>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AAF 2019 - typy, analizy, dyskusja

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Zbiorczy temat dla nowej ligi na mapie Stanów Zjednoczonych. Tydzień po Super Bowl wystartowała Alliance of American Football, w skrócie AAF. Jest to profesjonalna liga, w której możemy oglądać m.in byłych zawodników NFL, ale również młodych zawodników po collegach, którzy nie załapali się na NFL i wciąż szukają szansy na wybicie się i ta liga może być sposobem na to. Transmisje prowadzi NFL Network i CBS, a kursy na mecze wystawiają bukmacherzy. Dzięki AAF fani futbolu przez kolejne miesiące mogą emocjonować się swoim sportem aż do końca kwietnia.
Po Week 1 ligi mogę powiedzieć, że wygląda to obiecująco i naprawdę fajnie. Podobne opinie można poczytać w necie czy w komentarzach na YT. Śledziłem pierwszą kolejkę i mecze były ciekawe, pokazywane tak jak NFL i dla mnie większość była ciekawsza niż tegoroczny finał NFL...
W sezonie 2020 ma wystartować kolejna profesjonalna liga, XFL (link do Wikipedii), które grało już w przeszłości, ale upadło. Teraz wznowi swoje rozgrywki i będzie rywalizować z AAF. Jako ciekawostkę podam, że zawodnicy AAF podpisywali kontrakty na 3 lata. W ten sposób liga zapewniła sobie to, że nie odejdą oni do XFL. Mogą natomiast trafić do NFL jeśli któryś klub wykaże zainteresowanie.
Żeby pokazać Wam jak to się prezentuje wrzucam skrót jednego z meczów 1. kolejki. Szczególnie polecam przyjrzeć się momentowi w 0:55. W NFL poleciałoby za to 5 flag. Ktoś napisał śmieszny wg mnie komentarz na YT, że za to w NFL byłoby &quot;Personal foul, defense, 50 yards penalty, automatic touchdown.&quot;


Obszernie o lidze możecie przeczytać na Wikipedii - TUTAJ a o samym sezonie 2019 TUTAJ. Wszystkie mecze na żywo można oglądać na YouTube. Polecam też 10-minutowe highlightsy.
W tym temacie możemy podyskutować o spotkaniach. Tu jest również miejsce na ewentualne typy i analizy.
 
Do góry Bottom