>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

23. kolejka LOTTO Ekstraklasy (22.02-25.02.2019)

Status
Zamknięty.
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Ostrze sobie zęby na tę kolejkę. Wg mnie sporo do grania, sporo w kierunku gości. Tak na razie na szybko - Legia, Lechia, Pogoń, Zagłębie Lubin, Wisła Płock.
Lechia u siebie do bólu efektywna, Stokowiec robi wg mnie wynik ponad stan. Obejrzałem dzisiaj Wisłę Kraków. Wygrali ale potwierdzili, że są słabi. Kurs wg mnie do zaakceptowania.
Dalej, Legia. Przegrali, też mają swoje problemy, ale to nic w porównaniu co się dzieję w Poznaniu. Już pisałem, przy okazji poprzedniej kolejki. Tam nic nie funkcjonuje. Atmosfera fatalna wokół klubu. Frekwencja też myślę dobitnie to pokaże. Oby Pinto za dużo nie namieszał. Nie widzę tu w żadnym wypadku wygranej Lecha. Było 2.8 na Legię, są spadki. Co najmniej opcja DNB 2.
To samo w kierunku Pogoni, Wisły Płock i Miedziowych. Korony nie lubię lekceważyć, ale w pierwszych dwóch kolejkach nie zachwycili i myślę, że faworytem są szczecinianie. Pogoń na wyjazdach gorzej, ale w Gdańsku fajne zawody. U siebie z Zabrzanami mimo, że przegrywali bez problemu wyszli na swoje.
Płocczanie niezłe zawody zarówno z Legią u siebie jak i w Białymstoku. Miedź dużo błędów. Mecz z Jagą praktycznie sami poddali, w Lubinie też szybko było rozstrzygnięte.
Najmniej pewne z tego Zagłębie Lubin, ale też myślę, że wywiozą co najmniej punkt.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice typ Piast Gliwice kurs 2.70 Fortuna
Mecze Piasta oglądam od najmłodszych lat i oglądając ostatnio Piast chcę taką grę oglądać coraz częściej. W meczu z Lechem po prostu wszystko wychodziło, Lechici byli w tym meczu zupełnie bezradni. Arka w tym sezonie może liczyć tylko i wyłącznie moim zdaniem na spokojne utrzymanie, natomiast Piast ma na prawdę sporę nadzieje w tym sezonie na udział w Europejskich Pucharach chodź zadanie do łatwych nie należy. Arka Gdynia gra ostatnie mecze bardzo przeciętnie. Ostatni mecz powinien Arce na dług utkwić w pamięci gdzie prowadzili w spotkaniu przegrali praktycznie wygrany mecz z aktualnie mimo wygranej ostatnim zespołem Zagłębiem Sosnowiec. Piast bardzo dobre wyniki odnosi na swoim obiekcie na wyjazdach wygląda to już nieco gorzej. Arka na swoim obiekcie nie pochwali się niczym nadzwyczajnym, ponieważ zajmują dopiero jeśli chodzi o mecze na swoim stadionie jedynastą pozycję. Patrząc na historie spotkań po między tymi zespołami widać,że Piastowi z Arką się bardzo dobrze gra wygrana u siebie jedną bramką na wyjeździe wygrana czterema bramkami. Za pewne wsparcia dostarczą także kibice, którzy powrócili do młyna i pewnie pojadą na mecz wyjazdowy do Gdynii wspierać swój zespół. Piast po meczu z Lechem pokazał się z bardzo dobrej strony i to właśnie gram w piątek na Piasta. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Poczekam jeszcze na kursy, ale wstępnie widzę rożne dla Lechii w meczu z Wisłą oraz Pogoń z podpórką. Wisła w obronie nadal często wydaje się zagubiona a Lechia powinna to wykorzystać. Pogoń bardzo dobry mecz, Koronę jeszcze muszę przeanalizować ale po statystykach nie widać tutaj zbyt dużo pozytywów.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Miedź L. - W.Plock - typ 2, kurs 2,65⛔
Dla obu zespołów ważny mecz na dole tabeli i tutaj remis nikogo za bardzo nie zadowoli. Miedź przegrała oba swoje wcześniejsze mecze po 3:0 z Jagiellonią i Zagłębiem Lublin w których to już po pierwszych połowach przegrywali 2:0. Podsumowując ich dotychczasowe występy można powiedzieć, że prezentowali się słabo i popełniali przy tym sporo błędów. Natomiast co do Wisy Płock to również przegrała oba mecze ale po 1:0 i można stwierdzić, że lepiej się prezentowali w nich od Miedzi. Oba te zespoły mierzyły się również z Jagiellonią i co warto odnotować, w tym meczu Wisła dopiero w doliczonym czasie straciła remis po wyrównanym meczu. Kurs na Wisłę powoli już spada i myślę, że jeszcze może trochę być niższy bo na ten moment Wisła wydaje się być faworytem
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Arka Gdynia - Piast Gliwice typ X2 kurs 1.46 fortuna
Jak najbardziej podpisuje się pod kolegą wyżej, tylko proponuje nieco bezpieczniejsze rozwiązanie.
Piast w ostatnim spotkaniu z Lechem pokazał się z bardzo dobrej strony, byli zabójczo skuteczni i zupełnie zdemolowali Kolejorza w drugiej połowie. Arka nie może się jeszcze wkręcić w rundę wiosenną - ich gra w defensywie nie powala, co potwierdził mecz w Sosnowcu. Dodatkowo Piast w ostatnich latach całkiem dobrze sobie radzi w Gdyni i po raz ostatni przegrał tam w 2010 roku.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Over 2.5 @1.8 bet365
Mecz o przysłowiowe 6 pkt . Na ostatnie 5 pojedynków tylko ostatnio nie został pokryty ov . Jutro będzie ostra walka od pierwszego gwizdka i myślę że ov zostanie pokryty .
2-1 boom ????
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lech Poznań - Legia Warszawa typ Legia Warszawa kurs 2.50 forBET
To mamy na weekend piłkarskie święto. Lech po zatrudnieniu Adama Nawałki miała lokomotywa ruszyć. Jak dotąd w Ekstraklasie dwa mecze i dwie porażki. Pierwszy mecz rozegrany z Zagłębiem Lubin przegrany jedną bramką, natomiast drugi mecz w Gliwicach porażka aż czterema bramkami. Oglądałem mecz Piasta z Lechem i w tym meczu Lechici byli bezradni. Piastowi wychodziło po prostu wszystko. Lech praktycznie nie zagroził bramce Piasta. Czy Lech przełamie tą złą passe myślę jest to na pewno właściwy moment. Na pewno będzie komplet publiczności i ten mecz zawsze wzbudzał dodatkowe emocje pomiędzy tymi drużynami. Mimo to Legia na ten moment mimo ostatniej porażki z Cracovia wygląda po prostu lepiej. W Lechu jest ogromny problem z szykiem obronnym. Widać, że Adam robi co może rotuje skład jeśli chodzi o defensywę, ale nie przynosi to korzyści. Chodzą słuchy nad pozyskaniem z zagranicy zawodnika, który zapewni spokój w defensywie Lecha, ale jak na razie Nawałka musi dalej kombinować. Lechowi będzie już bardzo ciężko walczyć o to co sobie założyli przed sezonem,ale Puchary myślę, że spokojnie w zasięgu Lecha. Jest aktualnie wiele drużyny który walczy o Puchary m.in: Piast,Korona, Jagiellonia, Pogoń więc zapowiada się niesamowita końcówka sezonu chodź do końca jeszcze daleko. Ja tutaj widzę, że Legia jest w lepszej dyspozycji. Oglądając i spotkanie Legii i Lecha czuję, że po takim kursie warto pograć w stronę gości. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lechia - Wisła K.
Typ: 1 (-1) kurs: 2.57 ⛔
Typ: 2 nie strzeli kurs: 2.17 ✅
Typ: 1 kurs: 1.70 ✅
Fortuna
Z bólem serca ale niestety inaczej nie może być. Oprócz standardowych oslabieniu w składzie Wisły zabraknie jeszcze Peszko i Burligi . Nie dość że kadra wąska to jeszcze brak kolejnych dwóch zawodników. To się nie może dobrze skończyć dla Wisły. Dodatkowo w podróż wyjeżdżają w piątek a wiadomo jaka jest odległość do przejechania. Mało czasu na miejscu jak dla mnie Lechia jeśli tylko będzie mieć nastawione dobrze celownik to powinna Wisle rozstrzelac. W Wisle brak napastnika wiec chyba jedynie jakiś karny który Kuba zamieni na bramke. Drzazga jak dla mnie to póki co slabiutki jak na naszą ekstraklape
Wynik: 1:0
 
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja spróbuję inaczej niż Gliwiczanin, choć z racji zamieszkania, nie przechodzę obok tego meczu obojętnie...
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 2,98 ✅
fortuna
To nawet nie to, że jestem przekonany do tego typu, ale za ten kurs, czemu nie spróbować? Lech jest drużyną raczej nieprzygotowaną do 2 rundy sezonu, ale Legia też nie imponuje. Dość szczęśliwe i wymęczone zwycięstwo w Płocku i porażka z Cracovią to nie jest coś, co każe upatrywać Legię w roli zdecydowanego faworyta. Na ten mecz obie strony się maksymalnie zmobilizują, to jest jak &quot;święta wojna&quot;, a kolejna porażka Lecha może już oznaczać w Poznaniu apokalipsę. Nawałka dobrze wie, że tej z Legią kibice mogą już tak szybko nie wybaczyć. Toteż fajerwerków się w Poznaniu nie spodziewam, z hitu raczej wyjdzie kit, bo obie strony nastawią się raczej na to, byle nie stracić. Remis jest tu niewykluczony, ale za ten kurs, to czemu nie?
A dla tych, którzy wolą bezpieczniejsze kursy, w związku z tym polecam:
Lech - Legia (-2,5 gola) 1,77 fortuna ✅
Ostatnio w rywalizacji tych dwóch drużyn padały max 3 bramki. Myślę, że max 2 nie będą stanowić większej niespodzianki.
Edit: Mam nadzieję, że komuś jednak pomogłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Lech - Legia (-2,5 gola) 1,77 fortuna
Ostatnio w rywalizacji tych dwóch drużyn padały max 3 bramki. Myślę, że max 2 nie będą stanowić większej niespodzianki.
Przykro mi kolego, ale widząc &quot;fantastyczną&quot; grę Lecha w obronie po przerwie zimowej i prawdopodobny występ na środku obrony Wieteski u przeciwnika, to darowałbym sobie ten typ nawet patrząc na ostatnią skuteczność w ofensywie obydwu zespołów...
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Lech-Legia
1. gol minuta 28+ ⛔⛔⛔(niestety bramka w 8 minucie po typowym farfoclu dla ekstraklasy)
@2,04
fortuna
W hicie 23 kolejki ekstraklasy Lech Poznań podejmować będzie Legie Warszawa. W jakiej by formie obydwie drużyny nie były to ten mecz dla ich kibiców będzie bardzo ważny(bardziej wynik meczu).Lech Poznań zaczął bardzo fatalnie rundę wiosenną tej zimy...Porażka z Zagłębiem Lubin u siebie w pierwszej kolejce 1-2 to najniższy wymiar kary. Bardzo słaba gra Lecha z Zagelebiem to jak widać nie był wypadek przy pracy. W następnej kolejce rozstał rozgromieni przez Piast w Gliwicach aż 0 do 4. Nie było widać niczego pozytywnego w ich grze. Nadchodzący mecz z Legią więc nie powinien nadawać optymizmem kibiców z Poznania.
Legia natomiast zaczęła tą rundę od zwycięstwa w Płocku 1-0. Co prawda Warszawiacy nie zachwycali gra ale kontrolowali tamten mecz i wygrali zasłużenie. Później po słabym meczu porażka u siebie z Cracovią 0-2.
Spodziewam się zaciętego meczu w środku pola z małą ilością goli. Dlatego stawiam że gol podanie w 28 minucie lub później.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Gdyby Lech byl w formie i Remy w obronie Legii to under 2.5 to byłby pewniak stulecia a w tej sytuacji może być różnie. Chociaż obie drużyny tak bardzobardzo potrzebują punktow, że zapewne skonczy się remisem bo jakiejś typowej ekstraklasowej rąbańce.
 
L 0

lukaszjb

Użytkownik
Lechia - Wisła K.
Typ: 1 (-1) kurs: 2.57
Typ: 2 nie strzeli kurs: 2.17
Typ: 1 kurs: 1.70
Fortuna
Z bólem serca ale niestety inaczej nie może być. Oprócz standardowych oslabieniu w składzie Wisły zabraknie jeszcze Peszko i Burligi . Nie dość że kadra wąska to jeszcze brak kolejnych dwóch zawodników. To się nie może dobrze skończyć dla Wisły. Dodatkowo w podróż wyjeżdżają w piątek a wiadomo jaka jest odległość do przejechania. Mało czasu na miejscu jak dla mnie Lechia jeśli tylko będzie mieć nastawione dobrze celownik to powinna Wisle rozstrzelac. W Wisle brak napastnika wiec chyba jedynie jakiś karny który Kuba zamieni na bramke. Drzazga jak dla mnie to póki co slabiutki jak na naszą ekstraklape
Mam pytanie odnośnie tego wyjazdu w piątek piłkarzy Wisły? Bez żadnej spiny co w tym dziwnego skoro mecz jest w sobotę o 20 30? Czy inne drużyny wyjeżdżają dużo wcześniej na mecze wyjazdowe, bo bardzo mnie to zaciekawiło, ewentualnie czy jest to uzależnione od odległosci?
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Remis bez wygranej Arki @ 2,02 Lvbet

Początek wiosny w wykonaniu Arki przypomina początek jesieni. Wtedy też po obiecującym okresie przygotowawczym zawodziła w lidze. Na spotkanie z Piastem wyjdzie mocno zmotywowana, będzie walczyć i moim zdaniem dziś zapunktuje. Rywal z Gliwic nie stracił swojej dobrej formy z jesieni i o zwycięstwo będzie bardzo ciężko, bardziej realna niz komplet jest jednopunktowa zdobycz gospodarzy.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Arka Gdynia- Piast Gliwice
powyżej 4,5 rzutów różnych w 1. połowie ⛔⛔⛔wynik 1-1
@1,71
fortuna
Warka to drużyna w której meczach pada dużo rzutów różnych. Przedstawię tu statystycznie tylko mecze u siebie bo inaczej drużyna gra w domu a inaczej na wyjazdach. Korona 7-3 (3-2 do przerwy), Wisła Płock 13-1(8-0), Cracovia 9-5(2-2), Jagiellonia 11-3(4-3), Wisła Kraków 14-9(5-4)
Piast na wyjeździe wygląda tak Cracovia 4-4(3-0), Legia 6-5(4-2), Zagłębie Lubin 4-6(1-3), Korona 7-4(3-3), Wisła Płock 3-9(3-4).
Mecze h2h w takich typach według mnie nie mają większego znaczenia. Bardziej dla mnie liczy sie jak drużyna się pod tym względem zaprezentowała gospodarze u siebie A goście poza domem. Mało istotne jest jak było rok czy 2 lata temu.
Także stawiam tu na co najmniej 5 różnych do przerwy. Szanse według mnie są spore.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice
powyżej 9,5 rożnych @ 1,7 ⛔
STS
Ciekawa i ciężka kolejka do typowania, pary dosyć wyrównane i to może będzie ta kolejka remisów.
Gospodarze nie najlepiej rozpoczęli rundę rewanżową od dwóch porażek, Piast na koncie porażka i zwycięstwo. Trudno wskazać tutaj faworyta do wygranej, spotkanie raczej będzie wyrównane i zacięte i możliwie iż zakończy się remisem. Ja obieram kierunek na rzuty rożne, wszak spotykają się ekipy, które należą do ściślej czołówki w tym elemencie gry. Piast z Pogonią mają najwięcej nabitych rożnych w lidze, Arka jest zaraz za nimi.
U siebie Arkowcy taką linię pokryli w 80% spotkań, Piast na wyjazdach w 64%. Gospodarze wyjdą mocno zdeterminowali aby w końcu zdobyć jakiś punkt i od początku powinni mocno zaatakować bramkę rywali, Piast będzie się odgryzał szybkimi kontrami i rożne w tym spotkaniu to według mnie najlepszy kierunek.
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Over 4,5 kartek @1,86 ✅✅✅
Etoto
Krótko i na temat, oba zespoły overowe jeśli chodzi o ten element, do tego blisko siebie w tabeli więc myślę że może to być mecz walki. Smaczku dodaje fakt że arbitrem spotkania jest Pan Raczkowski, który w tym sezonie wykręca średnia na mecz 5,18.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 26

tomek1988

Użytkownik
Arka Gdynia - Piast Gliwice
DNB 2 @1.77
Lv Bet
Uważam, że w dzisiejszym meczu Piast Gliwice zgarnie komplet punktów. Gospodarze słabo rozpoczęli wiosnę w Ekstraklasie od dwóch porażek. Dodatkowym faktem może być absencja Rafała Siemaszki (żółte kartki) oraz A. Kolev`a. Ponadto Piast ostatni mecz wygrał w Gdyni z Arką 5:1. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to mecz walki, ale kontry wyprowadzane dziś przez Gliwiczan zakończą się zdobyczą bramkową i dadzą zwycięstwo. Asekuracyjnie przy remisie zwrot stawki.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA typ spotkanie+liczba goli 2/-2.5 kurs 5. Fortuna. Lech gra słabo, jest niezgrany w żadnej formacji, traci głupie bramki. Legia poprawiła przede wszystkim grę defensywną i mimo, że nie wypracowała sobie stylu to i tak lepiej rozpoczęła rundę wiosenną. Porażka z Pasami na pewno boli, ale nie jest to powód do wstydu, bo Cracovię śmiało można nazwać obecnie najlepszą ekipą w lidze. Co do samego meczu to raczej nie będzie fajerwerków. Ani jedni ani drudzy nie porywają grą na wiosnę. Priorytetem Nawałki dalej jest defensywa i pewnie tak ustawi swoją druzynę. Legia w ostatnich meczach z Lechem miała patent na tę ekipę, ale patrząc na słabą raczej grę z Cracovią nie będzie tu wielu goli. W zasadzie od dawna w tym meczu nie padły przynajmniej 4 gole. Ostatni raz był to Superpuchar kraju w 2016 roku. Legia w Warszawie w 8 kolejce pokonała Lecha 1:0. Teraz spodziewałbym się podobnego meczu jak tam. Małej ilości goli, raczej spokojnego tempa i braku przegranej tym razem gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom