>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Indian Wells, Acapulco - 25.02-03.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 25.02.2019-03.03.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: 125K
Pula nagród: $162,480
Oficjalna strona turnieju: https://oraclechallengerseries.com/
Lista Startowa: https://oraclechallengerseries.com/indian-wells/indian-wells-players/?assoc=wta&amp;amp;type=singles
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Sara Errani
Zwycięzcy debla 2018: Yanina Wickmayer/Taylor Townsend

Miejsce: Acapulco, Meksyk
Data rozgrywania: 25.02.2019-02.03.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: http://abiertomexicanodetenis.com/en/jugadores/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Lesia Tsurenko
Zwycięzcy debla 2018: Heather Watson/Tatjana Maria

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
McHale-Swan 1 ✅

Rosnie niby ten kurs na McHale, niby powinno to odstraszac, ale jednak sprobuje. Ogolnie bardzo slaby miala tamten sezon, ale ona grac potrafi. Juz chyab pora wyciagnac troche tej lepszej gry.
6 marca startuje Indian Wells (to oczywiscie nie to Indian Wells rozgrywane w tym tygodniu jako 125 K Series), a pozniej w Miami i tam zazwyczaj w ktoryms z tych turniejow gra duzo lepiej.
Do 6 marca mimo wszystko troche czasu jest, bo Indian Wells wystartuje jak zwykle w srodku tygodnia w srode. McHale moze liczyc na dzika karte do kwalfikacji co najwyzej, bo ranking podupadl mocno, ale to wciaz spory zapas czasowy i wypadaloby troche leszej gry pokazac.
McHale notowala w przeszlosci w Acapulco calkiem dobre wyniki, byla finalistka i dwukrotnie polfinalsitka, wiec sadze ze to moze byc dobre miejsce by odbic sie od dna, a to przeciez dopiero kwalifkacje.
Swan jest nadzieja brytyjskiego tenisa, chociaz Wielka Brytania nie ma od lat klasowych zawodniczek (nie liczac Konty, ktora praktycznie jest Australijka). Swan to finalistka juniorskiego AO sprzed kilku sezonow, swoj jedyny mecz szlemowy wygrala poki co na Wimbledonie, ale poki co brak wymiernych wynikow w turniejach WTA Tour.
McHale pograla troche w turniejach ITF miedzy AO a szykujaca sie teraz seria turniejow w Ameryce Polnocnej i Meksyku. W ciemno, ale sprobuje jednak zaufac Amerykance, kurs rzedu prawie 1.5 do kombinacji nie jest chyba taki najgorszy, a wydaje mi sie, ze jest szansa iz w koncu McHale zaskoczy, tym bardziej ze nie ma co zbytnio kalkulowac w przypadku Amerykanki z obecnym rankingiem.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Strasznie dziwne ruchy kursów w meczu Azarenki z Collins. Czekam osobiście jeszcze na jakiś mały ruch w górę w kierunku Collins i biorę zdecydowanie. Azarenka jest słaba, zawodzi po całej linii. Trening są, przygotowanie, ale jednak Leo jest ważniejszy już dla niej. Amerykanka co prawda jeden mecz w Fed Cup po Melbourne, ale wygrany z niewygodną Gavrilovą. Nie mam złudzeń.
Collins @ 2,21 ⛔
Pinn

Ja jeszcze czekam ;)
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Strasznie dziwne ruchy kursów w meczu Azarenki z Collins. Czekam osobiście jeszcze na jakiś mały ruch w górę w kierunku Collins i biorę zdecydowanie. Azarenka jest słaba, zawodzi po całej linii. Trening są, przygotowanie, ale jednak Leo jest ważniejszy już dla niej. Amerykanka co prawda jeden mecz w Fed Cup po Melbourne, ale wygrany z niewygodną Gavrilovą. Nie mam złudzeń.
Collins @ 2,21
Pinn

Ja jeszcze czekam ;)
to samo będę grał a kursy idą w górę na Collins bo ludzie graja chyba jeszcze po nazwisku, Collins ogromne postępy poczyniła i 2-0 mnie tu nie zdziwi a kury przepiękny. Victoria już chyba nie wróci do poważnego profesjonalnego grania po tej przerwie. Swoje i tk już zarobiła więc spinać się chyba nie będzie ???? a że nie idzie to widac hehe.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
to samo będę grał a kursy idą w górę na Collins bo ludzie graja chyba jeszcze po nazwisku, Collins ogromne postępy poczyniła i 2-0 mnie tu nie zdziwi a kury przepiękny. Victoria już chyba nie wróci do poważnego profesjonalnego grania po tej przerwie. Swoje i tk już zarobiła więc spinać się chyba nie będzie ???? a że nie idzie to widac hehe.
No dokładnie. Przejrzałem sobie jeszcze social media, to Collins jest w Acapulco co najmniej od 5 dni,(wtedy pierwsze foto z kortu) Aklimatyzacja zatem odpowiednia i poczucie kortu również. Nie mogę tego samego napisać o Vice, wszędzie Leo i jakiś fajny sposób spędzania czasu. W zimie widziałem więcej takich fotek, więc coś to oznacza.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Kiick - Errani 2.44 g 23.30 Indian Wells✅
Kursy tak wysokie na Kiick bo Errani wygrała ten turniej w zeszlym roku, z tym, ze Wloszka najlepsze lata gry ma za soba z roku na rok gra coraz słabiej i rozgrywa mniej meczy. Nawet w deblu rozegrała w zeszłym roku jedynie 8 spotkań a jak wiemy kiedyś była w parze nr 1 w rankingu. Nic dwa razy się nie zdarzy w Indian Wells ???? kurs wysoki Kiick ostatnio pokazała się z dobrej strony i myślę, że na Sare to wystarczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Do typow nic nie mam, takze nie mam zamiaru odnosic sie do czegos, zeby tylko wytypowac dla zasady, ale wyprostujmy tu kilka rzeczy:
1) Czy Azarenka bedzie tak dobra jak kiedys ? Moze nie. Ale dla niej turniejem docelowym nie byl Australian Open i na pewno duzo wieksze szanse dobre mecze Azarenki sa w USA, gdzie przeciez mieszka.
Teraz nadchodza turnieje w Indian Wells i Miami, ktore zazwyczaj byly sztandarowymi turniejami Azarenki.
Przeciez ta sama Azarenka w ubieglym sezonie zagrala w polfinale w Miami, po drodze pokonujac m.in. Keys, Radwanska, Pliskova i ulegla w polfinale pozniejszej triumfatorce Sloane Stephens w 3 setach. No chyba, ze polfinal turnieju Premier Mandatory (ktory jak sama nazwa wskazuje jest obowaizkowy dla wszystkich zawodniczek i graja tam najlepsi) to nie jest powazny profesjonalny tenis...
Nie widze zadnych przeciwskazan by odpowiednio przygotowana Azarenka miala nie wygrywac meczow.
Ogolnie to ze Azarenka bierze dzika karte w Acapulco to juz jest znak, ze ona przygotowuje sie pod nadchodzace turnieje Premier w marcu.
2) Sara Errani to byla przeciez do lutego zdyskwalifikowana i grac nie mogla. Najpierw zdyskwalifikowano ja raz w tamtym sezonie, pozniej ta kare zawieszono z powodu jakis tam niedopatrzen i przywrocono po raz kolejny, stad tyle meczow Errani w ubieglym sezonie.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Dx2 co nie zmienia faktu, żeby mieć forme to trzeba grac mecze a nie trenować u Errani też już 30tka stuknęła. Meczy o stawke wielu nie zagrała latka też robią swoje i licze tu na 3 setówke dla Kiick. W takiej sytuacji dla mnie to jest duże value na Amerykanke, ciekawe jak tam u niej będzie z kondycją bo w kilku meczach jakie dane mi było obejrzeć rewelacyjnie to nie wyglądało. Forma tych dwóch zawodniczek już będzie tylko pikować w dół więc po takich kursach warto grać przeciwko nim, ale to jest tylko moja subiektywna opinia pzdr
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brady 1 set -2,5 @2,05✅ Lvbet
Jennifer złapała ostatnio formę co można było zobaczyć w Dubaju gdzie ograła po 2:0 Ostatnio i Garcie i uległa po bardzo zaciętym meczu Kvitovej.
Dobrze serwowala w trudnych warunkach wietrznych w Emiratach. Jej styl to gra ofensywna i agresywna. Miała często problemy by wytrzymać dłuższą wymianę na większych obrotach jednak w ostatnim czasie wygląda to naprawdę dobrze. O jej rywalke nie za dużo można powiedzieć. Jest to młoda 17 letnia dziewczyna dopiero wchodząca do turu seniorskiego. Na szczeblu juniorskim też bez większych rezultatow. Jeżeli Brady podejdzie do meczu odpowiednio skoncentrowana i nie prześpi początku meczu to spokojnie powinna te linie pokryć. Przy dobrym losowaniu i pewnym trzymaniu serwisu może wystarczyć jedno przełamanie Ale uważam że stać ja by tych brejkow było więcej gdyż różnica poziomów jest znacząca.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kenin @1.52 unibet▶
Jak dla mnie trochę przesądzony kurs. Szwedka preferuje wolne korty, natomiast amerykanka wprost przeciwnie. Peterson czasem zaskakuje, jednak raczej nie dzis. Acapulco jest dość szybkie i gra kątowa Amerykanki powinna zdać egzamin. Dodatkowo doświadczenie z debla również się przyda, aby zdominować siatkę. Raczej 2:0.
Puig @1.90 unibet▶
Tutaj przeciwniczka trochę cięższa. Chinka na pewno łatwo nie ustępuje, ale nawet przy słabej dyspozycji rywalki popełnia ona dużo prostych błędów m.in. z backhandu, co będzie sprzyjać grze Puig, bo czy to próba slicowania czy uwolnienia poprzez grę do backhandu portorykanki będzie jak z deszczu pod rynnę. Monika dalej operuje jednym z topowych backhandow w damskim tenisie, co przy trafianiu w miarę możliwości serwisem powinno styknac. Dodatkowo warunki atmosferyczne bardziej sprzyjające dla Puig.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Malek-Azarenka (-1,5 seta) 2 @1.67

Dwie tenisistki, ktore na codzien mieszkaja w USA. Zblizaja sie turnieje Premier Mandatory w Indian Wells i Miami i to praktycznie zawsze byly popisowe turnieje Azarenki. Dla Azarenki powiedzialbym, ze priorytetem jest Miami , ale zdarzalo sie i tak ze Azarenka wygrywala te turnieje w dublecie jeden po drugim w szczycie formy. Nawet w ubieglym sezonie Azarenka dotarla w Miami do polfinalu z zaskoczenia i byl to jej chyba najlepszy turniej ubieglego sezonu.
Po prostu jest duze prawdopodobienstwo, ze Azarenka dobrze sie na te &quot;swoje&quot; turnieje przygotuje, a ze wziela dzika karte juz w Acapulco to chyba nie bedzie sie oszczedzac, bo gry nie miala zbyt wiele w ostatnich miesiacach. Poki co ledwo jeden mecz za nia, wiec nawet gdyby chciala kalkulowac Azarenka to jeszcze powinna jeden-dwa mecze smialo zagrac, a kto wie moze nawet pokusi sie o triumf w turnieju.
Acapulco w wydaniu damskim jest turniejem niskiej kategorii w porownaniu do turnieju meskiego, ale mimo wszystko tej cwhili bukmacherzy daja jej po Sloane Stephens najwieksze szanse na kocowy sukces.
Sprobowalbym z handicapem na Azarenke. W pierwszym meczu bardzo pewna wygrana zanotowala Azarenka, wiec tutaj tez moze chciec pewnie wygrac w dwoch setach.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kraina mlekiem i kreczem płynąca...
Konta @1.84 unibet ⛔

Pojedynek dla Brytyjki dość istotny, z racji tego że od jakiegoś czasu nie gra tak jak przyzwyczaila i by chciała. Typ przeciwniczki fajny dla niej - w miarę solidna serwisowo i całkiem mocno uderzające w wymianach. Vekic też nie jest jakaś specjalnie pasywna, co również będzie działało na korzyść konty, która lubi chwilę rozegrać wymianę, żeby potem niespodziewanie wyprowadzić kończące uderzenia z reguły jakimś krótkim crossem lub bh wzdłuż linii. Dużo tutaj odpadło rozstawionych zawodniczek, więc tutaj szansa dla takiej Konty, która jest zdecydowanie mocniejsza niż, niektóre zawodniczki które zostały, aczkolwiek tylko problem z formą, ale wierzę że szybką nawierzchnia będzie jej sprzyjać, gdyż takową ona preferuje.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kenin-Azarenka 2 ⛔

Probowalbym dalej w Azarenke. Jak wyglada generalnie sytuacja Azarenki to juz w poscie poprzednim, wiec nie ma sensu tego dublowac. Tam tez zastanawialem sie czy Azarenka nie spasuje przed duetem Indian Wells-Miami, ale jednak nie wydaje mi sie. Po pierwsze poprosila tu w Acapulco o dzika karte, wiec nieladnie byloby z kretesem odpuscic, chociaz takie rzeczy sie zdarzaly i beda zdarzaja. Niemniej jednak Azarenka wygrala wczoraj mecz deblowym w parze ze Saisai Zheng, a to znaczy ze jutro wyjdzie tez na kort by zagrac debla, co powinno znaczyc ze nie bedzie kalkulowac. Co raz lepsza gra Azarenki, a kurs pod kombinacje calkiem niezly uwazam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom