>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (01.03-04.03.2019)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
GKS Piast Gliwice - Śląsk Wrocław typ GKS Piast Gliwice kurs 2.15 Fortuna
Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Piastem a Śląskiem Wrocław. Piast ma ostatnie dwa mecze wygrane. Wysoka wygrana z Lechem Poznań i skromna wygrana w meczu wyjazdowym z Arka. Piast bez wątpienia na ten moment walczy o Europejskie Puchary, a jeśli chodzi o Śląsk Wrocław to na ten moment ma w miarę przewagę nad strefą spadkową mimo iż cztery punkty to nie jest jakaś ogromna przewaga, ale po ostatnim zwycięstwie na pewno jak to się mówi trochę spokoju na pewno wprowadzi to w zespole. Myślę, że Śląsk się spokojnie utrzyma, ale to Piast jest w przysłowiowym gazie i to właśnie typuje tutaj na zespół z Gliwic. Do Jagiellonii Piastowi brakuje zaledwie dwa punkty natomiast do Legii pięć punktów według mnie to jest spokojnie do nadrobienia. Czytam również różne artykuł związany z Piastem i w jednym z artykułów zaciekawił mnie temat w którym jak dobrze pamiętam chodzi, że nasz trener ma przysłowiowy &quot;ból głowy&quot;. Chodzi oczywiście, że ma w zespole dzięki Bogu jak na razie pełny skład i niektórych bardzo dobrych zawodników po prostu nie bierze do kadry meczowej ponieważ musi dokonać wyboru i wystawić jak najlepszy dla siebie optymalny skład. W Piaście wszystko dobrze jak narazie funkcjonuje i liczę na to że tak będzie wszystko funkcjonowało nadal. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Legia W. - Miedź L typ Legia kurs 1.50 fortuna
Legia po dwóch porażkach z rzędu ma obowiązek wygrać z drużyną, która w meczach wyjazdowych radzi sobie w kratkę i niezłe mecze jak wygrana z Górnikiem (3-1) czy wcześniej z Jagiellonią (3-2) przekłada tymi słabszymi jak z Zagłębiem Lubin (0-3) czy z Pogonią (0-2), oczywiście warto zaznaczyć, że potencjał ofensywny jak na warunku Ekstraklasy jest u nich spory, jednak brakuje ogrania w tej lidze i koncentracji w obronie.
Gospodarze mają aspiracje mistrzowskie, więc 3 punkty z niezbyt mocnym rywalem są jak najbardziej w ich zasięgu- tym bardziej że jest duże prawdopodobieństwo straty punktów przez Lechię z Zagłębiem, więc motywacja będzie na pewno duża.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dajcie spokój z tym graniem Legii obecnie nawet za 1.5. wiadomo różnica między drużynami (jeśli Legia byłaby w formie) byłaby bardzo dużo i W normalnej sytuacji Legia powinna rozjechać Miedź konkretnie. Ale obecnie? Nie wiadomo czy piłkarze nie znaczynaja grać przeciwko trenerowi.
W normalnej sytuacji takie 1.5 trzeba byłoby brać jak Żyd kamienice. Obecnie bez sensu.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Ja jako kibic Legii odradzam granie gospodarzy po takim kursie. W tej drużynie dzieje się coś niedobrego, nie kreują żadnych okazji podbramkowych, tempo ślimacze, zero pomysłu, trener furiat.
Jestem w stanie zaryzykować typ na gości.
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
GKS Piast Gliwice - Śląsk Wrocław typ GKS Piast Gliwice kurs 2.15 Fortuna
Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Piastem a Śląskiem Wrocław. Piast ma ostatnie dwa mecze wygrane. Wysoka wygrana z Lechem Poznań i skromna wygrana w meczu wyjazdowym z Arka. Piast bez wątpienia na ten moment walczy o Europejskie Puchary, a jeśli chodzi o Śląsk Wrocław to na ten moment ma w miarę przewagę nad strefą spadkową mimo iż cztery punkty to nie jest jakaś ogromna przewaga, ale po ostatnim zwycięstwie na pewno jak to się mówi trochę spokoju na pewno wprowadzi to w zespole. Myślę, że Śląsk się spokojnie utrzyma, ale to Piast jest w przysłowiowym gazie i to właśnie typuje tutaj na zespół z Gliwic. Do Jagiellonii Piastowi brakuje zaledwie dwa punkty natomiast do Legii pięć punktów według mnie to jest spokojnie do nadrobienia. Czytam również różne artykuł związany z Piastem i w jednym z artykułów zaciekawił mnie temat w którym jak dobrze pamiętam chodzi, że nasz trener ma przysłowiowy &quot;ból głowy&quot;. Chodzi oczywiście, że ma w zespole dzięki Bogu jak na razie pełny skład i niektórych bardzo dobrych zawodników po prostu nie bierze do kadry meczowej ponieważ musi dokonać wyboru i wystawić jak najlepszy dla siebie optymalny skład. W Piaście wszystko dobrze jak narazie funkcjonuje i liczę na to że tak będzie wszystko funkcjonowało nadal. Pozdrawiam trzymajcie się.
Analiza stronnicza i w ogóle nie obiektywna. Nie poświęciłeś Śląskowi więcej niż jednego zdania, a teskt o tym że Piast walczy o puchary czytam z Twojej ręki już trzeci sezon z rzędu. We Wrocławiu trwa przełom w tej chwili i w moim odczuciu mecz z Piastem to udowodni. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Pełna zgoda powyżej. Dla mnie akurat Śląsk X2 + Lubin 1x łącznie 2.47 to bardzo ciekawa opcja.
Lubin ma ostatnia szansa na top8. Wydaje mi się, że im się nie uda w niej zagrać, inni są lepsi ale Lechia po PP nie jedzie do byle kogo.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Jaki przełom we Wrocławiu trwa hahahaha , ten sam co był w Krakowie gdzie przegrali 1-0 , nie pisz bajek chlopie
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Jaki przełom we Wrocławiu trwa hahahaha , ten sam co był w Krakowie gdzie przegrali 1-0 , nie pisz bajek chlopie
sraki, poproszę więcej szacunku. Pochodzę z Wrocławia i wiem co się dzieje w moim klubie. Nie mam zamiaru ci niczego udowadniać. #slaskodnowa tak się nazywa ten projekt, który jest budowany od początku okna transferowego. Klub to nie tylko piłkarze, ale zarząd, trenerzy i cała otoczka, której nie uświadczysz w mediach.
robson1416 zapraszam do dyskusji
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
To ze pochodzisz z Wrocławia nic nie znaczy.To jest.Polska liga wszystko sie moze zdarzyc . Jedno zwyciestwo z Zaglebiem nic nie wnosi. Obrona Śląska to dno i trzeba przedstawiać rzeczy po imieniu.Dla mnie w tych derbach minimalnie lepszy ppwinien byc Piast.Piast ma co najmniej o pół klasy lepszą kadrę od Śląska Dodatkowo są w lepszej dyspozycji niż rywale
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
powyżej 2,5 goli @ 2,05 / Totolotek ⛔
powyżej 9,5 rożnych @ 1,86 / etoto ⛔
Ciekawie zaczyna się 24 kolejka. Piast walczy o zachowanie miejsca w górnej połówce tabeli, Śląsk o to aby jak najbardziej oddalić się od strefy spadkowej. W tym roku zespoły grają zgoła odmiennie, Piast 3 spotkania i 3 razy pokryty over 2,5 goli, Śląsk 3 spotkania i 3 razy under 2,5 goli. Któraś seria się zakończy ja stawiam na tą Śląska i liczę na parę bramek. Co prawda w zespole gospodarzy nie ma takiego super snajpera jak w ekipie gości w osobie Robaka, który gwarantuje sporo goli ale zdobywanie bramek rozkłada się na wielu zawodników jak np. na obrońców czy pomocników, którzy przy stałych fragmentach gry są bardzo niebezpieczni. Do tego w ostatnich 7 spotkaniach w Gliwicach nie padło więcej niż 2 bramki a więc kolejna seria w końcu ma szanse zostać przełamana.
Rożne to już następstwo spotkania jakiego się spodziewam i statystyk obu zespołów. Sam Piast jest w stanie sam tą linię osiągnąć co już w tym sezonie udowodnił np. w meczach z Zagłębiem L., Wisłą K czy Zagłębiem S. chociaż zdarzają się i takie spotkania jak z Lechia (2 rożne) czy Pogonią (0-9 w rożnych). Na prawym skrzydle przesunięty do pomocy Konczkowski, który gwarantuje sporo celnych wrzutek w pole karne i przynajmniej rożny gotowy. Ogólnie w tym sezonie Piast u siebie rożne w ilości min 10 pokrył w 73% (8-3) spotkań , Śląsk na wyjazdach pokrywał linię w 64% (7-4).
Podsumowują spodziewam się szybkiego i dobrego spotkania w wieloma sytuacjami podbramkowymi po których zobaczymy parę bramek. Kurs na 3 bramki wynoszący obecnie ponad 2 jest jak najbardziej warty zagrania. Ciekawie w ostatnim spotkaniu z Lubinem wyglądał Musonda, szybki i z dobrą wrzutką, coś ala Valencia z Piasta, także zobaczymy kto jutro lepiej wypadnie ale jestem dobrej myśli, że 3pkt zostaną w Gliwicach.
Edit: szczerze, to spodziewałem się trochę więcej jakości ze strony Śląska, moje typy do dupy ale wynik 2-0 jak dla mnie bardzo satysfakcjonujący ????
Przy porównaniu Musondy do Valencii również mocno się pomyliłem :oops:
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
W.Plock - Cracovia - Cracovia wygra, kurs 2,7⛔
Cracovia przystępuje do meczu z Płockiem w doskonałych nastrojach po wygranych w dobrym stylu z Legią, Jagiellonią i Piastem. Natomiast Wisła Płock odwrotnie niż ich obecny rywal przegrała wszystkie mecze w tym z Legią i Jagiellonią. W dwóch pierwszych meczach prezentowali się dość dobrze, szczególnie z Jagiellonią, lecz pechowo w końcówce stracili bramkę i nie zdobywając przez to nawet punktu. Ostatni mecz to spore i wymuszone zmiany kadrowe, które wpłynęły znacząco na grę i przegraną z przeciętną Miedzią. Do meczu z Cracovią wróci Furman, lecz pauzować będą za kartki podstawowi obrońcy Alan Uryga i Igor Łasicki. Po kolejnych problemach kadrowych Płocka ciężko oczekiwać aby zatrzymali rozpędzoną Cracovię, która na pewno po wygranych we wcześniejszych meczach z trudnymi rywalami będzie chciała po raz kolejny wygrać i dopisać kolejne punkty aby dalej zmierzać ku górze tabeli
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To hasło Śląsk od nowa to mi przypomina trochę wiecznie żywe hasło Wisła w budowie, zapoczątkowane jeszcze w latach 90-tych. Budowy nie ukończono do dziś a wręcz erozja niszczy doszczętnie włożone wysiłki. Tu będzie tak samo.
Nie ma nawet jednego klubu w naszym kraju który pracuje nad własnymi standardami które mogłyby go wynieść ponad przeciętność. Wszystko jest oparte o krótkofalowe plany i małe cele. A te swoje projekty mogą opakować nawet w złoty papier.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Typ: Legia Warszawa (-1)
Kurs: 2,21
fortuna
Podopieczni Sa Pinto graja na wiosnę poniżej oczekiwań kibiców, jak dotąd udało im się wygrać zaledwie pierwszy mecz rundy wiosennej z Wisła Płock 1-0 po golu Artura Jędrzejczyka. Pozostałe dwa spotkania zakończyły się porażkami i to bez strzelonej bramki: Cracovia Kraków 0-2, Lech Poznań 0-2. Portugalski trener ściągnął w przerwie zimowej trzech swoich rodaków są nimi: Iuri Madeiros, Luis Rocha i Salvador Agra, tylko ten ostatni wybiegł na boisko grając na pozycji prawego pomocnika. Zagrał z Pasami i Lechem Poznań i w żadnym z nich nie zaliczył pełnych 90 minut. W tabeli Legioniści są na drugim miejscu i do prowadzącej Lechii Gdańsk tracą już siedem oczek. Goście podobnie jak i Legia wygrała jedno spotkanie w rundzie wiosennej w ostatniej kolejce udało im się wygrać ze słabą Wisłą Płock 2-1 po golach Pawła Zielińskiego i Mateusza Szczepanika. Dwa pozostałe mecze to wysokie porażki po 0-3 z Jagiellonią Białystok i Zagłębiem Lubin. Trener Dominik Nowak zdecydował się w oknie transferowym na zagraniczny zaciąg. Do zespołu przybyli: Rosjanin Sosłan Dżanajew, Portugalczyk Elton Monteiro, Bośniak Bozo Musa i Hiszpan Joan Roman. Do tej pory tylko Musa i Roman zaliczyli po dwa występy. Miedziowi na wyjeździe wygrali tylko dwa spotkania z Górnikiem Zabrze 3-1 oraz z Jagiellonią Białystok 3-2. Dla gospodarzy będzie to bardzo ważne spotkanie, graja przed własna publicznością i ewentualna porażka może być końcem portugalskiego trenera na Łazienkowskiej. Moim zdaniem Legia jest w stanie wygrać ten pojedynek i to z handikapem. W rundzie jesiennej Warszawianie rozgromili rywala 4-1 dwa trafienia zaliczył wówczas Cafu. Ekipy te spotkały się też w Pucharze Polski w 2014 roku wtedy to stołeczna ekipa rozgromiła Legniczan 4-0. W ekipie gospodarzy zabraknie w składzie na ten mecz Chrissa Phillipsa który zmaga się z kontuzja oraz nie zagra William Remy który ukarany został czerwona kartką w meczu z Cracovią. natomiast w zespole z Legnicy zabraknie Marquitosa.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Co do spotkania Piasta Gliwice ze Śląskiem Wrocław. Dla mnie faworytem jest Piast. Gra ułożona piłkę. Zawodnicy począwszy od obrońców wiedzą co mają robić i jak się poruszać po boisku.
Ofensywnie wyglądają bardzo dobrze. Pomocnicy fajnie się pokazują do gry wychodzą na wolne pole. Do tego niekonwencjonalny Valencia. Parzyszek czy Papadopoulous zawodnicy którzy potrafią sami strzelić jak i fajnie dograc do kolegi. Nie można zapomnieć o bramkarzu Plachu który nie dosyć że fajnie się prezentuje na przedpolu to jeszcze ma patent na obronę karnych.
Śląsk w defensywie nadal bez szału i przy tak dysponowanej ofensywie Piasta będą mieli ciężko i dobry wynik.
Wcześniejsze mecze Śląska to szybko zalatwiony mecz z Sosnowcem ok 30 min czerwona kartka dla gości. Później pojechali do Krakowa na Wisłę i na tle tej nowej Wisły wypadli blado. Kolejny mecz u siebie z Zagłębiem które bez Starzyńskiego wyglądało przeciętnie. Nie ujmuje wygranych pkt przez Śląsk ale jakoś mnie swoją gra nie przekonali żeby iść w ich kierunku.
Warsztat Fornalika o wiele bardziej mnie przekonuje.
Piast wygra 2,25 2-0 ✅✅✅ Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Legia Warszawa -:- Miedź Legnica
Legia @ 1.48
Unibet

Nowy miesiąc, więc idę po najniższej linii oporu. Legia rundę wiosenną zaczęła bardzo słabo. Skromna wygrana w Płocku i ostatnie dwie porażki z Cracovią i słabym Lechem nie napawają optymizmem przed kolejnym spotkaniem. Jednak Sa Pinto, piłkarze i kibice nie mogli trafić na lepszego rywala po tych dwóch wpadkach. Co prawda Miedź wygrała ostatnie spotkanie, ale tak wygrana nie była w jakimś imponującym stylu. Na dodatek goście w tej rundzie stracili już siedem goli w trzech rozegranych spotkaniach i to pokazuje, że dalej mają problemy w obronie. Do bramki wrócił Sapela, który mnie w ogóle nie przekonuje. Czy dziś są skazani na pożarcie?. Nie wydaje mi się, bowiem będą chcieli wykorzystać słabszy moment Legii. Gospodarze natomiast nie mogą sobie pozwolić na wpadkę ,a na pewno nie z takim rywalem. Podobno Sa Pinto został wezwany na dywanik do Mioduskiego gdzie padły mocne słowa. Jaką Legię zobaczymy dzisiaj?. Myślę, że gospodarze już od pierwszych minut będą dążyć do zdobycia gola aby potem móc kontrolować spotkanie i dobijać rywala. Legia musi być skuteczna, bo bez tego robią kroku w tył. Legia dziś Remy&#39;ego (dyskwalifikacja za czerwoną kartkę). Nie zagrają również Arkadiusz Malarz (rezerwy) oraz dwaj wyrejestrowani gracze: Chris Philipps z Cristianem Pasquato. Beniaminek bez Marquitosa (kontuzja). Do gry przewidziany nie jest też Mateusz Żyro (zapis w umowie wypożyczenia).
 
W 755

waltan

Użytkownik
GKS Piast Gliwice - Śląsk Wrocław typ GKS Piast Gliwice(-1,5) kurs 3.8 fortuna
Trener Fornalik udowadniał już kilka razy, że jeżeli dostanie czas i kopaczy którzy potrafią odrobinę więcej aniżeli tylko kopać się po czołach, to potrafi zbudować drużynę która będzie sobie radzić lepiej niż przyzwoicie w naszej słabej lidze. Z taką drużyną mamy też do czynienia w obecnym sezonie. Drużyna Śląska na wyjazdach to obraz niemocy i bezradności poza pojedynczymi wyskokami jak te w Białymstoku czy Legnicy. Co niektórzy dostrzegają już wpływ nowego trenera wrocławian na drużynę ale ja tego nie widzę. Kompletna bezradność w Krakowie w meczu z drużyną Wisły po zimowym rozbiorze czy też pokaz antyfutbolu w pierwszej połowie meczu z osłabionym Zagłębiem(aż nadto widoczny był brak Starzyńskiego) nie pozwalają mi wierzyć nagle w dobry występ w Gliwicach. Drużyna Piasta na dzień dzisiejszy jest dla mnie drużyną po prostu zdecydowanie lepszą. Spodziewam się tutaj bezproblemowego i wyraźnego zwycięstwa gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
A tak sobie myślę jak ten Piast jest niedoceniany. Bo gdyby taką piłkę grala Legia czy Lech czy też Jaga to kursy na nich w starciu z takim rywalem pewnie by nie były wyższe jak 1,50_1,60.
Legia u siebie kurs 1,50✅ z Miedzia to się długo nie powt. Należy spróbować. W takim meczu może indywidualność jednego zawodnika zadecydować i wyniku.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Lech - Arka
Lech @1,75
Wygrana u siebie z Legią na pewno doda skrzydeł Kolejorzowi. Zastanawia mnie tylko, czy to Legia zagrała wyjątkowo słabe zawody, czy Lech zagrał naprawdę konsekwentnie. Mecz z Arką powinien to zweryfikować.
Arka w rundzie wiosennej nie zdobyła punktu. Przegrała trzy mecze i teraz kolejny trudny wyjazd.
Licząc spotkania z poprzedniej rundy, to zawodnicy Arki na wygraną czekają od 7 ligowych spotkań.
Nie napawa to optymizmem przed wyjazdem do Poznania.
Lech natomiast gra jak gra. Przegrana w Gliwicach 4-0, a potem wygrana z Legią 2-0. Ciężko wywróżyć co przyniesie następny mecz Poznańskiej Lokomotywy.
Ja mimo wszystko idę w stronę gospodarzy. Ufam, że wygrana z Legią podniosła morale w drużynie i zaczną regularnie punktować chociażby przy Bułgarskiej.
Fajne zawody z Legią rozegrał Joźwiak, w końcu do gry wziął się Vujadinovic, którego była często widać na boisku.
Jeśli Lech nie ugra trzech punktów z Arką, to zaprawdę powiadam, że stawianie naszej ligi będzie polegać na rzucaniu kostką. wypadnie 1-2 stawiam na gospodarzy, 3-4, to daje na remis, a 5-6 to gram na gości. ????
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
A tak sobie myślę jak ten Piast jest niedoceniany. Bo gdyby taką piłkę grala Legia czy Lech czy też Jaga to kursy na nich w starciu z takim rywalem pewnie by nie były wyższe jak 1,50_1,60.
Legia u siebie kurs 1,50 z Miedzia to się długo nie powt. Należy spróbować. W takim meczu może indywidualność jednego zawodnika zadecydować i wyniku.
Jaką piłkę gra ten Piast?Chyba chodziło Ci o wyniki meczów. Rozgromili słaby Lech po przerwie zimowej i wygrali ze słabą Arką w Gdyni, która w tym roku przegrywa wszystko. Wygrali 2 mecze z rzędu i chcesz kursu 1,5? Według mnie kursy są oszacowane dobrze. Minimalnym faworytem jest Piast bo gra u siebie. Wynik może pójść w każdą stronę. Śląsk zagrał nieźle na Wiśle i przegrał bo był nieskuteczny. Ostatnio wygrali derby z Zagłębiem. Jeśli miałbym coś tu grać to ewentualnie X2.
Serio Piast gra o puchary?Panowie trochę powagi.
O do 1,5 na Legie to szkoda gadać. Legia jest słaba a Miedź może fajnie skontrować. Lepiej odpuścić ten mecz według mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom