Za samą rejestrację otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które znajdą się na Twoim koncie. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe po ukończeniu pełnej rejestracji!!

ZASADY PROMOCJI „PREZENT NA START”

1. Następujące Parametry bonusu są wskazywane przez Organizatora na stronie internetowej Fortuna w procesie rejestracji (w oknie pop-up) oraz po rejestracji w sekcji Profil użytkownika »
Przegląd bonusów:
a. Czas Na Aktywację – oznacza wskazany przez Organizatora okres, w którym należy zakończyć proces rejestracji iKonta, w celu aktywacji bonusu. Jeżeli w podanym okresie Uczestnik nie ukończy rejestracji iKonta wówczas utraci prawo do otrzymania bonusu.
b. Bonus – oznacza wartość możliwego do uzyskania bonusu.
c. Czas Na Grę – oznacza wskazany przez Organizatora okres, w którym należy wykorzystać kwotę bonusu. Jeżeli w okresie tym Uczestnik nie wykorzysta kwoty bonusu na zawarcie zakładu/zakładów wówczas bonus zostanie Uczestnikowi odebrany.
2. Aby otrzymać Bonus Uczestnik musi w Czasie Na Aktywację zakończyć proces rejestracji iKonta.
3. Bonus zostanie przypisany do iKonta Uczestnika w terminie 3 dni, licząc od momentu zakończenia procesu rejestracji iKonta.
4. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej Promocji.
5. Otrzymany Bonus Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
6. Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta.
7. Jeżeli Klient w Czasie na Grę nie wykorzysta Bonusu (lub jego części) na zawarcie zakładu, wówczas prawo do skorzystania z Bonusu (lub jego niewykorzystanej części) wygasa.
8. W ramach Promocji można zawrzeć dowolny zakład z wyłączeniem zakładów na Wirtualne Sporty.

Przyznane punkty (0)