>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

UFC Fight Night 145: Błachowicz vs. Santos

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 145: Błachowicz vs. Santos

Data: 23 lutego 2019 (sobota)
Lokalizacja: O2 Arena (poj. 18 tys.) - Praga, Czechy
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)
Walka wieczoru
205 lbs: Jan Błachowicz (23-7) vs. Thiago Santos (20-6)
Co-main event
265 lbs: Stefan Struve (28-11) vs. Marcos Rogerio de Lima (16-5-1)
Karta główna (od 20:00 polskiego czasu)
205 lbs: Michał Oleksiejczuk (12-2) vs. Gian Villante (17-10)
125 lbs: Lucie Pudilova (8-3) vs. Liz Carmouche (12-6)
135 lbs: Petr Yan (11-1) vs. John Dodson (20-10)
205 lbs: Magomed Anakalaev (11-1) vs. Darko Stosic (13-1)
Karta wstępna (od 17:00 polskiego czasu)
125 lbs: Veronica Macedo (5-2-1) vs. Gilian Robertson (5-3)
170 lbs: Carlo Pedersoli Jr. (11-2) vs. Dwight Grant (8-2)
155 lbs: Damir Hadzovic (12-4) vs. Marco Polo Reyes (8-4)
170 lbs: Michel Prazeres (26-2) vs. Ismail Naurdiev (15-1)
145 lbs: Chris Fishgold (17-2-1) vs. Daniel Teymur (6-2)
155 lbs: Rustam Khabilov (23-3) vs. Diego Ferreira (14-2)
155 lbs: Damir Ismagulov (17-1) vs. Joel Alvarez (15-1)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Pytanie z innej beczki. Jesli wykupie dostep do ufc fight pass czy gale ktore sa w ppv beda dla mnie dostepne ? Albo ewentualnie czy karty wstepne gal ppv beda dostepne ? Generalni chodzi mi o to by moc ogladac karty wstepne wszystkich gal bo glowne sa w polsacie. Wie ktos z was jak to dziala ?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ogólnie jest tak ze jeżeli wykupisz Fight pass to karty wstępne będziesz miał na żywo , dostępne , jak tak miałem jak byłem w Polsce ale gale główne znaczy kary glowne były kodowane bo Polsat Pokazuje np W Angli jest to samo jest zakodowane bo. BT Sports pokazuje ale ja tutaj wogole nie wykupowalem bo mnie bardziej interesują Karty główne , możesz wykupić jak tobie się nie będzie widziało to zrezygnujesz tam niema umowy żadnej po miesiącu możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji ale karty wstępne powinny byc bez problemu - Chyba se cos sie zmienlo .
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
poodam typy po ważeniu, ale wstępnie napiszę, że grałbym przeciwko Struve. Dla mnie ten zawodnik jest po prostu skończony po wszystkich problemach zdrowotnych jakie przeszedł i ma od czasu do czasu na gali &quot;Fight Night&quot; z góry określoną rolę czyli nazwiskiem przyciągnąć na galę miejscowych fanów, bo kiedyś ono coś znaczyło.
Ciekawym kursem wydaje się 2.50 na Giana Villante z Michałem Oleksiejczukiem. Jeśli zmiana czasu nie odbije się na przyjezdnym to nie widzę nic co przemawia za &quot;naszym&quot;.
 
K 124

kontador

Użytkownik
poodam typy po ważeniu, ale wstępnie napiszę, że grałbym przeciwko Struve. Dla mnie ten zawodnik jest po prostu skończony po wszystkich problemach zdrowotnych jakie przeszedł i ma od czasu do czasu na gali &quot;Fight Night&quot; z góry określoną rolę czyli nazwiskiem przyciągnąć na galę miejscowych fanów, bo kiedyś ono coś znaczyło.
Ciekawym kursem wydaje się 2.50 na Giana Villante z Michałem Oleksiejczukiem. Jeśli zmiana czasu nie odbije się na przyjezdnym to nie widzę nic co przemawia za &quot;naszym&quot;.
Za Oleksiejczukiem przemawia to, że jest bardziej mobilny i aktywny niż Villante, który jest słabym zawodnikiem jak na standardy Ufc, męczy się w ostatnich walkach z emerytami, win na pkt Oleksiejczuk.
Co do Struvr pełna zgoda, De Lima lepszy w stojce, będzie używał low kicka i prawego sierpa, gdy będzie chciał to obali Holendra z klinczu w każdej okazji jak robił to z Wieczorkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 0

jacare87

Użytkownik
Villante to jest dla mnie bet gali. Z kim ten Oleksiejczuk sie bił ? z Klingerem który jest pół zawodowcem ?
Villante go zje doświadczeniem. Bił się z wieloma zawodnikami o wiele lepszymi niż Oleksiejczuk. Pomimo że Villante przegrywał te walki to doświadczeniem zje naszego. Kurs 2,88 jaki złapałem to promocja i spore value
 
K 124

kontador

Użytkownik
Villante to jest dla mnie bet gali. Z kim ten Oleksiejczuk sie bił ? z Klingerem który jest pół zawodowcem ?
Villante go zje doświadczeniem. Bił się z wieloma zawodnikami o wiele lepszymi niż Oleksiejczuk. Pomimo że Villante przegrywał te walki to doświadczeniem zje naszego. Kurs 2,88 jaki złapałem to promocja i spore value
Zobacz sobie ostatnie pojedynki Villante z Hermanem i Alveyem. Kondycja na 1,5 rundy mimo niezbyt dużej aktywności. Jedyną szansą dla niego jest skonczenie Michała w 1 rundzie, ale skoro nie udało się to Rountree który ma kowalo w łapie w przeciwieństwie do Villante, to nie uda się to jutro. Przewaga w stojce Michała będzie widoczna z każdą minutą tej walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Ktoś coś może napisać o tej walce Struve - De Lima ?
Stefan Struve w wieku zaledwie 31 lat ma już 39 walk zawodowych i jak dla mnie jest rozbity- rekord 28-11, 7 porażek przez nokaut, 3 walki przegrane pod rząd.. Marcos Rogerio wyglądał naprawde konkretnie z Wieczorkiem. Kursy są jednak wystawione na moje oko prawidlowe- Struve to wciąż gigant a Rogerio to nikt wybitny. Jedyne co dla mnie ma sens to Rogerio wygra w 1 rundzie @5,00- mimo że jest niższy o przeszło 20 cm to wniósl na wagę ledwo 3 kg mniej (115.6) i będzie miał czym uderzyć, a doświadczenie ma to myśle że ruszy do przodu od razu.
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Zobacz sobie ostatnie pojedynki Villante z Hermanem i Alveyem. Kondycja na 1,5 rundy mimo niezbyt dużej aktywności. Jedyną szansą dla niego jest skonczenie Michała w 1 rundzie, ale skoro nie udało się to Rountree który ma kowalo w łapie w przeciwieństwie do Villante, to nie uda się to jutro. Przewaga w stojce Michała będzie widoczna z każdą minutą tej walki.
Tutaj w tym dziale jak walczy Polak to zawsze będą typy za nim. Zazwyczaj mało obiektywne i naciągane analizą i kończy się jak zwykle. Szybko w pape i zawijka do domu. Kto to jest Oleksiejczuk ja się pytam ?
Rountree do nie ubił bo był naszprycowany i naćpany . Trzeba być konkretnym pajacem i debilem żeby do pierwszej walki w UFC nie wyjść czysto. Oby wielki fighter z Fenu i TFL szybciutko jutro wyłapał parę bomb na odmółkę. Pompujecie balonik jakby to był nie wiadomo kto a dla mnie to zwykły bolek na dodatek bez doświadczenia w najlepszej organizacji. Nie będę się kłócił bo tutaj i tak 99% będzie za Polakiem , zobaczymy po walce kto miał rację.
Wspomniałeś Hermanie i Alvey-u. Obaj są dla mnie o wiele lepszymi zawodnikami niz Oleksiejczuk. Tak samo jak Latifi , Rua , Cummins , Anderson czy Saint Preux z którymi walczył Villante.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Carmouche Win @ 1,70 Bet365
L.Carmouche vs L.Pudilova

Carmouche urodził się w stanie Luizjana i dorastała w Okinawie w Japonii, jako pierwasza kobieta rywalizowala w historii pojedynku kobiet przeciwko Ronda Rousey w UFC 157 w kategori &quot;Bantamweight &quot; i nie mozna sie dac zwiesc bilansowi w UFC ,4-4 jaki posiada zdobywjac topowego pretendenta w dwoch kategoriach. Jest skasyfikowana na pozycji szostej w kategori muszej a jej bilans to 3-1 ,Styl jaki narzuca w oktagonie to zazwyczaj klincze oraz walka w parterze przez co czesto powala swoje przeciwniczki majac srednio 5 powalen na walke i to zazwyczaj skutkuje.
Czeszka ktora zawalczy usiebie ,napewno bedzie zdeterminowana ale jej wyniki nie napawaja optymizmem , bedaca w bilansie 2-2 tej organizacji, Pudilowa przegrywala z takimi zawodniczkami jak dzeisiata I.Aldana czy tez trzynasta L.Lansberg. Pudilowa zapasow za czesto nie uzywa ale na minute ma bardzo dobra srednia uderzen bo ponad 5 ale druga strona medalu jest taka ze dosc otwarcie wlaczy przyjmujac dosc spora dawke uderzen na minute, czyli ponad 5. Owszem czeszka ma dosc wysoki procent obrony przciwko obalenia ale przeciwniczki z jakimi walczyla tez byly na innym poziomie.
W moim mniemaniu Carmouche jest na tyle doswiadczona fajterka z dosc dobra kondycja z obaleniami ktore nie na tyle za owocuja w tej walce co bardziej styl Pudilovej bedzie jej bardziej odpowiadal ktora ma sklonnosc do poddejmowania otwartch atakow , takich na &quot;Hura&quot; powodujac ze otworzy sie na obalenia, sadze ze taki styl Carmouche przy psauje i poprostu wygra.
Spokojnie kolegi, xavi90 niema problemu, kazdy tak typuje jak widzi ,rozne poglady rozne opinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
gy_gy_craveel dzięki za typ, ale po głębszej analizie ja jednak widzę value w wygranej Pudilova. Nie ulega wątpliwości ze Carmouche to uznana zawodniczka, niezwykle doświadczona ale wiek w tej walce nie będzie jej atutem (35 lat, Pudilova jest 9 lat młodsza). Nie chce przesadzić pisząc ze Carmouche może miec problem z aklimatyzacją ale warto dodać że w jej bogatej karierze to pierwsza walka w UFC poza Ameryką. Siła fizyczna też powinna być zdecydowanie po stronie Pudilovej- na codzień walczy kategorie wyżej niz Carmouche, ma 173 cm wzrostu- dobrych pare wiecej. Aspekt sędziowski tez powinien byc po stronie Pudilovej- jak wiadomo często ściany sprzyjają gospodarzą, zwlaszcza w takich walkach jak ta gdzie na 90% będzie pelen dystans i pewnie łatwa do punktowania nie będzie.
pozdrawiam
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
gy_gy_craveel dzięki za typ, ale po głębszej analizie ja jednak widzę value w wygranej Pudliova.
z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej rangi, ale porównując warunki fizyczne obu Pań Pudilova w mojej opini nie ma czego szukać. Amrykanka jest dla niej za silna i zdominuje ją w parterze.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej rangi, ale porównując warunki fizyczne obu Pań Pudilova w mojej opini nie ma czego szukać. Amrykanka jest dla niej za silna i zdominuje ją w parterze.
Być może masz racje , opierałem się na statystkach:

Czyli krótko mówiąc- Pudilova stójke powinna kontrolować i nie dać się tak łatwo obalic.
Ale to tylko liczby- nie śledze walk kobiet i po prostu mi sie wydawało że realnie Pudilova może do klatki wnieść nawet te 5 kg więcej co powinno zaważyć na sile ale fakt jak patrze fot z ważenia to Carmouche ma czym uderzyć.
 
john_fitch 128

john_fitch

Użytkownik
druga sprawa to niby Usada, ale jak kobieca gospodarka hormonalna może pozwolic na zbudowanie takiej muskulatury? Nie chcę osądzać, bo nie znam zawodniczki ani jej obozu, ale nie ujawniamy swoich danych więc zaryzykuję stwierdzić, że Amerykanka nie wychodzi czysta. Jestem właśnie w drodze do buka- Villante i Carmouche... czuję że pójdę na grubo chłopaki, powodzenia.
 
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
2.zawodnik wygra przez poddanie - Tak. @2.10 stawka 9/10
Daniel Teymur (6-2) vs. Chris Fishgold (17-2-1)
Były mistrz Cage Warriors z trzema obronami, specjalista od duszenia za pleców i gilotyn z rozbitym zawodnikiem pod dużą presją (trzecia przegrana = wylot z UFC), który 10 lat temu był trzykrotnym mistrzem Szwecji Muay Thai.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 124

kontador

Użytkownik
Tutaj w tym dziale jak walczy Polak to zawsze będą typy za nim. Zazwyczaj mało obiektywne i naciągane analizą i kończy się jak zwykle. Szybko w pape i zawijka do domu. Kto to jest Oleksiejczuk ja się pytam ?
Rountree do nie ubił bo był naszprycowany i naćpany . Trzeba być konkretnym pajacem i debilem żeby do pierwszej walki w UFC nie wyjść czysto. Oby wielki fighter z Fenu i TFL szybciutko jutro wyłapał parę bomb na odmółkę. Pompujecie balonik jakby to był nie wiadomo kto a dla mnie to zwykły bolek na dodatek bez doświadczenia w najlepszej organizacji. Nie będę się kłócił bo tutaj i tak 99% będzie za Polakiem , zobaczymy po walce kto miał rację.
Wspomniałeś Hermanie i Alvey-u. Obaj są dla mnie o wiele lepszymi zawodnikami niz Oleksiejczuk. Tak samo jak Latifi , Rua , Cummins , Anderson czy Saint Preux z którymi walczył Villante.
Czy Michal się przedstawił w wystarczający sposób?
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Nie mieliście wrażenia ze Pudilova wygrała? Chyba że nie znam się na tym sporcie....
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Nie mieliście wrażenia ze Pudilova wygrała? Chyba że nie znam się na tym sporcie....
Właśnie dlatego pisałem że w wielu tego typu walkach ściany pomagają gospodarzom. Tutaj zaskoczony jestem, nie tyle że nie dali Pudilovej wygranej ale że Carmouche wygrała jednogłośnie, decyzja oczywiście się broni-zadecydowały małe detaile jak dosłownie 1 obalenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom