>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności dotyczące turnieju

michau 84

michau

Forum VIP
Tutaj możecie zamieszczać swoje pytania dotyczące turnieju, ewentualne błędy w podliczaniu itp.
 
C 0

chicken

Użytkownik
Moze by sie udalo znalezc jakiegos sponsora zeby chociaz jakies pare zlotych na buka bylo?? :-D Nie nalegam, ale fajnie by bylo :spokodfhgfh: Moze wp da jakas kase za reklame ✅
 
michau 84

michau

Forum VIP
a o co chodzi z wersją?? Chcę się zapisać, ale nie wiem ocb z tym podpunktem.
Jest &#39;stara&#39; wersja snookera (ta na której były tozgrywane poprzednie turnieje) i nowa, ulepszona (grafika, mniej błędów). I macie je do wyboru, bo pewnie jedni są za starą a inni nie. Nalpieje będzie wejść sobie samemu na wp i sprawdzić.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Moze by sie udalo znalezc jakiegos sponsora zeby chociaz jakies pare zlotych na buka bylo?? :-D Nie nalegam, ale fajnie by bylo :spokodfhgfh: Moze wp da jakas kase za reklame ✅
W chwili obecnej prowadzę zaawansowane rozmowy z dwoma poważnymi, strategicznymi sponsorami: 888.com oraz Party Poker. :-D A tak na serio - nagrody napewno by się przydały, ale jak to będzie to zobaczymy. Póki co pozostaje nam czekać...

pzdr.
vice versa
 
drago 108

drago

Użytkownik
Można zmienić wersję? Skopiowałem od kogoś zapis, ale nie zmieniłem wersji gry. Czy da rade to zmienić? Chodzi o zamianę 2004 na nową.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
W/g mnie dobrze by było, gdybyśmy ten turniej zagrali na nowym snookerze. Taka mała odskocznia. michau, czy idzie to uzgodnić? (wykluczając oczywiście głosowanie)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Nie. Najlepiej będzie jak rozstrzygnie to głosowanie, bo na pewno nie wszystkim się spodoba ten pomysł i nie dojdziemy do porozumienia. Zostaje tak jak jest. A tak nikt nie będzie miał do nikogo pretensji.

pozdrawiam
 
drago 108

drago

Użytkownik
W/g mnie dobrze by było, gdybyśmy ten turniej zagrali na nowym snookerze. Taka mała odskocznia. michau, czy idzie to uzgodnić? (wykluczając oczywiście głosowanie)
Zgodzę się z michau. Jak jest możliwość wyboru to niech decyduje grupa grająca, a nie jednostka.
Jak na razie mamy 11 osób za wersją 2004 i 8 za nową.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A jak je rozróżnić, bo nie wiem na jakiej gram teraz :p


edit: naprawdę mam nadzieję, że żartujesz
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
juz wiem i jestem za nowa wersja wiec jak cos to zmiencie moj post, w zapisach

W zapisach masz nową, tu piszesz, że chcesz nową to na co mam zmieniać ?
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Zmiana nicka... nie zagram na R.Nadal, tylko na J.Trump*! Proszę o naniesienie korekty do zapisów.

pzdr.
vice versa
 
michau 84

michau

Forum VIP
Spokojnie, ja też jestem człowiekiem i nie zawsze mam czas ;) Dziś wieczorem albo jutro rano się pojawi podział na grupy.
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Tylko ludzie, jak już się deklarujecie do gry, to przynajmniej grajcie żeby nie było tak jak z poprzednim turniejem.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Na chwilę obecną rozpisałem tylko pierwszą kolejkę, dziś po szkole postaram się uzupełnić kolejne ;) A spotkania możecie już rozgrywać. Życzę wszystkim dobrej zabawy ;)

powodzenia i pozdrawiam

PS Chętnych do pomocy w tworzeniu tabel swoich grup-&gt; pisać na pw do mnie ;) pomoc się przyda.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Do regulaminu dorzucił bym jeden punkt a konkretnie o ustawienia czasu na wykonanie ruchu. Proponuje zeby stoły były ustawiane na max 2 minuty.
 
Do góry Bottom