>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

27. kolejka Premier League (22.02 - 24.02.2019)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Newcastle - Huddersfield 1 @1.85
Dla mnie faworyt jest tutaj tylko jeden, lepszy skład gospodarzy, lepszy trener, przewaga własnego boiska oraz walka o utrzymanie w Premier League. Dla gości ten sezon już się chyba zakończył, że tak to określe. Może bez presji Teriery zaczną wreszcie punktować, ale to takie trochę szukanie na siłę argumentu dla nich, dlatego uderzam trochę mocniej w 3 pkt dla Beniteza i spółki.
✅ West Ham - Fulham 1 @1.75
Gram na przełamanie Młotów. Od kilku sezonów ta drużyna gra &quot;seriami&quot; i w tej chwili notuje tą czarną. 2 ostatnie wyniki robią dobre wrażenie i mogą wskazywać na wspomniane, nadchodzące przełamanie. Skład nieporównywalnie lepszy od Wieśniaków, którzy będą musieli podjąć ryzyko i atakować, żeby zachować szanse na pozostanie w lidze. Moim zdaniem to się jednak nie uda. Fulham gra słabo i w ataku i w obronie i myślę, że nie podoła sile WHU, szczególnie tej ofensywnej, która po 5 meczach bez zwyciestwa jest z pewnością nieźle nabuzowana.
⛔ Arsenal - Southampton over 2.5
✅ Leicester - CPalace over 1.5
⛔ @2.13
Kanonierzy walczą o upragnioną lige mistrzów i nie powinni tracić punktów w takich spotkaniach jak to nadchodzące. Ja mam jednak mieszane uczucia. Soton jest w formie, gra ofensywnie, głęboko, nieprzewidywalnie. Śmierdzi overem i BTTSem.
Oglądałem ostatnio Lisy z Totkami, dobre wrażenie na mnie pozostawiły, aż trudno uwierzyć, że nie wygrali od 5 spotkań. Wydaje mi się, że tym razem będą górą, ale nie zaryzykuję przeciw Orłom, którzy bardzo dobrze spisują się w tym sezonie na wyjazdach. Widzę tutaj bramki i taki over 1.5 na podbicie wydaje mi się bezpieczny.
Zastanawiam się nad golem dla Salaha @2.37, jeśli trafi się rzut karny dla The Reds to pewnie podejdzie do niego właśnie on żeby przejść do historii angielskiej piłki, ale obawiam się meczu walki z małą ilością goli. W głowie siedzą te zmarnowane sytuacje w meczu z Bayernem, a teraz LFC czeka wyjazd. Wygląda mi to na nieradzenie sobie z presją Liverpoolczyków o czym świadczą też ostatnie remisy w lidze. Kurs na gola Salaha w następnym meczu z Watfordem będzie zapewne śmieszny, a i kontuzje może wyłapać w niedzielne popołudnie. Jak ryzykować to chyba teraz... A Wy co myślicie?
https://www.skysports.com/football/news/11661/11636061/premier-league-essential-stats-manchester-united-vs-liverpool
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matiasowy1 0

matiasowy1

Użytkownik
Burnley - Tottenham

Tottenham cały czas trzyma 3. miejsce za City i LFC z bezpieczną przewagą nad United, ale będą z pewnością chcieli udowodnić, że zasłużenie obejmują taką pozycję. Burnley ma tylko 3 punkty więcej od Southamptonu, które jest w strefie spadkowej, a gra z Arsenalem, 2 punkty mniej od Cardiff, które bije się z Watfordem oraz tyle samo punktów co Newcastle, które co prawda gra z Huddersfield, czyli z ostatnią drużną. W przypadku wygranej Newcastle, Burnley nie wskoczy do strefy spadkowej, jeżeli Soton i Cardiff przegrają swoje mecze. Jednak mimo to, patrząc na zdobywanie goli przez gospodarzy, wydaje mi się, że mogą coś strzelić, ale ostatecznie przegrają z Kogutami. Stawiałbym na zwycięstwo Tottenhamu (mimo że Kane i Alli mogą nie zagrać) z over 2.5 bramkami.
TYP: spotkanie/liczba goli: 2/+2.5 @2.49
EDIT: ⛔ Burnley 2:1 Tottenham
 
everto 18K

everto

Użytkownik
kocham ta lige jest nieprzewidywalna? ...... nie duzo spotkan ,ale to zawsze typy zapowiadam po zapodaniu przez serwisy składów ale jeszcze lepszy motyw to mecz na live i to kurw a jest to nie zadne spadki machloje bukow obejrzyj mecz na zywo poswiec te 90 min a kurw a obskubiemy ich ............. typu nie ma bo sklady nie zapodane gracz z z 20 letnim stażem swe mądrosci zarzucił
ps 2 wpisy na koleje angielskiej kopanej masakra
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
kocham ta lige jest nieprzewidywalna? ...... nie duzo spotkan ,ale to zawsze typy zapowiadam po zapodaniu przez serwisy składów ale jeszcze lepszy motyw to mecz na live i to kurw a jest to nie zadne spadki machloje bukow obejrzyj mecz na zywo poswiec te 90 min a kurw a obskubiemy ich ............. typu nie ma bo sklady nie zapodane gracz z z 20 letnim stażem swe mądrosci zarzucił
ps 2 wpisy na koleje angielskiej kopanej masakra
Premier League to liga dla twardzieli ???? ja również kocham ten styl gry, co myślisz dzisiaj o Burnley? Korci mnie 1X lub BTTS...
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Premier League to liga dla twardzieli ???? ja również kocham ten styl gry, co myślisz dzisiaj o Burnley? Korci mnie 1X lub BTTS...
Proponuje w meczu kogutów remis do przerwy lub w całym meczu, po 1,86 w Fortunie. Goście jeszcze bez remisu w tym sezonie.... Burnley należy do zespołów które potrafią postawić twardy opór.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
A co myślicie na temat over 1.5 gola Newcastle z spadkowiczem wydaje mi się że wypadało by w końcu strzelić te 2 bramki przez gospodarzy czy uważacie że to duża okazja na to ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 723

ladziu91

Użytkownik
Proponuje w meczu kogutów remis do przerwy lub w całym meczu, po 1,86 w fortunie. Goście jeszcze bez remisu w tym sezonie.... Burnley należy do zespołów które potrafią postawić twardy opór.
to moze warto tez zagrac pierwszy gol po 28 minucie- 2,16 kurs
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 15:05
Spotkanie: Man Utd-Liverpool
Typ: x
Kurs: 3.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zdecydowany hit Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Manchesteru United na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Liverpoolu. Ciężko w tym meczu wytypować zwyciezcę bowiem obie ekipy są nieprzewidywalne. Manchester po bardzo dobrym początku jak tylko trenerem został Solskjaer w końcu w najważniejszym meczu sezonu zostało skasowane przez PSG , Liverpool natomiast w lidze gra dobrze, ale w lidze mistrzów zawodzi i tak te porażki które notował w fazie grupowej przeniósł na słabą pozycję w fazie pucharowej w starciu z Bayernem gdzie był moim zdaniem faworytem i teraz niestety ich sytuacja mocno się skomplikowała przez spotkaniem rewanżowym. W tym meczu moim zdaniem wynikiem najbardziej prawdopodobnym jest remis oraz podział punktów, goście już musza myśleć o rewanżu z Bayernem a gospodarze za kilka dni grają mecz w Paryżu, chyba nie mają większych szans ale muszą spróbować tam atakować od pierwszych minut. W Manchesterze możliwe że nie zagra Rojo, Valencia oraz Darmianm wiec straty nie są duże, w ekipie z Anfield nie zobaczymy Gomeza oraz Oxlade Chamberlaina a pod znakiem zapytania stoi występ Lovrena. Stawiam na wynik 1:1 po 90 minutach rywalizacji.
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
06.03 MU gra w LM
13.03 LIVERPOOL gra w LM
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, że za kilka dni grają w LM i nic im w głowie tylko rewanże..tyle reputek a takie babole..wstyd
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
MU-Liverpool
3.15
Fortuna
Dawno mnie nie było ale dziś coś skrobnę. Jutro zobaczymy mecz walki jak za dawnych lat ????
Zauważcie jak podchodzi do tego meczu Ole... zaznacza,że to wielki mecz dla kibiców, jak i zawodników i sztabu.
Dla Mourinho był to po prostu kolejny mecz. Prawda taka,że jak United chce aby Liverpool nie wygrał po raz 19 tytułu Mistrzowskiego to musi sam dołożyć do tego cegiełkę. Dla mnie jako kibica United tytuł dla Liverpoolu będzie ogromnym ciosem bo wiadomo,że wpompują kolejne pieniądze w dobre transfery aby dogonić United.
Ten mecz będzie pełen walki i pasji.
Typowy no bet pod względem typerskim. Ja jako kibic United gram na United ???? na pewno posypią się kartki, nie zdziwi mnie kartka dla Lingarda czy Rashforda
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Jakiekolwiek typy na United są śmieszne.
Zespół z Manchesteru który jest w ogromnej przebudowie, który jeszcze dwa miesiące temu był totalnym pośmiewiskiem, miałby teraz wygrać ze świetnie poukładaną, bezwzględną maszyną jaką jest Liverpool? To nie będzie miało miejsca.
Na ten moment to nie ten poziom i jeszcze wiele wody musi upłynąć by United mogło wygrywać z absolutnym światowym TOPem.
PSG brutalnie zweryfikowało ten śmieszny nadmuchany balonik zwany United, a grali bez swoich dwóch ogromnie ważnych filarów w kadrze.
Łapać kursy na Liverpool i się nie bać.
Mój główny typ na dziś który gram grubo Liverpool DNB @1,71 etoto

Ale również absolutnym hitem jest jak dla mnie
Liverpool powyżej 1,5 bramki @2,05 etoto

Stawiać a podziękujcie później i odwdzięczycie się w punktach reputacji.
 
D 0

dutra

Gość
Jakiekolwiek typy na United są śmieszne.
Zespół z Manchesteru który jest w ogromnej przebudowie, który jeszcze dwa miesiące temu był totalnym pośmiewiskiem, miałby teraz wygrać ze świetnie poukładaną, bezwzględną maszyną jaką jest Liverpool? To nie będzie miało miejsca.
Na ten moment to nie ten poziom i jeszcze wiele wody musi upłynąć by United mogło wygrywać z absolutnym światowym TOPem.
PSG brutalnie zweryfikowało ten śmieszny nadmuchany balonik zwany United, a grali bez swoich dwóch ogromnie ważnych filarów w kadrze.
Łapać kursy na Liverpool i się nie bać.
Mój główny typ na dziś który gram grubo Liverpool DNB @1,71 etoto

Ale również absolutnym hitem jest jak dla mnie
Liverpool powyżej 1,5 bramki @2,05 etoto

Stawiać a podziękujcie później i odwdzięczycie się w punktach reputacji.
Widzę pite było w nocy xD
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
&quot;miałby teraz wygrać ze świetnie poukładaną, bezwzględną maszyną jaką jest Liverpool?&quot;
Dobra sobota byla :cwl::cwl:
 
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Manchester United - Liverpool BTTS @1.60 Fortuna
Według mnie to typowy mecz pod taki zakład, ofensywa United odżyła odkąd OGS przejął rolę trenera, diabełki sporo strzelają i zachowują mało czystych kont. Liverpool nie może kalkulować, muszą tutaj zdobyć 3 punkty i na pewno coś wsadzą, a nawet mogą wygrać. Ostatni mecz między tymi drużynami to 3-1 na Anfield jeszcze za kadencji Mourinho, gdzie Liverpool zdominował mecz, a i tak Utd coś wcisnęło, myślę że tym razem niezależnie od wyniku obie również strzelą. Liczę na dobry otwarty mecz i wymianę ognia.
 
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
W hicie Manchester United - Liverpool może paść kilka bramek. Szukałem na bukach, gdzie jestem zakładu &quot;obie strzelą pow. 1,5 gola&quot; - ostatnio taka sytuacja miała miejsce w roku 2010 - lecz nigdzie nie znalazłem (lvbet, totolotek, etoto). Kurs powinien być zadowalający.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom