>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [5-6 Marzec 2019 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Z kolejnymi spotkaniami Ligi Mistrzów powracamy za dwa tygodnie. Komu uda się odwrócić losy dwumeczu. Czy w końcu zobaczymy więcej goli?.
Zapraszam do podawania typów popartych analizą.​
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Real Madryt - Ajax
Typ: 2X
Kurs: 2.24 (STS)
Typ: Awans - Ajax
Kurs: 7 (STS)

Konsekwentnie stawiam na Ajax, który w pierwszym spotkaniu pokazał charakter. To jest Liga Mistrzów a nazwa nie wzięła się z przypadku. Real jest silny ale też już powoli staje się wiekowy, że o &#39;nasyceniu&#39; zwycięstwami nie wspomnę. Mając w pamięci pierwsze spotkanie myślę, że Holendrzy, remis powinni spokojnie wywalczyć a kto wie...na tym etapie rozgrywek nie raz zdarzały się niespodzianki i jeden &quot;Mieszko I&quot; na awans Holendrów to chyba dobra stawka, która dodatkowo jeszcze zwiększy emocje podczas oglądania meczu :cool:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Real - Ajax - under 2.5 gola Realu - kurs 1.60 / fortuna
Rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu inicjatywa była po stronie Ajaxu, który ostatecznie przegrał 1-2 i na Bernabeu musi zdobyć minimum 2 gole.
Morale w Realu Madryt mocno podrażnione - dwukrotna porażka z Barceloną w optymalnym składzie w przeciągu ok. 70 godzin, podczas gdy Ajax mógł w ten czas odpoczywać i na spokojnie myśleć o meczu rewanżowym. Dodatkowo nie zagra Ramos, który mimo wszystko daje większy spokój w defensywie i jest atutem przy stałych fragmentach.
Ofensywa Realu w ostatnich meczach bezzębna - w obu meczach z Barceloną bez gola, z Levante po dwóch rzutach karnych, a z Gironą po dośrodkowaniu bodajże z rzutu wolnego.
Rozpatrywałem w tym meczu dwa typy: X2 po kursie 2.33 i under 2.5 gola Realu, najgorszy dla proponowanego typu byłby oczywiście 3-3, ale wydaje mi się, że jeśli Ajax ma tutaj zremisować, to nie może sobie pozwolić na stratę więcej niż 2 goli.
Spodziewam się tutaj dosłownie wszystko i biorę w ciemno każdy rezultat w którym Real ma maksymalnie 2 gole.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund-Tottenham
Typ: 1/1
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Borussi Dortmund oraz Londyńskiego Tottenhamu. W pierwszym meczu bardzo wysokie zwycięstwo popularnych &quot; Kogutów &quot; , ktorzy dzięki temu są już praktycznie jedna nogą w następnej rundzie tych elitarnych rozgrywek. Ja bym jednak gospodarzy nie lekceważył bowiem w piłkę grać potrafią co pokazywali już nie jednokrotnie i moim zdaniem sa w stanie tutaj odrobić straty , większość napisze że jest to niemożliwe, ale Dortmund jest na prawdę niewygodnym rywalem, do tego Tottenham nie jest w jakiej rewelacyjnej formie, szczególnie jeśli spojrzymy na spotkania wyjazdowe tej ekipy gdzie w 4 poprzednich meczach wyjazdowych zanotowali 4 porażki a Borussia dopóki jest szansa będzie gryzła trawę żeby awansować do dalszych gier i 3:0 nie jest nie do odrobienia bowiem wystarczy szybko zdobyć bramkę i oczywiście grać uważnie z tyłu i Borussia jest w stanie tego dokonać. Gospodarze pewnie zaatakują od pierwszych minut ponieważ jak wspomniałem wcześniej nie mają nic do stracenia , mają tylko dwa osłabienia czyli Pulisic oraz Piszczek natomiast goście raczej zagrają bez Diera, Aliego oraz Winksa. Mój typ to wynik 1:0 do połowy 3:0 na koniec spotkania i awans Dortmundu, po prostu nie widze w gościach zespołu który może tutaj powalczyć ze zdeterminowaną ekipę gospodarzy.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Czy naprawdę wierzysz w ten Dortmund?? Gołym okiem widać że mają kryzys.
Ja tu nie jestem wcale przekonany że oni wygrają A o awansie to już kompletnie nie ma co gadać. Koguty graja niezłą piłkę. Bez Kane dawali rade. Teraz wrocil wiec sila ofensywa na najwyzszym poziomie.
Pierwszy mecz owszem pokazał że Dortmund mógł coś ugrać ale tylko 1 połowa dobra w ich wykonaniu. W drugiej grali tak jak ostatnio w Bundeslidze.
Edit. Wszystko się sprawdziło. BvB wypad z LM✅✅✅
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Ajax Amsterdam
Typ: Vinicius Junior over 2.5 strzalu
Kurs: 1.83 ⛔
Bukmacher: Bet365/1xbet/bet at home
Analiza:

Gram sobie taki sympatyczny becik na minimum 3 strzaly w meczu Viniciusa po bardzo fajnym kursie wg mnie. Mlody ostatnio wali w kierunku bramki bardzo czesto. Jest wprawdzie jeszcze problem z celnoscia strzalow ale oddaje ich naprawde duzo w kazdym meczu. W trzech ostatnich spotkaniach w ktorych Real gral dwukrotnie z Barcelona i raz z Levante Vinicius oddal lacznie 17 strzalow. Z Katalonczykami po 6 w kazdym meczu i z Levante 5. Dodatkowo to druzyna Ajaxu po przegranym pierwszym meczu 1:2 musi tutaj atakowac jesli chce awansowac do dalszej fazy rozgrywek. To bedzie tworzylo otwarte boczne korytarze, ktore mlody bedzie mogl wykorzystywac. Dla betu liczy sie kazdy strzal czyli celny, niecelny albo zablokowany. Co ciekawe w ETOTO proponuja linie over 4.5 strzalu po 2.20 czyli znacznie wyzsza. Jedyne zagrozenie moim zdaniem to szybkie sciagniecie do zmiany Viniciusa. Bale ostatnio strasznie tam sie kloci ze wszystkimi i stroi fochy nawet nie wspominajac o piachu jaki gra wiec jakos nie widze go w roli zmiennika. Zobaczymy ile mlody pogra. Ostatnio w trzech meczach gral minimum 80 min i na to tez licze jutro bo jest to glowna sila napedowa w druzynie Realu Madryt.
Uprzedzajac pytania 1xbet &gt; statystyki gracza.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Harry Kane gol forbet 2.55 ✅
BvB-Tottenham

Harry powoli łapie rytm meczowy, wobec malego dołka ekipy z pólnocnego Londynu, jutro będzie bardzo potrzebny. Anglik zdobywał gole w 2 ostatnich meczach Ligi Mistrzów, wiem że to nic nie znaczy, co ciekawe zdobyl też gola na Signal Iduna Park w ostatnim pojedynku tych drużyn na terenie gospodarzy. Wierze że Kane da rade zaskoczyć defenesywe Bvb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Real vs Ajax 1,65 bet365 ⛔
Ogólnie miałem nie ruszac tego meczu, ale po takim kursie wjezdzam Chyba najlepsza opcja. Bo linia na bramki jest teraz 3,5. A Real ma pokaźną zaliczkę z wyjazdu i teraz pytanie czy pokażą najlepszy możliwy ofensywny futbol zeby pokryć overowa linie czy zagrają na 0 z tyłu, ukluja raz czy dwa (,do zera) i spokojnie awansuja. Po 3 porażkach z rzędu u siebie chyba najwyższą pora się ogarnąć i wygrać, dlatego innego wyniku nie rozważam.....
Dortmund - Totenham⛔
Dortmund DNB 1,44 Bet365
Tu się wahalem między over 2,5 a obie strzela. Jeśli Borussia wierzy jeszcze w awans to musi od początku ruszyć jak tygrys na anglikow ???? ???? Tylko że kursy 1,57 czy 1,53 nie zachęcają do takiego zakładu. Ale znalazłem coś bardziej ciekawego moim zdaniem.... Dlatego decyduje się na w miarę bezpieczne DNB. Borussia niby w kryzysie ale Totenham też za ostatnie trzy mecze nie zachwycił....
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Typ: Borussia Dortmund -1
Kurs: 3,35
etoto
Dzisiaj dojdzie do pierwszych spotkań rewanżowych Ligi Mistrzów. W Dortmundzie Boruusia podejmie na swoim obiekcie Signal Iduna Park Tottenham Hotspur. Pierwszy pojedynek wygrali Londyńczycy i to niespodziewanie wysoko bo aż trzy do zera, bramki strzelili wówczas Koreańczyk Son Heung Min, Fernando Loriente i Belg Jan Vertonghen. W między czasie obydwie ekipy rozegrały po trzy kolejki spotkań ligowych. Podopieczni Luciena Favre ugrali cztery oczka (FC Nurnberg 0-0, Bayer Leverkusen 3-2, FC Augsburg 1-2) przez co rywalizujący z nimi o tytuł mistrza Bayern Monachium zrównał się punktami (po 54 pkt.). Natomiast dzisiejsi goście zaliczyli zaledwie jeden punkt po remisie z Arsenalem Londyn 1-1, dwa pozostałe mecze to porażki z Burnley 1-2 i Chelsea Londyn 0-2. Londyńczycy zajmują obecnie trzecie miejsce z ilością 61 pkt. i tracą do drugiego Liverpoolu aż dziewięć.Najlepszym strzelcem zespołu jest Harry Kane który zaliczył w tym sezonie już 16 trafień w tym dwa w wymienionych wyżej spotkaniach ligowych. W ekipie z Dortmundu bryluje dwóch zawodników, Hiszpan Paco Alcacer i Marco Reus, obydwaj maja na koncie po 13 goli. Jeśli chodzi o osłabienia dzisiejszego dnia to w drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego byłego Reprezentanta Polski Łukasza Piszczka zaś trener Mauricio Pochettino nie skorzysta z Bene Daviesa, Dele Alliego i Erica Diery. Moim zdaniem Borussia w tym spotkaniu jest w stanie wygrać z rywalem z Wysp w lidze na swoim obiekcie maja doskonały bilans 10-2-0 i bramki 40-17 w Lidze Mistrzów także nie zaznali porażki na swoim obiekcie AS Monaco 2-0, Atletico Madryt 4-0, FC Brugge 0-0)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Real over2,5gola@2,6 fortuna
No cóż kto widział ostatnie dwa klasyki to wie, ze Real mogł tam w tych dwoch spotkaniach wpakowac wiecej goli niz Barca jednak zawiodła skutecznosc oraz jak mur był Ter Stegen. Dzisiaj nie.ma Ter Stegena i pewnie tez gorzej jesli chodzi o wykanczanie akcji w Realu byc nie moze. Jednak gdy atakowali z Barcą to presja na strzelca była wieksza niz dzisiaj gdzie pewnie tez bedzie sporo okazji do kontr bo Ajax musi sie otworzyc. Nie zdziwi mnie dzisiaj jakis hokejowy wynik ale jednak za mało doswiadczona ta Amsterdamska ekipa i mysle, ze.pękną tutaj i czuje jakis wynik w okolicach 3-1&#39;3-2 dla blancos.
Dortmund-Tottenham gol gosci po 73min@6,3 fortuna
Troche bet dla zabawy ale moze byc tutaj szczesliwy. Dortmund jesli bedzie miec jakies tam.szanse w drugiej poowie to nie ma nic do stracenia. Moze bramkarz poleci na róg, moze jakas kontra? Nawet juz przy przesądzonym.dwumeczu tez tutaj jedna szybka piłka, ktorą uwielbiaja totki i moze byc po sprawie. Kontrowac potrafią a Dortmund uwielbia tracic takie gole.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jakby ktoś się jeszcze łudził i chciał grać cokolwiek w stronę United. Kadra, która poleciała do Paryża:
De Gea, Romero, Grant
Bailly, Dalot, Lindelof, Rojo, Shaw, Smalling, Williams, Young
Fred, Garner, Gomes, McTominay, Pereira
Chong, Greenwood, Lukaku, Rashford
Inny wynik jak wygrana Paryżan nie wchodzi tu nawet w grę. Jeżeli ktoś lubi atakować takie kursiwka w singlu, to obecnie @1.50 na PSG wygląda na mega spoko okazje, do jutra pewnie jeszcze zjedzie. W pierwszym meczu grając podstawowym składem United dostało lekcje futbolu, więc jutro - z takim składem - może być już tylko gorzej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
puknil sie w leb. dla totkow to sparing bedzie. oni maja juz awans w kieszeni
Sam się puknij ! Nie dość, że atakujesz typera to jeszcze nie masz racji... Dortmund po 70 min może gonić rezultat i chcąc za wszelką cenę awansować musi się otworzyć. Przy stanie np. 2:0 dla Borussi albo nawet 1:0 TOT będzie chciał się zabezpieczyć i całkiem możliwy jest taki scenariusz jak pisze Undertaker... To mi się w głowie nie mieści, że koleś ma konto od lutego, zero czegokolwiek (mam na myśli posty, polubienia, reputację) i tak atakuje kogoś z doświadczeniem, a na dodatek w taki sposób ! Kurs 6,30 całkiem dobry, a typ możliwy !
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
puknil sie w leb. dla totkow to sparing bedzie. oni maja juz awans w kieszeni
Gdyby to był kurs 1,5 albo 2 to sam bym napisał JESTEM IDIOTĄ ale to jest spokojny typ do jakiegos wariata albo do zagrania za jakies 20-30zlociszy czlowieku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gdyby to był kurs 1,5 albo 2 to sam bym napisał JESTEM IDIOTĄ ale to jest spokojny typ do jakiegos wariata albo do zagrania za jakies 20-30zlociszy czlowieku.
Wbrew pozorom on ma naprawdę całkiem dużą szansę na wejście...
edit// sprawdziłem ten bet na fortunie i nie jest jednak tak idealnie bo bet dotyczy pierwszego gola dla gości, a nie w ogóle... Gdyby chodziło o bramkę w ogóle to bym zagrał, ale niestety 1 gol to już nie to samo... Bo może się Totkom chcieć postrzelać...
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Unibet ma w ofercie „ostatni gol strzelony przez gości: 75minuta - koniec meczu” po kursie 3.5. Wciąż warte spróbowania
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Real - Ajax
Sprawa awansu nie jest do końca zamknięta,
więc może być dobre meczycho. Ajax w formie, więc nie pójdą na pożarcie, zwłaszcza, ze Real nie jest w jakieś wysokiej formie. Kuleje zwłaszcza difens, co tylko pomoże mojemu typowi.
Skupiamy się na młodej &quot;gwieździe&quot; Królewskich, a mianowicie Viniciusie. Gość niesamowicie szybki, ma ciąg na bramkę i sporo oddaje strzałów. Większość niecelnych, więc zdecydowanie polecam po prostu strzały w kierunku bramki. Z Barceloną 2x 6 strzałow, z Levante 5. To jego ostatnie występy.
Vinicius co najmniej 3 strzały @ 1,83 - petarda
Vinicius co najmniej 4 strzały @ 2,38
Vinicius co najmniej 5 strzały @ 3,75
Vinicius co najmniej 6 strzały @ 7,00
Vinicius co najmniej 7 strzały @ 14,50

Zachowujemy oczywiście odpowiednie stawkowanie.
Bet at home / 1xbet

edit ranczo0123: zglaszam do prokuratory za plagiat mojego postu :]

e: musisz wybaczyć ???? oby weszło, wtedy nie będzie problemu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na awans Ajaxu jest kurs 12... Więcej niż jak Barca odrabiała z PSG... ???? Nie wierzę, że im się uda, ale kurs moim zdaniem zawyżony... W sumie niech strzelą 2 bramki i będzie już wesoło... ???? Może za drobne pograć ten awans...
edit// ok był kurs 12 na fortunie 30 min temu, albo mi się coś przewidziało... ???? Kurs jest 8 czyli jednak niższy jak z Barcą...
Jakby ktoś się jeszcze łudził i chciał grać cokolwiek w stronę United. Kadra, która poleciała do Paryża:
Inny wynik jak wygrana Paryżan nie wchodzi tu nawet w grę. Jeżeli ktoś lubi atakować takie kursiwka w singlu, to obecnie @1.50 na PSG wygląda na mega spoko okazje, do jutra pewnie jeszcze zjedzie. W pierwszym meczu grając podstawowym składem United dostało lekcje futbolu, więc jutro - z takim składem - może być już tylko gorzej.
Na totolotku wciąż jest 1,55, na fortunie już 1,48
 
G 0

gumaz

Użytkownik
Historia zatacza koło co roku czaje sie że real odpadnie i szukam fajnych kursów a co roku real sprawia ze przegrywam ;P napewno po 2 klasykach real kondycyjnie moim zdaniem to przegra , bts wydaje mi sie ze najlepszy w tym meczu ale popieram Adamo i warto na drobne zagrac awans ajaxu ???? bez ramosa ta obrona będzie naprawde kiepska .
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Real Madryt - Ajax
Typ: 2X
Kurs: 2.24 (STS)
Jak dla mnie to lepiej ładować ten awans po kursie 7, bo szczerze mówiąc podpórka kursowo bez szału. Aczkolwiek warto zaznaczyć, że awans Ajaxu to mimo wszystko sensacja. Nieważne w jakiej formie jest Real to jednak bez niego 1/4 LM wygląda nieco dziwnie, przynajmniej na przestrzeni ostatnich lat.
Czy naprawdę wierzysz w ten Dortmund?? Gołym okiem widać że mają kryzys.
Tylko, że o Tottenhamie można powiedzieć dokładnie to samo. Wcale nie są tacy mocni ostatnio, pogubili sporo punktów w lidze, United ich doszło na 3 oczka, a Chelsea może zaraz dojść na 2. Wydaje mi się, że Tottenham sobie nie da zrobić krzywdy w Dortmundzie, ale minimalna wygrana gospodarzy wchodzi w grę. Na pewno nie jest tak, że BVB brak jakichkolwiek argumentów w tym starciu.
 
kaliff123 148

kaliff123

Użytkownik
Hehehehe wszyscy tutaj widzą awans Totków a będzie pewnie tak, że Borussia przyciśnie (wraca Reus) i włożą parę bramek ???? i może być ciekawie. Totenham ostatnio średnia forma Dortmund niby też, ale Borussia u siebie jest bardzo silna więc całkiem możliwe, że będzie dziś niespodzianka, do tego trzeba pamiętać np o meczu Borussi z Atletico(które jest silne w defensywie) w tym roku i ciężkim stompie 4:0.
Zagrane za drobne:
Awans Borussi po kursie 10 na STS @
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom