>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 9: Indian Wells, Pau, Yokohama

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 25.02.2019-03.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $162,480
Oficjalna strona turnieju: https://oraclechallengerseries.com/
Zwycięzca singla 2018: Martin Klizan
Zwycięzcy debla 2018: Austin Krajicek/Jackson Withrow

Miejsce: Pau, Francja
Data rozgrywania: 25.02.2019-03.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €69,280
Oficjalna strona turnieju: https://openpaupyrenees.com/
Zwycięzca singla 2018:
Zwycięzcy debla 2018:

Miejsce: Yokohama, Japonia
Data rozgrywania: 25.02.2019-03.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $54,160
Oficjalna strona turnieju: http://www.keio-challenger.jp/
Zwycięzca singla 2018: Yasutaka Uchiyama
Zwycięzcy debla 2018: Tobias Kamke/Tim Puetz

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Pau
CHOINSKI 2:0 @1,53 bet365 ⛔
CHOINSKI Under 20.5 @1,83 bet365 ⛔
Choinskiego graliśmy już w Bergamo, już wtedy pisałem, że jest w dobrej formie, jak jest możliwość to często gra pod dachem, ma do tego dobre warunki fizyczne, w tym roku 8W/4L.
W poniedziałek zagra z Gutierrezem Ferrolem, od razu nasuwa się pytanie co on tutaj robi? Hiszpan praktycznie gra tylko na piasku, w tym roku 3 mecze rozegrane i 3 przegrane, facet w tym roku kończy 30 lat a na hali ma bilans 3W/7L.
To powinien być bardzo szybki i jednostronny mecz, pobieram już dzisiaj.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Pau
MITJANA @3,00 bet365 ⛔
MITJANA +1.5 seta @1,83 efortuna ⛔
Po chellengerze w Bergamo gdzie widzieliśmy jak gospodarz z dzika karta wygrał turniej, dzisiaj spróbuję niespodzianki w takiej samej sytuacji, w premerowym turnieju we Francji, gospodarz zmierzy się z Gombosem który srednio wszedł w nowy rok, 6W/5L doświadczonego Norberta, z drugiej strony Mitjana który jest po wygraniu dwóch turniejów cyklu ITF pod francuskim dachem, ten rok 12W/2L, wiadomo, że Norbert jest dużo bardziej doświadczonym zawodkiem grającym z lepszymi zawodnikami, ale pytanie jak będzie z podjęciem tego zawodnika do tego chellengera, bo o podejście Lenego i mobilizacje jestem spokojny, nagroda za wygrane turnkeje przyszła szybko, mam nadzieję, że wykorzysta swoje 5min tak jak zrobił to Sinner w Bergamo.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
King - Majchrzak✅
Nie wiem co tu robi kurs 1,85 na Majchrzaka, skoro wystrzelil mocno z forma i ostatnie turnieje gral do cwiercfinalow kazdy. Halo? Co tu wiecej pisac? Majchrzak goni Hurkacza, .1 runda a gdzie cwiercfinaly?

I jeszcze Harris ✅ (usuniete, bo za krotko)
 
R 5K

rosati

Użytkownik
M. Redlicki - A. Sarkissian 1 1.55 ✅
I 2-0 2.37 ✅ , handicap (2.5) 1 1.85 1xbet ✅
Kwale do czelka w Indian Wells, dla mnie zdecydowanym faworytem jest Redlicki, który w tym roku wszedł na poziom czelendzerow i to z bardzo dobrym skutkiem, początek sezonu na prawdę udany bo pokonywał solidnych graczy jak Aragone czy King, tydzień temu widziałem go przez pare gemów z Wangiem, którego pokonał. Grę opiera na serwisie głównie , leworęczny sporo biegał do siatki gdzie szybko kończy akcje.
Rywal to Sarkissian, przejechałem się na nim już pare razy, zauważyłem przypadłość ze gdy gra mu nie idzie potrafi bez walki oddać kilka gemów z rzędu, dlatego coś zagram na live gdy przegra pierwszego seta( jakiś under 7.5 bądź 8.5) , bo często oddaje drugie sery do 0 jak np. Z talotem gdzie po dwóch gemach 2 seta już grał na pół gwizdka. Sezon narazie ma fatalny, na start pokonał Magera, a potem 5 porażek z rzędu a nie grał z żadnymi mocarzami.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Bonzi - Vavassori 1 1.41 ⛔ , handicap (2.5)1 1.75 ⛔ 1xbet Pau.
Według mnie Bonzi dziś to bierze, gra u siebie w hali, która jest jego ulubiona nawierzchnia, jedynym minusem jest to , ze ostatnio kreczowal, ale to raczej z racji wyniku.
Vavassori to zawodnik bardzej pod ziemie, niż na hale, choć szybszych nawierzchni nie unika. Uważam ze jest to conajmniej Polka niżej od Francuza, który w tamtym roku osiągał dość ciekawe wyniki.
 
T 16

the_nick

Użytkownik
Lamasine - Napolitano 1 1.5 STS ✅
Mój typ skierowany jest dziś w francuskiego muszkietera który według mnie upora się z mało mobilnym wielkoludem, który tylko czasem potrafi zagrać mecz z udanym serwisem.
Ostatni raz obaj panowie spotkali się dosyć nie dawno i to na terytorium makaroniarza. Łatwiutko został on przewalcowany i odprawiony na sieste.Kurs nie powala ale do dubelka jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Tenis, Pau
GRIGELIS @1,98 1xbet ⛔
Na szybko dzisiaj bo czas goni.
Zawodnik dużo bardziej doświadczony od swojego rywala Ofnera. Ofner z minusowym bilansem na hali, mało spotkań, ten rok również nie należy do udanych,
17W/18L pod dachem przy 194W/98L Grigelisa.
Po takim kursie zdecydowanie polecam Grigelisa.
 
T 16

the_nick

Użytkownik
Ofner - Lamasine 2 1.6 Fortuna ⛔ (zabrakło już pary pod koniec meczu)
Dziś dalej idę w stronę gospodarza. Chłopak ma akurat fajną formę i myślę, że u siebie w kraju Napoleona nie da szans sebastianowi który nie jest jakimś rewelacyjnym halowcem. Lama ostatnio w Bergamo był w finale gdzie nie dał rady niesamowitemu młodemu włochowi. Dziś to jest jednak FRANCJA i wygra gospodarz
 
A 86

adidas40

Użytkownik
Clayton S./ Shamasdin A. - Arends S./ Wiessborn T-S.
Typ: Arends S./ Wiessborn T-S. @1,55 fortuna ⛔
Idę w kierunku lepszej, równiejszej parze.Są w dobrej formie, a rywale o półkę niżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom