>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europy [12-14 lutego 2019]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Grałem przeciwko Valencii (X2 Sociedad 2,00) i Betisowi (Alaves 2,35) w ostatni weekend. Oba gładko weszły, Sociedad 3/4 meczu przy piłce, nie ma o czym mówić. A wszystko spowodowane jest tym, że i Valencia i Betis mają konkretny maraton meczów głownie przez to, że w Pucharze Króla gra się dwumecze i zwłaszcza rewanże są strasznie zacięte. Widać, że tych rozgrywek nikt nie oddaje. Betis nawet grał dogrywkę z Espanyolem. Mamy pierwsze dwumecze i w gruncie rzeczy Hiszpanie powinni na własnych boiskach wszystko wyjaśnić co sprawia, że mecze we Francji i Szkocji są podstawą dla gospodarzy by mieć coś do przodu. Jaka jest Liga Europy chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Do postawienia na te drużyny też przekonuje obecna forma, bo o ile Celticu i ich śmiesznej ligi nie ma co zbytnio porównywać tak Rennes ma niezły okres za sobą, u siebie 8 wygranych w ostatnich 10 spotkaniach. Jest paru ludzi co potrafi tam kopnąć piłkę.
Rennes dnb @2,05 zwrot 3-3
Celtic dnb @2,50 ⛔ 0-2
Zagrałbym jeszcze na Sporting przeciwko kolejnej hiszpańskiej drużynie bo o Villarrealu mowa, ale dopóki nie zobaczę składu raczej się do tego nie przekonam. Nani opuścił ostatnio boisko po 45 minutach i do tej pory nie wrócił, jak ma faktycznie kontuzje to odpuszczam sobie ten temat, bo nie ufam ogólnie Sportingowi, a już bez swojej gwiazdy i kapitana zarazem w ogóle temat zamknięty. Grupę też mieli łatwą bo z Karabachem i Vorskłą Połtawa to ciężko było nie awansować.. Logiką Ligi Europy będzie, że Viallreal walnie takie 2-0 do przerwy i po dwumeczu.
Jeszcze zastanawiam się czy nie uderzyć w coś w stronę Dynama Kijów głównie przeciwko Olympiakosowi bo to już tylko wielka nazwa obecnie słabego jak barszcz zespołu. W lidze oddali już bezapelacyjnie miejsce na rzecz PAOK&#39;u czy rok wcześniej gdy AEK wygrał ligę. Ich wyniki w lidze to też można patrzeć z przymrużeniem oka jak w Szkocji z Celtkiem. W Niedzielę grali szlagier z PAOK&#39;iem w Salonikach i tam kwestia kto obecnie panuje w Grecji została klarownie wyjaśniona na 3-1 dla gospodarzy. Jedynie co muszę im faktycznie oddać, że walnęli ładnie Milan u siebie w ostatniej kolejce i w ten sposób rzutem na taśmę awansowali. Inną sprawą jest jak Milan się nastawiał na Ligę Europy, moim zdaniem średnio ich to obchodzi, gdy w lidze jest nowa kalkulacja gdy top4 ma LM a to jest jedyne miejsce w pucharach które ich interesuje. Czuje, że tu Dynamo może ładnie skontrować i ustawić sobie idealnie dwumecz pod rewanż w Kijowie. Ogólnie podoba mi się model drużyny, gdzie stawiają na młodych uzdolnionych Ukraińców. Oczywiście największy minus, że mają przerwę i grali tylko towarzyskie co jest zawsze niewiadomą.
Dynamo X2 @1,90 ✅ i zapakuje sobie ich awans osobno 1,80
Trzy mecze, gdzie widzę bramki z obu stron:
Lazio - Sevilla 1,80 ⛔ 0-1
Pilzno - Dinamo 1,80 ✅ 2-1
Szachtar - Eintracht 1,70 ✅ 2-2
Jeszcze będą ciekawe kartki do gry, ale to z czasem gdy wjadą nazwiska sędziów.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Masz dużo racji w tym co piszesz o hiszpańskich ekipach , tyle że to co grałeś w weekend to odnosiło się też do rodzimych rywali czyli poziomu wyższego od tego co prezentuje Rennes czy Celtic.
Ja akurat hiszpańskie ekipy cenię od lat za to że do LE podchodzą serio i generalnie zawojowały ten puchar od zawsze ( Puchar UEFA) .Liczba ekip dochodzących do PF czy FF tych rozgrywek bije na łeb wszystkie inne a i samych triumfów w tych rozgrywkach Hiszpanie maja najwięcej.
Generalnie faktycznie DNB na gospodarzy może i nie jest złym pomysłem , choć nie wykluczam że dwójka gdzieś się pojawi w tych spotkaniach.
Ja spróbuję zagrać Slavię P w domu z Genkiem. Solidnie Czesi grali w grupie , w domu nie stracili gola sadzę że są w stanie ograć Belgów @ 2.50. Myślę że można zaryzykować też Malmo + hc 1.0 1x @ 1.73 ze słabą ostatnio Chelsea.
Z BTTS - ów dam:
Pilzno - Dinamo Z. @ 1.76
Donieck - Eintracht @ 1.67
Zurich - Napoli @ 1.93
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lazio-Sevilla
Typ: x
Kurs: 3.27
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach 1/16 piłkarskiej ligi europy. Drużyna rzymskiego Lazio na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. W tym spotkaniu niezwykle cięzko wytypować jest faworyta do awansu do następnej rundy, bowiem tak Lazio jak i Sevilla ostatnio nie prezentują jakiejś wysokiej dyspozycji i nie wiadomo również jak zaprezentują się w tym pierwszym spotkaniu. Gospodarze w poprzednich 10 meczach na swoim stadionie zanotowali 5 wygranych 3 podziały punktów oraz 2 porażki, goście natomiast na wyjazdach w poprzednich 10 meczach to tylko 2 zwycięstwa 5 porażek oraz 3 podziały punktów , w tym meczu na pewno więc nie poszedłbym w kierunku wygranej przyjezdnych , ale raczej zagrałbym iż tak gospodarze jak i goście strzelą minimum po jednej bramce bowiem wiadomo że w kontekście rewanżu bramka strzelona na stadionie rywala jest niezwykle ważna. Lazio na swoim stadionie w poprzednich 10 meczach które wziołem pod lupę bramkę traciło aż 9 krotnie więc prawdopodobieństwo BTS jest duże. W ekipie gospodarzy pod znakiem zapytania stoi występ immobile oraz Lukaku, natomiast na pewno na boisku nie pojawi się Wallace oraz Milinković-Savic, natomiast w drużynie przyjezdnych nie zagra na pewno Nolito a nie wiaodmo czy wystąpią Arana, Gnagnon, Gonalons oraz Vidal. Ja postawię na remis w pierwszym meczu i na wygraą sevilli w drugim spotkaniu , które zostanie rozegrane w Hiszpanii.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rapid - Inter
Rapid @5.3
Rapid lub remis @2.03
lvbet

Inter nie notuje ostatnio dobrych spotkań, wielu zawodników jest w tragicznej formie. Na pewno nie zobaczymy Icardiego, który stracił opaskę kapitana oraz nie został powołany na to spotkanie. Oprócz napastnika zabraknie Brozovica oraz Skriniara. Ostatnie 5 potkań Interu, to jedno zwycięstwo i jeden remis. Widać, że złapali kryzys. W lidze strata 9 punktów do Napoli, a za ich plecami jest AC Milan, który traci 4 punkty. Inter musi zrobić wszystko aby utrzymać pozycję, bo z taką grą mogą nawet wypaść z TOP 4.
Jedno co mnie martwi, to to, że w Austrii nie ruszyła liga. Rapid spisuje się słabo, bo zajmuje dopiero ósmą pozycję. Inter, który jest w dołku, to w tym meczu może wydarzyć się wszystko plus sytuacja z Icardim, o której wspomniałem na samym początku.
Rapid w grupie LE spisał się dobrze mając takich przeciwników: Villarreal, Rangers oraz Spartak Moskwa. Inter to żadna czołowa drużyna w Europie, także Rapid stać na sprawienie niespodzianki.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Rapid Vienna vs. Inter Milan
Typ: +1.5/2 (liczba goli +1.5/wynik meczu)
Kurs: 2.05 (STS)
Wynik: 0:1 ⛔

Trudno nie zgodzić się z tym co napisał karciarz . Jeśli chodzi o postawę Interu w lidze to szału nie ma a sytuacja z Icardim (utrata opaski kapitana+brak powołania na mecz rangi LE), która jest faktycznie &quot;małym trzęsieniem ziemi&quot; w szatni. Dlaczego więc taki typ? Widzę przewagę Interu w tym, że...pozostają &quot;w grze&quot; nie ważne czy wygrywają czy przegrywają ale regularnie grają, podczas gdy liga austriacka rusza dopiero w 2 połowie lutego. Spaletti to doświadczony trener i myślę, że będzie w stanie odpowiednio &quot;pozbierać&quot; i &quot;poukładać&quot; zespół na LE aby właśnie...coś udowodnić. Prosta filozofia - skoro w lidze nie idzie to jest szansa &quot;błysnąć&quot; na wyższym poziomie rozgrywek a Rapid żadną wielką, piłkarską potęgą nie jest. Spodziewam się wyniku 1:2 ale sam bttsa nie zaryzykuję ;).
Edit: Inter wygrał ale zabrakło bramek...
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe, Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Victoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb
Typ: wygrana gości / mniej niż 4,5 gola na mecz
Kurs: 3.05
Bukmacher: forBET
Analiza:

Plaga kontuzji nawiedziła ostatnio aktualnego mistrza Czech , i to akurat w najgorszym momencie , kiedy drużyna musi rozegrać bardzo ważny dwumecz o awans do dalszej fazy pucharowej Ligi Europy .
Jednak znając charakter , w jaki sobie mają wielokrotni mistrzowie Czech , można powiedzieć w ciemno , że nie poddadzą tego pojedynku bez walki i bez jakiekolwiek zdobyczy bramkowej na swoim koncie .
Niestety , wygrana w tym meczu będzie nie lada osiągnięciem dla drużyny gospodarzy , bowiem bez kluczowych zawodników takich jak Limbersky czy też Reznik oraz pozostałych kontuzjowanych zawodników będzie niezwykle ciężko o chociażby wywalczenie jednobramkowego remisu.
 
N 0

nole-champs

Użytkownik
Siemano macie swoich pewniakow na awans? Ja myślę nad beti sem , SeVilla , Eintrachtem oraz Dinamem Zagrzeb a Wy co mące do powiedzenia na ten temat
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Witam, jak wiadomo to jest LE - rozgrywki które przynajmniej ja gram 4fun ???? moje propozycje to BTSy: Lazio, Pilzno, Szachtar, Galata, Villareal
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Witam, jak wiadomo to jest LE - rozgrywki które przynajmniej ja gram 4fun ???? moje propozycje to BTSy: Lazio, Pilzno, Szachtar, Galata, Villareal
Z tych spotkań popieram typy, z tą różnicą, że gram tu +1,5 bramki w spotkaniu
Pilzno- Zagrzeb +1,5 bramki, 1,45
Szachtar-Eintracht +1,5 bramki 1,29
do tych spotkań dodaję
Olympiakos - Kijów +1,5 bramki, 1,46
Slavia - Genk +1,5 bramki, 1,38
FC Brugge - Salzburg +1,5 bramki, 1,30
KURSY Fortuna
Wybrałem te drużyny ze względu na to, że LE jest &quot;szyta&quot; na ich możliwości i tu będą chciały te zespoły zaistnieć, będzie walka, czekam na bramki.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Siemano macie swoich pewniakow na awans? Ja myślę nad beti sem , SeVilla , Eintrachtem oraz Dinamem Zagrzeb a Wy co mące do powiedzenia na ten temat
Widzę wiele wniosłeś do wątku, nic tylko ci odpowiadać i dawać gotowe typy.Powiem ci że do twojego kuponu za 5 zł to co byś nie postawił to i tak bez różnicy, bo i tak ci nie wejdzie
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Widzę wiele wniosłeś do wątku, nic tylko ci odpowiadać i dawać gotowe typy.Powiem ci że do twojego kuponu za 5 zł to co byś nie postawił to i tak bez różnicy, bo i tak ci nie wejdzie
Przepraszam, że się wtrącę, ale mam jedno zasadnicze pytanie. Co Twój komentarz wniósł do tematu?
Galatasaray SK vs SL Benfica powyżej 2.5 gola @2.10
lvbet

Galata i Benfica zmierzą się piąty raz. Dwa razy pokrywali nover 2.5 i dwa razy zabrakło. Od ostatniego spotkania wiele się zmieniło w oby zespołach i nie ma zbytnio co brać pod uwagę H2H. Rozgrywki klubowe w obu ligach ruszyły, a po ostatnich wynikach można śmiało stwierdzić, że Turcy oraz Portugalczycy są w formie, co powinno skutkować golami z jednej i z drugiej strony. Obie drużyny strzelają bardzo dużo w rodzimych ligach i mam nadzieję, że nagle nie rozregulują im się celowniki.
W ostatnim meczu Galata pokonała Trabzonspor 3:1, a Benfica dokonała rzezi niewiniątek na Nacional wygrywając 10:0. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, ale po formie jaką prezentują obie ekipy wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami pięknego widowiska.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Arsenal @1.40 + Chelsea @1.45 = @2.03 (STS)
Dwie ekipy z Londynu, wybierają się dzisiaj do dosyć przeciętnych - żeby nie powiedzieć słabych drużyn w Europie. Arsenal gra z BATE Borysów, Chelsea ze szwedzkim Malmo. Moim zdaniem, odkąd zwycięstwo w lidze Europy stało się przepustką do gry w lidze mistrzów, nie będziemy mieli w tak dużym stopniu do czynienia z lekceważeniem meczów w czwartki przez faworytów. W związku z tym wjeżdżam dzisiaj grubo w dubelka &quot;pewniaczków&quot;. Tym bardziej że patrząc na składy prognozowane przez angielskie media - obie drużyny powinny wyjść praktycznie najmocniejszym składem, przez co nie widzę innej możliwości niż wygrane. W przypadku Chelsea ta motywacja będzie nawet podwójna, trzeba teraz pokazać coś specjalnego żeby zmazać plamę z 6:0 z City.
Eintracht Frankfurt powyżej 1.5 gola @2.6
Frankfurt pokazał w fazie grupowej że traktuje te rozgrywki poważnie (komplet zwycięstw). W moim mniemaniu są oni faworytem, nawet dzisiaj. Oczywiscie ciezko mi ocenic co gra Szachtar, z racji tego że to liga ukraińska,jednak Frankfurt jest jednym z najładniej grających zespołów w bundeslidze. Generalnie wydaje mi się że możemy mieć tutaj do czynienia z prawdziwą kanonadą, obstawiałbym wysoki wynik. Moim zdaniem spore value.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Przepraszam, że się wtrącę, ale mam jedno zasadnicze pytanie. Co Twój komentarz wniósł do tematu?
Galatasaray SK vs SL Benfica powyżej 2.5 gola @2.10
lvbet

Galata i Benfica zmierzą się piąty raz. Dwa razy pokrywali nover 2.5 i dwa razy zabrakło. Od ostatniego spotkania wiele się zmieniło w oby zespołach i nie ma zbytnio co brać pod uwagę H2H. Rozgrywki klubowe w obu ligach ruszyły, a po ostatnich wynikach można śmiało stwierdzić, że Turcy oraz Portugalczycy są w formie, co powinno skutkować golami z jednej i z drugiej strony. Obie drużyny strzelają bardzo dużo w rodzimych ligach i mam nadzieję, że nagle nie rozregulują im się celowniki.
W ostatnim meczu Galata pokonała Trabzonspor 3:1, a Benfica dokonała rzezi niewiniątek na Nacional wygrywając 10:0. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, ale po formie jaką prezentują obie ekipy wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami pięknego widowiska.
Co do typu na Rapid nie moge sie zgodzic tak to pobiore, Galata w lidze u siebie jest najskuteczniejsza ekipa 31 goli, w niezlej formie w meczach domowych 16:5 bilans w ostatnich 5 meczach. Benfica tez swietna forma w ostatnich tygodniach, a ostatni mecz Galaty z klubem z Portugali skonczyl sie wynikiem 2:3. Kurs przeszarzowany.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Co do Interu to moim zdaniem wywalenie Icardiego może zadziałać pozytywnie. To Icardi w najwiekszym stopniu jest odpowiedzialny za zepsucie atmosfery w szatni Interu, ponadto jego forma ostatnio woła o pomstę do nieba. Za niego dzisiaj prawdopodobnie Lautaro Martinez, który ostatnio co wchodzi z ławki na kilka minut to robi więcej niż wielce obrażony pan Kapitan. Widzę tutaj 0:1 może 0:2 dla Interu.
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Witam.
Ja od siebie dorzucę jeszcze over 2,5 w meczu Lazio-Sewilla. Kurs 2.10 (fortuna). Wg mnie trochę przesadzony kurs. Lazio rozgrywki grupowe zakończyło z bilansem 9-11 (w 5 meczach over został pokryty), natomiast statystki Sewilli są o wiele lepsze, kończyli grupę z dorobkiem bramek 18-6 (w 5 meczach padł over 2.5)
Dzisiaj wysyłam typy poprzedników+ ww. over :
S.Donieck-E.Frankfurt over 2,5
Galata-Benfica over 2.5
Lazio-Sewilla over 2.5
AKO 8.44
Z fartem!! :cash::cash::cash::cash::cash:
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Krasnodar - Leverkusen 2@2,03 Fortuna
Ruskie, od dwóch miesięcy bez meczu o stawkę (13 grudnia porażka w Sevilli 3:0). Wręcz przeciwnie Aptekarze. Rozpoczęli od domowej porażki z Gladbach(0:1). Nastepnie pewna wyjazdowa wygrana, z mocnymi Wilkami(3:0) i domowa z Bayernem(3:1). W zeszłotygodniowy wtorek nieoczekiwana(czyżby) porażka w pucharze Niemiec z drugoligowym Heidenheim i demolka w Moguncji (5:1). Z tego, co mi wiadomo, to trener Bosz zagra najmocniejszym składem z Havertzem, Bellarabim, Brandtem i Vollandem na czele. W takiej formie, goście mogą nawet pokryć handicap. Soczysta dwójeczka.
Brugia - Salzburg 2@2,25 Fortuna
Moi ulubieńcy z Austrii. Na razie dali zarobić sześć razy, na sześć prób! Komplet grupowych zwycięstw. W poprzedniej edycji LE eliminowali kolejno Sociedad, Dortmund, Lazio. W półfinale po dogrywce odpadli z Marsylią. To pokazuje, jak poważnie traktują te rozgrywki. Do tego najlepsza ofensywa fazy grupowej(razem z Frankfurtem) 17 bramek z czego sześć dziełem Dabbura. Jego bramka wyceniona na 2,40. Gospodarze, to solidna ekipa, choć w tym roku nie trafili jeszcze z formą. Boisko zweryfikuje. Obym się nie mylił.
Powodzenia!
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
Club Brugge - Salzburg
Typ: zespół Salzburga powyżej 1,5 bramki ⛔
Kurs 2.26 fortuna
Chyba nie mam co się bardzo rozpisywać na temat tego spotkania ponieważ kolega powyżej ( masala7 ) opisał co i jak. Drużyna z Austrii jest bramkostrzelna i tak jak zostało wspomniane w 6 meczach fazy grupowej zdobyli 17 bramek i tylko raz nie pokryli proponowanej linii. Jeżeli chodzi o rozgrywki krajowe na 18 spotkań linia została pokryta 17 razy !!! Warto dodać, że w lidze mają przewagę 14 pkt. nad drugim zespołem wiec wydaje mi się, że dzisiaj śmiało można grać ten typ.
Niestety mimo strzelonej bramki w pierwszej połowie przez Salzburg nie udało się zdobyć kolejnej.

BATE - Arsenal
Typ: 1 (DNB) ✅
Kurs: 6.30 fortuna
Co do tego spotkania to jest to spotkanie z typu tych gdzie szukałem niespodzianki.
Wziąłem pod uwagę to, że drużynom z topu europejskiego jakoś ciężko się gra na wschodzie europy.
Do tego wszystkiego dochodzi przestawienie się w zupełnie inne warunki klimatyczne. W Londynie wiosenne temperatury rzędu 14 stopni a w Borysowie z pierwszym gwizdkiem temperatura ma spaść do poziomu -1.
Tak wiem, że wiele osób uzna to za głupie natomiast ja próbuję to zdarzenie za drobne.
Bardzo fajny kurs połapany na wyszukanej niespodziance i to cieszy.
Czasami jednak warto zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne :cwl:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Akurat Arsenal na tle tych drewniakow bedzie brylowal i taki Denis Suarez bedzie czarowal, a sklad wystawia raczej mocny. Pamietam jak kiedys do Minska wybrala sie mlodziezowka Barcelony i az mi bylo szkoda gospodarzy, oklep wrecz osmieszajacy zawodowych pilkarzy, mistrzow swojej ligi. Dla Emery&#39;ego priorytetem moze stac sie LE, ale tam gdzie bedzie mogl rozstrzygac dwumecze od razu - bedzie to robil.
Arsenal- Arsenal
1.83
Arsenal(-2,5)
3.1
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Sporting - Villarreal
Typ-over 9.5 rr
Kurs-1.8
Goście w beznadziejnym położeniu w La Liga, dopiero (19) pozycja, z czterema punktami straty do kreski i raczej to bardziej ich interesuje niż rywalizacja w Europie. Trzy remisy w czterech ostatnich grach w lidze (0-3-1) i poza laniem w Valencii (0-3), też solidne wyniki z Espanyolem (2-2) i Valladolid na wyjeździe (0-0) w lutym. Sporting po dwóch porażkach z Benficą w lidze (2-4) i pucharze (1-2) wygrał na boisku słabego Feirense (3-1) w weekend, co było 7 z rzędu spotkaniem w którym padł BTS, a seria ta obejmuje także mecz z Porto końcem stycznia, które prowadzi w tabeli. Zwracamy tutaj uwagę na średnią ilość rzutów rożnych jaka pada w Lidze Europy w spotkaniach obu tych zespołów, odpowiednio (10.5) i (10.3), ale u siebie ta wartość rośnie aż do (14.0) w tym pucharowym sezonie w Europie. I na ich dwucyfrową liczbę postawiem w tej rywalizacji w czwartek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom