>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Lekkoatletyka

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Najważniejsze imprezy w sezonie 2019:
1.03-3.03.2019 - Halowe Mistrzostwa Europy w Glasgow
28.09-6.10.2019 - Mistrzostwa Świata w Doha
Sezon bardzo długi, bo zamiast tradycyjnie mistrzostw świata w sierpniu mamy je na przełomie września i października w Doha.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu
Sylwester Bednarek: wynik 2,22 lub lepszy 1,62 STS ⛔ 2,19 tylko
Bednarek ma bronić tytułu halowego mistrza Europy w Glasgow, tylko nie wiadomo jeszcze, czy tam w ogóle pojedzie. Na razie brakuje mu jeszcze do zrobienia minimum. Halowe mistrzostwa Polski od 2015 roku odbywają się w Toruniu. Przez ten czas zawsze wygrywał z wynikami 2,28 w 2015, 2,22 w 2016 roku oraz 2,25 w 2017 i 2018. W tym roku raz 2,26 w Czechach. W ostatnich tygodniach dwa razy po 2,20 w Łodzi i tutaj w Toruniu. Zazwyczaj górkę formy w sezonie halowym robił na drugą połowę lutego i początek marca. Wyniki sprzed półtora tygodnia dają niezłe podstawy. Tutaj nie dość, że prestiżowy tytuł Mistrza Polski do wygrania ale też minimum na Glasgow, więc będzie walczył.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Halowe Mistrzostwa Europy w Glasgow
Skok o tyczce mężczyzn
Piotr Wojciechowski - Emmanouil Karalis 2,08 Fortuna ⛔ Brawo Wojciechowski:dance::dance:
Nie ma Duplantisa i Lavillenie, więc jest szansa na dwa medale dla Polski. O ile o Liska jestem spokojny bo skacze równo i wysoko (najlepszy wynik w tym roku na świecie), to mam wątpliwości, czy Wojciechowski da radę. Wczoraj w kwalifikacjach nie udało się skoczyć 5,60. Sam mówi, że ta hala przypomina mu Toruń, gdzie nie lubi skakać i ma tam problemy. W tym roku potrafił skakać nawet 5,80 ale mam wrażenie, że te będzie skakać bliżej 5,60. Podobną wysokość osiąga w Toruniu. W ostatnich latach na dużych zawodach raczej poniżej możliwości. O wiele lepiej startuje na otwartym stadionie.
Karalis w eliminacjach bez strącenia, 5,70 zaliczone. Młody chłopak ale robi szybkie postępy. W zeszłym roku na halowych MŚ świetny konkurs, 5,80m, PB i 5. miejsce. W tym roku regularnie powyżej 5,60, najlepszy występ to 5,75.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
E. Karalis top 3 2.75 1xbet

Powiem odrazu nie interesuję się lekkoatletyką, ale tutaj kurs mega przesadzony. W Stsie 1.85, w LvBecie 1.50 na to samo zdarzenie. Kolega wyżej wszystko opisał odnośnie Karalisa, zamiast grać h2h z Wojciechowskim, spróbuje zakładu po lepszym kursie.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Marton- Kardasz 2
Typ 2
Kurs 3.48
Fortuna
13.20
Nazwiska nie wygrywają. Kurs rewelacyjny. Marton w tym sezonie forma kiepska. Dużo startuje. Dopiero w czwartym konkursie przekroczyła 18 metrów. Spotkała się z Kardasz w Toruniu i lepsza była polka o 20 cm. Później Marton u siebie na Węgrzech przekroczyla 18.60 ale to było miesiąc temu. W kwalifikacjach Polka rekord życiowy i jak sama mówiła rzut był słaby technicznie i tak 60 cm lepiej od węgierki, która ledwo się zakwalifikował do konkursu. W wywiadzie po kwalifikacjach mówiła że rzuciła w serii próbnej na luzie 18 metrów. Oraz że nigdy tyle w próbnym nie rzuciła. Jest moc. Co ważne ma 6 rzutów i na pewno jeden wyjdzie bardzo dobrze i poprawi jeszcze rekord życiowy. Nie wierzę że Marton przekroczy 18.50 metra. Polka powinna tyle rzucić i może powalczy o brązowy medal. Nie zagrać tego typu po takiej kursie to była prawdziwa glupota.
Zagrałem ten typ razem z sofia na 1500 metrów 1-3 po kursie 1.5 a teraz widzę 1.2 to się przestało opłacać.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Marton- Kardasz 2
Typ 2
Kurs 3.48
Fortuna
Nazwiska nie wygrywają. Kurs rewelacyjny. Marton w tym sezonie forma kiepska. Dużo startuje. Dopiero w czwartym konkursie przekroczyła 18 metrów. Spotkała się z Kardasz w Toruniu i lepsza była polka o 20 cm. Później Marton u siebie na Węgrzech przekroczyla 18.60 ale to było miesiąc temu. W kwalifikacjach Polka rekord życiowy i jak sama mówiła rzut był słaby technicznie i tak 60 cm lepiej od węgierki, która ledwo się zakwalifikował do konkursu. Polka jest w gazie. Co ważne ma 6 rzutów i na pewno jeden wyjdzie bardzo dobrze i poprawi jeszcze rekord życiowy. Nie wierzę że Marton przekroczy 18.50 metra. Polka powinna tyle rzucić i może powalczy o brązowy medal. Nie zagrać tego typu po takiej kursie to była prawdziwa glupota.
Zagrałem ten typ razem z sofia na 1500 metrów 1-3 po kursie 1.5 a teraz widzę 1.2 to się przestało opłacać.
Dla mnie typ bardziej zyczeniowy, jeden rzut o niczym nie swiadczy, piszesz ze w Toruniu wygrala o 20 cm i ze potem Marton uzyskala ponad 18.60 ale ze to bylo miesiac temu, mityng w Toruniu byl tez miesiac temu, Marton jest aktualna mistrzynia swiata w hali z ubieglego roku, wygrala konkurs z wynikiem 19.62, wiem ze nowy rok, ze forma inna ale nie zagralbym tego nawet po takim kursie, wole zagrac te sama pare po fajnym kursie 1.5 na Marton w sts ????
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Moim zdaniem grać Marton to zupełnie sprzeczne z logiką. Przedmówca zacytował tylko mało znaczące argumenty. Marton rzucała 18.60 miesiąc temu a Kardasz dwa dni temu. Tutaj rzuca fatalnie. Jest spora różnica. A że Marton była kiedyś w formie to się zgadza ale Bukowiecki też był kiedyś w formie i rzucal 22 metry. To co w ogóle za argument. Liczy się tu i teraz. Kardasz sama mówiła że w serii próbnej rzuciła 18.00 metrów bez zadnego wysiłku myślę że dzisiaj pobije zyciowke. A jak Marton konczyla konkurs w tym roku rzucajac 17.20 czy 17.60 17.80 to aż wstyd dla mistrzyni swiata
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie chce wchodzic w niewiadomo jaka dyskusje, wyciagac nie wiadomo jakie argumenty ale ja analizujac taka pare i majac w glowie obycie Marton i to ze juz w swojej karierze zdobyla dwa razy zloto ME i zloto MS w hali zestawiajac Marton z Kardasz po prostu nie widze argumentow na Kardasz, jest tez takie cos jak przeczucie, to ze Kardasz mowi ze tak pozytywnie o swoich nie do konca udanych rzutach i ze cos tam brakuje i &#39;jak pojdzie wszystko po Jej mysli to bedzie dobrze&#39;&#39; no ok, ale to takie czekanie i tak jak napisalem zyczenie ze moze sie udac, 1 rzut w ktorym pobila PB mnie nie przekonuje, do tego nie przekroczyla 18.70, gdyby wczesniej rzucila z jakis miesiac temu ten PB i w dwoch kolejnych mityngach to potwierdzala i rzucala kolo 18.70, moze 18.75 to wtedy jest inna rozmowa, a tak ja po prostu takich typow nie widze ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Drużynowe Mistrzostwa Europy Bydgoszcz 2019

Gram dziś na nasze dziewczyny, bo pary są słabo wystawione i nic tam ciekawego nie widzę.

Maria Andrejczyk uzyska przynajmniej 61.00m 1,84 STS (rzut oszczepem kobiet)  
Wreszcie wydaje się, że Andrejczyk zaczyna łapać formę. W połowie lipca w dwóch konkursach przerzucała 61 metrów, w tym niemal 63 rzucone w Czechach. Trzeba pamiętać, że wraca po dwóch latach przerwy spowodowanej kontuzją barku. 2017 całkiem wyłączony, w 2018 starty były ale na bardzo słabym poziomie, bo i ten powrót do pełnej sprawności się przedłużał. W tym roku dopiero w lipcu przekroczyła 61 metrów ale pamiętajmy, że MŚ w tym roku później niż zwykle i zwyżka formy też powinna teraz nadchodzić. Liczę na nią, bo to talent wielki tylko kontuzja jej przeszkodziła mocno. Przecież w Rio rzuciła 67, a poziom 64 metry cały sezon potrafiła osiągać. Gdyby nie uraz to takie wyniki jak 61 by robiła dziś pewnie na treningu na luzie.
Po kontuzji w sezon weszła od razu z wynikiem 60, co pokazuje jak wielki ma potencjał. Liczę, że teraz forma będzie rosła i na MŚ w Katarze przypomni o sobie kibicom wejściem do finału.


Ewa Swoboda uzyska wynik 11.20s. lub lepszy 1,60 STS   pod wiatr 2,5m/s nie było takiej możliwości
W eliminacjach 11.23 przy spóźnionej reakcji startowej i odpuszczeniu lekkim w końcówce. Trzeba pamiętać, że Ewa nie startuje w MŚ w Katarze. Powiedzmy sobie szczerze - MŚ na setkę to dla niej jeszcze zbyt wysokie progi, żeby coś ugrać. Do tego bardzo późno w tym roku mistrzostwa (zawsze w połowie sierpnia były a w tym roku przesunięte na przełom września i października z powodu upałów w Katarze). Ona bardzo wcześnie zaczęła sezon halowy z wielką formą, więc może i lepiej że nie przedłuża sztucznie sezonu, co mogłoby się odbić w roku olimpijskim. Z tego powodu już za chwilę Swoboda kończy sezon (jeszcze za dwa tygodnie MP w Radomiu). W tym roku SB 11.15 na stadionie zrobiła miesiąc temu. Forma jest wysoka cały czas i myślę, że do tamtego wyniku może się zbliżyć. Do życiówki na poziomie 11.12 chyba nie dobije, bo wśród rywalek nie ma takiego zająca, który mógłby wyciągnąć taki wynik dziś. Ale 11,20 jak najbardziej w jej zasięgu. 11.23 w eliminacjach to zapowiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik


Tak jak napisał Sumada90. Kiepsko są pary zestawione(przynajmniej na STS i forBet)

Typ na Andrejczyk popieram w 100%!!! Jest dobry kurs na to, że rzuci minimum 61 metrów i jest do tego zdolna na luzie. Mam kontakt z jednym z naszych biegaczy ze sztafet 4x100m i podpytywałem się go o Marię. Mówił mi, że jest bardzo zadowolona z tego, że wraca, dużo się uśmiecha i śmieje z kolegami z reprezentacji, ale jest bardzo skupiona podczas treningów i zdeterminowana do tego by robić postępy w tym roku o czym sama otwarcie mówi! To mi jak najbardziej wystarczy do tego by zagrać taką linię.   

Mam jeszcze jeden typ na dzisiaj. Jutro będzie lepszy dzień do betowania DMŚ :)

Na dziś:

1. Saidy z czasem 46.17 w kwalach, Brytyjczyk 46.82. 

Francuza stać na pokonanie 46 sekund w biegu finałowym. W biegu kwalifikacyjnym miał świetny start i przegrał tylko ze świetnie dysponowanym Włochem Re. Na końcówce biegu Francuz już rozluźnił mięśnie, więc myślę, że szansa na pokonanie 46 była nawet w kwalach, ale nie było potrzeby. 

Cowan wszedł do finału z wolniejszego drugiego biegu i walczył do samego końca o ten wynik. Nie widzę szans Brytyjczyka na zrobienie czasu lepszego niż 46 sekund i powalczenie o miejsca 1-2. W zasięgu Brytyjczyka może być 3 miejsce w momencie, gdy Rafałowi Omelce i Hiszpanowi Hussillosowi źle się ułoży bieg od początku w co szczerze wątpie. 

Podsumowując Saidy vs Cowan 1 @1.30 STS    

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
O. Ortega uzyska wynik 13.20s. lub lepszy: NIE 1,75 STS    (bieg na 110m przez płotki) 13.39
Ortega wg wyników z tego sezonu powinien tu wszystkich ograć ale ten Martinot-Lagarde idzie mocno do góry w ostatnim czasie. Widać, że zwyżka na MŚ się zaczyna. Wg mnie jednak nie na tyle, żeby się ścigać w okolicy 13.20. W miesiąc poprawił się o 0.15s. Czemu piszę o Francuzie? Bo jeśli ten nie pobiegnie za szybko to Ortega nie będę musiał się aż tak wysilać. Chodzi tylko o skasowanie 12 punktów za pierwsze miejsce, więc jeśli rywale nie będą napierać to może odpuścić końcówkę. SB ma na poziomie 13.05. Wynik świetny z Lozanny, gdzie biegł z wiatrem. I to jest jedyny jego czas poniżej 13.20 w tym sezonie.
Nauczony wczorajszym doświadczeniem sprawdziłem pogodę. Wiatr dalej z południowego-zachodu, a więc sprinterzy powinni mieć pod wiatr. Wczoraj było 2,5m/s i nie dało się pobiec dobrego czasu. Dziś biorę na to poprawkę, dlatego gram na nie.


Joanna Fiodorow - Alexandra Tavernier 1,84 Etoto   2-1
W STS jest 1,57 tylko. Fiodorow ostatnio jakoś niemrawo wygląda. Coraz częściej zamiast rzucać w okolicach 73-74 młot ląduje trzy-cztery metry bliżej.  Jeszcze w połowie czerwca w Ostrawie to było na centymetry, tak blisko siebie rzucały i powtarzalnie to już w lipcu na Węgrzech Tavernier na swoim poziomie, a Aśka raczej w okolicach 70-71 metrów tylko. Ostatnie trzy konkursy, gdzie startowały obie w bezpośrednich starciach wyżej była Tavernier. Tu widzę raczej tendencję spadkową u Polki w ostatnich tygodniach.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeszcze jeden typ, który mi wpadł w oko. Wczoraj na Polki, dziś przeciwko.

Paulina Guba uzyska przynajmniej 18.30m. NIE 1,94 STS   17.77
Słabo jest w tym roku z formą. Nawet bardzo słabo, bo w tamtym roku pchała ponad 19 metrów, 19.38 życiówka zrobiona. W tym sezonie tylko 18.35 najlepszy wynik. Najgorsze jest, że to 18.35 udało się pchnąć dwa razy i to były tylko pojedyncze wyskoki. Prawda jest taka, że forma tegoroczna pozwala na regularne wyniki w okolicach 18 metrów. Patrząc na rezultaty, nie tylko te najlepsze z zawodów ale jak się prześledzi wszystkie próby na zawodach, mityngach to w tych granicach Paulina pcha. Wynik 18.30 jest możliwy w obecnej formie, jeśli idealnie trafi ze wszystkim. W tym roku tylko dwie takie próby się udały na zawodach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 10:51 przez sumada90O. Ortega uzyska wynik 13.20s. lub lepszy: NIE 1,75 STS (bieg na 110m przez płotki)
Ortega wg wyników z tego sezonu powinien tu wszystkich ograć ale ten Martinot-Lagarde idzie mocno do góry w ostatnim czasie. Widać, że zwyżka na MŚ się zaczyna. Wg mnie jednak nie na tyle, żeby się ścigać w okolicy 13.20. W miesiąc poprawił się o 0.15s. Czemu piszę o Francuzie? Bo jeśli ten nie pobiegnie za szybko to Ortega nie będę musiał się aż tak wysilać. Chodzi tylko o skasowanie 12 punktów za pierwsze miejsce, więc jeśli rywale nie będą napierać to może odpuścić końcówkę. SB ma na poziomie 13.05. Wynik świetny z Lozanny, gdzie biegł z wiatrem. I to jest jedyny jego czas poniżej 13.20 w tym sezonie.
Nauczony wczorajszym doświadczeniem sprawdziłem pogodę. Wiatr dalej z południowego-zachodu, a więc sprinterzy powinni mieć pod wiatr. Wczoraj było 2,5m/s i nie dało się pobiec dobrego czasu. Dziś biorę na to poprawkę, dlatego gram na nie.


 
Delikatnie po stawce 1/10 gram z oferty STS Ortega vs Martinot-Lagarde 2 @5.15  Na płotkach taki kurs pobieram w ciemno. Warte próby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik


Nie mam za dużo czasu, więc bez analizy.

Gram takie AKO(STS): Lisek uzyska 5.85m TAK  @1.65  +  Kszczot vs Webb 1  @1.20 (800m) + Wessolly vs Spanoudaki 1 @1.25 (200m K)

KURS ŁĄCZNY: 2.48
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 12:22 przez elkaraso0o

Delikatnie po stawce 1/10 gram z oferty STS Ortega vs Martinot-Lagarde 2 @5.15  Na płotkach taki kurs pobieram w ciemno. Warte próby.
Też o tym myślałem, tym bardziej że Francja walczy z nami o zwycięstwo. Dla zabawy można pograć
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
MP w Radomiu

Wczoraj byłem na stadionie, więc nie było kiedy przejrzeć oferty. Warunki były dobre, słoneczko piekło, wiatr minimalny i nie wpływał na rywalizację. Dziś powinno być podobnie. Z sobotnich konkurencji jedną ciekawą perełkę znalazłem:

Patryk Dobek uzyska w finale wynik 49.50s. lub lepszy: NIE 2,01 STS (400m przez płotki)   50:34, zgodnie z przewidywaniami
Od Dobka w Europie tylko Warholm jest lepszy i wynik 49,50 jest dla niego niezbyt wymagający. Patryk robił poniżej 49 w Bydgoszczy i tym zapewnił sobie nie tylko minimum na MŚ w Doha ale też kupił bilet na wyjazd na igrzyska do Tokio. Dlaczego więc stawiam, że poniżej 49,50 nie pobiegnie? Bo nie będzie takiej potrzeby. Wczoraj w eliminacjach na luzie 52,36 dał mu zwycięstwo w swoim biegu. Chłopak w Polsce nie ma konkurencji, bo Patryk Adamczyk biegał w tym roku najlepiej na poziomie 50,31. Rywale nie przebili granicy 50 sekund i nie zanosi się na to, żeby dziś mieli to zrobić. Tak więc mitycznych wyników Patryka bym się dziś nie spodziewał, bo po pierwsze nie będzie trzeba, po drugie nie będzie takiej motywacji jak goniący rywale na innych torach. Dobek się przygotowuje do MŚ, a MP powinien wygrać z marszu. Dlatego nie przewiduję dziś wielkiego ścigania.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ostatni dzień Mistrzostw Polski i już myślałem, że nic nie znajdę, a tu na koniec coś takiego:

zwycięzca 200m. M uzyska w finale wynik 20.75s lub lepszy: NIE 1,84 STS   
Nie mamy tu nikogo z topu europejskiego, minimum na MŚ to 20,40 i jest nieosiągalne na ten moment przez Polaków (nie mówiąc o 20,24 na IO). Nie widzę nikogo, kto by mógł 20,75 osiągnąć. Najlepszy wynik w tym sezonie to 20,77 Słowikowskiego. Tyle pobiegł miesiąc temu w Finlandii ale to był jednorazowy wyskok i jedyny bieg, gdzie zszedł poniżej 21 sekund. Tam miał napierających Japończyka i Fina, którzy go gonili. Tutaj nikogo takiego nie będzie.
Jedynym, który ma życiówkę poniżej linii jest Kopeć, Mistrz Polski na 100 metrów. Ten jest w niezłej formie ale o ile w zeszłym roku sporo biegał i na 100 i na 200, to w tym roku 200 odpuszczał i praktycznie nie startował. Dlatego szczerze wątpię, że nagle może wystrzelić. Poziom polskiej dwusetki jak widać wysoki nie jest. To co wczoraj przy Patryku Dobku pisałem - biega się tak, jak rywale wymagają. Nasze krajowe ściganie to w dobrych warunkach okolice 21 sekund i na coś takiego bym liczył w wykonaniu zwycięzcy.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
może jeszcze bez typowań bo oferta w ziemniakach tylko na zwycięzców poszczególnych konkurencji i jakoś nic mi się nie widzi ale są już kursy na ilość medali 5 lub więcej / mniej

papierowo pewne medale:
dwa medale męski młot
jeden medal tyczka męska

szanse medalowe:
1. młot kobiet
2. 4x400 kobiet
3. kula męska
4. mikst 4x400

jak to widzicie?
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Ciężko coś konkretnego na ten typ powiedzieć bo to mistrzostwa jakich do tej pory nie było. Koniec września a tu najważniejsza impreza sezonu i to jeszcze na rok przed IO więc moim zdaniem under 5.
 
Do góry Bottom