>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Indian Wells - 06.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 06.03.2019-17.03.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $9,035,428
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: https://bnpparibasopen.com/players/current/?assoc=wta&amp;amp;type=singles
Drabinka: https://bnpparibasopen.com/score-center/draws/
Plan gier: https://bnpparibasopen.com/score-center/order-of-play/
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-indian-wells/
Zwycięzca singla 2018: Naomi Osaka
Zwycięzcy debla 2018: Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Dobra sprobujmy cos tu napoczac, bo widze wstepnie oferte...
Sorribes T.-Glushko 1 ✅

Hiszpanka niezle radzi sobei na kortach Indian Wells ichyba odpowiada jej ta wolna nawierzchnia. Co prawda malo realne, by dotarla na przyklad do 3 rundy ale ostatnie dwa sezony udanie pokonywala kwalfikacje do tego turnieju. Dobrze grajacej Glushko dawno nie widac a ze Sorribes ma naprawde udany start równiez w IW w ubieglym tygodniu w sturnieju 125 K, to wydaje mi sie sluszna faworytka. Kurs 1.42 na starcie do przyjecia pod kombo.
Perrin-Bacsinszky 2 ✅

Juz chyba pora na lepsza gre Timei. Ona rowniez notowala swietne wyniki w Indian Wells-Miami i tu byly cwiercfinaly czy nawet polfinal. Bacisinszky rowniez grala turniej Indian Wells 125 K w ubieglym tygodniu z dobrym efektem, wiec powinna byc przygotowana i pokonac rodaczke w mojej opinii. 1.5 na start.
Szybko w meczu Bacisnszky kurs zabily buki... No to jeszcze moze tak:
Minella-Wickmayer 2 ✅

Wickmayer ostatnio duzo gra. Grala 125 K Indian Wells i turniej halowy. Dla Belgijki to tez byly dobre turnieje w IW. Minella potrafi, ale jej dawno ne iwidzianlem, a Wickmayer wydaje sie przygotowywac tu pod start od kilkunastu dni. około @1.75 na zawodniczke z potencjalem, bedaca w grze to chyab dobry pomysl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Watson @2,22 fortuna⛔???? klasyka WTA
Kluczem do wygranej Watson w tym meczu będzie cierpliwość i nie podpalanie się. Wloszka to tylko przebijanie i umiejętne rozrzucanie rywalki po korcie. Serwis bardzo słaby. Drugi to często tylko wprowadzenie i Watson będzie go atakować aby zrobić sobie przewagę w punkcie. Oczywiście Sara wraca po dyskwalifikacji i na dodatek na swoje lata. To nie ta gra która prezentowała kilka lat temu dzięki czemu osiągnęła kilka fajnych wyników. Jednak mało kto już się na ta grę włoszki nabiera. Do tego nawierzchnia twarda czyli kolejny plus w stronę Brytyjki. Watson w tym roku też nie zachwyca i mecz z Errani to dobra okazja na odkucie się. Jeżeli tylko nie będzie strzelać po autach w drugich uderzeniach a umiejętnie spychac włoszke do defensywy to o wynik jestem spokojny. Errani nie ma poważnych argumentów w obecnej chwili aby się przeciwstawić
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dziś zaczynamy kwale do IW, więc zaczyna się fajne granie. Z reguły nie lubię przewidywać coś na kwalifikacje, ale wpadło w oko coś fajnego.
Bonaventure vs. Danilović
Danilović jedzie ciągle na tym, że jest młoda, bardzo zdolna i ma potencjał. Zwłaszcza ten jej leworęczny forehand ma robić furorę. A do tej pory wygląda to tak, że ma 1 mecz wygrany na poziomie WTA i jest mocno weryfikowana przez bardziej doświadczone zawodniczki.
Doświadczenia na brakuje Bonaventure, która z kolei osiąga fajne wyniki. Pokonała m. in. Boulter, Siniakovą czy Kuzmovą. Kursy poszły mocno w górę, ale to dla mnie niezrozumiałe i widzę duże value.
Bonaventure @ 2,60 ✅
Bonaventure +3,5 gema @ 1,87 ✅
Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Tutaj obawiam się, że może Danilovic pojechać na tym, że lubi i potrafi grać, gdy piłka nie lata za szybko, co w połączeniu z tym że Bonaventure lata świetności ma za sobą, o ile jakieś byly może skutkować gładkim zwycięstwem młodej. W każdym razie powodzenia
Krysia Pliskova @2.3 lvbet⛔
Mnie zastanawiają najbardziej te matchupy z w zasadzie juniorkami. Pliskova to przede wszystkim mocny serwis i krótkie wymiany. Kuleje poruszanie i wybitnie latać na boki nie będzie, dobra zawodniczka raczej ugra ja bez problemu - tyle, że jako tako o McNally dużo nie wiadomo. Wygrała jakiegoś itfa, tyle że jest to sukces na poziomie amerykańskich tenisistow/tek - mały turniej w stanach obsadzony na podobnym poziomie - takie coś zwykle dużo nie znaczy. IW to poważny turniej i myślę, że czeszka nie padnie przynajmniej bez walki przeciwko tak niedoswiadczonej zawodniczce - utalentowanej, aczkolwiek niedoswiadczonej. Nie ukrywam że jest to typ bardziej za Czeszka niż przeciw Amerykance. Pliskova jednak potrafi w miarę trzymać głowę, natomiast tak młoda zawodniczka jak McNally może mieć problem, jeśli spotkanie nie będzie szło po jej myśli.
Uważam że można też poszukać jakiegoś handi przeciwko Świątek, ale to takie luźne przemyślenie
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tutaj obawiam się, że może Danilovic pojechać na tym, że lubi i potrafi grać, gdy piłka nie lata za szybko, co w połączeniu z tym że Bonaventure lata świetności ma za sobą, o ile jakieś byly może skutkować gładkim zwycięstwem młodej. W każdym razie powodzenia
Teraz to już nie ma największego znaczenia. Kursy już pospadały dość mocno, więc jest dobrze.
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sam pogralem Pliskova dziś rano po nieco niższym kursie i w zasadzie mógłbym się zgodzić z analiza tylko nie z faktem że Czeszka &quot;potrafi trzymać glowe&quot;. Niestety ale jest to jeden z większych czajnikow WTA w top100. Wiele spotkań przegrała właśnie przez głowę gdzie po utracie wygranego seta kolejny oddawała bez walki. Jednak liczę na moc serwisu i tego że zdolna amerykanka nie wytrzyma siły Czeszki.
Proponuję jeszcze uderzyć przeciw Golubic która wczoraj wygrała turniej 125k w Indian Wells pokonując z duża pomocą Brady. Szwajcarka zagrała kilka wymagających spotkań dzień po dniu i już dziś zaczyna kwale. Osobiście uważam że za takie coś powinna być WC tym bardziej ze turnieje się poprzedzaja. Bouzukova ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych. Przegrała z Wang w 1R w Acapulco Ale dzięki temu miała czas się przygotować i będzie bardziej wypoczeta. Dodatkowo grały w Brisbane razem i góra była Czeszka. Tenisowo lepsza szwajcarka która w ostatnim czasie ustabilizowala swoją gre ale liczę na jej zmęczenie i że przynajmniej straci seta w tym pojedynku.
Bouzukova +1,5 seta @1,86⛔ 1xbet
Mecz @2,97 1xbet⛔
2/10 wygrane gemy serwisowe. To nie mogło się udać.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Main draw WC: Amanda Anisimova, Sachia Vickery, Jennifer Brady, Taylor Townsend, Madison Brengle, Jessica Pegula, Bianca Andreescu.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Petkovic 1 ✅

Venus powinna zagrac na przyzwoitym poziomie tutaj i mysle, ze jest duza szansa na dobry ynik w ktoyms z tych turniejow w Indian Wells-Miami. Wiadmo, ze starsza z siostr ma zredukowany kalendarz od kilku sezonow.
Niemniej jedna te turnieje IW-Miami, Kanada-Cincinnatti i US Open i Wimbledon to bez prpoblmeu mozna zauwazayc, ze to priorytet. Od kiedy siostry Williams wrocily do Indian Wells po bojkocie 3 seozny temu to wyniki maja tu bardzo dobre i tak Venus w ostatnich dwoch ecycjach byla odpowiednio w cwiercfinale i polfinale.
Petkovic niczego nie brakuje i tez osoaigala swietne wyniki, ale ona gra rzadko dobrze badzmy szczerze.
Poza tym Petkovic jak gdzies gra w tym duecie Indian Wells-Miami to zdecydowanie jest to Miami.
W Indian Wells Petkovic ma bilans meczow: 2-6 i nigdy nie dotarła poza 2-gra runde, a pamietajmy, ze jako czolowa zawodniczka sprzed kilku sezonow to bardzo czesto miala wolny los.
W Miami to zupelnie inna histroria z Petkovic, bo tam bilans ma z kolei: 14-8, co dalo m.in. dwa turniejowe polfinaly.
Ja tu sie nie waham i amerykanska weteranka jest tu dla mnie faworytka.
Spodziewalbym sie raczej spadkow kursow, wiec gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Boulter @2,43 1xbet
⛔

Wczorajszy dzień to jakaś kiepska komedia to co zrobiła Watson po tym jak odwróciła mecz to tylko pokazuje uroki gry kobiet i z tym trzeba się liczyć. Pliskova po raz kolejny oddała wygrany mecz.
Dziś próbuje przełamać złą serię.
Typ ponownie przeciw Golubic. Czeszka wczoraj kompletnie nie radziła sobie na serwisie. Dziś uważam że Brytyjka która od początku roku prezentuje się przyzwoicie i jest lepsza przy własnym podaniu ma szansę wygrać że szwajcarka. Boulter potrafi uderzyć ostro i też nie boi się wymian. Dla Golubic będzie to 7 mecz w 7 dni i w końcu strona fizyczna musi dac znać. Wczoraj przy odrobinie lepszej gry Bouzukova mogła pokusić się o seta a może i mecz. Jednak nie ma co gdybac i liczę że Boulter zajdzie Victorie w tym meczu.
Dla mniej odważnych +1,5 seta @1,6⛔
4:6 3:6
 
blue_ 89

blue_

Użytkownik
Ysaline Bonaventure @3,1 ✅ fortuna
A ja dzisiaj idę w stronę Belgijki. Totalnie nie rozumiem dlaczego bukmacherzy tak bardzo faworyzują Igę Świątek w każdym meczu. Okej, Iga Świątek dobrze rokuje i życzę jej samych sukcesów w przyszłości ale na moje to ona dopiero eksperymentuje i wdraża się w profesjonalną scenę tenisa. Gdy przychodzi jej zmierzyć się z bardziej &quot;ograną&quot; zawodniczką, która ma jakąkolwiek formę to kort weryfikuje. Ysaline dobrze rozpoczęła ten sezon, oglądałem parę jej meczy w tym roku i nie mogę się do niczego przyczepić. Trzyma mocny serwis, popełnia mało błędów a przede wszystkim chłodna głowa. Wczoraj w trzecim secie z Danilovic wyprowadziła mecz z 1:3 na 6:4. Uważam, że Bonaventure dzisiaj na pewno powalczy i nie będzie to łatwa przeprawa dla naszej młodej wojowniczki tak jak sugerują to kursy.
Do zakładu kombinacyjnego set Bonaventure ✅ @1,7 sts
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kenin @1,62 1xbet✅
Czas na rewanż za finał sprzed kilku dni na turnieju w Acapulco w którym Wang pokonała amerykanke 2:1 mimo że Sofia prowadzila 1:0 W setach z przełamaniem w drugim i 40:0 przy własnym podaniu. Od tego momentu losy meczu się odwróciły i Kenin nie wygrała drugiego tytułu w tym roku. Na początku sezonu triumfowała w Hobart. W Acapulco ograła dobrze grająca Azarenke i robiąca spore postępy Andreescu. Bedzie dodatkowo zmotywowana na dzisiejszy mecz. Kenin to spory talent tylko nie potrafiła tego przełożyć na wyniki turniejowe. Co jakiś czas pokazywała się z lepszej strony Ale to było za mało patrząc na skalę umiejętności. Posiada ona dobre podanie i ostre uderzenie z lini końcowej. Jednak jak to bywa w młodym wieku często głową jest dużym problemem. W tym roku zaczęło to lepiej wyglądać i liczę że dziś pokaże że finał w Meksyku to wypadek przy pracy.
Chinka to głównie regularnosc. Do turnieju w Acapulco nic ciekawego nie pokazała.
Lekko można spróbować 2:0 po 2,34⛔
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Gavrilova - Jastremska
Nie ma się co zastanawiać i trzeba iść w kierunku Ukrainki. Taką zawodniczkę, jak Gavrilova, która słabo serwuje, nie ma siły mocno uderzeń i gra krótkie piłki, to powinna roznieść. Do tego Daria popełnia błędy i nie zanosi się, żeby przerwała passę 7 porażek.
Dajana gra ostro i będzie rozrzucać i spodziewam się nawet setów do dwóch. Nie ma co pisać, trzeba grać.
Jastremska -4,5g @ 1,84 ⛔
Jastremska -5,5g @ 2,32 ⛔
Pinn
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Zhang - Kuzmova
Zaraz mecz, więc nie będę dawał wielkiej analizy, tylko bardziej moje przemyślenia odnośnie tego meczu...
Gram w tym meczu w stronę 20 letniej nadziei Słowackiego Tenisa Ziemnego. Ambitna zawodniczka, zwyciężczyni w grze podwójnej us open coraz lepiej radzi sobie na hardzie. W tym roku półfinał w Auckland oraz ćwierćfinał w Dubaju, po drodze pokonując choćby Kenin czy Bertens. Lubi i dobrze się czuje na wolniejszych nawierzchniach, więc nie będzie problemu z gra w Indian Wells, ponieważ jest to najwolniejszy hard w tourze, wręcz można powiedzieć niektórzy zawodnicy mówią, że to bardziej kort ziemny! Co będzie miało duże znaczenie, bo Kuzmova równie dobrze pogrywa na ziemi. Na przeciw niej staje doświadczona Chinka Zhang, która gra na tzw. 50/50. Albo jej mecz wyjdzie i może walczyć jak równy z równym z każdą zawodniczką, albo gra bardzo źle. Natomiast w tym roku nie gra nic specjalnego, nie przekroczyła nigdzie 2 meczów wygranych pod rząd. Można się spodziewać, że jest pod formą. Myślę, że buki same nie wiedziały jakie kursy tutaj wystawić i wystawiły plus minus 1.80 - 2.00 i ja pobieram tutaj kurs na Kuzmova, bo jak wiadomo u babek przy takich kursach lepiej postawić na minimalnego doga.
Kuzmova, Viktoria @2.0
Totalbet
sorry za ten typ, rak niesamowity ze strony kuzmovej... jak ktoś pograł to sorki...
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda - 1/64-finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vondrousova - Siegemund
Typ: Vondrousova ✅
Kurs: 1.29
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda - 1/64-finału
Godzina: 01:00
Spotkanie: Gavrilova - Jastremska
Typ: Jastremska ⛔
Kurs: 1.32
Bukmacher: 1xbet

Pierwsze spotkanie to pojedynek nr105 Niemki Siegemund z nr61 Czeszką Vondrousova i jest to ich pierwszy mecz pomiędzy sobą. Powiem tak, Siegemund powinna grać w kwalach i nie brać dzikiej karty bo jest nie ograna i przegrywa spotkania z zawodniczkami o wiele niżej notowanymi, a z czołówką ma problem ugrać 3 gemy jak np z nr9 Sabalenką w Fed Cupie 1:6 1:6. W zeszłym tygodniu z nr45 Konta gładkie 3:6 2:6 i nawet nie miała szansy na przełamanie, a w tym roku wygrała tylko z nr48 Azarenka i nr96 Brengle jeśli chodzi o top100 gdzie Azarenka to już nie ta zawdoniczka co kiedyś i na AO gdzie przegrała z Niemką nie była chyba najlepiej przygotowana. Z drugiej strony Czeszka, która nie rozegrała wielu spotkań w tym sezonie bo tylko 7 i wygrała 5 z nich doznając porażki w drugiej rundzie AO z nr38 Martic oraz dwa tygodnie temu w finale WTA Budapeszt z nr51 Van Uytvanck jeśli dorzucimy do tego zeszłosezonową 1/8 właśnie tutaj w Indian Wells i pokonanie takich zawodniczek jak wcześniej wspomniane Konta i Sabalenka oraz 1/8 US Open możemy wywnioskować, że gra na amerykańskich kortach jej pasuje i dobrze się tu czuje co powinno dzisiaj wystarczyć na Siegemund.
Drugie spotkanie to pojedynek nr53 Australijki Gavrilova z nr37 Ukrainką Jastremska. Będzie to pierwszy mecz pomiędzy zawodniczkami ale co przykuwa uwagę to forma Gavrilovej, która ma passe 7 porażek z rzędu z czego 5 razy 2:0, a ostatnia wygrana z 16.10.2018 przeciwko nr101 Diatchenko 7:6 7:5 wrażenia nie robi... W zeszłym roku na IW wygrała w pierwszej rundzie z nr133 Wickmayer, która już odpadła w kwalach, aby przegrać w następnym meczu z nr19 Garcia tak więc bez szału, a była w lepszej formie. Natomiast jej przeciwniczka Jastremska to młody talent, który wspina się dosyć szybko w rankingu WTA. Jeszcze w zeszłym roku nie mogła przejść kwalifikacji z AO, a teraz ogrywa takie zawodniczki jak nr20 Muguruza, nr24 Suarez-Navarro czy nr18 Wang, a od października 2018 ma bilans 20-5 i porażki z nr23 Bencic (wygrana w Dubaju w zeszłym miesiącu) dwa razy, nr10 S. Williams na AO, nr20 Muguruza w Dubaju i po kreczu z nr101 Muchova tak więc zawodniczki te znajdują się na dwóch różnych biegunach jeśli chodzi o formę i młoda Ukrainka nie powinna mieć dzisiaj problemów ze starszą koleżanką.
 
blue_ 89

blue_

Użytkownik
Daria Gavrilowa @1,9 fortuna ✅
Cześć. Dzisiaj proponuję obstawienie zwycięstwa Darii Gavrilowej w pojedynku z Mihaelą Buzarnescu. Obie panie spotkały się niedawno w turnieju Acapulco gdzie w 2 setach zwyciężyła Buzarenescu. Oglądałem to spotkanie i muszę przyznać, że obie panie grały tragicznie do tego panował silny wiatr i piłka czasem potrafiła zwiać z linii :wasntme:
Idę jednak w stronę zwycięstwa Darii bo po prostu nie wierzę w Rumunkę. Po paskudnej kontuzji Mihaeli w Montrealu nie jest ona wstanie wrócić do regularnej gry. Na 12 spotkań wygrała ona tylko jedno właśnie z Darią i cóż tu dużo gadać, powinna sobie zrobić dłuższą przerwę, naładować bateryjki i wyleczyć do końca stopę bo cały czas gra z usztywniaczem i zdarza się jej jeszcze czasami kuleć. Heroiczne wyeliminowanie Jastremskiej na pewno dało Darii dużo wiatru w skrzydła i liczę tutaj na rewanż z jej strony i pewne zameldowanie się w 1/16 turnieju.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś proponuję takie ako
Brengle +1,5 seta @1,47✅
Peterson +1,5 seta @1,61✅
Cornet +1,5 seta 1,41⛔
Barty/Garcia +1,5 seta @1,44⛔
Ako: 4,77
Bukmacher 1xbet
Madison na amerykańskich kortach z reguły pokazuje się z dobrej strony. Stosur to wiekowa zawodniczka i najlepsze lata ma za sobą. W ostatnim czasie lepiej idzie jej w deblu. W singlu notuje wpadki że znacznie słabszymi. Wątpię by dziś wygrała w dwóch setach.
Szwedka pnie się do góry w rankingu i jej gra też wygląda dużo lepiej. Na dobre zadomowila się w top100 i widać że ma ochotę na więcej. Aleksandrova to bardzo nierówno grająca zawodniczka. Wystarczy jeden gem by położyć spotkanie. Wystarczy przypomnieć sobie 1/2 finału z Budapesztu z Van Uytwanck gdzie miała mecz na widelcu. O ile w hali jej styl gry się sprawdza to na wolnych kortach w IW już niekoniecznie. Idę tutaj w seta bardziej regularnej szwedki.
Kolejny mecz to pojedynek z gatunku 50/50. Gdy wydawało się że Alize też najlepsze lata ma za sobą ta zaczęła w tym sezonie dość fajnie sobie poczynac na korcie. Może poza 1/2 W Hobart specjalnych wyników nie osiągnęła jednak pojedynki z Kerber, Mertens czy Williams oglądalo się przyjemnie. Ajla to też zawodniczka z gorącą głową co udowodniła w tym roku nie raz. Choćby pamiętny finał z Jastremska. Stara się grać mocno Ale nie zawsze to wychodzi. Cornet za to jak ściana, potrafi być regularna do bólu. Set to minimum co powinna Francuzka z tego meczu wyciągnąć.
Ostatni debel. Barty to czołówka światową jeżeli chodzi o debel. Garcia natomiast od rozstania się z Kiki w deblu nie grała za dużo. Praktycznie od dwóch lat nie grywala w parze. Ale tego się nie zapomina. Czeszki to topowa para. Zgrana że sobą. Wczoraj jednak Siniakowa brała medicale i nie wyglądała za dobrze na korcie. Też uważam że stać parę australijsko- frsncuska na ugranie choćby 1 seta.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Larsson - Kanepi
Trochę jak dla mnie przesada ten kurs. Oczywiście nie zdziwię się, jesli Estonka wygra gładko, ale ja w to idę. Obie słabo w tym sezonie, Kanepi mało występów. Nawierzchnia na Kanepi, ale to mega nieregularna zawodniczka, która może wyrzucać piłkę za piłką, stąd mój typ. Larsson dobra deblistka, wie jak pograć przy siatce, a od Kai trudno spodziewać się mądrych passing shotów. Jeśli Szwedka będzie regularna, to kto wie.
Dużo zależy od Kanepi i jej dnia, ale ja w to idę.
Larsson @ 4,10 ⛔
Larsson 2:0 @ 7,50 ⛔
Uni
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Osaka- Mladenovic typ 2 ⛔⛔dwa mecze z rzędu dla Kiki to ponad jej siły..
Tak jak pisałem w skasowanym poście czekałem na powtórkę z Dubaju i się doczekałem. Kiki dziś momentami grała na poziomie pierwszej dziesiątki. Miala też słabsze momenty, musiała bronić piłki setowej w pierwszym partii. Japonka ma świeżo w pamięci porażkę w gładkich dwóch setach w Dubaju. Przewaga psychologiczna po stronie Francuzki. Wiemy , że Mladenovic ma problem z zagraniem dwóch sporkań z rzędu na wysokim poziomie i tu jest niebezpieczeństwo! Z drugiej strony presją na nr 1 rośnie. Dużo punktów do obrony po ubiegłorocznym triumfie w IW. Dodatkowo zamieszanie z trenerem, zainteresowanie mediów, problemy z plecami. Zaczynam grę przeciwko Osace w tym turnieju. Ostatnio kurs był w okolicach 5 na przeciwniczkę. Myślę, że @ 4 jest realny i wart gry...Powodzenia!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Kiki dziś momentami grała na poziomie pierwszej dziesiątki
Obejrzalem caly mecz i nie zgodzę sie z tym stwierdzeniem. Mecz byl slaby i Mladenovic nawet seta nie ugra z Osaka, która na ważne imprezy spina sie i gra bezbłędnie. Rok temu Naomi bez straty seta wygrala IW demolujac każda zawodniczke z którą grala
Osaka dw 2-0 1.80 forbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom