>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

27. kolejka Ligue 1 [1.03 - 3.03.2019]

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nikt tu nie zagląda,więc ja cos skrobne oby okazało się trafione.
Angers - Monaco
Typ-2
kURS-2.3
Monaco wygląda jakby zaczęło łapać może nie swój ale jakis tam rytm,ostatnia wygrana z mocnym Lyonem u siebie napawa optymizmem,wogóle ostatnie mecze to 3 wygrane i 1 remis,rok temu wygrali z Angers 0-4,wiem że to nie ta sama drużyna ale z kolei Angers to też nie jakaś potęga żeby takie Monaco mogło się bać.
Gospodarze po 3 z rzędu wygranych,moim zdaniem zaliczą porażkę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: En Avant Guingamp - FC Nantes
Typ: 1
Kurs: 3,28
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Guingamp u siebie jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 2 zwycięstwa, 3 remisy i 8 porażek, goście na wyjazdach jednak też niczego szczególnego nie grają i mają bilans 3 zwycięstw, 2 remisów i 8 porażek. Dla Guingamp jest to bardzo ważne spotkanie ale dla nich do końca sezonu już każde spotkanie takie będzie. Ja tutaj postawię na gospodarzy, bo oni tutaj muszą gryźć ziemię aby wygrać. Nantes zajmuje bezpieczną pozycję w lidze ze sporą przewagą nad strefą spadkową więc mogą czuć się bezpiecznie, walka o europejskie puchary im nie grozi więc dla nich jest to spotkanie bez jakiegoś dodatkowego smaczku, po prostu mecz ligowy. Jaka sytuacja jest w tabeli gospodarzy każdy widzi, oni muszą wygrywać. Dziś do składu Guingamp wraca wielu ważnych zawodników, którzy z różnych względów nie mogli być brani pod uwagę we wcześniejszych meczach. Wracają przede wszystkim obrońcy Kerbrat, Ikoko i pomocnik Didot. Jeszcze o nieobecnościach.
Absencje w Guingamp:
obrońca Koita (2 występy w tym sezonie), pomocnik N&#39;Gbakoto (12 występów w tym sezonie) i napastnik Thuram (22 występy w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)
Absencje w Nantes:
napastnik Waris (25 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
W obu zespołach nie zagrają najskuteczniejsi napastnicy tych zespołów. Ja myślę, że to nie będzie jakieś wielkie widowisko a spotkanie nastawione na to aby nie popełnić błędu, jednak myślę, że o tego jednego gola lepsi będą ostatecznie gospodarze. Moim zdaniem kursy trochę przesadzone i bardziej wyrównane powinny być. Owszem Guingamp u siebie z najgorszym bilansem z całej ligi ale Nantes na wyjazdach też nic wielkiego nie gra.
⛔ 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom