to bardzo słaba drużyna, a w ekipie Orłów widać, że duet Zaha/Bats naprawdę się rozumie, a kurs dość przyjemny. Jak dobrze wiemy Premier League to najbardziej nieobliczalna liga w Europie i wydaję mi się, że granie Lisów po tak słabym kursie jest głupie. Fulham jest czarną latarnią ligi i najprawdopodobniej wrócą na zaplecze jednak oglądając ich ostatnie spotkanie z Chelsea oraz kilka poprzednich spotkań jestem zdania, że tam naprawdę jest sporo jakości, która po prostu nie może wyjść. W poprzedniej kolejce oglądałem również Watford-Leicester i mimo, że jestem fanem Rodgersa to nie widziałem żeby ta ekipa grała jakoś lepiej niż za Puela. Dla mnie ten kursik to pułapka i osobiście bym go omijał ten mecz lub szukał może grania na remisik? Value za to widzę w West Hamie, który z tygodnia na tydzień zaczyna być co raz bardziej regularny. Cardiff nie będzie murowało, bo oni chcą sobie pograć w piłkę, a to będzie na rękę Lanziniemu i Andersonowi, którzy co raz lepiej zaczynają czuć się na boisku.
West Ham - 2.25/lvbet
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jeszcze moją uwagę przykuł mecz Huddersfield z Bournemouth, też soczyście wygląda kurs na gości? Ktoś wie coś więcej o absencjach i tego typu sprawach... Huddersfield co prawda położyło pewnie nie jednego jak zremisowali z Wolves ale czy stać ich na podobny wyczyn w spotkaniu z Wiśniami?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Fulham tak fajnie się zapowiadało przed sezonem, tymczasem wygląda to jak wygląda. Ale jak oni potrzebują chyba kilkudziesięciu &quot;setek&quot; żeby coś strzelić...Ileż można marnować. Faktycznie kurs na Lisy nie jest jakiś super, w sumie to zastanowiłbym się prędzej nad BTSem w tym spotkaniu po niecałe 1,8, tylko to marnowanie Fulham mnie od tego pomysłu odciąga.
jednak BTS by siadł
Co do West Hamu, tutaj po głowie chodzi mi bet nieco niżej wyceniany niż czyste zwycięstwo, mianowicie over 1,5 gola gości. Cardiff ostatnie 3 mecze to 10 straconych bramek, a i jak zostało napisane wcześniej goście coraz bardziej regularni.
West Ham over 1,5 gola - 2,12 Uni ⛔
Southampton ledwo nad kreską, szkoda tego przegranego meczu z ManU, a każdy punkt jest w tej chwili na wagę utrzymania. Jeśli byli w stanie strzelić Czerwonym Diabłom dwa gole, sądzę, że są w stanie ukłuć choć raz Tottenham, zwłaszcza u siebie. Koguty ostatnio potraciły trochę punktów, a muszą się pilnować bo na miejscach 3-6 robi się już tłoczno.
Southampton - Tottenham BTS - 1,67 Uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Southampton - Tottenham
ht/ft - 2/2 @2.8 Unibet
Tutaj dobra okazja dla Spurs dla uspokojenia pozycji w top4 bo jutro ktoś tam z dwójki Arsenal/Manu straci w tym wyścigu i Koguty wygrywając dzisiaj odskoczą, a za plecami jeszcze jest CFC z zaległym meczem więc takie pojedynki ze Świętymi trzeba kasować. Obroną gospodarzy tragiczna i uważam, że Spurs już do przerwy powinni coś ukłuć, Kane, Son, Erikksen, Aurier tutaj opowinna być szybka wymiana piłki i błyskawiczne akcje, a wątpię, że Świeci drugi raz z rzędu tak przyfarca, żeby mogli sobie postrzelać bo są zwyczajnie słabi. Dodatkowo Spurs tutaj nie mają co się ograniczać i powinni od początku ruszyć i zmieść rywala jeszcze przed przerwą, Pochettino nie będzie dzisiaj nikogo oszczędzał bo 3 punkty tutaj potrzebne, a ze względu na to, że za tydzień CP gra w pucharze to Koguty mają przerwę i kolejny mecz zagrają dopiero 31 marca. Liczę więc na demolkę i jakiś dobry bramkowo wynik Spurs.
 
sango 721

sango

Użytkownik
No to może też dorzucę kilka swoich luźnych przemyśleń.
Southampton - Tottenham
Totki mam wrażenie ostatnio trochę spuchły, nie licząc Ligi Mistrzów. Święci natomiast prezentują od jakiegoś czasu dość solidny poziom, choć wyniki mogą na to nie wskazywać - mogą szczególnie dzisiaj grając u siebie momentami to pokazać. Gdyby gospodarze urwali dzisiaj punkty gościom to szczerze mówiąc nawet by mnie to nie zdziwiło. Ciekawym faktem jest to że Southampton strzela przynajmniej 1 bramkę u siebie od początku Listopada poprzedniego roku. A grali między innymi z United, City. Tak też może być i dziś.
BTS - 1.70 ✅
Southampton albo remis - 2.06 ✅

Huddersfield - Bournemouth
Oba zespoły w małym kryzysie wynikowym. Huddersfield ostatnio wywalczyło upragnione zwycięstwo właśnie u siebie, z Wilkami. Dzisiaj też mogą powalczyć bo przeciwnik choć co najmniej o klasę lepszy to na pewno jest do ruszenia w takiej formie. Jedynie &quot;niepokoić&quot; może forma Boruca i jego świetna dyspozycja jak w ostatnim meczu z City. Fakty są jednak takie że tracą przynajmniej jedną bramkę na wyjazdach od początku Listopada tamtego roku.

BTS - 1.70 ⛔
BTS i over 2.5 goli w meczu - 2.09 ⛔

Manchester City - Watford
City to City. Dodatkowo to City rozkręcające się coraz bardziej i wychodzące już na dobre z kryzysu jaki ich trawił jeszcze jakiś czas temu. Moim zdaniem jednak proporcja kursowa na gości jest za bardzo zróżnicowana. Kurs 20 to gruba przesada, jeśli weźmiemy pod uwagę to że oni przecież radzą sobie w tym roku świetnie. W 12 meczach wygrali 7 razy, zremisowali 3 i przegrali zaledwie 2 razy. A jak wiemy charakter i ciągoty do przodu to oni mają więc można popróbować typów na ich rogi, a może i bramkę, lub handi.
Watford powyżej 2.5 rogów - 1.96 ⛔
Watford strzeli - 1.94 ✅
Watford albo remis (handi 0:2) - 1.74 ✅

Kursy z fortuny
 
funias 691

funias

Użytkownik
Jeszcze moją uwagę przykuł mecz Huddersfield z Bournemouth, też soczyście wygląda kurs na gości? Ktoś wie coś więcej o absencjach i tego typu sprawach... Huddersfield co prawda położyło pewnie nie jednego jak zremisowali z Wolves ale czy stać ich na podobny wyczyn w spotkaniu z Wiśniami?
Teriery wygrały z Wilkami, ale nie sądzę, że za tym pójdą kolejne dobre wyniki. Mnie też kusi zagrać na Wisienki. Kurs też wynika pewnie z ostatnich wyników, ale trzeba spojrzeć na terminarz, bardzo trudny.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ale posucha w dziale Premier League, panowie do boju...
W ten weekend z liga angielska typuje ryzykownie, nie w swoim stylu, ale czuję, że tak trzeba, albo będę mocno żałował, albo zgarne dobry zysk.
Leicester - Fulham
Zdecydowanie idę w kierunku Lisów. Lubię oglądać ich mecze i od kilku kolejek czekam na dogodną okazję, która właśnie nadeszła, bo zagrają na King Power Stadium ze słabiutkimi Wieśniakami. Co prawda, Fulham zmienili trenera, co zawsze jest niewygodnym zjawiskiem, żeby grać przeciwko takiej drużynie, ale Scott Parker dopiero zaczyna przygodę trenerską i mocno czuję, że będzie musiał uznać wyższość nowej miotły Leicester - Brendana Rodgersa, który słabym szkoleniowcem nie jest. Lisy są jak tykająca bomba zegarowa, na której wybuch liczę właśnie jutro. Jamie Vardy, James Madison, Harvey Barnes czy Demarai Gray muszą nareszcie odpalić. Czarna seria, którą właśnie notują, nie odzwierciedla ich gry. Nie będę się wiele rozpisywał, ładuje dużo betów w Leicester, bo Fulham to najlepsza okazja na przełamanie tej pechowej passy Lisów. Goście muszą zaatakować według wypowiedzi Parkera i myślę, że gospodarze wykorzystają ten czynnik żeby zdemolować to spotkanie i zmienić nastroje w szatni.
Leicester win @1.62
Leicester -1 @2.00
Leicester over 1.5 goli @1.65
over 2.5 w meczu @1.70
Leicester win + over 2.5 @2.40
lżej
Leicester -1.5 @2.50
Leicester over 2.5 goli @3.00
za drobne
3-1 @12.00
tak bez komentarza, bo brak czasu, w ako mam pograne
Huddersfield - Bournemouth
over 4.5 rogów HT @1.78
Huddersfield over 4.5 rogów @1.66
Ze wzgledu na styl obu drużyn, zwłaszcza Terierów
Arsenal over 1.5 kartek @1.66
Ze względu na range spotkania
Wolverhampton handi +1.5 @1.50
Pięknie ???? Gratuluje, super czutka aż mnie korci żeby spytać ile na tym Leicester zarobiłeś ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Też macie odczucie,że West Ham nie ma charakteru? Jak nie wychodzi im mecz to przechodzą obok... zmarnowali mi dziś hajs. Czerwona kartka dla nich ode mnie. Z drugiej strony jak Cardiff marzy o utrzymaniu musieli to wygrać... na jutro United do gry bo po pierwsze, walka o TOP4, po drugie świetne nastroje po LM, po trzecie ma wrócić Matrial, będzie grał Pogba, po czwarte Arsenal po meczu czwartkowym we Francji w którym polegli z Rennes...
United 3.05
Fortuna
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Też macie odczucie,że West Ham nie ma charakteru? Jak nie wychodzi im mecz to przechodzą obok... zmarnowali mi dziś hajs. Czerwona kartka dla nich ode mnie. Z drugiej strony jak Cardiff marzy o utrzymaniu musieli to wygrać... na jutro United do gry bo po pierwsze, walka o TOP4, po drugie świetne nastroje po LM, po trzecie ma wrócić Matrial, będzie grał Pogba, po czwarte Arsenal po meczu czwartkowym we Francji w którym polegli z Rennes...
United 3.05
Fortuna
United też ci hajs zmarnuje.
Jutro do gry jest tylko i wyłącznie, bardzo bezpieczny typ
Arsenal DNB @1,75

Szacunek ogromny dla United za ostatnie wyniki, ale prawda jest taka że United w wielu meczach &quot;na szczycie&quot; od objęcia posady przez OGS&#39;a miało więcej szczęścia niż rozumu i umiejętności. Paryż na Old Trafford ich boleśnie zweryfikował, z kolei wygrany mecz 0:1 z Tottenhamem gdzie przed stratą punktów gości uratowała ich genialna dyspozycja DDG i cała fura szczęścia bo przez całe spotkanie nie grali nic. Spotkanie w Paryżu i ich wygrana 1:3 nie oddaje nawet w połowie przebiegu spotkania, bo Diabły znów - fura szczęścia, laga do przodu i nic więcej.
Szczęście trwać wiecznie nie będzie i jutro nie ma opcji żeby wywieźli 3 punkty z Emirates. Obecnie trwa naprawdę piękny okres dla fanów Diabełków, ale jego koniec rozpocznie się dziś o 17:30.
Tak jak mówię;
Arsenal DNB @1,75 etoto
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
A ja myślę, że będzie remis. W sumie to nie szalałbym ze stawką w meczu Kanonierów z diabłami i wolę wcisnąć BTTS do jakiegoś dubla czy tripla. Wynik może pójść w każdą stronę, ale raczej nie do zera. Kursy na kartki juz pospadaly, a ja sobie wcisne BTTS do jakiegoś ako, ale nie polecam, bo limit szczęścia mógł się wczoraj wyczerpać ????
 
sango 721

sango

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą kiks-lfc co do meczu Arsenalu z United. Choć moim zdaniem trochę śmieciowe kursy są na zdarzenia które wydają się bardzo prawdopodobne. Szczególnie biorąc pod uwagę dość nierówną mimo wszystko formę obu zespołów, więc jest dość duża szansa na męczarnie przy wbiciu linii które nagradzane są kursami 1.40 - 1.50. W moich oczach to mecz bardziej do obejrzeniu przy piwku. Jeśli jednak miałbym coś grać to pewnie byłby to BTS + over 2.5 (1.81).
A tak po za tym to na ten moment widzę jedynie możliwość zagrania w meczu:
Liverpool - Burnley

Ależ ciekawe zapowiada się ostatnia prosta w Premier League. Teraz już każdy mecz jest bardzo ważny, szczególnie ten który w kalendarzu Klopp pewnie ma zaznaczony &quot;do wygrania&quot;. Główna niewiadoma to to czy Liverpool wytrzyma presję i wysokie tempo na którym są już od wielu miesięcy, i czy nie przewróci się przed samą metą. Ja to widzę tak że do ostatniej kolejki nie będziemy tego wiedzieć na pewno. Liverpool zanotował w ostatnim czasie kilka remisów przez co stracił fotel lidera. Fakty są jednak takie że to skuteczność w ataku szwankowała najbardziej w tych meczach gdzie tracili punkty. Defensywa nadal wygląda bardzo solidnie, nadal są drużyną która straciła najmniej bramek w lidze. 3 ostatnie mecze u siebie to czyste konta Alissona. Burnley natomiast na wyjazdach strzeliło bramkę w 4 z 10 ostatnich meczów. Zwykle mają problem żeby zaskoczyć drużyny z mocną defensywą i strzelić im bramkę. I liczę na to że tak będzie i dziś.
Burnley nie strzeli - 1.70 ⛔⛔⛔ Oho, typ jak kulą w płot
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Liverpool vs Burnley mniej niz 3.5 bramki.
Kurs STS 1.65
Live czeka ciezki rew z LM. Oszczędność sił mile widziana. Wygrac po najmniejszej lini oporu. 1:0, 2:0, 2:1.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie ma mowy o oszczędności, Premier League to priorytet dla Liverpoolu. Burnley lubi grać z kontry dlatego mogą coś ukąsić dzisiaj, ogólnie nie mam pomysłu na to spotkanie. Gra ktoś coś na Wolverhampton? Moje ako z handi +1.5 zabite i kminie coś bardziej odważnego w kierunku Wilków :wasntme:
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Liverpool z przewagi 10 pkt nad City już jest w plecy, wprawdzie 1 pkt tylko (przed rozpoczęciem bieżącej kolejki) ale jednak nie przekonują mnie ostatnio. Wiadomo, liga najważniejsza, ale jakoś nie spodziewam się dziś takiej strzelaniny jak z Watford. Burnley wprawdzie ogólnie ma czwartą najgorszą defensywę, ale jak już przegrywają to z reguły nie więcej niż dwiema bramkami (wyjątki: City 2x 5:0, z Chelsea 4:0, z Evertonem 1:5). Dlatego ja tu idę w:
Burnley +2,5 AH - 1,57 Uni ✅ (a jeszcze z godzinę temu widziałem to chyba po 1,68 :/)
Co do meczu Chelsea - Wolverhampton, Wilki fajnie sobie radzą w PL i bez rozpisywania się idę tu w obie strzelą, bo kurs fajny.
Chelsea - Wolves BTS - 1,98 Uni ✅
E: Oba typy weszły baaardzo szczęśliwie
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Arsenal - Mu
remis po I połowie
Mu kursy wysoki ale chyba jest ok, czy ponownie tak świetnie zagrają i wygrają ? Watpię, a jak już to dopiero w drugiej połowie się rozstrzygnie czy zwycięstwo poleci w czyjąś stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom