>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 3.03.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 3. Marca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 12:00
Spotkanie: Eibar - Celta
Typ: Eibar over 1.5 gola
Kurs: 1.78
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Eibar u siebie jest bardzo silnym zespołem, gdyby brać pod uwagę tylko mecze domowe, to byliby w tabeli na 5 miejscu z bilansem 6-5-2 i 25-12 w bramkach. Na ten moment mają passę 10 kolejnych meczów bez porażki na swoim stadionie. O sile przekonał się już m.in Real Madryt, który uległ tam 3-0.
W przypadku Celty można mówić o kryzysie, który trwa tak naprawdę większą część sezonu, największym problemem jest defensywa, ale i brak kontuzjowanego Aspasa, który jest liderem tego zespołu na pewno nie działa na korzyść. W ostatnich 10 meczach na wyjeździe piłkarze Celty wygrali tylko raz (z Villarreal 2-3), 2 remisy (0-0 z Alaves i 3-3 z Sociedad) oraz 7 porażek, w których zawsze tracili minimum 2 gole.
Przewiduje minimum 2 gole po stronie Basków. Przewidywany wynik 2-1 / 2-0 dla Eibar
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Acapulco
Godzina: 4:00
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Na niedzielną noc wybrałem spotkanie dwóch dobrych kolegów Zvereva i Kyrgiosa, mam nadzieję, że zagrają
zupełnie poważnie jak na finał przystało. Nie będę ukrywał, że ze względu na godzinę odbywających się spotkań
w Meksyku nie oglądałem żadnego, natomiast śledziłem skróty i trzeba przyznać, że Sasha wskoczył w taki tryb, że nie wiem, czy w obecnej formie ktoś móglby go zatrzymać. W całym turnieju nie stracił seta, gra świetnie i bardzo agresywnie tak jak na nr 3 przystało, widać chce pokazać, że mecz z Raoniciem na AO był gorszym dniem w pracy.
Co do Kyrgiosa wszyscy wiedzą jaki ma potencjał i jaką chorą głowę. Potrafi z kązdym wygrać, jak i z każdym przegrać. W Meksyku pokonał Nadala broniąc piłek meczowych, później Wawrinkę, są to mecze na które Nick umie się zmobilizować, by pokazać światu jaki to on nie jest. Natomiast w meczu z Isnerem, były przebłyski tego chimerycznego kangura, złego na cały świat.
Myślę, że Zverev zje go w nocy reguralnością, a handi gemowe rozsądne, bo zawsze może sie tak zdarzyc że Nickowi odechce się w którymś secie i łatwo zostanie pokryte :p
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
Typ: Philadelphia 76ers (łącznie z dogrywką)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zauważalne jest to, że w NBA bukmacherzy w danych meczach uznają za faworytów zespoły znajdujące się wyżej w tabeli, zupełnie nie zwracając uwagi na ich aktualną formę. Właśnie tak jest w tym spotkaniu. Gospodarze, to 4 drużyna Konferencji Zachodniej (40-22) spotykają się z prowadzącymi w Konferencji Wschodniej koszykarzami z Oakland (43-19). Ze względu na wyższą pozycję w tabeli za faworytów uważa się drużynę Golden State Warriors; jednak ja patrząc na ich ostatnie mecze, widzę to inaczej.
Goście w ostatnich 5-ciu meczach zaliczyli 3 przegrane i to z zespołami bardzo przeciętnymi. Szczególnie mecze wyjazdowe nie są ich mocną stroną.
Gospodarze na ostatnie 5 meczy wygrali 4. Jeśli do tego dodamy, że przed miesiącem Philadelphia 76ers wygrała na terenie przeciwnika (104:113), to sytuacja kto tu jest faworytem jawi się zgoła inaczej. Powodzenia!
⛔ 100
 
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: MMA, UFC 235
Godzina: 03:30
Spotkanie: Zabit Magomedsharipov - Jeremy Stephens
Typ: Zabit Magomedsharipov wygra przez KO, TKO lub DQ
Kurs: 6.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

O dzisiejszym typie z piłki ręcznej szkoda gadać, na jutro to co większość facetów lubi, czyli MMA, gala UFC 235 w której zmierzą się ze sobą Zabit Magomedsharipov z Jeremy Stephensem, a ja idę w zwycięstwo Zabita przed czasem, oprócz metody przez poddanie. Rosjanin bilans 16-1 na zawodowym ringu, świetnie wyszkolony technicznie, swoje walki kończy głównie przed czasem (6 przez KO/TKO, 7 przez poddanie), tutaj dali mu dosyć przeciętnego zawodnika, chyba na dalsze przetarcie w UFC, więc nie spodziewałbym się walki w pełnym wymiarze. Jeremy ma bilans 28-15, średniak, który potrafi namieszać, jest on dosyć silny, dlatego odpuściłem jego możliwą porażkę przez poddanie, w ten sposób w całej karierze przegrał tylko 3 razy, gdy walczy albo walka trwa w pełnym wymiarze czasowym, albo dąży do nokautu. Wysoki kurs na jego porażkę przez KO/TKO jest przez to, że tylko 2 razy tak przegrał, chociaż ostatnio właśnie w ostatniej walce z Aldo, ale tam obaj od samego początku poszli na wymianę ciosów i mogło to zwycięstwo pójść w dwie strony. Tu raczej będzie podobnie, ale sądzę, że Zabit okaże się być lepszy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Włochy
Spotkanie: Atalanta -Fiorentina
Typ: X
Kurs: 3.70
Godz:
18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro znów postanowiłem poszukać niespodzianki, znalazłem spotkanie w ramach Serie A gdzie Atalanta będąca obecnie na 8 pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowała będzie na swoim stadionie ekipę Fiorentiny która ma na swoim koncie dwa punkty mniej i jest umiejscowiona jedną pozycję niżej. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie bowiem te same ekipy kilka dni temu rozegrały pierwsze spotkanie w ramach półfinału pucharu Włoch i tam na stadionie Fiorentiny padł remis po 3 tutaj moim zdaniem kursy na atalantę są trochę zaniżone bowiem Atalanta nie jest już w tak wysokiej dyspozycji po dwóch kolejnych porażkach w Serie A a Fiorentina nie przegrała w lidze 10 kolejnych spotkań i moim zdaniem w tym spotkaniu też może sprawić niespodziankę bowiem na stadionie Atalanty nie poniosła porażki w 6 kolejnych spotkaniach poza tym jest jednym z najczęsciej remisujących spotkania zespołem z całej Serie A , ma tych remisów aż 12. W ekipie gospodarzy możliwe że nie zagra jutro Varnier natomiast u gości Mirallas. Tak wiec trenerzy mają prawie pełny skład do swojej dyspozycji. Mój typ to wynik 2:2 po 90 minutach.
⛔ 100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja , Ligue 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: OSC Lille - DFC Dijon
Typ: wygrana gospodarzy / poniżej 3,5 gola na mecz
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Wicelider tabeli zmierzy się z przedostatnią drużyną , która od blisko czterech spotkań nie potrafi wywalczyć chociażby jednego punkciku na swoje konto co tylko potwierdza fakt , iż Dijon po prawie roku czasu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Francji ów ligę najpewniej opuści .
Przechodząc jednak do naszego spotkania . Powinno być one przede wszystkim , jak przystało na ligę francuska przystało , raczej nie będzie obfitowało w grad bramek czy też imponowało niezwykle szybkim tępem gry w samym spotkaniu . Jednak w wygraną Lille chyba nikt nie powinien powątpiewać .
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej: ELH
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sparta Praha - Verva Litvinov
Typ: Verva Litvinov (bez remisu)
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna
Litvinov zmienił niedawno trenera. Kadre prowadzi Jiří Šlégr, doświadczony czeski hokeista. Jego kariera bardzo bogata i doświadczenie w hokejowym światku nie do przecenienia. Mocna osobowość. No i widać,że Verva potrzebowała zmiany i dostała kopniaka do przodu. Grać tam ma kto, zarówno w obronie jak i w ataku, tylko trzeba to było trochę poukładać i dać graczą impuls. Wydaje się,że taki dostali, bo ostatni mecz to zasłużona wygrana z liderem z Liberca (6-3) Myślę,że złapali falę i nie odpuszczą walki o play off. Już jutro wygrywając ze Spartą mogą wygrzebać się ze strefy play out. Już w tym sezonie ograli Sparte na wyjezdzie...
No a Sparta sporo problemów. Bez charakteru. Problemy ze zgraniem, wyjśćiem ze swojego pasma. Trener Uwe Kruup jakoś tam tego nie ogarnia. Nie ma skutecznej taktyki, a jeśli nawet ma to ma problem w relacji z zawodnikami,żeby oni to egzekwowali. Nie widać nic dobrego w grze Sparty, no może poza bramkarzami i takim sprytem i chytrością w grze. Stołeczni już muszą zdobywać punkty, bo oczekiwania były spore a wyniku nie ma. To graczy nie napędza i jest nerwowo. Do tego Sparta fatalny bilans w meczach u siebie. Uważam,że tutaj mamy spore value w kursie na Litvinov
Zapraszam do działu ELH https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-slowacja-tipsport-liga-2018-2019.153470/page-14#post-6811431
Pozdrawiam ????
⛔100
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wisla Kr. - Pogon Sz.
Typ: mecz:gosc rzuty rozne 4.5: +
Kurs: 1.50
Bukmacher: Milenium
Analiza: Patrząc na niektóre wyniki tej kolejki LOTTO Ekstraklasy raczej grałbym coś w kierunku Wisły. Miałem jednak wątpliwą przyjemność oglądania ostatnich &quot;popisów&quot; piłkarzy Białej Gwiazdy przeciwko Lechii Gdańsk i mimo wszystko spróbuję kornerów dla Pogoni, która w tym aspekcie gry jest najlepszym zespołem w naszej lidze. Średnia 6 kornerów na mecz w spotkaniach wyjazdowych i bardzo niepewna w obronie Wisła - to powinno zakończyć się trafionym typem. Pogoń póki co po przerwie zimowej wygląda lepiej od Wisły, z każdym kolejnym meczem jej piłkarze wykonują więcej rzutów rożnych. Wisła w jedynym meczu u siebie w tym roku mimo wygranej 1:0 miała duże problemy w defensywie, Śląsk wywalczył aż 10 kornerów. Jak wygląda zespół z Wrocławia, można było zobaczyć wczoraj i naprawdę nie ma czego żałować, jeśli ktoś przegapił ten mecz. Wracając do typu, Wisła na pewno powalczy u siebie, ale nagle nie zacznie być pewna w obronie i kornerów dla gości moim zdaniem nie zabraknie.
⛔100
 
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sonderyjskie-Randers FC
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.7
Bukmacher: forbet

Analiza:
A więc tak, jeśli spojrzymy w ostatnie mecze tych drużyn to ten zakład sam rzuca się w oczy, a kurs jak na takie oczywiste zdarzenie jest dość wysoki.
Ostatni 7 męczy między tymi drużynami na stadionu Sonderow to wyniki 0:0 1:0 bądź max 1:1 oczywiście dochodzą lata wstecz.
Ale już ostatnie 8 męczy Sanderyjska pokazują że nie potrafią strzelić więcej niż 1 bramki, a zwycięstwa Randerso tu nie przewiduje, mimo że bardzo dobrze szło tej drużynie na meczach wyjazdowych to pasa się już skończyła dzięki dwóm ostatnich porazkom.
Dla mnie pewniak.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów kobiet
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metz - Brest
Typ:
Metz -6,5 bramki
Kurs: 1.7
Bukmacher: forBet

Analiza:

Późne popołudnie....stacjonarny punkt sts w jednym z miasteczek w Polsce. Zapach potu, dziesiątki skupionych osób próbuje wybrać sto meczy, które pozwolą im wygrać milion za dwa złote. Nagle cisze przerywa krzyk....Kurde jutro gra drużyna, która wygrała ostanie 16 meczy zarówno w rozgrywkach europejskich jak i krajowych!!!!!! Na sali konsternacja......Real Madryt? Juventus??? Bayern??? - nieśmiało pytały głosy poddenerwowanych stsowych dziadków. Nie!!! rzucił ktoś z sali........TO METZ.....w kobiecą ręczną. Dziadki szybko ruszyły do wertowania statystyk:
- Ej czy wiecie, że w tym sezonie Metz ograł jutrzejszych przeciwników czyli Brest już dwa razy w ich hali....i to wysoko....35:20 w grudniu i 32:21 miesiąc temu. Do tego forma Brestu w ostatnim czasie mocno wątpliwa, przegrały z Nice w lidze francuskiej, z Odense w Lidze Mistrzyń, męczyły się z takimi tuzami jak Chambray Touraine - rzucił pan w podartym swetrze siedzący przy oknie....
Wtórował mu grubszy mężczyzna, który zajmował wygodne miejsce naprzeciwko największego ekranu na sali....- Ten cały Metz ma o co grać....jak wygra zapewni sobie pierwsze miejsce w tabeli, ani Rostov, ani Podgorica mu nie podskoczą. Viva la France!!! A Brest??? On nie gra o nic...ostatnie miejsce w tabeli....to jakieś ogórki...Grajmy handikap z 10,5, a może nawet 12,5!!!!
Dwie pierwsze osoby zerwały się do pań wyglądających za lady, które już rozgrzewały swoje palce wiedząc że czeka je wzmożone wklikiwanie.........Boże zaraz kursy będą spadać!!!!- krzyknął jeden z nich. Gram ALL-IN....za dwa złote,!!!!.........No nie, trudno......za piątaka!!!! - krzyczał jakiś mężczyzna w podartej flanelowej koszuli, który zachowywał się jak w transie.
Jeden z mężczyzn tylko pokiwał głową.....-Może to ogórki, ale jednak vivemistrzynie Francji....i Gulden tam gra....i Tissier...i ta niezła bramkarka ze Szwecji.....Filippa Idehn
To nieco uspokoiło nastroje na sali, choć zapach potu i wytężonego wysiłku umysłowego stawał się coraz bardziej intensywny......Nagle jakiś małolat, być może niepełnoletni, wykrzyknął....- Mam w gimnazjum.....eeeeeee znaczy na studiach język francuski. Wyobraźcie sobie, że na francuskich portalach piszą, że Gulden w ciąży, a ta Idehn i Tissier wogóle nie pojechały na mecz. Do tego niepewny jest występ Any Gros!!!! Na sali zapadła cisza..........przerwana przez Panią z sts-u.........
-Panowie ten mecz jest zablokowany, jakiś wariat zagrał gruby zakład na handi 6,5 na Metz......Juroszek napisał, że to pewnie mafia.....no i blokujemy.
Nikt się nieodzywał, okazja życia ponownie przeszła przed oczami........
-Panowie!!!!...................jutro gra Czelsi w lidze angielskiej!!!!!!!!! - zawołał gość spod telewizora.....wszyscy wrócili do analiz zapominając o francuskich wojowniczkach.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:15
Spotkanie: Everton - Liverpool
Typ: Żadnej żółtej kartki w pierwsze połowie
Kurs: 4,90
Bukmacher: forBet
Analiza: Zaciekawił mnie typ z jutrzejszych derbów Liverpoolu. Przeanalizowałem historię spotkań obu drużyn oraz ich ostatnie mecze i doszedłem do wniosku, że jest to bardzo możliwy scenariusz. W ubiegłym roku obie ekipy spotykały się ze sobą trzykrotnie, a średnia kartek w pierwszych połowach tych meczów to 0,66 na połowę. Kolejnym argumentem jest niedawny mecz Evertonu z City, czyli podobnym rywalem, jak Liverpool. Pamiętam że nie był on szczególnie brutalny, a sędzie w pierwszej odsłonie również nie sięgał do kieszonki. Ostatnią rzeczą, jaka mnie przekonuje jest podejście sędziów na wyspach do prowadzenia szczególnie początków spotkań. Arbiter nie może od pierwszych minut rzucać kartonikami na lewo i prawo, gdyż wprowadziłoby to chaos na boisku, żeby w pierwsze połowie zobaczyć &quot;żółtko&quot; trzeba sobie naprawdę zasłużyć. Ja liczę na to, że jutro takich brutalnych ataków w początkowych trzech kwadransach nie będzie.
⛔100
 
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska Hokej Liga - Play Offy
Godzina: 17:00
Spotkanie: MH Automatyka - GKS Tychy
Typ: GKS Tychy

Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Stan play-off 3:2 dla Stoczniowca i tym samym mecz o życie dla Tyskiego GKSu.

W czwartek wydawało się, że GKS ma mecz pod kontrolą, jednak ostatecznie to Gdańsk dosyć niespodziewanie wygrał mecz. Więcej o czwartkowym pojedynku tutaj: http://gkstychy.info/hokej/135,wiadomosci/14845,1_4_phl:_gks_tychy__mh_automatyka_gdansk_1:2/
Myślę, że w Tychach zostały przeprowadzone stosowne rozmowy z zawodnikami i będzie ogromna mobilizacja na ten mecz. GKS ma 3 razy większy budżet od Stoczniowca i bardziej doświadczonych zawodników.
Po stronie Stoczniowca jedynym atutem będzie własne lodowisko, jednak wydaje mi się, że w meczu o tak dużą stawkę to doświadczenie i większy potencjał drużyny zadecyduje o wygraniu meczu.
Przewiduję pewne zwycięstwo GKSu Tychy w regulaminowym czasie gry.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Florida Panthers - Carolina Hurricanes
Typ: Carolina Hurricanes (łącznie z ew. dogrywką/karnymi)
Kurs: 1,86
Godz: 01:00
Bukmacher: fortuna
Gram tutaj na Huragany, które są w bardzo dobrej formie. 4 zwycięstwa z rzędu, w tym całkiem trudne mecze z Dallas i St Louis. Florida ostatni w kratkę. 2 ostatnie spotkania, 2 porażki poza regulaminowym czasem. Typ kierowany głównie formą obu ekip a także nieobecnościami, które występują po stronie Panter.
Kursy na Carolinę trochę spadają i wydaje mi się, że są tutaj lekkim faworytem, co nie zmienia faktu, że mecz nie będzie spacerkiem i każdy rezultat jest tutaj do przyjęcia.
Mam jednak nadzieję, że zagrają co najmniej tak dobre spotkanie jak z St Louis.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 4:00
Spotkanie: Nick Kyrgios vs Alexander Zverev
Typ: 2:1 dla Zvereva
Kurs: 3,80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Finał w Acapulco zapowiada się niesamowicie. Kyrgios nareszcie prezentuje radość z gry i pokazuje że mu się chce. Może otrzeźwił go spadek z drugiej dziesiątki na aż 72 miejsce w rankingu. W Meksyku pokonał Rafe Nadala, Stana Wawrinke i Isnera. Dobrze serwuje i gra nie dość że skutecznie to bardzo efektownie. Zverev za to od samego początku w Acapulco prezentuje bardzo równą grę. Nie stracił seta, ale trzeba przyznać że miał o wiele łatwiejszą drogę swojego finałowego rywala. Myślę że Zverev wygra w 3 partiach. Nie powinno być wielu przełamań w tym spotkaniu, w końcu obaj panowie bardzo mocno serwują. 3 sety są tu bardzo prawdopodobne, ale ostatecznie stawiam na Zvereva z racji jego większego doświadczenia w tych najważniejszych spotkaniach.
⛔ 100
 
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: MMA, UFC 235
Godzina: 05:00
Spotkanie: Askren - Lawler
Typ: Walka zakończy się przez poddanie
Kurs: 7.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Askren powinien doprowadzic te walkę do parteru prędzej czy później. Lawler nie walczyl od 2017, nie wiemy w jakiej jest dyspozycji po kontuzji acla. Jedno jest pewne Askren z pewnością jest w większym rytmie. Mistrz wrestlingu będzie szukał wiele sposóbów na to zeby przełamać Robbiego, walka w stójce może się skończyć dla niego nie za dobrze nawet jeśli ma na koncie kilka TKO, to UFC jest zupełnie inna liga pod wzgledem strikerow niż organizacje azjatyckie. Z drugiej strony Askren jest inteligentnym fighterem i myślę że Robbie wyląduje na macie na pewnym etapie walki. Kwestia czy jego defensywne zapasy wytrzymają pierwsza rundę, sądzę że tak ale później może być gorzej. Druga sprawa jest taka ze Lawler jest w stanie znokauotowac Askrena ale minęło juz naprawdę wiele lat od jego ostatniego nokautu i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić Bena na deskach. Wszyscy wskazują na ostateczny rezultat w postaci decyzji sedziowskiej i oczywiście jest to jeden ze scenariuszy. Natomiast Robbie to bardzo efektowny wojownik i zawsze wiele sie dzieje w jego walkach wiec być może ujrzymy poddanie. A jeśli do niego dojdzie to raczej w wykonaniu Askrena
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: Koszykowka -NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami - Nets
Typ: D&#39;Angelo Russell Poniżej 23,5 punktu
Kurs:
1.83
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Russell swietnie gra w tym sezonie dla nets w tym sezonie i słusznie zagral swój pierwszy mecz w All-Star. Prawdopodobnie, jego punktacja może zatrzymac sie w Spencera Dinwiddie dzisaj. Tybardziej ze Miami ma wolne tempo gry i prawdopodobnie spowolni strzelcow Nets.
Grał 29 minut lub mniej w każdym z poprzednich dwóch meczy i trudno będzie mu złamać 23-punktową barierę w ciągu tych minut. Uśrednia 20,7 punktu na mecz w 30 minutach na mecz w tym sezonie, więc ta linia jest trochę wysoka, biorąc pod uwagę jego aktualną projekcje czasu gry.
Russell jest dynamicznym strzelcem co sprawia, że zakłady punktowe czasem sa przeszacowane i ta linia moze miec wartosc ponizej jego lini..

Moj Nowy temat do ktorego warto zajzec : https://forum.bukmacherskie.com/threads/mlb-ballpark.155691/ - Nie sadzilem ze bedzie mial az tyle odwiedzin , ze az tyle uzytkowniko do niego zagladnie , wiec taki maly sukces a przeciez jeszcze nie podalem zadnych typow a odwiedzin bylo ponad 300 w ciagu doby to cieszy bo spodziewalem sie ze moze wejdzie tam z 50 osob moze 60 ale nie az tyle no i opinie pozytywne w reputacjach to cieszy , ze wiedza tam napisana napewno sie przyda nie jednemu uzytkownikowi - pozdrawiam
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: MMA, UFC 235
Godzina: 02:30
Spotkanie: Diego Sanchez v Mickey Gall
Typ: Sanchez
Kurs: 3,00
Bukmacher Etoto
Diego u siebie mega doświadczony, myślę ze zawalczy tak samo jak z Whitem będzie agresywny, dynamiczny w stójce i nie da sie sprowadzić . Gall jest dużo młodszy i ma bardzo dobry parter. Poza tym nic nie ma....jest jednowymiarowy i moim zdaniem w stójce będzie nie groźny a Sanchez jeszcze nigdy nie przegrał przez poddanie...Diego będzie trzymał dystans i spokojnie punktował młodzieńca.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie: Fulham - Chelsea
Typ: Chelsea(-1,5) handicap
Kurs: 2.33
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś dla odmiany na tapetę wybrałem spotkanie angielskiej Premier League Fulham - Chelsea.
Tylko 3 miesiące wytrzymał na posadzie trenera Fulham Claudio Ranieri. Nie okazał się on tym razem cudotwórcą i piłkarze Fulham są już jedną nogą w Championship. Zarząd postanowił rozstać się z Ranierim po serii czterech kolejnych porażek: w lutym Fulham przegrywało kolejno z Crystal Palace (0:2), Manchesterem United (0:3), West Ham&#39;em (1:3) i Southampton&#39;em (0:2). Kibice z Craven Cottage raczej niechętnie spoglądają w historię dotychczasowej rywalizacji z Chelsea - wygrali oni bowiem tylko 11 spośród 84 pojedynków przy 26 remisach i aż 47 zwycięstwach The Blues. Również pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie milej wspominają kibice klubu ze Stamford Bridge – ich drużyna zainkasowała bowiem komplet punktów wygrywając 2:0.

Sarri tymczasem wydaje się wyjść zwycięsko na „aferze Kepy”. Posadził on niesubordynowanego Hiszpana na ławce w meczu z Tottenhamem. Chelsea wygrała 2:0, a drugi bramkarz The Blues, Caballero potrafił zachować czyste konto. Teraz trzeba pójść za ciosem i wygrać drugi mecz z rzędu.
Aby podtrzymać lepsze nastroje w obozie Chelsea trzeba teraz wygrać na stadionie rozbitego Fulham by myśleć o powrocie do TOP4.
Bezpieczniej polecam zwycięstwo Chelsea w meczu po kursie 1.51
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wisla K - Pogon Sz.
Typ: 2
Kurs: 2,32
Bukmacher: Fortuna

Witam, wczoraj Ruch jednak nie dał rady w Bełchatowie. Dzisiaj stawiam na Pogoń której bardzo życzę zwycięstwa nad Wisłą, klubem który powinien być wywalony z hukiem z ekstraklasy a nie na siłę utrzymywany. Dziwi mnie że kluby które wcześniej zostały wyrzucone z ligi nie interweniują w tej sprawie.
Co do meczu, Wisła bez Brożka, Bartosza, Buksy i Boguskiego, ogólnie nic nie prezentują, Błaszczykowski przereklamowany dziadek którego nie chcieli w bundeslidze bo tam za słaby to wrócił do Polski, ale żeby grać musiał za to zapłacić. Pogoń niestety na wyjazdach niezbyt dobrze sobie radzi, ale myślę że w Krakowie mają szanse na 3 punkty i odskoczenie Wiśle a tym bardziej umocnienie swojej pozycji w grupie mistrzowskiej
✅132
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom