>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typki lepszego szkodnika

lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Typki głównie pod katem wyników dotychczasowych, statystyki i oceny możliwości osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Będą i systemowe grania, będą statystyki więc zapraszam do śledzenia i merytorycznej polemiki. Przez wiele lat (dopóki nie upadło) uczestniczyłem, pod tym samym nickiem, na innym forum o tematyce bukmacherskiej z niezłymi rezultatami.
Zobaczymy jak będzie to wyglądać tutaj :blush:
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
:hokej: Niemcy I liga
Mannheim - Bremerhaven
1 drużyna - ilość goli 3.5
kurs 1,75 (3j)

Gospodarze:
w ostatnich 10 meczach pokonali tą barierę w 7 spotkaniach (0,7*1,75=1,225)
w ostatnich 10 meczach u siebie pokonali tą barierę w 9 spotkaniach (0,9*1,75=1,575)
Goście
W ostatnich 10 spotkaniach pozwolili strzelić przeciwnikom przynajmniej 4 bramki w 5 spotkaniach (0,875)
W ostatnich 10 wyjazdowych spotkaniach pozwolili gospodarzom strzelić przynajmniej 4 bramki w 5 spotkaniach (0,875)
Wygląda na value 1,1375 :wasntme: próbujemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
:hokej: Finlandia 2 liga
Sapko - Vantaa
typ &gt;5,5
kurs 1,60 (4j)
:sts:

Gospodarze u siebie 15/21 overów przy średniej 6,5 bramki na spotkanie, przy znacząco wysokiej ilości strzelonych goli.
Goście na wyjazdach 16/22 overów przy średniej 6,4 bramki.
Z ostatnich 10 spotkań Sapko przekroczyło 7 razy wyznaczony limit a Vantaa 8 krotnie.
Gospodarze u siebie 8/10, goście na wyjazdach 9/10 spełniało wyznaczone kryterium.
Te liczby kuszą aby spróbować zagrać na dużą liczbę bramek. Ja gram :whistle:
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dzisiaj tak troszkę z każdego po troszkę :cwl:

Utrecht - Excelsior
typ obie strzelą TAK
kurs 1,65 (4j)

Gospodarze z ostatnich 10 spotkań spełniliby powyższy warunek 6 razy, goście 7 razy (1,073)
Gospodarze z ostatnich 10 spotkań u siebie spełniliby warunek 7 razy, goście na wyjazdach 6 razy (1,073)
H2H pomiędzy tymi ekipami z ostatnich 10 spotkań tylko jedno zakończyło się wynikiem kiedy jedna z ekip zanotowała na koncie 0 bramek.
Takie statystyki wskazują na to, że warto zagrać. Ja gram.
Piłka ręczna Hiszpania
Teucro Caixanova - Anaitasuna
typ &lt;57,5
kurs 1,70 (3j)

Faworytem wg bukmacherów są goście a średnia zdobytych bramek z ostatnich 10 wyjazdowych spotkań w okolicy 26 bramek. Pod katem statystyki gospodarze tracą różne ilości bramek. Potrafią dać gościom strzelić 24 bramki ale i tak samo ponad 30. W 2018 roku wynik spotkania 19-20, ja liczę na wynik 26-30 :wait:
Hokej Szwecja
Orebro - Brynas
typ 1
kurs 1,95 (3j)
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
St. Truiden - Charleroi 3-1
typ obie strzelą TAK
kurs 1,70 (3j) ✅
Thun - Grasshoppers 1-1
typ 1
kurs 1,65 (3j) ⛔
Fiorentina - Inter 3-3
typ 1x
kurs 1,55 (3j) ✅
Razem ✅ 0,75j
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Szkocja 4 liga
Elgin - Queens Park
typ 1DNB
kurs 1,80 (2j)

Bardzo niska liga, bardzo chimeryczna to i stawkę proponuję niską. Obie ekipy w tym sezonie w grupie średniaków. Co prawda gospodarze mają szanse powalczyć jeszcze o pierwszą szóstkę, goście raczej już nie ale i miejsce i ilość punktów pozwoli im utrzymać się w lidze. Elgin wygrał 3 ostatnie mecze, co prawda na ekipy z dołu tabeli ale dobre i to. Queens Park na wyjazdach pokonał tylko Albion w pozostałych spotkaniach 2 remisy i 7 porażek. H2H z ostatnich lat sugerowałby remis. Ostatnią porażkę Elgin u siebie z Queens Park zanotował w 2015 roku. Patrz pierwsze zdanie postu i jedziemy :|
Leicester - Brighton
typ &gt;9,5 kornerów
kurs 1,60 (3j)

Obie ekipy mają ostatnio słabą passę. trudno wytypować trafny wynik, chociaż buki preferują wyraźnie gospodarzy. ja spróbuję szczęścia w rzutach rożnych. Gospodarze tylko na początku ligi u siebie wykonywali niewiele rzutów rożnych. Jednak w ostatnich 4 spotkaniach wykonywali 8-10 kornerów pozwalając i przyjezdnym około 3 kornerów. Goście podobnie na wyjazdach. Od XII 2018r wykonują 5-6 rzutów rożnych, pozwalając podobnie gospodarzom. W ostatnim spotkaniu wyjazdowym z Fulham wykonywali tylko 1 korner ale mam nadzieję, że to tylko przypadek potwierdzający regułę :wasntme:
Lazio - Milan
typ 2DNB
kurs 2,05 (3j)
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Szkocja 4 liga
Elgin - Queens Park 2-2
typ 1DNB
kurs 1,80 (2j) zwrot
Leicester - Brighton 4-8 cornerów
typ &gt;9,5 kornerów
kurs 1,60 (3j) ✅1,8j
Lazio - Milan 0-0
typ 2DNB
kurs 2,05 (3j) zwrot

razem ✅1,8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Piłka ręczna Francja 1
Nimes - Dunkerque
typ &gt;50,5
kurs 1,50 (4j)

Nimes z ostatnich 10 spotkań u siebie w ostatnich 8 spotkaniach swobodnie przekraczali tą linie. Patrząc na statystyki można liczyć na 28-30 bramek z ich strony.
Goście na wyjazdach 6 razy przekraczali wyznaczoną linię. Z ich strony można liczyć na jakieś 23-25 bramek. Oczywiście są to dane statystyczne co nie oznacza, że muszą zaistnieć dzisiaj.
Minusem jest tutaj H2H które sugeruje 48-49 goli.
Co zwycięży? Zobaczymy wieczorem, za drobne można spróbować.
hokej MHL Rosja
HK Ryga - Chaika Niżny Nowogród
typ 1
kurs 1,75 (3j)
hokej liga alpejska
Red Bull Salzburg Junior - Ritten Sport
typ 1
kurs 2,05 (2j)

Ekipy odpowiednio z trzeciego i czwartego miejsca co sugeruje wyrównany pojedynek. Tym bardziej, że piata i kolejne ekipy nie mają dużej straty i same chętnie wskoczyłyby na miejsce gwarantujące grę w ćwierćfinale. Dokonania obu ekip porównywalne. Aktualna forma na korzyść gospodarzy. H2H zdecydowanie na korzyść gości dlatego przy tak rozbieżnych danych kwota symboliczna :wait:

 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Statystyki.
Podawanie kuponów/zakładów w tym dziale rozpocząłem od 17.02.2019 roku.
Przy zwrotach uznałem zakład jako niezagrany.
Ilość zagranych zakładów 15
Ilość wygranych zakładów 11
Skuteczność 73,33%
Kwota postawiona 46j
Kwota wygrana 56,9j
Zyak/strata 10,9j
Yield 23,79%

Wynik świetny ale to zbyt krótki okres i mała ilość typków aby emocjonować się na przyszłość. Każdy wynik dodatni przyjmuję w ciemno ale zdaję sobie sprawę, że wiecznie tak dobrze nie będzie :sun:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Piłka ręczna Francja 2
Dijon - Saint Marcel
typ &gt;51,5
kurs 1,50 (4j)

Z ostatnich 10 spotkań gospodarzy 8 spełniło to kryterium (0,8*1,5=1,2)
Z ostatnich 10 spotkań gości 6 spełniło kryterium (0,6*1,5=0,9)
Takie dane są na granicy opłacalności ale przeważyło to co poniżej:
Gospodarze z ostatnich 10 spotkań u siebie przekroczyli granicę 8 krotnie
Goście z ostatnich 10 spotkań wyjazdowych przekroczyli granicę 8 krotnie.
W ostatnich spotkaniach goście strzelają w okolicach 26-27 bramek, gospodarze różnie od 25 do 33 bramek.
Osobiście liczę na wynik 30-27, tak więc zapas jest znaczny i ja gram.
 
Do góry Bottom