>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

26. kolejka La Liga [2.03 - 4.03.2019r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
El Classico to tutaj oczy wszystkich kibiców będą wpatrzone w najbliższy weekend.
Jak myślicie czy Barcelona zwyciężając w tym spotkaniu wybije z głowy Realowi mistrzostwo?. A może to gospodarze zaskoczą i ograją słabo grającą w ostatnich tygodniach Barcelonę?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Real M. - Barcelona - X2 - kurs 1.49, fortuna
W rewanżowym spotkaniu Copa del Rey - Barcelona bezlitośnie wypunktowała Real, który w pierwszej połowie mógł śmiało prowadzić 2-0 / 3-0. W spotkaniu ligowym składy mogą być prawie że identyczne, jeśli już coś miałoby ulec zmianie, to np. Arthur w środku pola Barcelony kosztem Sergi Roberto. W przypadku Realu na pewno Courtois na bramce.
Barcelona gra na Bernabeu jak u siebie, dodatkowo mają bezpieczną, bo 9 punktową przewagę, no i Real gra w środku tygodnia z Ajaxem, czyli jedyny front na którym ekipa z Madrytu coś może ugrać - warto dodać, że piłkarze Ajaxu będą mieli zdecydowanie dłuższy odpoczynek, bo mecz z Barceloną na pewno nie będzie dla nich prosty.
Patrząc na łatwość z jaką Barcelona wypunktowała Real w ostatnim spotkaniu - spodziewam się nie-gorszego meczu w potyczce ligowej, w której sam Messi także powinien zagrać dużo lepiej, bo widać że w Copa del Rey poza kryciem miał jeszcze w nogach wielki mecz z Sevillą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Hiszpańska federacja poinformowała o zmianie arbitra na sobotni mecz LaLiga pomiędzy Realem Madryt a Barceloną.
Pierwotnie drugie w tym tygodniu El Clásico miał poprowadzić Alejandro José Hernández Hernández. Wskutek kontuzji odniesionej przez 36-latka zastąpi go jednak Alberto Undiano Mallenco.

Myślę, że to ważna informacja w kontekście typowania np. kartek w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
RM-Barcelona sobota godz. 20:45
Typy: G. Pique Kartka @ 2.25
I.Rakitic kartka @ 2.75
Bet365

Oba ⛔ coś zła passa na forum :&lt;
Już drugie clásico w tym tygodniu hehe ...
Ja idę po najkrótszej Lini oporu i stawiam na kartki zagrożonych zawodników. W Barsie jest ich czterech(dodatkowo Vidal i Clemente jakby coś)
Kolejny mecz ligowy grają na Camp Nou z Vallecano, to by se odpoczeli, tym bardziej że są to kluczowi gracze a w tygodniu czeka ich jeszcze Lyon w Lidze Mistrzów.Na Bernabeu będzie idealna okazja, wiadomo jakieś dyskusje z arbitre czy coś żeby się nie narazić na podejrzenia. Nie przeszkadza mi zmiana sędziego jak pisze UP, wiadomo Mallenco nie ma podejścia do Hernándeza ale jak mają dostać to i tak dostaną
Stawki 1/10
Pzdr
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Real Madryt - FC Barcelona
Mimo, że Barca wygrała kilka dni temu na Santiago Bernabeu dość wysoko, to nie postawiłbym na nich ani złotówki. Patrząc na grę to Real wyglądał lepiej. W samej pierwszej połowie stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji podbramkowych. Statystyki przemawiają za Królewskimi bowiem oddali oni dwa razy więcej celnych strzałów od Katalończyków. Jednak fakt jest taki, że Real został wyeliminowany z Pucharu Króla. W sobotę czas na rewanż. Trudno sobie wyobrazić, aby cały czas mieli tak fatalną skuteczność. O ile dobrej dyspozycji ter Stegena można się spodziewać, o tyle sami zawodnicy Realu mają świadomość, że ten mecz powinni wygrać. Myślę, że typ na dwie bramki gospodarzy jest bardzo rozsądnym. Vinicius i spółka na pewno stworzą sobie kilka sytuacji do zdobycia gola. Jakiś karny również będzie mile widziany i przy odrobinie szczęścia over 1.5 gola Realu wpadnie.
Typ: Real powyżej 1.5 gola @1.90 fortuna
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Real Madryt - FC Barcelona.
Real wygra, a w meczu padnie więcej niż 4,5 gola
7,75 - forbet

Nie ukrywam, że od dziecka jestem kibicem Realu, ale ten typ jest absolutnie obiektywny, gdyż serce to zły doradca. Ostatnia forma Królewskich wlała jednak w żyły jego fanów trochę optymizmu. Może nie w każdym meczu przekłada się to na wynik (porażka z Gironą), ale ogólnie zespół wygląda lepiej niż jeszcze miesiąc temu. Ostatni mecz z Blaugraną tylko to potwierdził, a Barca wygrała dzięki swojej świetnej skuteczności, za co im chwała. Myślę jednak, że jutro będzie inaczej, a przede wszystkim Galacticos poprawią wykończenie, mam tu na uwadze zwłaszcza Viniciusa i Benzemę, którzy mieli świetne sytuacje w środowy wieczór. Real ma dużo do udowodnienia, a jutro jest na to duża okazja, motywacji na pewno nie zabraknie, a moim zdaniem ostatnia wygrana Barcy nasyciła ją wystarczająco, tym bardziej, że sytuacja w lidze co raz bardziej klaruje się na ich korzyść. Obie drużyny bez wystąpią bez większych strat personalnych, pomijając Varana, który zmaga się z kontuzją kolana i jego występ jest raczej wykluczony. Podsumowując, jutro liczę na wymianę ciosów, gdyż obie drużyny nie mają nic do stracenia, gorszej skuteczności Los Blancos nie mogą mieć niż w środę, więc liczę na ich 1-bramkowe zwycięstwo, a końcowy rezultat typuję na 3-2.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Mimo, że też od dziecka kibicuje Królewskim, to podziwiam wasz optymizm co do grania na Real. W drużynie nie dzieje się najlepiej, Bale stroi foszki, bo musi wchodzić z ławki, Marcelo już nastawiony na transfer, spadek formy Benzemy, wciąż nieskuteczny Vini... W ostatnich latach Real ciągle zbiera oklep nawet na własnym boisku, a Messi nie musi nawet biegać. Z tego co czytam to Solari rozważa grę z Marcelo w pierwszym składzie (kiedy ostatnio Real wygrał z Marcelo w składzie, ktoś wie?) oraz Garethem - powodzenia. Jeszcze tylko Isco brakuje i można rozłożyć nogi. Przypominam, że Real gra zaraz z Ajaxem a Barcelona ma wolne. No i pojawia się pytanie, czy Barcelona znowu zagra &quot;tak słabo&quot; (zagrać słabo i wygrać 0-3 :drunk ???? , ja osobiście jakoś w to nie wierzę. Później może dam jakiś typ od siebie, przemyślę jeszcze w trakcie dnia, ale nie zachowujmy się jakby Real zagrał jakiś fantastyczny mecz.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt -:- FC Barcelona
Real Madryt @ 2.75
Unibet

Czas na trzecie El Classico w tak krótkim odstępie czasowym. W tygodniu Barcelona wygrała 0:3 w rewanżowym spotkaniu Pucharu Króla i czy dzisiaj powtórzy ten wynik?. Na początku chce napisać, że goście są dalej daleko od swojej idealnej formy. W obu spotkaniach z Realem zaliczyli dwie różne połowy i moim zdaniem gdyby Real był skuteczny w pierwszej połowie w każdym z tych dwóch spotkań to wynik był by zdecydowanie inny. Bardzo dużo sytuacji marnuje Vinicius oraz Benzema. Niewiem czym jest to spowodowane, ale takie okazje muszą wykorzystać. Trener gospodarzy powołał Isco na dzisiejsze spotkanie, i czy to jest dobra decyzja?. Tak naprawdę niewiemy czy Hiszpan zagra od pierwszych minut i w jakiej jest obecnie formie. Bale jak już ktoś wspomniał strzela fochy, ale pamiętajmy, że dalej jest to groźny zawodnik. Ze składu być może wypadanie Varane, który ma uraz, a na lewą obronę ma wrócić nieobliczalny Marcelo. Barcelona zapewne zagra takim samym składem co w spotkaniu pucharowym. Tu nie potrzeba większych zmian, a ławka gości wygląda w końcu przyzwoicie, bowiem zasiądą na niej Coutinho, Vidal, Arthur, Umtiti. Mecz na pewno trudny do typowania, ale przeczucie mi podpowiada, że to Real dzisiaj sięgnie po trzy punkty, a sprawa mistrzostwa dalej będzie otwarta. Królewscy jeśli przy tylu sytuacjach co sobie stwarzają wykorzystają choć kilka to Barcelona może wrócić dzisiaj do domu z bagażem goli...
Na koniec taka ciekawostka&quot;
Obecnie oba zespoły mają na koncie po 95 wygranych, a 51 razy padł remis. W dzisiejszym starciu numer 242 jeden z zespołów może wyjść na prowadzenie w historii wzajemnej rywalizacji.
Bramkarze: Navas, Courtois, Luca.
Obrońcy: Carvajal, Vallejo, Ramos, Varane, Marcelo, Reguilón.
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Valverde, Asensio, Isco, Ceballos.
Napastnicy: Mariano, Benzema, Bale, Lucas Vázquez, Vinicius.
Bramkarze: ter Stegen, Cillessen.
Obrońcy: Semedo, Piqué, Lenglet, Murillo, Jordi Alba, Sergi Roberto, Umtiti.
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur, Aleñá, Vidal.
Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Dembélé, Malcom.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
⚽⚽
Real Madryt - FC Barcelona

BTS @ 1.40, 1xbet
Kurs na to, że obie ekipy strzelą gole, może nie powala, ale jest to świetny pick, który można umieścić w AKO. To już trzeci mecz tych drużyn w ostatnim czasie. W pierwszym meczu padł remis 1-1, ostatnio wygrała Barca do zera. Jak jednak zauważyli niemal wszyscy - nie było to &quot;zasłużone&quot; zwycięstwo z zerem z tyłu. Real niemal przez cały mecz stosował większy pressing, stworzył też więcej okazji do gola. Zawiodła nieskuteczność Benzemy i Viniciusa. Nie spodziewam się, żeby miało to wystąpić po raz kolejny. Porażka Realu oznacza mistrzostwo dla Barcelony. Real z przodu nie gra źle, a nie wierzę, że po raz kolejny czołowi zawodnicy mieli taką nieskuteczność przy strzałach.
Z drugiej strony jest Barcelona i tutaj chyba nikt nie spodziewa się, żeby mieli nie trafić. Skoro nawet Suarez się odblokował na tygodniu, to znak, że z obroną Realu jest coś nie tak. Zresztą to widać w tym sezonie. Ufam Messiemu, który wszedł w swój peak w tym sezonie i jest genialny. Zresztą Katalończykom równie będzie zależeć na zwycięstwie, bo mogą w Madrycie zapewnić sobie tytuł. To byłby cios w policzek dla fanów Realu.
⚽⚽
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Liczba punktów karnych under 82.5
Kurs: 1.63 ✅
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Stary niedźwiedź mocno śpi,
stary niedźwiedź mocno śpi.
My się go (nie)boimy, na palcach chodzimy,
jak się zbudzi, to nas zje.
Analize zaczalem nie przypadkiem od znanej piosenki dla dzieci. Co ona ma wspolnego z bukmacherka? A no to, ze Betsson spi z kursami i ma wystawione tak jakby dzisiejszy mecz sedziowal overowy Alejandro Hernandez Hernández. Tak jak kolega wyzej wspomnial z uwagi na jego kontuzje w zastepstwie dzisiejsze zawody poprowadzi Alberto Undiano Mallenco. Gosc, ktory ma duza tolerancje na boiskowy bandytyzm. Bardzo zadno siega do kieszonki po karteczki i pozwala zawodnikom na naprawde duzo. Dzisiaj wielkie derby ale o jakas mega wrogosc i kumulacje zlych emocji moze byc ciezko bo w ostatnim czasie te dwa zespoly mierzyly sie ze soba w ramach rozgrywek o Puchar Krola. Wielkiej wrogosci tam nie widzialem no ale wiadomo, ze mecze La Liga to troche inna bajka. Tak czy siak wg mnie jesli nie bedzie czerwonej kartki to przy tym arbitrze nie widze w meczu az 9 zoltych kartek. Od wielu, wielu spotkan miedzy tymi druzynami bukmacherom zawsze odbija palma i wystawiaja jakies mega wysokie linie kartkowe. Praktycznie zawsze w pre sa one zbyt wysokie i praktycznie nigdy nie wchodza w przypadku grania overu. Ja tutaj az takiej ilosci kartek nie widze dlatego gram taka wysoka linie odwrotnie. W innych bukach kursy na under 8.5 kartek to okolo 1.28-1.33.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czy jakaś dobra dusza może mi wyjaśnić, z czego wynika tak duży kurs na Seville w meczu z Huesca?
Kurs 1.80 na wyjezdzie na Seville nie jest zadnym duzym kursem tylko zupelnie normalnym. Jezeli dla Ciebie jest on zbyt wysoki w porownaniu do szansy jaka ma Sevilla na wygranie tego meczu to mozesz to zagrac. Dla mnie natomiast jest on bez szalu i jest adekwatny do ponoszonego ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czy jakaś dobra dusza może mi wyjaśnić, z czego wynika tak duży kurs na Seville w meczu z Huesca?
Raczej z niczego.
Huesca jak widać walczy o każdy możliwy punkt aby się tylko utrzymać. Sevilla jest bez zwycięstwa od czterech kolejek. Na wyjeździe w spotkaniu ligowym ostatni raz wygrali w wrześniu 2018. Na dodatek dziś nie zagrają: Escudero, Nolito, Carrico, Gnagnon, Gonalons - choć większość tych panów nie gra już od dłuższego czasu. Do składu powracają: Vidal, Wober, Mercado.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Betis - Getafe x2 1.6 forbet :cake:✅

Jestem pełen nadziei że dziś ekipa z przedmieść Madrytu utrze nosa drużynie Betisu. Getafe w tym sezonie świetnie spisuje sie tak na wyjazdach jak i na wlasnych smieciach od listopada poza domem stracili przegrali tylko dwukrotnie, dla mnie to jedna z najbardziej zdyscyplinowanych w defensywie ekip w Europie, a jesli dodamy do tego że zdobywaja bramki niemal w każdym meczu otrzymujemy mega ciekawa ekipe. Betis to nie regularna ekipa ktorej forma jest jak rzut moneta moga wygrać z Atletico czy powalczyc z Barcelona by pozniej zagrac bezbarwny mecz. Najwiekszym ich argumentem w grze wciaz niesmiertelny Joaquin bo gdy nie idzie każda piłka idzie do niego. Mysle ze Getafe dobije bialo zielonych po srodowej porazce z Valencia, ostatni wynik obu ekip w Sewilli to 2;2 dlatego mysle ze remis tez jest realny.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: CD Leganes - Levante UD
Typ: 2
Kurs: 4,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Leganes u siebie ma na koncie 5 zwycięstw, 6 remisów i 1 porażkę natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 4 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek. Leganes gra u siebie bardzo pewnie i ciężko ten zespół ograć na ich terenie w lidze. Nie udało się to Betisowi, Valenci, Sevilli, Eibar, Huesce, Getafe, Alaves, Atletico Madryt, Rayo Vallecano, Barcelonie i Realowi Sociedad. Jedynym zespołem, który tego dokonał był Villarreal ale było na początku sezonu we wrześniu. Pokazuje to, że gospodarze u siebie potrafią punktować z najlepszymi zespołami w LaLiga. Levante z kolei na wyjazdach różnie ale ostatnio wydają się być w niezłej formie. Dobre spotkania z Celtą Vigą w lidze i Realem Madryt w pucharze Hiszpanii. Mecz z Celtą oglądałem i zagrali bardzo dobre zawody wygrywając 4-1. Spotkania z Realem nie oglądałem ale słyszałem i przeczytałem tutaj, że dobrze też zagrali mimo porażki 1-2. Spróbuję tutaj zaryzykować na zwycięstwo gości, chociaż przyznam, że boję się trochę, że padnie remis, bo oba zespoły są bardzo zadziorne. Jednak dzisiaj w obu zespołach zabraknie kilku ważnych graczy:
Absencje w Leganes:
obrońcy Silva (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Bustinza (16 występów w tym sezonie) i Munoz (2 występy w tym sezonie), pomocnik Szymanowski (bez występu w tym sezonie) i napastnicy En Nesyri (22 występy w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Santos (11 występów w tym sezonie)
Absencje w Levante:
Tono (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Postigo (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnicy Rochina (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Doukoure (7 występów w tym sezonie)
W tym spotkaniu myślę, że będzie u gospodarzy mocno brakować najlepszego strzelca En Nesyri i pod względem ofensywnym Levante dla mnie wygląda dużo groźniej. Myślę, że Levante skupi się na obronie w tym spotkaniu wychodząc z groźnymi kontrami, a z kontry ta drużyna grać potrafi. Próbuję tutaj niespodzianki, bo oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, mają tyle samo punktów po 30 i jednak te kursy tutaj są trochę przesadzone. Jednak bardziej zbliżone powinny być.
⛔ 1-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom