>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [12-13 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Pewnie ktoś mi powie, że to szaleństwo, ale ja twardo obstaję przy zdaniu, że Juventus stać na odrobienie strat z pierwszego meczu. Kurs 4.0 na Fortunie jest naprawdę w porządku. Bo niby jaki sens stawiać zwykłą jedynkę po kursie 1.67? Według mnie żaden, już lepiej liczyć na awans Juve. Ronaldo na pewno nie zabraknie motywacji, w końcu to odwieczny wróg z Madrytu i ta wzajemna niechęć na linii CR7 - Atletico daje się zauważyć. Poza tym Juventus to cwany zespół, znany ze swojego wyrachowania. W Madrycie przegrał trochę pechowo, bo mecz wcale nie musiał się kończyć wynikiem 0:2, równie dobrze mogło tam być 1:1. Atletico postawi autobus i będą próbowali wyprowadzać kontry, to jest praktycznie pewne. Tak czy inaczej według mnie Juventus stać na to żeby odrobić te 2 bramki, bo Atletico nie jest takie mocne jak jeszcze kilka lat temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
taidio 882

taidio

Użytkownik
no jak dla mnie to tam prędzej 3:0 mogło być, niż 1:1, wynik 2:0 u siebie jest wynikiem świetnym, naprawdę świetnym dla Atletico, bo oznacza że teoretycznie Juve potrzebuje 2 goli, ale w praktyce trzech lub czterech, bo Atletico potrafi im zagrozić co pokazało w tamtym meczu nie raz, nie dwa, a z pięć razy
dla mnie Atletico jest zbyt mądrym zespołem by ten dwumecz przegrać, a Juve gra bez pomysłu i nie licząc stałych fragmentów gry to ja tam nie widzę wielkiej kreatywności, no chyba że się Pawełek Dybala odpali tak jak to potrafi robić raz na 15 meczy
i nie jestem do końca pewny czy Atletico wyjdzie na ten mecz pełnym autobusem, bo to będzie strzelenie sobie w kolano, Juventus dobrze sobie radzi z zespołami które są gotowe przegrać, typu jakieś Sassuolo czy inne Frosinone co mają po 25% posiadania i oddają po 12 rożnych na mecz, taka Atalanta co ostatnio jest w świetnej formie i przejechała ich 3:0 czy nawet ostatni mecz Napoli, które Juve wygrało, lecz spokojnie mogło co najmniej zremisować czy przegrać mimo ogromnej przewagi od początku jak dla mnie pokazuje że agresja popłaca, bo ta żelazna obrona Juve wcale nie jest już taka żelazna
ale się rozpisałem, ja bym szukał rożnych Juventusu, bo jak nie masz co robić to lecisz skrzydłem i dośrodkowywujesz co Juve często w tym sezonie robi i duże overy w lidze wykręca, w pierwszym meczu zrobili 7, tutaj muszą cisnąć cały mecz, także spodziewam się że pokryją sporą linie, jednak jeszcze nie są wystawione kursy, także poczekam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pewnie ktoś mi powie, że to szaleństwo, ale ja twardo obstaję przy zdaniu, że Juventus stać na odrobienie strat z pierwszego meczu..
Też tak uważam, pisałem o tym w dziale &quot;luźne rozmowy&quot;... Więc jest już nas dwóch szaleńców... ???? Kurs 4,00 całkiem miły na to zdarzenie...
Taido bet na rożne dla Juventusu też całkiem dobry.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Juventus - Atl. Madryt
Typ: 2X
Kurs: 2.15 (STS)

Typ: 2
Kurs: 5.25 (STS)

W rewanżu to Simeone (jeżeli oczywiście zechce) będzie mógł pozwolić sobie na &quot;piłkarskie szachy&quot; na grę defensywną, na próbę dowiezienia wyniku. Oczywiście spodziewam się jednak pełnej mobilizacji i w związki z tym co wydarzyło się w innych meczach LM to liczę na to, że Atleti znów &quot;przyciśnie&quot; Juventus i może tylko na strachu (strzałach) się skończy ale remis daje spokojny awans zespołowi z Hiszpanii. Wiadomo - nie zawsze kto więcej strzela ten wygrywa ale Simeone to doskonały motywator dlatego mam nadzieję, że gracze Atletico zechcą postawić przysłowiową &quot;kropkę nad i&quot; już w 1 połowie.
Jeżeli Allegri nie dokona korekty swojego toku myślenia z 1 spotkania i postawi znów na &quot;zimną/sztywną taktykę&quot;, która widać było gołym okiem, że niektórych graczy po prostu &quot;dusi&quot; (coś jak za czasów Mou w MU) to myślę, że przygoda Juve z LM może się w tym spotkaniu zakończyć. Juventus (jak już pisałem nie raz) ma świetnych zawodników praktycznie w każdej formacji ale trener musi im pozwolić na większą swobodę, indywidualizm, kreatywność. Jeśli chodzi o Juve to naprawdę bardzo wiele będzie zależało w tym spotkaniu od trenera.
Zobaczymy...
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: Ronaldo over 6.5 strzałów ogólnych
Kurs: 1.80
Bukmacher: Etoto
Analiza: Atletico po pierwszym spotkaniu w bardzo komfortowej sytuacji - każdy gol zdobyty przez nich jest na wagę złota, a Juventus musi po prostu ruszyć do ataku z takim samym zaangażowaniem, jak w pamiętnym meczu z Realem w którym zupełnie zdominowali gospodarzy tamtego meczu na Bernabeu.
Tutaj może się wydarzyć dosłownie wszystko. Skupiam się na Ronaldo, który w pierwszym meczu miał 7 strzałów ogólnych, a warto zauważyć, że w tym meczu to Juventus powinien mieć dużo większą inicjatywę. Dodatkowo presja na CR7 jest ogromna, został kupiony właśnie pod Ligę Mistrzów, w której na ten moment ma tylko 1 gola i jeśli Juventus marzy o awansie, to potrzebuje wkładu Portugalczyka.
Spodziewam się tutaj pazerności jak w każdym meczu z jego strony - rzuty wolne? Ronaldo, ewentualny karny? Ronaldo, strzały z dystansu? Ronaldo i tak można wymieniać.
W ofercie etoto jest też over 2.5 strzałów celnych, ale w pierwszym meczu miał tylko 1 przy 7 ogólnych, więc sensowniej jest typować ogólnie. Przewidywany wynik 2-1 / 3-1 dla Juventusu - awans Atletico.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Niektórzy przywołują mecz Juventusu sprzed roku z Realem, tylko niech nie zapominają, że Atleti to zupełnie inna drużyna, opierająca swoją grę na szczelnej defensywie i świetnych kontratakach. Poza tym oni wiedzą, że finał jest na ich stadionie, a tam ograć będzie ich o wiele trudniej. Awans Atletico, myślę nawet, że Juve nie wygra tego meczu
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Juventus - ATM
Typ : Juventus under 1,5 spalonego @ 1.90 bet365
0 spalonych ✅

Jutro autobus Atletico i walenie głową w mur Juventusu. Ogólnie Atletico mala razy rywali na spalonym, wiadomo cofnieta obrona itp. Średnia Juventusu w serie A i CL to niecałe 2/mecz.Atleti pozwala swoim przeciwnikom na zaledwie 0,5/mecz,moze nie po polskiemu, ledwo 1 spalony w co drugim meczu, o!
W pierwszym meczu Juve nie miało żadnego spalonego. Atm ma korzystny wuynik, także autobus gwarantowany ????
2/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Atletico
Typ: Juve -1.5
Kurs: 2.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Juventusu oraz Madryckiego Atletico. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu rewanżowym z zespołem z Madrytu, po którym nie od dziś widać iż ma problemy z grze na wyjazdach już od jakiegoś czasu w poprzednich spotkaniach wyjazdowych tylko 4 wygrane 1 porażka i aż 5 podziałów punktów , Juventus natomiast na swoim stadionie wygrywa praktycznie wszystko, a tutaj na pewno gospodarze jeśli myślą o awansie do następnej rundy będą musieli od pierwszych minut zaatakować i najlepiej dla nich by było żeby szybko strzelili bramkę , bowiem Atletico jest mocne w obronie i czym dłużej utrzymywał się będzie wynik bezbramkowy tym lepiej dla zespołu przyjezdnych , którzy mają zapas dwóch bramek zdobytych na swoim stadionie. Odnośnie osłabień to w drużynie Juventusu nie zagrają : Khedira, Alex Sandro, Cuadrado , nie wiadomo czy wystąpi Barzagli oraz De Sciglio, natomiast w ekipie przyjezdnych nie wystąpi Costa D, Filipe Louis, Hernandez oraz Thomas. Mecz zapowiada się ciekawie i myślę że juve jest w stanie w tym spotkaniu odrobić stratę z poprzedniego spotkania i zagrać dalej w tych rozgrywkach.
 
blau 106

blau

Użytkownik
2:0 u siebie w pierwszym meczu, dla takiej druzyny jak atletico to spora zaliczka, nie wazne z jakim rywalem by grali. To nie liga, gdzie liczy się każdy mecz, tu bedzie sir liczyc tylko tu i teraz. 90 min skupienia i twardej obrony - to atletico potrafi robic. A jesli udałoby sie cos ukuc z kontry to w zasadzie bedzie po meczu. Ja wiem ze nie takie straty były już odrabiane, ale według mnie Atletico wybroni rezultat z pierwszego meczu i awansuje dalej.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Pierwszy typ jaki mi się nasunal na spotkanie juve-atletico to remis do ht @2.10 obie ekipy mocne defensywy. Nie liczę tutaj na prezenty i przypadek tak jak miało to miejsce w meczu psg i mu. To nie ten poziom. juve musi ostro zaatakować od początku spotkania i na pewno się otworzy a Atletico może z łatwością skontrowac, dlatego drugi typ na ten mecz to bts @2.15. sytuacja bardzo podobna do meczu bvb-totek, jedna bramka gości i po meczu. Tylko tutaj mamy Juventus a nie bvb bez formy a i charakter poszczególnych zawodników zrobi tutaj różnice, a o jedno trafienie gospodarzy jestem prawie spokojny. Im dłużej Juventus będzie gonił wynik tym większe szanse daje Atletico na stzrelenie bramki.
Trzeci typ który właściwie połączy moje dwa poprzednie typy to 2. połowa z większą ilością bramek @2.10 i to zagrałem już teraz, resztę przemyśle jeszcze raz.
Typuje 2-1 lub 1-1 (0-0 ht)
Drugi typ bedzie identyczny w meczu Bayernu z Liverpoolem. 2. połowa z większą ilością bramek @2.00
Szachy szachy szachy, tak powinna wyglądać pierwsza połowa, choć obie ekipy dużo slabsze w obronie od pary juve-atletico uważam że nikt nie ruszy z kopyta. Gra będzie zachowawcza, małą ilością zawodników. Również liczę na 0-0 do ht.
Jeżeli sprawdzą się scenariusze, to w połowie spotkań zaatakuje overy 1.5. Pewnie ta analiza nie będzie miała pokrycia bo tegoroczna LM jest nielogiczna ale ja próbuję jak typowy Janusz ;)
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Juventus - Atletico
Moim zdaniem wielkie come backi w tej edycji LM już chyba się skończyły i nie liczę na wygraną Juventusu pozwalającą awansować bezpośrednio lub po dogrywce.
Atletico wystarczy, że wturla 1 bramkę i Juventus do awansu potrzebuje aż 4 bramek.
Osobiście w tym spotkaniu idę w kartki i RR.
over 2,5 żółtych kartek Juventusu - kurs: 2.85
over 11,5 rzutów rożnych w spotkaniu - kurs: 2.34
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ronaldo strzeli@2,05 fortuna
Portugalczyk bedzie pewnie próbowac ile tylko sie da i skad sie da. Wiadomo do tego wolne, mozliwy gol z roznego czy szczegolnie karny, ktory jednak w takim meczu gdzie bedzie sporo dymu i przepychanek w polu karnym jest mozliwy. Te mecz dla Juve to final. Jesli awansują to watpie czy ktos ich zatrzyma dalej. Ronaldo nie bedzie pewnie chciał odejsc z LM po cichu.
Juve over 6,5 rr@1,71 fortuna
W pierwszym meczu bylo az 15kornerów. Ten mecz raczej nie bedzie sie toczyc w.srodku pola, szachow ze strony Juve nie bedzie. Powinno byc sporo strzalow,sporo szans na rykoszety, sporo wrzutek bo jak tutaj inaczej rozmontowac Atletico nie majac wirtuozów w.rozegraniu.
Mysle,.ze cos.warto wybrac z pakietu
Rzut karny TAK@3,15 lvbet
Czerwona Kartka TAK@4,2 fortuna
City ht/ft&amp;over 2,5 w meczu@1,76 fortuna
Dw 3-0@6,6 fortuna
Obrona Schalke dziurawa jak sito ale co maja do stracenia. City nie powinno tutaj miec problemow z wpakowaniem 3 a moze i wiecej goli. Przy rozluznieniu tez mogą dopuscic do jakis sytuacji. Nie powinno byc kunktatorstwa z ich strony bo kazdy z nas widział tydzien temu jak sie to konczy. Takie potęgi jak Mainz,Fortuna D. czy Brema zaaplikowały Schalke 3,4 i 4 bramki kolejno no wiec bez jaj. Obywatele pewnie zaczna ostro a pozniej kontrola spotkania. Dostrzegam tutaj pewny bet.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus Turyn - Atletico Madryt
Typ: 1 połowa over 2.5 rzutu rożnego Juventus @ 1.44 + Juventus over 1.5 kartki w meczu @ 1.44
AKO: 2.08 ⛔
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Fajne ako mi wyszlo z moich wielogodzinnych przemyslen ale w koncu udalo mi sie wykminic cos wg mnie najpewniejszego. Ciezko ugryzc ten mecz a buki wszystkie linie dobrze powycinali, ze nigdzie nie bylo widac value. Pierwsza moja mysl w tym meczu to kartki i rozne. Linia kartkowa nie do grania tym bardziej przy Kuipersie ale te minimum dwie kartki dla gospodarzy mimo wszystko powinny pasc. UEFA czula pismo nosem, ze w tym meczu moze byc ostro dlatego oddelegowala maksymalnego underowca. Ranga spotkania oraz fakt, ze to gospodarze musza gonic wynik sprawia, ze mimo wszystko skusze sie na over 1.5 kartki Juve. No nie ma opcji zeby u siebie tak po prostu byli grzeczni i mili dla takich prowokatorow jak Atletico. Dodatkowo goscie skupia sie na szybkich kontrach co bedzie zmuszalo do faulow taktycznych za ktore nawet taki kasztan jak Kuipers bedzie musial wyciagac kartki.
Drugi typ to rozne. Od poczatku meczu Stara Dama musi usiasc na rywala jesli chca tutaj cokolwiek zdzialac. Atletico lubi sie bronic i dobrze sie z tym czuje a spora zaliczka tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze grozne kontry to bedzie cos na co podopieczni Simeone beda liczyc. Typ na minimum 3 rozne w 1 polowie gospodarzy wydaje sie bezpieczny. Gra skrzydlami i wrzutki to bedzie jedyna sluszna droga ze wzgledu na maksymalnie zageszczony srodek pola.
Fajnie jeszcze wyglada:
Juventus -1.5 rzutu roznego w 1 polowie @ 1.75 ✅
Bukmacher: Dafabet/Betrally
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Spotkanie: Man. City - Schalke
Typ: 1/-3.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: fortuna
Wszyscy grają Juve - Atletico, a tutaj bardzo ciekawy kurs w drugim meczu. City ma świetną zaliczkę z pierwszego meczu, a Guardiola to jeden z najlepiej rotujących siłami zawodników trener na świecie. W perspektywie ćwierćfinał FA ze Swansea na Liberty, gdzie łabędzie grają bardzo dobrze w tym sezonie. Wiadomo, że nie ta liga, ale Pep wie, że takich rywali nie wolno lekceważyć. Później kolejny intensywny wyjazd w lidze, bo Fulham u siebie gryzie trawę. Nie jest to najłatwiejszy terminarz pod względem fizycznym, a i większość zawodników City nie słynie z kondycji.
W dodatku patrząc na ostatnie wyniki, trochę widać zmęczenie. Albo oszczędność, jak zwał tak zwał. Tak czy siak Schalke pokazało w pierwszym meczu, że mimo tragicznych wyników w Bundeslidze nie zamierzają być w tym dwumeczu chłopcami do bicia. Kurs 2.38 uważam za bardzo atrakcyjny, bo całkiem możliwe, że Manchester dzisiaj z nastawieniem szachowym spokojnie dowiezie jedno- lub dwubramkowe prowadzenie do 90 minuty.
 
blau 106

blau

Użytkownik
Manchester City -1.5 1.40 vs Schalke✅
Manchester City HT/FT 1.40 vs Schalke✅
Gdy wszystkie oczy zwrócone są dziś na Turyn, ja spróbuję ruszyć to drugie spotkanie, które na dobrą sprawę jest już rozstrzygnięte. W pierwszym meczu Schalke miało wyborną sytuację, niespodziewanie odrobili starty, wyszli na prowadzenie, grali z przewagą zawodnika i... stracili dwie bramki i przegrali 2:3 u siebie co było dosadnym podsumowaniem obecnego sezonu, w którym Schalke spisuje się tragicznie. Fakt, awansowali do fazy pucharowej LM, ale tylko dzięki temu, że trafili to najsłabszej grupy i udało się awansować, bo myślę że z każdej innej grupy by nie wyszli. W lidze dramat, ledwo 4 punkty nad strefą spadkową, z formą też im nie po drodze - od wspomnianego meczu z City u siebie rozegrali jeszcze 3 mecze ligowe, wszystkie przegrane. Dziś łatwiej nie będzie, jadą na ciężki teren do Anglii, gdzie City powinno dopełnić formalności. Zdaję sobie z tego sprawę, że Pep będzie na pewno rotował składem i może być w pierwszej jedenastce trochę mniej jakości, ale kto by od pierwszych minut nie zagrał i tak na papierze będzie to wyglądało mocno. A że Guardiola nie daje swoim rywalom taryfy ulgowej i gdy strzelą gola to chce by jego drużna strzelała następne i następne, to myślę, że trochę tych goli gospodarze dziś mogą nastrzelać. Co najmniej dwie klasy różnicy, własny stadion, chęć pokazania siły... dla mnie pewne i wysokie zwycięstwo City.
✅7:0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
B 0

bielakooos

Użytkownik
Juventus - ATM
Typ : Atletico Madryt/X @ 2.12 STS

Simeone jest na tyle wyrachowany, że doskonale wie co trzeba zagrać, by przejść dalej. Nie spodziewałbym się tu kanonady, zapowiada się brzydki, pełny kopaniny mecz.
Atletico w tym sezonie tylko trzy razy straciło więcej niż 2 gole w meczu. Pierwszy raz w LM z Borussią Dortmund, przegrana 4-0, ale to był październik i BVB grało tak, że można było mieć nadzieję na detronizację Bayernu w lidze. Drugi raz w meczu CDR z Gironą 3-3, co przełożyło się na przedwczesne zakończenie przygody z tym pucharem. Trzeci i ostatni raz to przegrana z Realem Madryt na własnym stadionie 1-3, co miało miejsce 9 lutego.
Od tamtej pory AM rozegrało 5 spotkań i w żadnym nie stracili ani jednego gola.
Nie da się nie zauważyć, że forma zwyżkuje i patrząc na to, że w walce o puchar Hiszpanii odpadli, w lidze jeszcze się liczą, ale ciężko będzie dogonić Barcelonę - głównym celem z pewnością jest LM.
Dodatkowym smaczkiem jest oczywiście rywalizacja przeciwko Cristiano Ronaldo, co z pewnością dodatkowo zmotywuje zawodników AM.
Czerwcowy finał zostanie rozegrany na Wanda Metropolitano. Jeśli nie teraz to kiedy zdobyć upragnioną Ligę Mistrzów?​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Juventus Turyn -:- Atletico Madryt
Juventus @ 1.72
rzuty rożne powyżej 11.5 @ 2.35
rzuty rożne powyżej 12.5 @ 3.15

Unibet

Przed ekipą gospodarzy bardzo ciężkie zadanie, ale futbol kilkakrotnie pokazywał, że niema rzeczy nie możliwych. Jak widzę dzisiaj Atletico?. Pewnie będzie to solidna obrona dostępu do swojej bramki i poszukania swoich szans w kontratakach. Wszyscy wiemy jak bardzo mocno defensywne potrafi być Atletico, a ich skromne zwycięstwa po 1:0 mówią też same za siebie. Atletico w spotkaniu ligowym z Leganes oszczędzało swoich graczy. 45 minut rozegrał Griezmann, a na ławce zasiedli Saul, Juanfran, Lemar oraz Morata, którzy zapewne zagrają od pierwszych minut. pierwszym składzie. Antoine Griezmann rozegrał zaledwie 45 minut. Przeciwko Juve nie zagrają na pewno zawieszony Diego Costa oraz kontuzjowany Felipe Luis. Jak podała hiszpańska Marca, pod znakiem zapytania stoi również występ Diego Godina. Tak więc obrona Atletico nie będzie już tak solidna jakby mogło się wydawać. Trener Allegri w weekend nie chciał być gorszy i również dał odpocząć swoim podstawowym zawodnikom przed spotkaniem z Atletico. Juventus z każdą minutą będzie szukał swoich szans. Wszyscy tu wierzą i liczą na Ronaldo oraz Dybale. Nie zapominajmy też o pozostałych piłkarzach, którzy również są groźni. Juventus to nie tylko ta para, ale cały zespół, który będzie musiał mocno popracować nad korzystnym wynikiem. Ataki Juventusu mogą przypominać bicie głową w mur, ale ten mur kiedyś runąć i liczę, że tak właśnie się stanie. Jeśli chodzi o kadrę gospodarzy, to niedostępni z powodu problemów zdrowotnych są De Sciglio, Barzagli, Khedira i Costa. Zawieszony za żółte kartki jest Alex Sandro.
Mam nadzieje, że to będzie kolejny świetny mecz z mnóstwem emocji. Na koniec wstawiam wypowiedź Ronaldo:
&quot;Wszyscy wiedzą, że oni są silną drużyną. Bardzo dobrze bronią, nie podejmują zbyt wiele ryzyka i grają z kontrataku. Ale my jesteśmy gotowi i zrobimy wszystko, żeby ich pokonać. To detale robią różnice, chcemy wygrać i zakwalifikować się do ćwierćfinału. Nie oczekiwaliśmy, że przegramy 0:2 w pierwszym meczu, ale wszystko może się zdarzyć i chcemy dać wielką odpowiedź w naszym domu przed naszymi fanami&quot;.
&quot;Co mogę im powiedzieć? Żeby myśleli pozytywnie i wierzyli. Jest to możliwe, tylko potrzebujemy waszej pomocy. Zamierzamy wykonać to, co do nas należy na boisku i potrzebujemy waszego wsparcia. Jesteśmy gotowi po powrotu.&quot;
Jak widać ten gość jest wiecznie zmotywowany do wygrywania, a tym bardziej w takich spotkaniach!
Przewidywane składy
Juventus (4-3-3): Szczęsny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Can, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi, Mandzukic, Cristiano Ronaldo.
Atletico Madryt (4-4-2): Oblak; Arias, Godin, Gimenez, Juanfran; Saul, Koke, Rodri, Lemar; Griezmann, Morata.
Sędzia główny: Bjorn Kuipers (Holandia)
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Atletico over 2,5 Celnego strzału @1.70 Fortuna
W pierwszym meczu 13 strzałów w tym 5 celnych, teraz niby postawią autobus skupią się na obronie i tak dalej ale wydaje mi się, że może być trochę inaczej widzieliśmy sporo strzałów z dystansu, rzuty wolne też często lecą w światło bramki, kontrataki też mogą być częste w tym spotkaniu 3 celne strzał Atletico powinniśmy zobaczyć
Juve over 6,5RR @1.7 Fortuna
7 rogów Juventusu w pierwszym meczu i to jest według mnie minimum jakie zobaczymy dzisiaj, z nożem na gardle biją sporo rogali.
Tak samo CZK lub karny wydaje się nie głupią opcją.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Manchester-Gelsenkirchen
Brak bts kurs 1.81 u ruska 7-0 ✅
Jestem zdania ,że Schalke nic nie strzeli.Nawet Jak City nie strzeli to tez wejdzie.
Wystarczy tych cudów i remontad. Niby goscie mają nowego trenera i jeszcze kogoś tam w zarządzie.Są pod presją kibiców.Ta LM i walka o utrzymanie w lidze to jedyne co osiągneli w tym sezonie.Walka na 2 frontach odbiła sie bokiem na grze w lidze. Tylko oni sami wiedza jak frajersko przegrali 1 mecz wygrywajac i grajac w przewadze...
City nie traci za duzo bramek.Czasem cos przypadkiem wpadnie( watford) lub ktos na prawde mocny jak Liverpool czy Arsenal strzela po jednej. Nie licze jakis kuriozalnych meczy w lidze ,czy pucharów.
Dobrze ktoś pisał o rogach.Moze byc ich sporo. Zbramkami może być roznie , bo nie zagra kilku czolowych piłkarzy ale City stac na wiele za kazdym razem co udowodnili grajac we wspomniana dziesiatke w Gelsenkirchen.
Typ dla tych, ktorzy stawiaja i nie ogladaja meczu tylko wynik koncowy lub dla tych , ktorzy lubia obgryzac paznokcie ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom