>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28. kolejka Premier League (26.02 - 27.02.2019)

Status
Zamknięty.
R 961

rabatko

Użytkownik
Ma ktoś oficjalne statystyki wczorajszego meczu o puchar ligi Chelsea-Manchester City? Chodzi konkretnie o rzuty rożne w meczu!!! Strony inter. podają różnie!!!
 
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Wtorek 26.02 godz. 20.45
Huddersfield - Wolves - 2
1.86 ( Fortuna )


Spotkanie beniaminków Premier league , czerwonej latarni Huddersfield z notującymi świetny sezon Wilkami . Gospodarze są już raczej pogodzeni ze spadkiem do Championship co widać po ich zaangażowaniu w grę. Na ostatnie 14 meczów zdobyli tylko 1 punkt (!!!) po remisie u siebie z Cardiff. Po 27 kolejkach notują 2 zwycięstwa , 5 remisów i 20 porażek ( 20 miejsce w lidze ). Ostatni mecz z Newcastle ( 0-2 ) to była istna miazga na boisku ( sytuacje bramkowe 29-3 dla Newcastle ) i mimo gry w 10tkę przez większość meczu widać było , że piłkarze Huddersfield najchętniej opuścili by boisko na długo przed jego zakończeniem . Nie jest ważne dla nich czy grają u siebie czy na wyjeździe oraz z jakim rywalem, gdyż od końca listopada &quot; baty &quot; otrzymują praktycznie zawsze i wszędzie, więc nie ma co przytaczać historii ostatnich porażek. Co ciekawe ich ostatni wygrany mecz miał miejsce 25 listopada właśnie na boisku Wolverhampton ( 0-2 ) , jednak nie doszukiwałbym się jakiegoś patentu The Terriers na Wolves , tylko po prostu był to najsłabszy okres gry Wilków w tym sezonie gdzie zanotowali 1 remis i 5 porażek w 6 meczach z rzędu. Obecnie drużyna Wolves plasuje się na wysokim 8 miejscu , z aspiracją gry w Lidze Europy , gdyż w tym sezonie 7 miejsce prawdopodobnie zagwarantuje udział w przyszłorocznej edycji LE. Dodatkowo notuje serię 8-miu meczów bez porażki w lidzie i w pucharach , a na wyjeździe w ostatnim czasie udało im się pokonać chociażby Everton 3-1 czy Tottenham również 3-1 oraz zremisować z Bournemouth. Sytuacje kadrowe również przemawiają na korzyść Wilków , gdyż przyjadą oni na John Smith&#39;s Stadium w najsilniejszym zestawieniu, natomiast w Huddersfield z różnych powodów nie wystąpią Smith , Sabiri , Williams , Mbenza , a niepewny występu jest Durm.
Wszelkie przesłanki wskazują na zwycięstwo piłkarzy gości, a po 1,86 pobieram je z przyjemnością. Powodzenia !
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: City-West Ham
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wicelider Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie podejmował będzie 9 drużynę czyli West Ham. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, tym bardziej iż ich strata do Liverpoolu stopniała zaledwie na 1 punkt. Gospodarze muszą w tym spotkaniu wygrac bowiem Liverpool prawie na pewno dopisze do swojego dorobku 3 oczka ponieważ ich rywalem będzie drużyna Watfordu, a City ma przecież kapitalny bilans w starciach ze średniakiem z Londynu. Trzeba też od razu nadmienić iż Obywatele w tym sezonie w 14 meczach rozegranych na swoim stadionie zaledwie 1 raz się dali pokonać natomiast reszte spotkań zakończyli zwycięstwami, goście natomiast na wyjazdach ostatnio grają niezwykle słabo, przegrali 4 z 5 spotkań , tylko w jednym zdołali ugrać remis. Jak na 9 drużynę Premier League to wynik jest niezwykle słaby i ciężko będzie im poszukać ligowych punktów w tym spotkaniu, jednakże liczę iż bramkę będą w stanie w tym meczu strzelić. W ekipie Manchesteru nie zagrają: Bravo,Fernandinho,Laporte, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Delph, Gabriel Jesus, Mendy oraz Stones. Tak więc jak widać goście mogą poszukać bramek tym bardziej iż Fernandhino , Laporte, czy Stones są barwnymi postaciami gospodarzy, natomiast w drużynie przyjezdnych nie wiadomo czy zobaczymy Balbuenę, natomiast na pewno nie zagrają Reid, Sanchez, Wishere oraz Yarmolenko. Mój typ to dokładny wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Będzie krótko i nieskładnie z braku czasu...
✅ Southampton - Fulham 1 @1.92
⛔ over 3.5 kartek @1.61 mocniej
Mecz o 6 pkt, albo i o 7! Ostatni dzwonek dla Fulham, żeby myśleć realnie o pozostaniu w lidze. Kadrowo Southampton lepszy, ostatnio mały zjazd w dół po znakomitym początku roku 2019. Własne boisko zrobi swoje, idę w Świętych. Tak jak wspomniałem ranga spotkania bardzo wysoka. Nadchodzący terminarz jest mega trudny dla obu ekip, więc jutro każda z nich będzie celowała w 3 pkt i brutalności nie powinno zabraknąć. Nie będzie kompromisów. Dodatkowy argument jest taki, że w ostatnim meczu Soton nie wyłapał kartki, a Fulham tylko 1. Wygląda mi to jakby obie ekipy &quot;oszczędzały&quot; kartki na tą właśnie bitwę. Sędzia ze statystyką niewiele ponad 3 kartek na mecz w tym sezonie, ale myślę, że jutro nie będzie miał wyboru.
✅ Cardiff - Everton over 3.5 kartek @1.85
Arbiter również ze średnią niewiele ponad 3 kartek na mecz, ranga spotkania wysoka, przy zwycięstwie Cardiff, sytuacja Evertonu będzie niebezpieczna, biorąc pod uwagę ich nadchodzący, trudny terminarz. The Toffees słyną z twardej gry, a w ostatnich 2 meczach tylko 2 kartoniki... (choć w tym 1 czerwony) Nie mam pojęcia jakim wynikiem może zakończyć się to spotkanie, ale czuję kartki.
Leicester - Brighton
✅ Leicester over 1.5 @2.10
Lisy muszą się kiedyś przełamać, grają mega ofensywnie ostatnio, są zdesperowani i brak im szczęścia. Notują czarną serie, ale dzisiaj okazja żeby to odłamać, bo Brighton kuleje na wyjazdach i traci sporo goli. Nie oglądałem dawno meczu z udziałem Mew, ale widziałem Lisy z CPalace i Totkami i myślę, że dzisiaj nareszcie odpalą, jeśli nie to wpakują się w tarapaty, bo przewaga 7 czy 8 pkt nad strefą spadkową, na 11 kolejek przed końcem sezonu jest niewielka.
Liverpool - Watford
⛔ Salah strzeli @1.73
Pisałem na ten temat w poprzedniej kolejce. Jeśli nie uda mu się ta sztuka jutro to zostanie mecz z Evertonem... a w derbach to kto wie... Watford to nie chłopcy i LFC czeka jutro ciężka przeprawa, ale myślę, że The Reds ze 2 gole strzelą, a przynajmniej jeden z nich będzie autorstwa Faraona, który podejdzie zapewne do ewentualnego rzutu karnego.
Bez analizy za drobne po kosmicznym kursie:
Newcastle - Burnley
⛔ Burnley win + BTTS @8.50
Ta kolejka może mieć bardzo duży wpływ na układ w tabeli, szczególnie w jej dolnej strefie. Warto obserwować na live pod kątem kartek. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
Newcastle - Burnley 2 @3.60 william hill
Dwie drużyny z dołu tabeli, które wygrały swoje poprzednie mecze. Odkąd Burnley postawiło Heatona między supkami drużyna zaczęła wpuszczać mniej bramek, a morale drużyny wzrosło co przełożyło się na wyniki. Burnley definitywnie złapało formę remisując z nowo narodzonym United na wyjeździe i wygrywając w sobotę u siebie z Tottenhamem z Kanem w składzie. W Newcastle nie dzieje się w tej chwili nic przełomowego.
edit: Burnley zagrało komoletne dno. Zero ataku. Heaton w bramce jak zwykle wyśmienicie. O mały włos nie wyciągnął pierwszego okna- ci którzy nie widzieli bramki otwierającej spotkanie powinni nadrobić zaległości.
 
C 38

chs

Użytkownik
Crystal Palace - Manchester Utd
Poniżej 2.5 bramki
1.90
forbet ⛔
Kolejny mecz United w PL z tytułu walki o przyszłoroczną LM i nie inaczej będzie tym razem na Selhurst Park, gdzie gospodarze, którzy są niepokonani od 6 spotkań z pewnością postawią ciężkie warunki przyjezdnym.
W obu zespołach mamy ogromny szpital, ostatni mecz United z Liverpoolem to aż 4 kontuzje już w pierwszej połowie meczu.
Ja w dzisiejszym spotkaniu upatrywać będę bramek a raczej ich braku, pragnę zwrócić uwagę na grającą coraz lepiej defensywę United, ostatnie 3 mecze w PL to 0 straconych bramek, z drugiej strony świetny mecz Crystal Palace z Leicester, w którym to CP strzeliło 4 bramki.
Gram w tym meczu też zwycięstwo czerwonych diabłow po 2.30 mimo dobrej dyspozycji Crystal Palace United po prostu muszą punktować za 3 z takimi drużynami.✅
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Chelsea - Tottenham
Typ: 1 @ 2,36
Po dość dziwnym i długim spotkaniu niebieskich z obywatelami pozostaje walka w lidze o Ligę Mistrzów i lepsze miejsca niż środek tabeli. Wiem, ktoś powie, że mieli w niedzielę długie spotkanie ale myślę, że ta frustracja z powodu przegranej rozładuje się już w tym oto spotkaniu. Nie spodziewam się tu ostrej gry ofensywnej ze strony Chelsea, bardziej jestem nastawiony na solidną defensywę i grę na zero z tyłu czekając na to jedno ukłucie i zwycięstwo jeden do zera. Kurs na under 2,5 bramki @2,08 także jest jak najbardziej do pobrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Środa 27.02 godz. 20.45
Arsenal - Bournemouth
1/-3.5 gola - 2.71 (fortuna)

Jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy. We wczorajszym typie Huddersfield sensacyjnie przerwało własną serie 14 meczów bez zwycięstwa , stąd nietrafiony typ na Wolves . Dzisiaj natomiast liczę na podtrzymanie dwóch serii. Mianowicie serii Arsenalu na własnym stadionie ( 7 zwycięstw z rzędu + ogółem 3 miejsce w lidze na własnych śmieciach) oraz strasznej serii wyjazdowej Bournemouth ( 8 porażek ligowych z rzędu ). Jak wiemy Arsenal jest skazywany na kolejny sezon bez TOP 4 z racji silnych rywali jakimi niewątpliwie są drużyny Chelsea oraz rozpędzone United , ale Chelsea dziś gra z Tottenhamem , a osłabiony United mierzy się na Selhurst Park z Crystal Palace w niezłej formie. Istnieje prawdopodobieństwo , że obie lub chociaż jedna z drużyn straci dziś punkty , więc jak tej sytuacji nie wykorzystać podejmując u siebie fatalne na wyjazdach Bournemouth, dodatkowo startując właśnie z 4tej pozycji , na której obecnie Kanonierzy się znajdują. W tym roku Arsenal rozegrał 4 mecze ligowe u siebie ( z Fulham ,Cardiff , Chelsea i Southampton) , wygrywając wszystkie, lecz tylko 1 stycznia ze słabiutkim Fulham wystąpił over 3.5 ( 4-1 ) . Z reguły u siebie grają dość małostkowo . Strzelić 1 - 2 gole i nagle tempo gry zupełnie spada i uważamy by przypadkiem nie stracić , a podań w środkowej strefie co nie miara, łącznie z wykorzystywaniem bramkarza. Z kolei gdy gola stracą jako pierwsi to strasznie się spinają by stratę odrobić. Poprzedni mecz z Southampton doskonale to pokazał ,gdzie wynik po 17 minutach spotkania okazał się być tym końcowym (2-0) . Bournemouth plasuje się na spokojnym 12 miejscu, gdzie ani spadek ani europejskie puchary raczej im nie &quot;grożą&quot; .
Sytuacje kadrowe obu zespołów :

W Arsenalu głównie urazy długoterminowe , Iwobi zostanie prawdopodobnie zastąpiony Aubameyangiem, natomiast w Bournemouth kilka filarów zespołu opuści spotkanie tj: najlepszy strzelec Wilson , Steven Cook , młody napędzacz ataków Brooks, siejący popłoch na skrzydle Junior Stanislas czy ostry przerywacz ataków rywali Lerma ( 10 zółtych kartek ).
Przewiduję kontrolowany mecz przez Kanonierów oraz ich pewne , aczkolwiek skromne, spokojne zwycięstwo mając na uwadze derby północnego Londynu na Wembley już w sobotę.
Dodatkowo liczę mimo wszystko na dobry mecz Artura Boruca w Bournemouth by za dużo tych goli nie wpuścił ;) kurs z underem 3.5 - 2.71 palce lizać . Powodzenia !
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Arsenal-Bournemouth ???? ????
siadlo w kilkanascie minut.6 rogow do przerwy.
1 połowa 1 drużyna ilość rzutów rożnych + 3.5
Kurs 2.3 @ Fortuna
Arsenal znany jest z tego,że bardzo mocno atakuje skrzydłami od 1 gwizdka i nabija u siebie zazwyczaj o okolicy 4 rogów w 1 połowie. Bardzo fajny kurs za takie zdarzenie. Ostatnio udało im się nabić:
4 z Southampton ,
w LE aż 8 rogów do przerwy z Bate,
2 z Cardriff,
4 z Man Utd,
4 z Chelsea.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Siema, dawno mnie nie było, ale jakoś nie było czasu do pisania analiz. Dziś troszeczkę więcej wolnego, więc rzucam parę propozycji na dzisiejszy dzień z Premier League.
Liverpool - Watford
The Reds po bardzo bezbarwnym remisie na OT wrócili na pozycję lidera Premier League, na ten moment nadal wszystko mają w swoich rękach jednak przewaga nad goniącym City stopniała do zaledwie jednego punktu. Margines błędu już się skończył i należy wygrywać każde nadchodzące spotkanie. Dzisiejsze spotkanie The Reds najprawdopodobniej będzie musiało rozpocząć bez swojej &quot;9&quot; czyli Roberto Firmino, który nabawił się kontuzji kostki w niedzielnym spotkaniu. Klopp przekonuję, że Brazylijczyk będzie gotowy do gry w spotkaniu z Bayernem jednak nie wiadomo jak będzie wyglądać sytuacja podczas niedzielnych derbów. Wydaję się, że dużo będzie zależeć od dyspozycji zawodnika, który będzie go dziś zastępował, a tym powinien być Sturridge. Jednak nie o tym, a o Salahu, który w ostatnich tygodniach jest bez formy, a spotkania z Bayernem i United były w jego wykonaniu tragicznie. Czy kibice mogą się martwić? Wydaję mi się, że odpowiedź na to pytanie dostaną podczas dzisiejszego wieczoru, gdyż Egipcjanin lubi Watford. Poprzedni sezon to łącznie 5 bramek i jedna asysta (5-0 i 0-3, 4 bramki i asysta na Anfield). Do tego podopieczni Kloppa zdobyli aż 13 bramek w 3 spotkaniach na własnym stadionie przeciwko Watford. Ewidentnie Szerszenie, które chcą grać w piłkę im leżą, więc dziś spodziewam się wysokiej wygranej gospodarzy. Poza bramkami Salaha dołożę również bramkę Keity, który czeka na swoje premierowe trafienie, a naprawdę w ostatnich spotkaniach widać, że zaczyna rozumieć swoją rolę na boisku i momentami brakuje mu sporo szczęścia.
Salah strzeli bramkę i Liverpool wygra - 1.83/unibet
Salah 2 gole lub więcej - 3.5/unibet
Keita strzeli gola - 4.1/unibet
City - West Ham

Ktoś może mnie uznać za mocno stronniczego, bo szukam dziś szczęścia grając w stronę West Hamu jednak widzę ku temu sporę szansę. Pamiętacie okres w, którym City traciło punkty na angielskich boiskach? Okres świąt nie był dobry dla ekipy Guardioli, gdyż przegrała dwa mecze pod rząd, a także wymęczyła wygraną nad Leicester w Carabao Cup. Wiecie co wiążę tamten okres z dzisiejszym meczem? Brak Fernandinho. Jedyny defensywny pomocnik w drugiej linii Obywateli złapał kontuzję w spotkaniu przeciwko Chelsea i wypada z gry na najbliższe spotkanie. Bez niego linia środkowa jest mocno dziurawa co pokazały właśnie grudniowe mecze. Drugim ważnym elementem, który wypada na dzisiejsze spotkanie jest jedyny lewonożny stoper - Laporte. Obaj zawodnicy moim zdaniem są ważnym elementem układanki Pepa i ich brak będzie odczuwalny. City to nadal świetna ekipa, która może dziś strzelić z 5 bramek, bo defensywa Młotów nadal jest dziurawa jednak kursy moim zdaniem są przesadzone. West Ham gra mocno w kratkę jednak chyba na stałe znalazł swoje miejsce w górnej części tabeli. W ostatnim spotkaniu po długiej przerwie wrócił już Lanzini, który może stać się prawdziwym liderem ofensywy ekipy z Londynu i szczerze to zacieram ręce na jego współpracę z Andersonem i Arnautovicem. Ja dziś dużo i mocno w stronę &quot;Młotów&quot;, bo wczorajszy mecz Huddersfield-Wolves pokazał, że duże kursy są warte gry.
West Ham (+2.5) - 1.71/unibet
West Ham (+1.5) - 2.8/unibet
West Ham (+0.5) - 6/unibet
Obie strzelą gola - 1.91/unibet
Southampton - Fulham

Wczorajsza porażka Cardiff i wygrana Huddersfield dały nam znak, że w walce o utrzymanie również będziemy mieli jeszcze sporo emocji. Dzisiaj na St Mary&#39;s Stadium zobaczymy pojedynek między dwoma zespołami ze strefy spadkowej dla, których będzie to spotkanie za 6 pkt. Wygrana ekipy gospodarzy pozwoli im wyjść nad kreskę, a dla Fulham byłaby to szansa żeby zbliżyć się do swojego przeciwnika i miejsca gwarantującego utrzymanie. Oglądałem obie ekipy wielokrotnie w tym sezonie i można powiedzieć, że obie chcą grać w piłkę co zresztą pokazało ich pierwsze spotkanie zakończone wynikiem 3-2 dla Fulham. Dziś również spodziewam się bramek, bo Fulham do tej pory straciło aż 61 bramek co jest najgorszym wynikiem w całej lidze, a Święci od momentu kiedy objął ich nowy trener chcą grać ofensywną piłkę. Dziś również spodziewam się wymiany ciosów, która przyniesie nam sporo bramek, a także kartek. Dziś nie będzie odstawiania stopy i spodziewam się przynajmniej 4 kartek. Jednym z moich kandydatów jest Mitrović, który w tym sezonie jest spokojniejszy jednak nadal jest boiskowym wariatem, który lubi czasami poszaleć. Niedługo może zacząć się wylewać jego frustracja jeżeli ekipa Ranierego nadal będzie grała tak słabo jak gra. Ode mnie taki zestaw na to spotkanie

Obie strzelą gola x Powyżej 3.5 kartki - 2.34/etoto (po podatku)
Mitrović otrzyma kartkę - 4.25/unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 69

rafaelll

Użytkownik
Wie może ktoś czy A. Robertson wystąpi w meczu przeciwko Watford? Ma/miał kontuzje i występ był wątpliwy ale u Jurgena różnie to bywa. Pytam ponieważ BaH wystawił kurs na 1 oddany strzał przez Robertsona na 6.00 i tak się zastanawiam czy nie pograć.
Edit: najprawdopodobniej zagra
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton FC - Fulham FC
Typ: 2
Kurs: 4,08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj trafione zwycięstwo Huddersfield po fajnym kursie 5,30 a dzisiaj próbuję pograć na zwycięstwo Fulham tez po bardzo ładnym kursie ???? Tabela na początek:

Southampton u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 6 remisów i 5 porażek i pod względem meczy wyjazdowych mają 2 najgorszy wynik w całej lidze. Fulham na wyjazdach z kolei ma najgorszy bilans w całej lidze notując 2 remisy i 12 porażek i będąc jako jedynym zespołem w całej lidze w tym sezonie bez zwycięstwa na boisku rywala. Bardzo ważny mecz dla obu zespołów o przysłowiowe &quot;6 punktów&quot; ale dla Fulham to naprawdę jest chyba spotkanie sezonu. Ewentualna porażka w tym spotkaniu sprawi, że już naprawdę zespół z Londynu będzie praktycznie jedną nogą w niższej lidze. Z tego powodu gram w tym spotkaniu na gości, bo w końcu przydałoby się wygrać na wyjeździe i liczę, że zagrają tutaj niezwykle zaangażowani i zmotywowani. Kadrowo Fulham ma bardzo ciekawych graczy i wierzę, że w końcu zagra wszystko tak jak powinno i wyjada stąd z 3 punktami.
Absencje w Southampton:
pomocnik Lemina (18 występów w tym sezonie) i napastnicy Ings (18 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Obafemi (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Fulham:
bramkarz Bettinelli (7 występów w tym sezonie) i obrońca Mawson (13 występów w tym sezonie)
U gospodarzy nie zagrają dziś bardzo ważne ogniwa jakim jest pomocnik Lemina i chyba najlepszy piłkarz w tym zespole i najlepszy strzelec napastnik Ings. Ten gracz w ofensywie jest bardzo trudny do zastąpienia w Southampton i ta strata to bardzo wielkie osłabienie w tak ważnym spotkaniu. Fulham ma w mojej opinii lepszy skład niż pokazują to po wynikach ale wierzę, że dzisiaj wyjdą niezwykle zmotywowani i agresywni w odbiorze piłki i, że to w tym spotkaniu zaprocentuje i po bardzo zaciętym boju wygrają.
⛔ 2-0
 
R 69

rafaelll

Użytkownik
Potwierdzam twój typ patrząc jeszcze na ich grę w poprzednim meczu przeciwko WHU w końcu zaczynają &quot;zatrybiać&quot; i dziś wydrana Londyńczyków nie powinna być zaskoczeniem.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Up,
Ten strzał to musi być celny? Może być zablokowany lub gdzieś w trybuny? Zagrać, zagra, celny strzał ciężko będzie osiągnąć ale zdarza mu się podłączyć do akcji i uderzyć coś co jest zazwyczaj zablokowane e
 
R 69

rafaelll

Użytkownik
Cytuje buka &quot; Andrew Robertson (Liverpool FC) odda przynajmniej 1 strzałów na bramkę&quot; czyli pewnie będą liczyć strzał w światło bramki.
Postawiłem, ryzykując, że nie wystąpi no ale kurs 6,00 jest ciekawy do pogrania
 
D 0

dutra

Gość
Cytuje buka &quot; Andrew Robertson (Liverpool FC) odda przynajmniej 1 strzałów na bramkę&quot; czyli pewnie będą liczyć strzał w światło bramki.
Postawiłem, ryzykując, że nie wystąpi no ale kurs 6,00 jest ciekawy do pogrania
U ruskich po @6 jest celny strzał także...
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Chelsea - Tottenham
Typ: 1 @ 2,36
Po dość dziwnym i długim spotkaniu niebieskich z obywatelami pozostaje walka w lidze o Ligę Mistrzów i lepsze miejsca niż środek tabeli. Wiem, ktoś powie, że mieli w niedzielę długie spotkanie ale myślę, że ta frustracja z powodu przegranej rozładuje się już w tym oto spotkaniu. Nie spodziewam się tu ostrej gry ofensywnej ze strony Chelsea, bardziej jestem nastawiony na solidną defensywę i grę na zero z tyłu czekając na to jedno ukłucie i zwycięstwo jeden do zera. Kurs na under 2,5 bramki @2,08 także jest jak najbardziej do pobrania.
Pręty poobijane, jedna bramka strzelona, nie z kontry ale jest, gra na zero z tyłu. Szkoda tylko Trippiera...✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Następna kolejka:
Fulham - Chelsea
Chelsea azjan -1 @2.02
Napiszę coś o tym jak będzie temat, ale kto chce grać to już, bo kursy lecą, było 2.12...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom