>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Dubaj, Acapulco, Sao Paulo - 25.02-03.03.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 25.02.2019 - 02.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $2,887,895
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/players/?assoc=atp&amp;amp;type=singles
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Roberto Bautista Agut
Zwycięzcy debla 2018: Jean Julien Rojer/Horia Tecau

Miejsce: Acapulco, Meksyk
Data rozgrywania: 25.02.2019 - 02.03.2019
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $1,931,110
Oficjalna strona turnieju: http://abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: http://abiertomexicanodetenis.com/en/jugadores/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Juan del Potro
Zwycięzcy debla 2018: Jamie Murray/Bruno Soares

Miejsce: Sao Paulo, Brazylia
Data rozgrywania: 25.02.2019 - 03.03.2019
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $618,810
Oficjalna strona turnieju: http://www.brasilopen.com.br/
Lista Startowa: http://www.brasilopen.com.br/assets/images/imgs/sao-paulo-md-2019.pdf
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Fabio Fognini
Zwycięzcy debla 2018: Federico Delbonis/Maximo Gonzalez

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Tiafoe-J.Thompson 1 ✅

Tiafoe przegral w Delray Beach w 1 rundzie mecz Danielem Evansem, chociaz tam nie bylo praktycznie zadnej roznicy i wygrac mogl zarowno jeden jak i drugi, takze nie mozna powiedziec ze Tiafoe gra slabo. Tiafoe stracil troche punktow, bo Amerykanin triumfowal w Delray w ubieglym sezonie i od tego momentu nastpil przelom w jego karierze. Sadze, ze podgoni troche teraz punkty w wiekszym turnieju. Jordan Thompson przezentuje przyzwoity poziom, ale Tiafoe juz tez jest zupelnie innym tenisista niz choby rok temu. Po prostu uwazam, ze Amerykanin ma wiekszy potencjal i wygra to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rickross 71

rickross

Użytkownik
G. Garcia-Lopez M.Granollers 1 1.70 totolotek
Ostatni mecz eliminacji do turnieju głównego w Acapulco.Pojedynek dwóch doswiadczonych hiszpanow.Od dluzszego czasu mozna zauwazyc regres formy u Marcela,przegrywa wszystko jak leci,ogladalem w tym roku jego odziwo wygrany mecz z Karlovicem gdzie zawazyl jeden punkt,bynajmniej nie zrobilo to na mnie wrazenia.Mysle ze w tym meczu bedzie mial bardzo ciezkie zadania gdyz po drugiej stronie Garcia-Lopez z bogatym reperturarem zagran i całkiem fajnymi wynikami w tym roku.Widac ze Garcia-Lopez od poczatku roku 2019 jest w formie a nie pod nią. Na rozkladzie kilka fajnych nazwisk jak Millman czy Bedene.Moim zdaniem bedzie pelne skupienie gdyz Acapulco to turniej z rangi 500, a co z doswiadczeniem i dobra dyspozycja ostatnimi czaasy da zwyciestwo. 4-6 6-4 1-6 ????
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tomic oddał wczoraj mecz walkowerem z powodu kontuzji czy że względu na konflikt z m.in. Popyrinem?
 
O 232

oli2424

Użytkownik
W tym tygodniu radziłbym grać ostrożniej zwłaszcza w Dubaju i Sao Paulo.
Za tydzień jest Indian Wells, a sprawdzam teraz i widzę, że między Dubajem, a Indian Wells jest różnica czasowa aż 12 godzin, a lot trwa około 20 godzin! Pula nagród też o wiele większa w Indian Wells.
Jak na moje to z Dubaju szybko odpadnie Federer oraz Tstspias, który musi gdzieś chwilę odpocząć. Dopiero co wygrał Marsylię i musiał się wybrać w 8 godziną podróż do Dubaju. No fizycznie to chyba ciężko będzie wszystko wytrzymać.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
W tym tygodniu radziłbym grać ostrożniej zwłaszcza w Dubaju i Sao Paulo.
Za tydzień jest Indian Wells, a sprawdzam teraz i widzę, że między Dubajem, a Indian Wells jest różnica czasowa aż 12 godzin, a lot trwa około 20 godzin! Pula nagród też o wiele większa w Indian Wells.
Jak na moje to z Dubaju szybko odpadnie Federer oraz Tstspias, który musi gdzieś chwilę odpocząć. Dopiero co wygrał Marsylię i musiał się wybrać w 8 godziną podróż do Dubaju. No fizycznie to chyba ciężko będzie wszystko wytrzymać.
Indian Wells startuje 7 marca, a nie za tydzień.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Sonego - Delbonis ⛔
Delbonis to ziemniak z krwi i kosci, do tego nie byle jaki. Wygral juz pare finalow i do finalow, zwlaszcza na maczce docieral. Sonego czasem przebylyski, ale to nie taki kartofel, co Delbo.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Coric - Kukushkin
Ja proponuje pograć coś w stronę Kukushina oboje są na innych biegunach pod względem aktualnej formy i ja z tego skorzystam. Humbert rozjechał Chorwata w 2 setach we Francji a Kazach świetnie sobie radził i odpadł po bardzo wyrównanym spotkaniu z Tsitsipasem.
Kukushkin @3.15 ZWROT
Kukushkin +1,5 @1.82 ZWROT
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Jarry +1.5 seta 2.02 ⛔
Over 22.5 1.98 ✅
Jarry w tym sezonie naprawde bez formy. W tourze można powiedzieć 0/5, bo jedyne zwycięstwa osiągnął w Davis Cupie. Chilijczykowi przyglądam się już od dłuższego czasu i moim zdaniem zdecydowane lepiej spisuje się gdy jest underdogiem, a takie sytuacje w jego przypadku zwykle zdażają się nie na nawierzchni ceglanej. Mamy turniej w Acapulco, nawierzchnia hard, rywal Nicolasa zdecydowanym faworytem i tu zapaliło mi się światełko, żeby spróbować coś w stronę Jarrego bo właśnie jest underdogiem. Alex też od razu nie wejdzie na najwyższe obroty i jeśli Jarry nie będzie bezmyślnie walił i psuł, naprawdę może nawiązać równorzędną walką, chociażby w jednym secie. Widzę w nim naprawdę value, a przecież jakieś przełamanie też w końcu musi przyjść. Druga sprawa to na siedem rozegranych w tym sezonie meczów Jarrego, w aż sześciu był grany tiebreak (w jedynym bez tb 2x 7:5) w tym w dwóch meczach aż dwukrotnie. Czyli łącznie na 19 setów w 8 były tb. Serwis więc aż tak nie szwankuje. Idealna okazja do overa gemowego. Takie moje luźne przemyślenia i myślę, że warto spróbować.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Atp 500 Dubai ZEA
Godz.11.00
Nishikori-Hurkacz
DW : 2:0 ⛔
Kurs 1.57 @ Unibet
Serwis Polaka odbije sie od sciany.
Kei mial juz spotkanie z innym Polakiem nie tak dawno temu i prawie pokpil sprawe gdzie przy 2.0 zrobilo sie 2.2 i gdyby Kamilowi nie zaczela wypadac rakieta z rak to moglo byc roznie. Uważam,ze Kei machnie mlodego w 2 setach zeby nie bylo jakis nerwowych tajow,wiadomo jak ze zdrowiem Keia...Lepiej dmuchac na zimne i sie spokojnie bez zbednego zmeczenia szykowac do szlemow.Mysle ze Polak ugra nie wiecej niz 6 gemow ale wiecie jak to jest w tenisie.Ktoregos zaswedzi lokiec czy nadgarstek i roznie bywa dlatego ostroznie ze stawkami.Dobry typ do dubla.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanko dla tych co oglądali 1 rundę.
Czy kurs na Kudle nie jest przesadzony? Berankis wygrał z medvedvevem, ale przecież to nadal mocno ograniczony zawodnik. Zastanawiam się czy uderzyć w Kudle bądź w Struffa jeśli chodzi o dogów w Dubaju ????
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja mam pomysł na fajny kuponik w Unibet:
Nishikori - Hurkacz(+6.5 gema) 2 1.21 ✅
Gerasimov(+6.5 gema) - Tsitsipas 1 1.18 ⛔
Bautista-Agut - Basilashvili 1 1.40 ⛔
AKO: 1.99 ⛔
Lub w meczach Hurkacza i Gerasimova powyżej 18.5 gema za kolejno 1.30 ✅ i 1.29 ⛔ .
Kilka słów. Hubert wczoraj w miarę solidnie na serwisie. Wygrywał 84% piłek na pierwszym podaniu i ani razu nie dał rywalowi szansy na bp. Wiadomo Moutet to nie Nishikori, ale Japończyk wczoraj dał rywalowi aż osiem szans na przełamanie czyli maszyną nie jest. Kei solidnie bardzo w wymianach, ale nasz Hubert też nie jest z łapanki. Chłopak grać potrafi i w końcu musi zaliczyć jakiś solidny występ w tourze. Myślę, że postawi się rywalowi i na maxa będzie skupiony, bo tutaj każdy błąd może okazać się decydujący. Podsumowujac liczę na wyrównaną walkę, a co za tym idzie sety pokroju 6:4, 7:5.
Gerasimova szczerze to nie widziałem jak gra, ale z obserwacji jego ostatnuch wyników wyglada że nieźle trzyma swoje podanie. Wczoraj bardzo solidnie z Haase i ogólnie od lutego zwyżka formy. Bardzo wyrównana walka z Verdasco, a w pozostałych meczach, co spotkanie to tie break bądź wyrównane pojedynki. Tsitsipas wczoraj 3 sety z bardzo przeciętnym Ebdenem. Ogólnie ostatnio wygrał turniej, więc w Dubaju też może przytrafić mu się słabszy moment. Zmęczenie, motywacja - szczególnie w początkowych fazach meczu.
Odnośnie Bautisty to broni on zwycięstwa sprzed roku. W tym sezonie od początku w formie i na pewno o niebo lepiej niż Gruzin i tak samo w pierwszej rundzie. Bautista gładko z Ramanathanem. Basilashvili też gładko z wyżej notwanym Kachanovem, ale moim zdaniem bardziej Rosjanin przegrał ten mecz niż Nikoloz go wygrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam pytanko dla tych co oglądali 1 rundę.
Czy kurs na Kudle nie jest przesadzony? Berankis wygrał z medvedvevem, ale przecież to nadal mocno ograniczony zawodnik. Zastanawiam się czy uderzyć w Kudle bądź w Struffa jeśli chodzi o dogów w Dubaju ????
Ja ogladalem Berankisa. Gral świetnie. Dobre wymiany i malo błędów . Ale zazwyczaj pokonujac czolowke w kolejnej rundzie odoada sie ze slabszymi więc odpuszczam bo nie widziałem Kudly w 1meczu
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja też oglądałem Berankisa i owszem mało błędów popełniał ale nie grał nic nadzwyczajnego, Miedwiediew psuł co się dało i ogólnie widać było że wyszedł bez większych chęci. Pod sam koniec meczu nagle przestał popełniać błędy to mało brakło a by Berankisa doszedł, ale ten jakoś się w swoim gemie wybronił i wygrał mecz. Nie odmawiam dobrego występu, ale bez gloryfikacji
Tak jak napisano wyżej, jednego coś zaboli zaswędzi i jest to po pieniądzach. ATP to już tenis Panów, nie tenis męski. Uważać ze stawkami, jak najmniej gry przed meczem bo można się przejechać
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner - Querrey u12,5 1 set @2 ✅Lvbet
Mecz za godzinkę. Obaj panowie w nienajwyzszej formie. Isner ostatnio z Evansem 3 razy tracił podanie. To nie Hala by serwis odgrywał duże znaczenie. Do tego korty w Acapulco nie za szybkie. Premiuja raczej rozgrywane akcji i zawodnikow ktorzy lubia poprzebijac. Do tego dochodzi duża wilgotność która tam panuje. Sądzę że panowie trochę poodbijaja i doczekamy się szans bp w 1 secie i że któraś okazja zostanie wykorzystana. A jedno przełamanie powinno dac seta. Stawka bez szalenstw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
To jest właśnie tenis. Zawodnicy uczestniczą w turnieju który zazębia się z następnym w innej strefie czasowej. W tym przypadku następnym po Dubaju jest prestiżowy Indian Wells z rangą Mesters z pulą 8 mln dolców. Później wychodzą takie kwiatki jak niespodziewana porażka Nishikoriego i Nadala. To jak dzisiaj Federer sie pakuje czy odpada dopiero jutro?
Nigdy nie zrozumiem sensu takiego układania terminarza. Największym wygranym są oczywiście firmy bukmacherskie które przy okazji trochę posponsorują takie imprezy.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To jest właśnie tenis. Zawodnicy uczestniczą w turnieju który zazębia się z następnym w innej strefie czasowej. W tym przypadku następnym po Dubaju jest prestiżowy Indian Wells z rangą Mesters z pulą 8 mln dolców. Później wychodzą takie kwiatki jak niespodziewana porażka Nishikoriego i Nadala. To jak dzisiaj Federer sie pakuje czy odpada dopiero jutro?
Nigdy nie zrozumiem sensu takiego układania terminarza. Największym wygranym są oczywiście firmy bukmacherskie które przy okazji trochę posponsorują takie imprezy.
Tu jest trochę inaczej bo Indian Wells zaczyna się w czwartek a nie poniedziałek i te dodatkowe dni spokojnie wystarczają na aklimatyzacje.
Nie twierdzę że Roger wcześniej się nie zwinie jak przed paru laty po pamiętnym meczu z Donskojem.
Ale może chcieć wygrać bo z początkiem roku mało pkt wpadło do rankingu.
Co do Nadala to wiadome było że ma problem z ręka bodajze i ogranicza treningi więc nie sądzę że się podłożył żeby odpocząć jak tyle czasu jeszcze. Nie dal rady sportowo poprostu.
Tak samo jak wiele osób pisało że Del Potro odpuści Delray Beach żeby się przygotować do obrony pkt w Acapulco i Indian Wells a Juan z powodu urazów zrezygnował z obu imprez. Po prostu zapomaja niektorzy że to nie są roboty i swoje lata maja.
Z nishikorim to inna sprawa bo mecz oglądałem i od 5:4 w 1 secie Japończyk wyglądał:
A- jakby go dopadł jakiś wirus azjatycki
B- trzeci raz w życiu trzymał rakietę.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sousa @2,0 ⛔1xbet
Panowie spotkali się tydzień temu w Rio i góra był Ruud wygrywając 2:1. Jak dla mnie tenisowo lepszy jest Sousa i na pewno wyciągnie wnioski z ostatniego meczu i drugi raz nie popełni tych samych błędów. Norweg ma oczywiście duży potencjał tylko co z tego skoro nie może tego potwierdzić i przebić się wyżej że swoją gra. Od kilku lat jest już dobrze zapowiadającym się tenisista z umiejętnościami na korty ziemne jednak brak wyników. Wciąż lepsze mecze przeplata słabszymi. Czasami zdarzają mu się wpadki z zawodnikami z pogranicza itf a challenger. Sousie wreszcie przydałby się jakiś lepszy wynik w turnieju ATP bo ostatnio po wygranym meczu jest porażka. Sousa typ bardziej przebijacza coś a&#39;la Simon. W odpowiednim momencie potrafi przyspieszyć. Ruud bijacy mocniej jednak mniej dokładny. Tak jak wspomniałem wyżej Portugalczyk jest bardziej doświadczonym graczem i nie pozwoli sobie na ponowną porażkę z Ruudem.

Monfils - Barankis u21,5 @1,72⛔ 1xbet
Oj Gael :headbang:????
Gael przeżywa kolejną młodość tenisowym. Gra znakomicie. Koncentracja to słowo klucz do jego gry. Często stosował za dużo zagrań pod publiczkę co odbijalo się na wyniku meczu. Widać że serio traktuje kazde jedno spotkanie. Po wygraniu Rotterdamu przybył do Dubaju gdzie w zeszłym tygodniu kibicował Svitolinie. Mógł się przyzwyczaić do warunków pogodowych jakie panuja w Emiratach.
Beraniks początek roczny dobry jak na niego. Tutaj też zaskoczył jednak uważam że to wciąż za mało na tak grającego Monfilsa. Jeżeli Francuz wejdzie skoncentrowany od pierwszej piłki to powinien ten mecz wygrać 2:0. Litwin poza regularnoscia i przeblyskami na serwisie nie wiele może zaprezentować.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Under 22.5g hurkacz Tsitsipas @1.85 STS ⛔
Jak widzę to spotkanie tak, że jeśli Grekowi zależy, żeby tu awansować za wszelką cenę to spokojnie ugra w 2 setach jakieś 6 4 6 4, natomiast jeśli chce odpuścić to wątpię, żeby na siłę forsowal pełny dystans. Biorąc pod uwagę, że dostał Hurkacza nie Nishikoriego to uważam za bardziej realny ten pierwszy scenariusz. Z resztą kto oglądał Huberta z Nishikorim ten widział, że Japończyk grał niesamowity piach. Wg mnie we wszystkich aspektach gry na chwilę obecną Grek jest lepszy i widzę tu opór może w 1 secie.
 
K 30

kondzio1610tip

Użytkownik
Hurkacz Tsitsipas +1.5seta @2.07✅ betsafe
Ja idę przeciwnie , tak samo śmiało mogę powiedzieć o ile grek postawi opór iść w oversize zamiast underu 22.5 po 1.97, ✅statystyka statystyka , to obaj młodzi zawodnicy ciągły progres po jednej i po drugiej stronie natomiast czuje że Hubertowi będzie bardziej zależeć, chłopak ma mocna głowę, determinacja będzie, grek myślę że wypompowany będzie, im dłużej mecz będzie trwał tym z korzyścią dla Polaka. Wczoraj oglądałem mecz z japoncemm i nie uważam że grał piach , miał momenty gdzie przyspieszał i grał swój dobry pozikm, ale brak koncentracji jak i problemy serwisowe sprawiały że Gubi wykorzystywał słabe momenty i był gora. Właśnie o to chodzi tenis to nie tylko gra czysto sportowa ,ale gra umysłu, a tutaj uważam silniejszego Huberta. W każdym razie uważam że kurs to value! Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom