>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Europy 2018/2019

Status
Zamknięty.
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Pary są dość dziwne, bo ci papierowi faworyci na siebie nie powpadali i mają teoretycznie łatwych rywali.
Chelsea pomimo kryzysu, niepewnej przyszłości trenera i zakazu transferowego powinna sobie poradzić, tym bardziej, że wygranie LE daje awans do przyszłorocznej LM, a jak wiadomo w lidze The Blues nie wiedzie się najlepiej, walka o top4 będzie bardzo ciężka.
Frankfurt z Interem to jak dla mnie hit tej fazy rozgrywek, najbardziej wyrównana para. Przekornie stawiam na Eintracht, który rozbił w poprzedniej rundzie Szachtar. Niemcy to taki czarny koń rozgrywek. Inter to wielka firma, ale nie oszukujmy się, jest w zasięgu rozpędzonego Eintrachtu.
W kolejnej parze Benfica nie powinna mieć dużych problemów z Dinamem. Bjelica robi dobrą robotę w Chorwacji, ale według mnie to jest nadal za mało na tak ograny w Europie zespół jak ekipa z Lizbony.
Napoli jest faworytem dwumeczu z Salzburgiem, ale nie byłbym tutaj taki pewny, że będzie to dla nich łatwe starcie. Austriacy rok temu dotarli do półfinału rozgrywek, grają otwarty, ofensywny futbol. A Napoli? Myślę, że wystarczy przytoczyć tutaj pewne powiedzonko na temat tego co Napoli potrafi zrobić z kuponem. Liczę na niespodziankę w tej parze.
Kolejnym kandydatem do awansu jest Valencia, mierząca się z drużyną, która sprawiła niespodziankę eliminując Bayer, czyli Krasnodar. Niemniej jednak wydaje mi się, że na więcej ekipę ze wschodu stać nie będzie. No ale nie są pozbawieni szans. Ze wskazaniem na Valencię, ale pewności nie mam i na pewno na kupon tego spotkania nie wrzucę.
Mało który zespół kojarzy się z Ligą Europy tak jak Sevilla. Przeciwnik to praska Slavia. Faworytem są Hiszpanie, aczkolwiek ich forma w lidze pozostawia sporo do życzenia. Slavia efektownie ograła Genk, kto wie, może i tym razem pokusi się o niespodziankę. Niemniej jednak będzie o nią ciężko, bo Sevilla to doświadczony zespół na arenie europejskiej.
Rennes po wyeliminowaniu Betisu wylosowało bardzo ciężkiego rywala, czyli Arsenal. Po wpadce na Białorusi Kanonierzy zagrali swoje w rewanżu i ostatecznie bez większego problemu wyeliminowali BATE. Według mnie z dwóch angielskich ekip to Arsenal ma więcej atutów po swojej stronie. Raczej jest to pewniak do gry w ćwierćfinale.
Ostatnia, bardzo ciekawa para. Osobiście stawiam na Zenit, bo Villarreal ma problemy w lidze i nie wiem czy będzie w stanie walczyć jednocześnie na dwóch frontach. A raczej logiczne, że krajowe podwórko okaże się ważniejsze, bo na ten moment klubowi grozi spadek. Zenit jest mocny w meczach u siebie, a wyjazdy na wschód są raczej rzeczą, której kluby w Europie wolą unikać. Rosja to ciężki teren.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
2.05 na awans Zenita z Villareal. Czy tylko dla mnie wygląda to jak coś pięknego ?
Lepiej grać ich wygraną w Rosji niż ryzykować rewanżem i jeszcze czekać tyle czasu. Lubię obstawiać awanse, ale tak naprawdę to nie jest opłacalna sprawa. Lepiej zamknąć typ w jednym meczu w jednym 90 minut niż później nie dość, że się trzeba martwić czy utrzymają pozytywny wynik czy ktoś nie wypadnie ze składu itp. Zenit też ma w zwyczaju tracić bramkę bo umówmy się tam defensywa to jest mało poważna. A Villarreal mimo fatalnego sezonu potrafi zrobić robotę jak ostatnio z Sevillą 3-0 czy na początku roku 2-2 z Realem. Co do Zenitu znakomicie zaprezentował się w debiucie Irańczyk Azmoun kupiony z Rubina. Grali też pozostali dwaj nowi zawodnicy. Maszyna zatrybiła i z biegiem czasu, gdy zacznie się liga powinni być w jeszcze lepszej formie. Do grania BTS, a sam Zenit na ćwiartkę wygląda w porządku.
Zenit -0,25 @1,95
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Myślę, że warto dzisiaj pograć coś na gola Dabbura w meczu Napoli - Salzburg po kursie @3.60 w fortunie.
Piłkarz z niesamowitymi umiejętnościami. W swojej lidze można powiedzieć, że bawi się obrońcami. Natomiast w tym sezonie ligi Europy na 8 meczów zdobył 7 bramek. Jeżeli Napoli miało by dzisiaj stracić gola, to najprawdopodobniej za sprawą izraelskiego napastnika.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Myślę, że warto dzisiaj pograć coś na gola Dabbura w meczu Napoli - Salzburg po kursie @3.60 w fortunie.
Piłkarz z niesamowitymi umiejętnościami. W swojej lidze można powiedzieć, że bawi się obrońcami. Natomiast w tym sezonie ligi Europy na 8 meczów zdobył 7 bramek. Jeżeli Napoli miało by dzisiaj stracić gola, to najprawdopodobniej za sprawą izraelskiego napastnika.
Miałem coś napisać odnośnie tego meczu,ale jak już kolega poruszył temat to ja tylko dopowiem swoje zdanie,uważam mianowicie że Napoli tego nie wygra,ostatnio nic wielkiego nie pokazują,połowa zawodników jest bez formy,doszło do tego że nasz Piotrek jest ich najlepszym zawodnikiem,co akurat jak dla mnie to super sprawa.
 
W 0

walus1993

Użytkownik
Dość dużo goli padło jak na pierwszą połowę. Spróbuje Rennes over 1.5 @1.54 ✅ i Sevilla over 3.5 @2.70 ⛔. Betsson
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Mam pytanko,widział ktoś może gola dla Zenitu ? ,bo ja widziałem tam metrowego spalonego.
A ciekawi mnie to bo ten gol zabrał mi 300e.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Sevilla dzisiaj koncert natomiast była tam sytuacja gdzie liniowy pokazał spalonego którego nie było i skończyłoby się bramką na 3:2 inna sprawa że oni powinni dzisiaj wjechać 2:0 3:0 od początku a nie cofać się po golu
 
W 0

walus1993

Użytkownik
Sevilla dzisiaj koncert natomiast była tam sytuacja gdzie liniowy pokazał spalonego którego nie było i skończyłoby się bramką na 3:2 inna sprawa że oni powinni dzisiaj wjechać 2:0 3:0 od początku a nie cofać się po golu
Jak się nie strzela takich setek jak miał Munir do praktycznie pustej bramki to trudno o dobry wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom