>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.03-11.03.2019)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok typ Jagiellonia Białystok kurs 2.86 Fortuna
Zacznę od tego chodź nie chcę żeby Jagiellonia tego meczu wygrała to tutaj według mnie jest faworytem. Kursy na to nie wskazują, ale ostatnia gra Śląska Wrocław spewnością. Oglądałem ich ostatnich mecz z Piastem Gliwice i Śląsk zagrał bardzo słabe spotkanie. Mimo iż statystyki były porównywalne do gospodarzy, a według mnie tylko tak się stało ponieważ Piast po strzelonej pierwszej bramce nie szedł konsekwentnie po drugą bramkę, a grał bardziej stanowczo i stąd lepsze statystki dla Śląska trzeba powiedzieć, że Piast strzelił bramkę w czwartej minucie meczu i to Śląsk musiał odrabiać stratę jednobramkową, ale jak widać mimo to nie stworzyli sobie za wielu sytuacji do strzelania bramki czy to na wyrównanie czy nawet bramki kontaktowej. Mimo, iż Śląsk w ostatnim czasie u siebie nie przegrywa to nie da się zapomnieć tej serii w tym roku od szóstego padziernika do czwartego grudnia wszystkie mecze na swoim obiekcie przegrali. Jakby nie dwa ostatnie wygrane mecze to zajmowali by jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie ostatnią pozycję, a tak to plasują się na czternastej pozycji. Jagiellonia tak jak i Piast,Lech czy Pogoń chcą zagrać w Europejskich Pucharach więc każda strata punktów będzie bardzo kosztowna. Według mnie chodź bardziej cieszył bym się ze zwycięstwa Śląska to patrząć obiektywnie na ostatnią grę Wrocławian to nie widzę tutaj, żeby zagrozili Jagiellonii. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Widzę, że myślimy podobnie. Poprzednie dwie wygrane Śląska na własnym stadionie z oboma Zagłębiami można nazwać wynikami ponad stan czy po prostu zbiegiem okoliczności, tutaj rywale pomogli. Sosnowieckie straciło ważne ogniwo formacji ataku już w 30. minucie i nie potrafiło zagrozić Wrocławskiej bramce. Lubińskie nie wykorzystało szans w pierwszej połowie, gdyby zdobyło wtedy gola Śląsk by pękł i nie wygrał. Czy Jagiellonia zagra aż tak słabo aby WKS po raz kolejny ustrzelił komplet punktów? Myślę, że nie. Zespół z Białegostoku w swoim najsłabszym do tej pory spotkaniu z Cracovią był nawet lepszy niż Śląsk w większości swoich tegorocznych ligowych gier. Uważam, że gdyby Pasy wtedy zamiast z Jagą miały za rywala Wrocławian to rozbiłyby ich może nawet i z 4:0. Tak, więc czysta dwójka jest godna uwagi. Jednak Półfinałowy mecz Pucharu Polski, który goście rozegrają w środku tygodnia każe mi nie grać czystej dwójki tylko wybrać opcję bez remisu.
Jagiellonia bez remisu @ 2,10⛔
Jagiellonia wygra @ 3,00⛔
Pzbuk
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Mimo, że Śląsk zagrał tragicznie w Gliwicach to próbuje tutaj 1X. Jagiellonia ostatnio nie zachwyca a do tego potem mają bardzo ważny mecz w Pucharze Polski. Śląsk juz o top 8 nie walczy to oczywiste natomiast ich sytuacja w lidze zbyt dobra nie jest. Moim zdaniem tutaj może się zakręcić coś koło remisu, ja ze względu na PP Jagielloni spróbuję na gospodarzy z remisem.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lubin-Lechia
Typ: 1 połowa czasu
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zakończenie 24 serii spotkan w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, na przeciwko siebei stana ekipy Lubińskiego Zagłębie oraz Gdańskiej Lechii. Ci pierwsi na chwilę obecną znajdują się na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji i bardzo dobrze rozpoczęli rundę wiosenną bowiem wygrali wyjazdowe spotkanie z Lechem w Poznaniu a następnie na swoim stadionie pokonali 3:0 Miedź, wiadomo że może nie jest to jakiś rewelacyjny przeciwnik,ale w polskiej ekstraklasie spotkania są tak wyrównane iż każdy może wygrać z każdym&gt; Zagłębie na ten moment ma za zadanie dostać się do finałowej ósemki i właśnie w meczach na swoim stadionie powinno punktować, do tej pory częsciej jednak zdobywali punkty na wyjazdach, czas na zmianę bowiem Lechia pomimo tego że punktował tak w domu jak i na wyjeździe wcale mnie do swojej gry nie przekonują, bowiem ma baaardzo dużo szczęscia i zazwyczaj wygrywa swoje spotkania różnicą tylko jednej bramki, do tego jest po spotkaniu pucharowym na stadionie Górnika gdzie Górnik grał w piłkę Lechia strzelała bramki , ale myślę że w tym meczu to sie skończy bowiem Zagłębie jest rywalem bardzo niewygodnym dla właśnie tych najmocniejszych zespołów, potrafi tworzyć sobie sporo sytuacji podbramkowych tak więc i dziś nie powinno ich zabraknąć. Mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach spotkania.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Korona - Wisła, gol Wisły, kurs 1.53 / fortuna
Wisła zaliczyła bardzo słaby mecz w pierwszej połowie z Pogonią, ale w drugiej już wyraźnie przejęła inicjatywę i gdyby mecz potrwał 10-15 minut dłużej, to bardzo prawdopodobne, że wcisnęliby na 3-3 (przegrywając 0-3).
Korona także nie jest w zbyt dobrej dyspozycji co potwierdził mecz w Sosnowcu, bardzo duże braki w defensywie - zresztą 4 mecze bez zwycięstwa u siebie nie są przypadkiem. Trudno wskazać faworyta w tym meczu, ale Wiślaków jak najbardziej stać na bramkę, a taki kurs jak na warunki Ekstraklasy bardzo ładny ????
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Chciałem zwrócić uwagę na spotkanie Arki Gdynia z Legia Warszawa.
Gospodarze już mają serię 8 spotkań bez wygranej a w tym roku przegrali wszystkie 4 mecze. Tak sobie przesledzilem te ich spotkania i w zasadzie nie grają Arkowcy jakoś tragicznie ale brakuje szczęścia. Sytuację na zdobycie gola mają. Jak przegrywają to spójrzmy:
Z Lechem na wyjeździe 1-0 po niezłym meczu i kilku dogodnych okazjach.
Z Piastem u siebie 1-2 i nie wykorzystują karnego
W Sosnowcu 3-2 mimo że 2x prowadzili a gola dostają w końcówce meczu
I z Korona u siebie 1-2.
Tak sobie myślę że każda seria się kiedyś kończy. Ktoś pomyśli że nie z takim rywalem jak Legia. A ja uważam wręcz przeciwnie że jest to idealny przeciwnik. W meczu z Lechem już to wyglądało fajnie brakło skuteczności. Teraz grają u siebie. Mają niezła linię pomocy którą jest w stanie powalczyć z zawodnikami Legii. Mobilizacja na mecze z Legia w każdym zespole na najwyższym poziomie a tu u Arkowcow to pewnie sięga już sufitu . Goście przyjadą osłabieni brakiem Szymańskiego który złapał kontuzje w ostatnim meczu. Kto ogląda Legie w tym roku zapewne widzi ile Szymański robi szumu w ofensywie . Jak ciągnie ten zespół , ile piłek przez niego przechodzi. Tu w Gdyni go zabraknie więc kolejny plus dla defensywy Arki że będą mieli troszeczkę łatwiej . Martins zszedł z kontuzja ale on już trenuje i pewnie będzie gotowy na ten mecz. Słychać słowa zachwyty nad dobra gra Legii w meczu z Miedzia jednak tam goście przyjechali ze zwiazanymi nogami i ciężko tak naprawdę zweryfikować postawę Mistrzów Polski. Do czasu strzelania gola wyglądało to nieźle natomiast później już tak kolorowo nie było.
Co do Legii i jej defensywy. Boki a więc Vesovic i Rocha lub Hlousek pewnie zagra ten drugi. Vesovic fajny ma ciąg do przodu. Super wyglądał jako zawodnik drugiej lini tam się sprawdzał. W defensywie uważam,że taki pewny i solidny nie jest. Druga strona Rocha widzieliśmy jego jeden mecz i wypadł blado. Hlousek jak zagra to uważam,że to będzie wzmocnienie defensywy. Dlatego gra Arki po skrzydłach może dac dużo dobrego.
Podsumowując próbuje Arka Gdynia wygra mecz 4,20⛔ Fortuna
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Miedź L. - Lech P. - typ Lech wygra, kurs 2,28⛔
Po kiepskim początku Lecha nastąpiły ostatnio dwie wygrane, po dobrym meczu z Legią i przeciętnym z Arką. Najbliższy ich przeciwnik Miedź, również zanotował kiepski start a ostatnie dwa mecze to porażka z Legią w słabym stylu i wygrana z osłabioną Wisłą Płock. Dla obu zespołów ważny mecz, Lech będzie chciał walczyć o miejsce w europejskie pucharach i każdy punkt może okazać się znaczący przy dość wyrównanej sytuacji w tabeli na miejscach 3-8. Natomiast Miedź chce oddalić się od miejsca spadkowego nad którym obecnie ma tylko 1 punkt przewagi. Biorąc pod uwagę ostatnią formę i potencjał obu zespołów, Lech tutaj jest faworytem w tym meczu i jeśli udało im się pokonać Legię i Arkę to ze słabszą Miedzią również powinni sobie poradzić

KE - brak bukmachera typ nie uznany //Waldi1979
 
abcs 0

abcs

Użytkownik
Slask - Jagiellonia X2 @ 1.57 ⛔
Jak pisali poprzednicy, nie widze Slaska z 3 domowym zwyciestwem. Jagiellonia bedzie chciala sie podniesc po pechowym remisie w koncowce u siebie. Na wyjazdach Jaga gra lepiej, ale stracila w zimie wiekszosc ofensywy (Swiderski, Frankowski, Sheridan, Bezjak) nowy napastnik Scepovic gra slabo. Poza napastnkiem Jaga jest kadrowo bardzo silna. Wystarczy aby nie przegrac we Wroclawiu.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik-Piast
Typ: 1
Kurs: 2.95
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie które rozpocznie nam 25 serię spotkań w polskiej ekstraklasie piłkarskiej,. Na przeciwko siebie staną ekipy Zabrzańskiego Górnika oraz Gliwickiego Piasta, Ci pierwsi na chwilę obecną zajmuję dopiero 13 pozycję w ligowej klasyfikacji a ich celem jest awans do pierwszej ósemki do której w tym momencie tracą aż 12 oczek, tak więc w tym spotkaniu nie można już szukać półśrodków , ale trzeba wygrać i zacząć zbierać punkty bowiem góra ucieka a czasu jest coraz mnie bowiem zostało już tylko 6 kolejek i szanse gospodarzy na awans do grupy mistrzowskiej są równe praktycznie zeru. Goście natomiast znajdują się na 4 pozycji i mają kilka punktów zapasu że tak powiem i są praktycznie już jedną nogą w tej grupie która zawalczy o tytuł mistrza Polski. Wiadomo iż jeśli spojrzelibyśmy na tabelą to faworytem jest ekipa przyjezdnych , ale jest kilka aspektów które przemawiają za gospodarzami spotkania, po pierwsze Górnik ma blisko do strefy spadkowej musi szukać jak najszybciej punktów żeby iśc w górę tabeli bowiem teraz już nie ma słabych ekip i każdy musi punktować głównie na swoim stadionie. Po drugie Piast od 2008 roku zagrał na tym stadionie 6 razy doznał 5 porażek i tylko raz zdołał wygrać mecz w Zabrzu. Po 3 Piast na wyjazdach gra słabo i zanotował 9 spotkań bez zwyciestwa i dopiero w poprzedniej kolejce zdołał wygrać mecz na wyjeździe, raczej nie jest w takiej formie żeby wygrać drugie spotkanie z rządu na wyjeździe, tak wiec moim faworytem jest ekipa gospodarzy , która moim zdaniem może tutaj zdobyć 3 oczka.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Chciałbym podzielać opinię stefan-siara ale no niestety z punktu widzenia kibica Arki jest mi bardzo ciężko podzielać taki optymizm przed sobotnim spotkaniem. Kolega się mocno skupił na słabości Legii, a ja twierdzę, że Arka jest w zdecydowanie gorszej dyspozycji.
Tak sobie przesledzilem te ich spotkania i w zasadzie nie grają Arkowcy jakoś tragicznie ale brakuje szczęścia.
To nie kwestia braku szczęścia, karnego z Piastem Janota strzelił tragicznie, z Sosnowcem Arka sama się prosiła o tego gola dającego zwycięstwo Zagłębiu, z Lechem i Koroną też zasłużone porażki.
Arka gra fatalnie, nawet za Ojrzyńskiego to lepiej wyglądało, bo chociaż obrona się jako tako trzymała. Poza ostatnimi 15 minutami meczu z Piastem to nie jest gra tylko zbieranie gongów/pozorowanie gry. Do obrony przejdę zaraz, bo to jest naprawdę wyższa sztuka parodii i pozwolę sobie napisać osobny akapit do tego. Ale tu mankamentów jest więcej.
Drużyna motorycznie wygląda źle, albo to wynika ze złego przygotowania, albo ma drugie dno. Nie jest tajemnicą, że Janota ma focha, bo Arka go nie puściła mimo, że miał oferty. Zarandia od meczu w Białymstoku pod koniec listopada nie gra zupełnie nic na plus. Jankowski grający na 9tce się po prostu nie sprawdza. No i Steinbors też już nie jest takim cudotwórcą. To były podstawowe elementy w układance, gdy były w formie, które w pewnym momencie dawały wyniki i nawet w miarę przyjemnie się oglądało grę żółto-niebieskich. Dalej mamy transfery w zimowym okienku- Banaszewskiego liga na chwilę obecną przerasta (ale to &quot;synek&quot; Smółki), Olczyk to od początku miało być uzupełnienie składu i serbski Holender, który mu$i grać i już po jednym treningu z drużyną wychodzi na mecz w Poznaniu kosztem Nalepy. No i odsunięcie Marcusa jeszcze w zimie, jak to wszystko ma wpływać na szatnię? Pomijam fakt, że nie sprowadzono piłkarzy na dwie pozycje, które najbardziej tego potrzebowały- środkowy obrońca i środkowy napastnik.
Tu w Gdyni go zabraknie więc kolejny plus dla defensywy Arki że będą mieli troszeczkę łatwiej .
No właśnie, &quot;defensywa&quot; Arki... kto ogląda ten wie jak ta pseudo formacja wygląda. Zresztą najlepszym komentarzem jest, że od 11.11 i meczu w Legnicy ta &quot;obrona&quot; nie potrafiła zagrać na zero z tyłu. Do tego na Legię po zawieszeniu wróci najgorszy stoper jakiego bodaj widziałem w barwach Arki (a trochę tego szrotu się przewinęło), czyli Marić, który lubi rozdać nawet kilka prezentów na mecz. Nie wiadomo kto zagra obok niego, ale w żadnej konfiguracji duet stoperów nie wyglądał dobrze. Najlepszy strzelec drużyny w tym roku, grający na prawej obronie, Zbozień strzelił 3 bramki, maczał palce przy 5 trafieniach rywali. Mający zabezpieczać obrońców Deja to ostatnio bardziej niż przerywaniem akcji rywala zajęty jest szukaniem czerwonej kartki za jak najbardziej chamskie zachowanie. Do tego dochodzi fatalna postawa przy stałych fragmentach w obronie.
Podsumowując ja wygranej, ba punktów Arki w meczu z Legią nie widzę, chyba, że trenejro &quot;nikt poza Arką nie chce grać w piłkę&quot;/&quot;na takiej murawie nie da się grać&quot; nagle dostanie oświecenia i wymyśli to coś, co sprawi, że się mylę, ale wątpię ;) Warto dodać, że terminarz Arki do końca rundy zasadniczej nie wygląda zbyt kolorowo (Legia, Lubin, Śląsk, Lechia, Szczecin, Miedź), a chociaż kiedyś jakieś punkty muszą urwać, to i tak szykuje się w Gdyni walka o utrzymanie do ostatnich kolejek.
Żeby nie było, że tyle się rozpisałem na darmo to ja osobiście omijam ten mecz na granie 1x2, będę szedł prawdopodobnie w stronę rożnych i/lub kartek w tym spotkaniu. Pierwsze to wiadomo, a kartki-faktem jest, że w Gdyni atmosfera mocno napięta, wszyscy tracą cierpliwość, a w samej Arce jest komu łapać te kartki, do tego Legia też pewnie coś dorzuci, ale to bliżej meczu, jak się pojawią linie i kursy.
Powodzenia i zieloności, obym się jednak mylił co do oceny tego spotkania ;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Na przeciwko siebie staną ekipy Zabrzańskiego Górnika oraz Gliwickiego Piasta, Ci pierwsi na chwilę obecną zajmuję dopiero 13 pozycję w ligowej klasyfikacji a ich celem jest awans do pierwszej ósemki do której w tym momencie tracą aż 12 oczek, tak więc w tym spotkaniu nie można już szukać półśrodków , ale trzeba wygrać i zacząć zbierać punkty bowiem góra ucieka a czasu jest coraz mnie bowiem zostało już tylko 6 kolejek i szanse gospodarzy na awans do grupy mistrzowskiej są równe praktycznie zeru.
Z całym szacunkiem ale tak to czytam i nie za bardzo wiem o co Ci kaman. Ich celem jest coś na co mają szanse praktycznie równe zeru? 6 kolejek i 12pkt straty do 8 drużyny a do końca sezonu zasadniczego przed Górnikiem spotkania z Piastem(d), Lechem(w), Cracovią(d), Zagłębiem L(w)., Legią(d) i Śląskiem(w).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Źle sprecyzowałem, to bylo ich celem, ale teraz szanse na awans są praktycznie równe zeru bowiem Korona musiała by wszystko przegrać, a Górnik praktycznie wszystko wygrać ????
 
W 72

walus07

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina : 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia wygra przynajmniej jedna połowe ⛔
Kurs: 1.95
Bukmacher : Forbet

Jagiellonia jest faworytem w tym meczu a buki rozdaja prezenty na ten mecz w formie kursu bo 1.95 na to ze goscie , ktorzy zajmuja 3 miejsce wygraja przynajmniej jedna połowe ze Ślaskiem ktory jest 12 w tabeli . Gra Wrocławian nie zachwyca ,osoby ktore ogladaly ich ostatni mecz z Piastem wiedza o czym mowie , przegrywajac od 4 minuty powinni ruszyc do ataku a w ich przypadku wygladalo to na odwrot bo nie stwarzali zadnych sytuacji bramkowych .

Po pechowym spotkaniu u siebie z Gornikiem ktory zakonczył sie 2:2 Jagiellonia prowadziła dwa razy jednak w 89 minucie Gornik strzelil bramke na wage remisu. Jagiellonia walczy o puchary i nie moga dopuscic do kolejnej wpadki i straty punktów ze słabym Ślaskiem gdzie jest scislo w tabeli bo mogłoby dla nich to zle skoczyc sie . We wtorek goscie rowniez graja wazny mecz na wyjezdzie z Odra Opole w PP ktorego nie odpuszcza dlatego w tym meczu bede probowal wygrana gosci w 1 lub 2 polowie
 
abcs 0

abcs

Użytkownik
Pogon - Zaglebie L. over 2.5 @ 1.95

Spotkanie dwoch druzyn w formie, Pogon jest w gazie, Zaglebie tez potrafi strzelic. W pierwszych 4 kolejkach w tym roku w meczach Pogoni padalo srednio 3.5 bramki, a w meczach Zaglebia L srednio 2.75 bramki. Kurs na over jest za duzy, zatem wart zagrania.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam.
Wroclaw-Bialystok
Typ : 1 druzyna 1 pol.ilosc rz.roznych +2.5
Kurs: 2.0✅
Drodzy Panstwo, Wroclaw to sobie gra jak co roku w strefie spadkowej i tylko czekam ,az to podziela i wszystko powygrywa jak 2 czy 3 lata z rzedu.Na razie nie ma co ryzykowac klasyczbych zakladow 1x2 ale co do roznych to mysle,ze mozna im zaufac.Nabijaja ich bardzo duzo,zwlaszcza u siebie.Zdarzylo sie nawet i na Wisle 9!
W 1 polowach wbijaja pobad 2-3 rozne spokojnie. Uwazem,ze jest to uczciwy bet.
W Forbet popoludniu powinna pojawic sie oferta na zaklad specjalny obie druzyny powyzej 1 rz.roznego w obu polowach kurs ok.3.4 ✅ .Slask nabija ponad 6 ,Jaga na wyjazdach ponad 4-5 wiec jest szansa to takze trafic w zaleznosci od wyniku spotkania.Jak. nie bedzie stypy to wejdzie.
Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Miedź Legnica - Lech Poznań typ Lech Poznań kurs 2.15 forBET
Lech Poznań od początku sezonu myśli o Mistrzowstwie Polski i takie na pewno było założenie, ale jak widać strata Kolejorza do Lechii jest już naprawdę bardzo wysoka i praktycznie bardzo ciężko będzie Lechowi odrobić tę stratę. Mimo wszystko Lech walczy o Europejski Puchary i to jest przez drużynę z Wielkopolski jak najbardziej do ugrania. Wiadomo ja jako kibic Piasta chciałbym żeby to Piast zagrał po raz kolejny w Pucharach i to także może się spełnić. Przechodząc do tego meczu Lech ostatnich dwóch meczach odniósł zwycięstwo nad Arka Gdynia oraz w meczu hitowym z Legia Warszawa. Widać, że w Lechu sytuacja powoli się uspokaja i wszystko powinno wrócić do normy. Teraz Lecha czeka teoretycznie powinno być w miarę łatwiejsze spotkanie. Miedzi Legnica ostatnie wyniki są coraz gorsze. Porażka z Legia Warszawa, Zagłębie Lublin i Jagiellonia Białystok. Zwycięstwo jedynie z Wisła która ma jak na razie małe problemy według mnie dużą rolę odgrywa zła atmosfera w zespole. Jeśli Lechici myślą o Europejskich Pucharach to muszą takie mecze wygrywać. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Cracovia - Sosnowiec
Cracovia/+1,5
@1,98 Fortuna
Zagłębie Sosnowiec wciąż bez wygranej w delegacji. Myślę, że po 25 kolejce ich dorobek punktowy w meczach wyjazdowych się nie zmieni. Co prawda w poprzedniej kolejce zaskoczyli i wygrali 4-1 z Koroną. Dodało to troszkę pikanterii w walce w strefie spadkowej, lecz to wciąż 6 oczek straty do bezpiecznej lokaty. Osobiście uważam, że z ligi obok Zagłębia poleci Miedź Legnica.
Tyle o Zagłębiu.
Cracovia w poprzedniej kolejce przerwała swoją fantastyczną serię siedmiu kolejnych wygranych. Dobra postawa w końcówce rundy zimowej i jeszcze lepsza na początku wiosennej pozwoliła im wskoczyć do grupy mistrzowskiej. Myślę, że porażka z Wisłą Płock nie wpłynie źle na piłkarzy Probierza i już z Zagłębiem Sosnowiec wrócą na zwycięską ścieżkę.
Taka nasza ekstraklasa. Lecz zespół, który pokonuje Legię przy Łazienkowskiej czy odprawia z kwitkiem Jagiellonię nie może stracić punktów z Zagłębiem, które na 12 wyjazdów ugrało tylko trzy remisy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze -:- Piast Gliwice
obie strzelą gola @ 1.76
Unibet

Gdyby nie to, że są to Derby to poszedłbym tu zdecydowanie w zwycięstwo ekipy gości. Spróbuje poszukać goli, których nie powinno brakować. Obie drużyny mają różne cele, gospodarze walczą o utrzymanie, a goście o europejskie puchary. Na dodatek są to Derby, a w takich spotkaniach wszyscy powinni dać z siebie 200%. Piast bardzo dobrze rozpoczął tę rundę od trzech mocno przekonujących zwycięstw. Pokonali u siebie Lech i Śląsk oraz na wyjeździe Arkę. Motorem napędowym drużyny stał się Valencia, który strzelił trzy gole w trzech spotkaniach. Do tego pana możemy dopisać Parzyszka, który wraca do swojej formy. Piast wygląda bardzo dobrze w defensywie i ofensywie, a osiągnięte wyniki nie są przypadkowe. Górnik rozegrał tylko bardzo dobre zawody w spotkaniu z słabą Wisłą Kraków. Później przyszedł kubeł zimnej głowy od Pogoni, dużo szczęścia w spotkaniu z Zagłębiem oraz remis z Jagiellonia. Jednak dalej to nie jest ta sama drużyna co w zeszłym sezonie. Tu chyba potrzeba dużo czasu aby to wszystko miało ręce i nogi. Górnik jednak stwarza sobie sytuacje i co najważniejsze niektóre z nich zamienia na gole. To samo można napisać o ekipie gości, którzy będą chcieli wykorzystać słabą grę w obronie gospodarzy. Myślę, że samo spotkanie nie zawiedzie dzięki czemu zobaczymy przynajmniej po jednej bramce dla każdej z ekip.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok wygra - 3,00⛔
Jagiellonia lub remis - 1,55⛔
Fortuna
Edit: Jagiellonia już nienw takim lekkim dołku. Za dużo zmian w przerwie zimowej i widać to gołym okiem. Dzisiaj na początku tylko stworzyli sobie 2-3okazje A później dno...
Śląsk u siebie 2 wygrane na wyjazdach 2 porażki. W poprzedniej kolejce już opisywałem Śląsk i tu się nic nie zmieniło a w zasadzie jeszcze gorzej to wygląda. Zawodnicy w Gliwicach wyglądali jak by im się nie chciało nie zależało. Defensywa Śląska popełnia błędy na poziomie kilku lig niżej. Jak nie Tarasovs to Golla i tak w kółko któryś popełnia błędy.
Jaga w lekkim dołku. W tamtym tyg byli blisko zgarnięcia 3pkt z Górnikiem. Dzisiaj kolejny mecz i liczę że zawodnicy Jagi będą mieli lepsza skuteczność. Brakuje tylko typowego napastnika który by mógł wykończyć akcje całego zespołu. Druga linia wygląda fajnie i kreuje sporo sytuacji.
W pierwszym dzisiejszym meczu myślę że większe szanse na wygraną mają goście. Bardzo podoba mi się ich taktyka i poruszanie na boisku. Jest zachowana równowaga pomiędzy ofensywa a defensywa. Parzyszek fajnie potrafi znaleźć się w polu karnym jak i zastawic i dograc do kolegi. Valencia gość który jest nieprzewidywalny i ciężko go zatrzymać w pojedynku 1 na 1. Środek pola i Dziczek z Heatleyem fajnie kontrolują tempo gry , zaliczają sporo odbiorów, jak i potrafią zagrać długą dokładną piłę. Kirkeskov, Konczkowski bardzo dobrzy na skrzydłach. Mnóstwo wejść w pole karne i szukanie kolegi.
Piast Gliwice wygra 2,62✅✅✅
Piast Gliwice wygrana lub remis 1,44✅✅✅
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom