>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Europy [07.03.2019]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


kursy: lvbet
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PODAWANIA ANALIZ ORAZ SWOICH LUŹNYCH PRZEMYŚLEŃ NA NADCHODZĄCE SPOTKANIA W LIDZE EUROPY.
 
michalek_28 0

michalek_28

Użytkownik
Co do meczu Zenit - Villarreal to drużyna z Hiszpanii ma dwie twarze W La Liga sobie nie radzi a w Lidze Europy gra dobrze. Mimo ze graja z rosyjskim niedzwiedziem to postawilbym typ na awans Villvarreal, a w tym meczu na remis
W meczu Eintracht vs Inter typuję 2. Mimo że druzyna niemiecka wyeliminowala wielki Szachtar Donieck to wygra Inter.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tak Hiszpanom teraz potrzeba dwoch frontow jak i piatej nogi...Obecnie musza skupic sie na lidze i walce o utrzymanie, bo i Huesca bez kompleksow broni nie sklada. Villareal nie ma takiej lawki by o cos tutaj powalczyc, a i nie gruchnac do Segunda na koniec sezonu. Wybitnie odradzam
 
michalek_28 0

michalek_28

Użytkownik
Tak Hiszpanom teraz potrzeba dwoch frontow jak i piatej nogi...Obecnie musza skupic sie na lidze i walce o utrzymanie, bo i Huesca bez kompleksow broni nie sklada. Villareal nie ma takiej lawki by o cos tutaj powalczyc, a i nie gruchnac do Segunda na koniec sezonu. Wybitnie odradzam
Ale w meczu moze paść remis
 
J 27

jobqey21

Użytkownik
Rennes - Arsenal
Trzeba się przyjrzeć w tym meczu Francuzom, bo Arsenal można ukąsić u siebie, co pokazało BATE. Rennes ostatnio gra fajną piłkę i tak po cichu sobie awansują dalej, według mnie mają tutaj szansę na awans, chociaż dla Arsenalu LE to ostatnia deska ratunku. Zapowiada się strasznie zacięty dwumecz, Francuzi u siebie mogą pokusić się o niespodziankę jestem tego pewien, zresztą każdy wie jak wygląda obrona w Arsenalu.
BTS 1.90 forBET
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Napoli - Salzburg 1,5
Zawsze istnieje ryzyko, że ktoś z faworytów Ligi Europy ktoś te rozgrywki odpuści, ale raczej nie Włosi. Fakty są takie, że z czołowych drużyn:
Inter walczy o Ligę Mistrzów z Milanem i Romą,
Arsenal i Chelsea nadal mają szansę na 4 miejsce w lidze,
Sevilla walczy o 4 miejsce z Getafe, Villareal bije się o utrzymanie.
Sytuacja Napoli w lidze jest klarowna - mają 8 punktów przewagi nad Milanem i i 16 punktów straty do Juve. Wszystkie siły mogą rzucić na Puchar. Poza tym w klubie na pewno panuje ciśnienie, żeby w końcu coś wygrać. Materiał piłkarski jest i osoba w postaci trenera Ancelottiego.
Napoli w tym sezonie na własnym stadionie przegrało tylko jeden mecz we wszystkich rozgrywkach (z Juventusem w niedzielę) i wygrywało tutaj z PSG i Liverpoolem. Na pewno będą chcieli rozstrzygnąc losy awansu już u siebie, bo w Austrii może być różnie. Wyniki Salzburga w tym roku są imponujące, ale już z Clubem Brugge na wyjeździe przegrali i sądzę, że tak samo będzie w Neapolu.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Zenit- Villareal
Zenit win @2
Zenit awans @1.8
Na pierwszy rzut oka te typy sa dobre.
Hiszpanie chyba inne priorytety maja w tej chwili. W marcu 3 ligowe mecze z drużynami z dołu tabeli (2 mecze z sąsiadami) plus ta LE. Hiszpanie według mnie nie beda sie forsowac i zenit nie pozwoli na jakieś sytuacje bramkowe.
Cieżko widze ich awans, dlatego kurs na zenit według mnie dobry.
Ile by buki dały, gdyby zenit grał z lepsza drużyna??
Nie wiem nic o kontuzjach i innych absencjach. Jest dużo czasu aby to sprawdzić.
Jak ktos oglądał wcześniejszy mecz Hiszpanów mógłby sie wypowiedzieć jak tam ich gra wygladała.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Zenit St.Petersburg - Villarreal
Bukmacher: Etoto
TYP: Zenit wygra dowolną połowę / typy kolegi wyżej też w porządku.
KURS: 1.62
-Zenit to typowa drużyna własnego boiska. Do Ligi Europy podchodzą bardzo serio patrząc na ich dotychczasowe dokonania - w samych eliminacjach odrobili 0-4 z Mińskiem - wygrywając po niesamowitym mecz 8-1 u siebie, oraz ostatnio 3-1 z Fenerbahce po porażce 0-1 w pierwszym meczu. Priorytetem będzie dla nich zwycięstwo bez straty gola, które będzie dobrą zaliczką na równie trudnym terenie w Hiszpanii.
-Villarreal gra w tym sezonie zupełne dno. Strefa spadkowa tej drużyny mówi o niej wszystko, dodatkowo w ostatnich 15 spotkaniach wygrali tylko raz - ze Sportingiem w 1/16 LE. Dużym osłabieniem będzie Manu Triguerosa, który napędza akcje ofensywne tego zespołu, jeśli odpadną z LE to nie będzie tragedii, bo najważniejsze jest utrzymanie.
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Gdzie znajdę jakaś stronę ze statystykami poszczególnych zawodnikow? Strzały na bramkę, strzały celne itp, itd? Dzięki z góry!
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Rennes-Arsenal
18.55 czwartek
Typ :Zaklady apecjalne: obie druzyny powyzej 1 rzutu roznego w obu polowach
Kurs 3.4 @ Forbet⛔
Obie druzyny mocno ofensywne.Wynik moze pojsc w kazda strone.Arsenalowi bardzo zalezy na tej lidze wiec sporo atakuja.U siebie nabijaja bardzo ladnie,nieco mniej na wyjazdach ale Rennes powinno pierwsze strzelic tak jak to lubia robic wiec moze byc zaciety mecz.Liczymy tu co najmniej na 2 rozne z kazdej ze stron w kazdej polowie.Rennes wiedzac jak ciezko jest wygrac w Londynie bedzie napieralo od samego poczatku,natomiast Arsenal wiedzac ,ze Francuzi poradzili sobie juz z nie jedna ekipa nie moze olac meczu i strzelenie bramki to podstawa.Angielski futbol oparty na dosrodkowaniach i strzalach z zza 11 m daje sporo szans na rozne.Ciezko to uzasadniac,poniewaz rozne sa uzaleznione od wyniku spotkania na zywo ale jak ktos lubi ryzyko to polecam.
Typ 2 to Rennes powyzej 0.5 gola w 1 pol. Kurs 2.5 Forbet✅
Oni beda probowali od poczatku narzucic swoj styl.Sa bardzo agresywni zwlaszcza w 1 cz.spotkania.Patrzcie wczesniejsze mecze.
Ktos wczesniej podawal bts wiec podpisuje sie pod typem,bo druzyny overove.
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Spotkanie: Rennes - Arsenal
Bukmacher: Fortuna
Typ: 0/1 (1 połowa/spotkanie)
Kurs: 8.1 ✅✅✅
Dlaczego? Grałem na bramki Rennes (+2.5) w pierwszym meczu z Betisem, grałem na awans Rennes w drugim meczu z Betisem. Drużyna nieprzewidywalna, ale raczej konsekwentna u siebie. Arsenal z kolei to drużyna, której nie brakuje niczego - poza charakterem.
Na wyjazdach spisują się okropnie, na ostatnie 10 spotkań tylko 2 wygrane (Blackpool i Huddersfield) a kalendarz wcale nie był ciężki. Derby z West Hamem, wyjazdy do Borysowa, Brighton czy Southampton to nie powinien być problem dla drużyny z topu. Jedyne, co można dobrego powiedzieć o meczach wyjazdowych kanonierów, to że grają niezłe pierwsze połowy - prawie tyle samo strzelonych bramek, co straconych.
Rennes z kolei u siebie lubi grać w kratkę i nie ma tu konkretnych statystyk, które przemawiałyby za lepszymi drugimi połowami. Jest to jednak, jak wspomniałem wyżej, drużyna grająca w miarę konsekwentnie na swoim podwórku. Nadzieję na ten ryzykowny typ pokładam w zadziorności francuzów i remisowych tendencjach ekipy Emerego w pierwszych połowach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Seferovic i Felix to piłkarze ktorzy naprawde mogą zrobić wiatr w szeregach rywali, Benfica to poważna drużyna która gra zawsze o pełną pule strzelając przy tym sporo bramek. Dinamo dzis zagra z naprawde powazna ekipa do ktorej Trnava czy Fenerbache nie ma podjazdu over 2.5 forbet 2.35
45 punktow kartkowych 1.60 forbet zenit villareal
tak, tak goscie tu przyjada pozwiedzac Petersburg i zrobić rozruch przed La Liga. Gdyby mieli ta cala LE w 4 literach to w grupie by odpuscili. Wchodze tu w kartki bo sedziuje dobry ananas a Rosjanie będa mocno nakręceni.
Eintracht Inter pierwszy mecz w miare rowni rywale, dobrzy skrzydlowi wchodze lekko w rożne 8.5 rr forbet 1.35
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 2,33
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja w tym spotkaniu spróbuję pograć na wygraną Eintrachtu. Zespół w dobrej formie, u siebie potrafi grać i do tego wydaje się, że atmosfera w tym klubie jest dużo lepsza niż w Interze. Włoski zespół ma swoje wewnętrzne problemy ale wiadomo też jak to z włoską piłką bywa, atmosfera nie najlepsza, wewnętrzne problemy a mistrzostwo świata też już w takich warunkach zdobywali ;) Może kilka słów o nieobecnościach.
Absencje w Eintrachcie:
Obrońcy Toure (2 występy w tym sezonie) i Chandler (bez występu w tym sezonie), pomocnik Torro (5 występów w tym sezonie) i napastnik Rebic (19 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Abrahama (11 występów w tym sezonie)
Absencje w Interze:
obrońcy Vrsaljko (10 występów w tym sezonie) i Henrique (9 występów w tym sezonie), pomocnicy Nainggolan (19 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Joao Mario (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Gagliardini (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Icardi (20 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Balde (17 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie)
Absencje też poważniejsze u gości ale w większości z tych graczy Inter musi radzić sobie już od dłuższego czasu, no może poza Nainggolanem ale potrafił ich w lepszym lub mniejszym stopniu zastąpić więc jakiś bardzo duży problem myślę, że to dzisiaj nie będzie. W Eintrachcie brakować bardzo będzie Rebicia, który jest ostatnio w wysokiej formie i strzela jak na zawołanie ale gospodarze mają go kim zastąpić, bo jest i Jovic i Haller i nawet Kostic więc myślę, że Eintracht da radę. Eintracht w tym roku u siebie jeszcze nie przegrał i myślę, że forma jest po ich stronie. Inter w tym roku na wyjeździe dał się ograć Torino 0-1 czy ostatnio Cagliari 1-2 więc próbuję tutaj na gospodarzy, bo skład mają mocny i atmosfera też tam jest świetna. W tym roku Interowi przydarzały się wpadki natomiast Eintracht dość stabilny zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze u siebie.
⛔ 0-0
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
EUROPA: Liga Europy - Play Offy
18:55
Din. Zagreb
- typ-btts , kurs-1.9
Benfica
18:55
Frankfurt
- typ-under 10.5 RR , kurs-1.8
Inter
18:55
Rennes
- typ-over 9.5RR kurs-1.8
Arsenal
21.00
Chelsea
- typ-btts , kurs-2.2
Dyn. Kyiv
21:00
Napoli
- typ-btts , kurs-1.75
Salzburg
21:00
Valencia
- typ-H-0-2 na 2 kurs-1.6
Krasnodar
Witam,na dzisiaj takie mecze i takie typy,opisać każdy mecz z osobna i dokładnie nie sposób i brak czasu,ale po kolei,w meczu Arsenalu spodziewam się ataków gości i obrony gospodarzy i te roźne to sam Arsenal może zdobyć,myślę że powinno być spoko.
Dynamo Z. u siebie zawsze grożne,nawet dla najlepszych,gola powinni zdobyć,a że Benfica nie ułomki swojego gola też powinni dołożyć,widzę tutaj takie 1-1.
Chelsea u siebie powinna wygrać ale nie do zera,Dynamo jak do tej pory to zawsze strzelało min.1 bramkę a że gospodarze potrafią stracić więc idę po dobrym kursie że obie strzelą.
Napoli u siebie nie przegrywa,ale z Salzburgiem będą mieli ciężką przeprawę,nie zdziwię się jak nie wygrają tego meczu,gole po obu stronach myślę że zobaczymy.
Frankfurt z Interem ciężki mecz do typowania,ja idę w under RR,tak trochę na czuja i na nos,wiadomo jak jest z rogami,będą lub nie.
Valencia powinna wygrać to spotkanie,ale nie będzie łatwo,w tej fazie pucharu nie ma łatwych meczy,tylko kursy są niskie na faworytów i zamydla to trochę obraz,gospodarze jak wygrają to max 1 bramką,takie 1-0,może 2-1.
Powodzenia,jak pomogłem to wiesz co robić,a jak nie pomogłem to tez to zrób.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli-Salzburg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.35
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami w którym ekipa Napoli na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Salzburga. Gospodarze są w tym spotkaniu faworytem do awansu do następnej rundy , w poprzedniej rundzie bez większych problemów pokonał Zurich , najpierw 1:3 na wyjeździe a później 2:0 dopełnił formalności na swoim stadionie , gospodarze są w niezłej formie i pomimo porażki z Juventusem i praktycznie pożegnaniu się z tytułem mistrza kraju to dalej liczą się w Lidze europy i na pewno tego spotkania nie odpuszczą. Goście natomiast w poprzedniej rundzie pokonali Club Brugge 4:0 w rewanżu a w pierwszym meczu doznali porażki 1:2 i nie wolno zapominać o wygraniu grupy z kompletem punktów w fazie grupowej przez drużynę Salzburga. Dlatego ja myślę że dziś pomimo zwyciestwa zespołu gospodarzy zobaczymy również dużo bramek, po cichu liczę na trafienie Arka Milika, kurs mniej więcej 2.30 ma coś do udowodnienia bowiem ostatnio szybko zszedł z boiska przez czerwoną kartkę kolegi z drużyny i moim zdaniem dziś coś ustrzeli. Goście natomiast mają świetnych zawodników z przodu , którzy moim zdaniem bramkę będą w stanie spokojnie zdobyć. Stawiam na dokładny wynik 3:1 dla gospodarzy. W Napoli nie wystąpi Albiol, natomiast u gości Pongracić. Nie wiadomo natomiast czy zagrają Guldbrandsen, Januzović, Lainer, Van Der Werff.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Kursy na Zenit poszly w gore z ok 2.05 na 2.35 .
Macie jakies info, moze ktos wypadl ze skladu gospodarzy?
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Dinamo.Z - Benfica BTTS @2.00
Tutaj spodziewam sie bramek z obu stron.Dinamo bardzo solidne u siebie ale teraz pora na ciezki orzech do zgryzienia jaka jest ekipa Benfici w gazie.Gole z obu stron to pewniak, swoja droga bardzo podoba mi sie gra Benfici
Eintracht - Inter BTTS @1.66
Niemiecka ekipa swietnie gra u siebie, bardzo bramkostrzelnie,u wlochow slaba atmosfera ale mysle,ze swoje wsadza nawet jesli maja dostac po dupie,gramy obie strzela
Rennes - Arsenal BTTS @1.75
Alez francuzi zaskakuja w tym sezonie,naladowani ofensywnym gazem w starciu z Arsenalem, dla mnie oznacza to kilka bramek tego wieczoru, gram tu rowniez obie strzela
Sevilla - Slavia 1 @1.50
Ogolnie hiszpanie widnieja na mojej czarnej liscie ale dzis dam im wyjatkowo szanse bo graja z mierna obecnie w moim mniemaniu Slavia,solidnosc i przewaga wlasnego boiska zrobia swoje, czysta jedynka
Zenit - Villareal 1 @2.25
A zolta lodz podwodna prawie sie topi do Segunda....Inny klimat plus slaba forma i wizja spadku, to daje nam jedna opcje, wygrana druzyny z Rosji,ktora swietnie spisuje sie w LE, jedyneczka do gry
Napoli - Salzburg BTTS @1.80
Chcieliby w koncu cos we Wloszech zdobyc a tu sie trafia Salzburg za przeciwnika,piekielnie mocna ekipa, spodziewam sie goli z obu stron, jestem przekonany, obie strzela w tym w meczu
Valencia - Krasnodar 1 @1.45
Najwyzsza pora aby forma Valencii zaczela piac sie w gore,cos ostatnio w koncu odpalili licze na kontynuacje na swoim boisku gdzie przeciwnikiem bedzie Krasnodar,hiszpanie mysle siedna po zaliczke przed wyjazdem do kraju Putina, jedynka do gry

Tyle ode mnie na dzisiejszy wieczor, mecz Chelsea omijam, gram te siedem zdarzen w AKO 51.38 za symboliczne piec funtow,gdyz staram sie nie inwestowac wiele w Lige Europejskiej Korupcji (Zart).
Gram na bet365 gdzie prawie stale wisi cashout wiec czesto korzystam rowniez z tej opcji nie zawsze slusznie ????
Jesli wybrales cos dla siebie to milo, pozdrawiam i zielonosci zycze! :p
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Frankfurt - Inter 1 @2,30
W jeden z najciekawszych par 1/8 LE Eintracht Frankfurt zagra u siebie z Interem Mediolan. Faworyta do awansu w tej parze buki widzą we Włochach, jednak patrząc na ostatnią dyspozycję obu ekip uważam że śmiało Eintracht może tutaj zrobić niespodziankę jak i jeszcze sporo namieszać w całej Lidze Europy.
Drużyna z Niemiec ostatnio wyraźnie na fali. Grają fajny, ofensywny futbol, stwarzają sobie wiele okazji do zdobycia bramek. W ataku bryluje dwójka młodych Luka Jovic i Sebastien Haller którzy do tej pory w bundeslidze zdobyli już odpowiednio 15 i 12 goli. Tan naprawdę ostatni mecz o stawkę Eintracht przegrał w grudniu z Bayernem, od tamtej pory przynajmniej remisują. W poprzedniej rundzie LE odprawili mocny Szachtar Donieck, wcześniej w fazie grupowej dwukrotnie ogrywali Lazio czy Marsylię. Atmosfera i apetyty są na pewno na więcej.
Inter natomiast po niezłym początku sezonu teraz znajduje sie wyraźnie w dołku. Odpadli z trudnej grupy w LM, potem &quot;wybiła&quot; afera z Icardim i wszystko siadło. Icardiego zresztą już pewnie nie zobaczymy do końca sezonu, zamiast niego zagra Lautaro Martinez. Mauro jednak był kluczową postacią w drużynie Nerazurrich, potrafił sie znaleźć tam gdzie trzeba, wykorzystywał nadarzające sie sytuacje. Martinezowi jednak sporo jeszcze brakuje. Inni piłkarze z Perisicem na czele którzy wcześniej byli motorem napędowym drużyny również ostatnio nie błyszczą formą. W lidze ostatnio przegrana z słabiutki Cagliari, wczeniej też wpadka u siebie z Bologną. W pamięci wiele osób też ma występ Interu w LE sprzed 2 sezonów, kiedy to zbyt poważnie nie potraktowali tych rozgrywek odpadając po przegranej z.... Hapoelem Beer Szewa.
Podsumowując myslę że będący w formie, grający u siebie Eintracht wypracuje sobie zaliczkę przed rewanżem na San Siro.
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Zenit St.Petersburg-Villarreal
Dziś idę w kartki. Obie drużyny otrzymują ich dość sporo w swoich meczach. Spodziewam się wielu bezpośrednich kontaktów i kontaktowej gry. Fajerwerków ze strony hiszpanów się nie się nie spodziewam co więcej myślę,że liga jest na ten moment dla nich ważniejsza,aczkolwiek jakiś opór w dzisiejszym spotkaniu postawić muszą. Zenit zapewne będzie dominował przez większa część spotkania przez co hiszpanie będą skupieni na rozbijaniu ataków drużyny gospodarzy co wiąże się z otrzymywaniem przez nich kartek.
Sędzią tego spotkania będzie Gianlucca Rocci,który we wszystkich spotkaniach w tym sezonie pokazuje średnio 5 kartek na spotkanie.
Kartki:
ŻK O 4,5 @1,53 Uni ⛔
ŻK O 5,5@2,25 Uni⛔
Czerwona kartka:Tak @3,5 Uni(Symbolicznie)⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom