>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Bundesligi (1.03 - 3.03.2019)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg-Dortmund
Typ: Przedział bramek4-5
Kurs: 3.0

Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rozpoczynamy 24 serię spotkań w niemieckiej bundeslidze piłkarskiej, na stadion zespołu Augsburga który na chwilę obecną zajmuje 15 pozycję w ligowej klasyfikacji zawita lider z Dortmundu który w tym sezonie z Monachijskim Bayernem bił się będzie o tytuł mistrza kraju. Goście przed rozpoczęciem tego spotkania są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, gospodarze bowiem nie przez przypadek zajmują jedno z ostatnich pozycji w lidze i w spotkaniach z ich udziałem pada mnóstwo bramek oni sami mają bilans 1.4 strzelonej bramki na spotkanie oraz 1.95 to suma ich straconych bramek, dlatego ja postanowiłem pójśc tutaj w over bramkowy bowiem patrząc na poprzednie kilka spotkań pomiędzy tymi ekipami to w każdym ze spotkań obie ekipy minimum jeden raz pokonywali bramkarzy swoich rywali wiec na to liczę również w tym meczu. Obie ekipy mają o co walczyć bowiem Dortmund już ma niewielką przewagę nad Bayernem a gospodarze muszą uciekać ponieważ ich przewaga nad strefą spadkową wynosi już tylko 2 punkty. W drużynie Augsburgu nie zobaczymy Framberga oraz Oxforda, natomiast nie wiadomo czy zagrają Finnbogasson,Jeffrey Gouweleeuw,Hahn, Jakob, Luthe , Moravek, Richter, Schieber oraz Schwarzholz. Natomiast w ekipie gości nie wiadomo czy zobaczymy: Piszczka, Pulisicia, Reusa oraz Schmelzera. Mój typ to wynik 1:3 na koniec spotkania.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Gelsenkirchen-Dusseldorf⛔????
Trener do wymiany od zaraz.

15.30 sobota
Prosze Panstwa,
LM dopiero za jakis czas,szans tam i tak nie maja, w lidze dol tabeli jak zadko kiedy.Dostaja tydzien temu 3 w plecy z Mainz i graja u siebie z ekipa ,ktora zlali niedawno 4.1 w Pokalu .Niby Fortuna wyzej i gra fajnie czasami ale to jest musowe zwyciestwo gdzie 3 pkt sa obowiazkowe z rozrachunku. Maja te 6 pkt przewagi nad spadkiem ale to sie moze dramatycznie zmienic niebawem wiec nikt nie przewiduje innej opcji jak zaangazowanie od 1 min i non stop atak.
1.83 w calorocznym to nie wiele ale wydaje sie w miare rozsadne.Mozna atakowac rogi do przerwy dla 1 druzyny lub 04 wygra 1 ht.
Pozdrawiam
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Schalke powinno wygrac, powoli wracaja po kontuzjach zawodnicy z ofensywny, dzis ma grac w koncu Burgstaller, zagra Tedesco dwojka napastnikow, wraca Embolo pewnie dzis nie zagra, ale to dobra wiadomosc dla graczy Schalke, graja fatalnie ale na przeciw Fortuna, ktora do mocnych zespolow nie nalezy, ostatnio meki z Nurnberg u siebie gdzie wygrali rzutem na tasme, ja osobiscie gram Schalke gol 1,20 i Schalke over1,5 1,95 bo Dusseldorf strasznie dziurawy, jedna z gorszych defensyw w lidze, a jak wspomnialem do zespolu z Zaglebia Ruhry wraca Burgstaller i ma grac z Kutucu na szpicy.
Oprocz tego wpadlo mi w oko under4,5 1,36 we Frankfurcie, nie sadze ze bedzie tu strzelanina, fakt obie ekipy sa ofensywne, ale Frankfurt u siebie nie traci az tak duzo goli i over2,5 Nürnberg- Leipzig 1,86, gracze z Lepizig ze slabszymi zespolami radza sobie dobrze suwerennie i wysoko wygrywajac, Nürnberg jedna noga w 2.Bundeslidze musza ryzykowac, do Skladu RBL wraca po chorobie Werner i Forsbeg, ktorzy w meczu z Hoffenheim nie grali.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Eintracht Hoffenhaim over 2.5 żółtej kartki totolotek kurs 1.5 ✅

No ja to pobieram jako promocje, obie ekipy grajace szybko agresywnie, walczące o miejsce w pucharach czy nawet Lidze Mistrzów. Walki nie zabraknie a przy pierwszym golu dla ktorejs z ekip moze zaczac sie rzeznia.
Sędzia nie jest skory do dawania kartek no ale 3 sztuki to moga wpaść do przerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nurnberg - RB Lipsk
Typ-10
Kurs-2.6
Typ przeciwko faworytowi,wiem że obie drużyny walczą o odmienne cele,ale nie ma co się oszukiwać RB zajmie co najwyżej 3-4 miejsce,z kolei gospodarze robią co mogą żeby się utrzymać,nie będzie to łatwo ale jakieś światełko w tunelu widać po 2 remisach u siebie z Bremą i Dortmundem.
Myślę że gospodarze nie przegrają,nawet poszedłbym dalej i postawił na wygraną Norymbergi za 6.7 ale te 2.6 też mi wystarczy.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Moenchengladbach - Bayern
Typ-under 2.5
Kurs-2.3
Tutaj krótko,mecz o 3 pkt,nieważne jak i ile ,ważne żeby wygrać,mecz będzie cięzki dla Bayernu,w głowach rewanż z Liverpool,brak chemii w zespole nawet Lewy zaczyna płakać,tam jest ein großer Zirkus jakby powiedzieli niemcy.Mało sytuacji,mało goli i nudny mecz,tak to będzie wyglądać.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Vfb - Hannover over 35 pkt kartkowych 1.65 forbet✅
Obie ekipy poniżej oczekiwań zmiana trenera w Hannoverze nic nie zmienila w grze dzisiejszych gosci. Mecz za 6 pkt nikt kaukulował nie będzie bo dziś porażka moze przekreślić szanse na utrzymanie. Sędzia tego spotkanie kartek używa wìec liczmy na mecz walki.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Jest to mój pierwszy post więc wypada się przywitać ;)

Wolfsburg vs Werder

WOLFSBURG @ 2,24 1xbet

Jestem lekko zaskoczony, że nikt o tym spotkaniu jeszcze nie wspomniał.
W moich oczach jest to jako jeden z niewielu dziś typ warty inwestycji. Wolfsburg a raczej jego gra w ostatnich tygodniach na pewno może się podobać. Prawda jest taka, że Monchengladbach zrobiło prezent kilku ekipom i w tym oczywiście Wilkom, którzy włączają się na poważnie do walki o Ligę Mistrzów, bo szczerze mówiąc to ja widzę dość spore szansę pod warunkiem, że dziś dopiszą trzy oczka i automatycznie wskakują na piąte miejsce za Frankfurt. Świetne spotkanie w ich wykonaniu z Borussią, szczególnie w defensywie, na prawdę bardzo bardzo solidnie to był inny świat jak choć by z Freiburgiem. Wcześniej również pewne 3:0 z Mainz przed własną publicznością. Werder w tym roku jeszcze nie przegrał, ale dziś widzę ten pierwszy raz. Doskonale wiemy jakie wyniki osiągał w ostatnim czasie Werder, choć czasem wynik nie odzwierciedlał tego co działo się na murawie.
Na 200% zmotywowane Wilki, wiedzące oczywiście o co grają i zdający sobie sprawę, że trzy punkty to obowiązek. Jeśli zagrają w defensywie jak w ostatnim spotkaniu w Monchengladbach to jestem o ich zwycięstwo spokojny, ponieważ z przodu coś na pewno wpadnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom