>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Doha - 11.02-16.02.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Doha, Katar
Data rozgrywania: 11.02.2019-16.02.2019
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $916,131
Oficjalna strona turnieju: http://www.qatartennis.org/tournaments/qatar-total-open-2019/
Lista Startowa: http://www.qatartennis.org/wp-content/uploads/2018/06/DohaMD2019Update-2.pdf
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018:
Petra Kvitova
Zwycięzcy debla 2018: Gabriela Dabrowski/Jelena Ostapenko

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Można spróbować pograc przeciwko zawodniczkom z FedCup. Jeszcze trwa mecz USA- Australia. Barty bardzo mocna, ale też mocno zmęczona. Jeszcze debla 3 sety pełne zaraz gra w decydującym spotkaniu.. Przyleci chyba tylko po startowe i aklimatyzację na Dubaj ..
Martic ZWROT + Bertens ✅+ Georges ZWROT AKO 10.35 Etoto
Kolejno grają z Barty, z Giorgi i Sevastovą.
Wszystkie po Fed Cup ze zmęczeniem w nogach i podróży.
 
K 0

kazmirz1212

Użytkownik
Ten typ odrazu rzucił mi się w oczy
Garcia C. -Curenko- 2 ZWROT
Do dziś pamiętam jak ze spokojem rozgrywała turniej w Brisbine przegrywając na własne życzenie z serwowanie na mecz z Pliskova Karolina w drugim secie, pokonała Osake w półfinale która wygrała AO to jednak coś znaczy mimo porażki z Ansimovą i w fed cupie nie zrażam się i wchodze w czyste 2 Curenko 2.39 Fortuna
Buzarnescu M.- Ostapenko J.- 1 ⛔
Rumunka przegrywa każdy mecz od czasu strasznie wyglądającej kontuzji w Montrealu gdzie prawie wygrała ze Svitoliną, Ostapenko jeden wygrany szlem potem kicha wielka kicha.W zeszłym roku również panie sie spotkały w tym turnieju gdzie przegrała Ostapenko a rumunka doszła do 1/8 finały polegając z Georges.
Moim zdaniem lepiej bedzię dysponowana Buzarnescu i w końcu wygra swój pierwszy mecz w tym sezonie. 1.97 Fortuna
Jabeur O.- Suarez Navarro C. -1 ⛔
Młoda Tunezyjka w moich oczach jest zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu, końcówka poprzedniego sezonu bardzo solidna, gorzej rozpoczęła ten sezon, lecz nie aż tak bardzo, pojedynek z Kenin która powalczyła z Halep w AO, pierwszego seta miała na wyciągniecie ręki któż wie jak potoczyło by się spotkanie dalej, bardziej gram przeciwko 30 letniej Navarro. Jabeur 2.07 Fortuna
Pierw sądziłem by grać Sevastovą lecz kolega wyżej lekko mnie zaniepokoił i odpusciłem ten mecz, Bertens raczej nie polecam grać po marnym kursie 1.41 z nieokiełznaną Giorgi, również ciężko ocenić kto wygra w meczu Sansovich - Hsieh, niby Tajwanka świetnie zaczeła sezon, lecz młoda białorusinka też nie ma sobie niczego do zarzucenia, h2h przeciwko mocnej Kvitovej, lepiej wyglądała 33 letnia tajwanka, pierwsza myśl była za nią lecz młody wiek Sasnovich i masa spotkań w tym sezonie jak na ten etap wydaje mi się że może to wziąć
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Tomljanovic @✅1.60 fortuna

Trochę poczuli się z kursem. Gra przeciwko Hercog, która lepiej sobie radzi na wolniejszych kortach. Ma słaby serwis i ogólnie fizycznie nie powala, gdzie Kyrgiosowa jakąś tam fizykę ma. Wczoraj trochę chokowala z Aoyama, ale wątpię że nie zakwalifikuje się do tak ważnego turnieju z praktycznie maczniarka. Z resztą myślę, że zwycięstwo kiedy nic ci nie idzie motywuje bardziej niż 6 2 6 1 i tutaj wierzę że australijka pokaże charakter
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
S.Stosur - A.Blinkowa 1. Etoto 2.05 ⛔???? to co Samantha w 3 secie robiła przy swoim serwisie i popełniała błędy to hit, bardzo pomagała wygrać przeciwniczce
Mecz kwalifikacyjny do turnieju głównego pomiędzy doświadczoną Australijką i młodą Rosjanką. Pomimo 34 lat na karku i sporej ilości gier idę w kierunku znacznie starszej Stosur, której mam nadzieję bardzo zależy na tym aby znaleźć się w tym turnieju. Za nią dwa niezbyt wymagające mecze kwalifikacyjne, także mam nadzieję, że nie jest wyeksplatowana i sił na walkę o turniej główny z młodym organizmem Rosjanki nie zabraknie i po tym meczu się w nim znajdzie bo wystarczające umiejętności z pewnością jeszcze ma. Mam nadzieję, że wygra to spotkanie i na to liczymy, powodzenia
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tomljanovic @1.60 fortuna

Trochę poczuli się z kursem. Gra przeciwko Hercog, która lepiej sobie radzi na wolniejszych kortach. Ma słaby serwis i ogólnie fizycznie nie powala, gdzie Kyrgiosowa jakąś tam fizykę ma. Wczoraj trochę chokowala z Aoyama, ale wątpię że nie zakwalifikuje się do tak ważnego turnieju z praktycznie maczniarka. Z resztą myślę, że zwycięstwo kiedy nic ci nie idzie motywuje bardziej niż 6 2 6 1 i tutaj wierzę że australijka pokaże charakter
Ja tu widzę w drabince juz conajmniej dwa miesjca dla lucky loserow, a moze cos jeszcze dojdzie, wiec taki typ na najwyzej rozstawiona zawodniczke w eliminacjach to zbyt ryzykowne w mojej opiniii stad ten kurs.
 
T 16

the_nick

Użytkownik
Bertens - Giorgi DW 2-0 2.02 fortuna ⛔
Kiki bardzo mocna w tourze,silna budowa ciała,mocny serwis oraz wyśmienity forheand stawia holenderkę w roli zdecydowanej faworytki. Pokazała swoją siłe w turnieju halowym w Rosji gdzie wygrała z ROBOCOPEM Sabalenką.
Kamila bez formy co pokazały ostatnie występy w FED Cupie.
Myślę, że mecz zakończy się gładkim 2-0 dla faworytki.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
W Doha to już zaczeli dobierac lucky loserów z ... przedostatniej rundy eliminacji ! Dawno czegos takiego nie było.
Ciekawe czy to juz koniec ?
Niestety, ale Doha to ubogi krewny w tym roku przy Dubaju. Chyba w koncu ktos powinien pomyslec o zmianach w tym kalendarzu rozgrywek, bo co dwa lata ten sam problem praktycznie jak wypada na turniej w Katarze, ale w tym roku to juz jest eskalacja tych wycofan.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
S.W.Hsieh-Muchova 1 ⛔

Dobrze, sprobujmy cos wytypowac zamiast sie madrzyc. Ogolnie Dubaj za pasem, wiec trzeba probowac tam, gdzie wydaje sie nie bedzie grania na pol gwizdka.
Su Wei Hsieh nie grala w Pucharze Federacji. Jak tak patrzec to po wycofaniu sie Wozniacki nawet ladnie otwarla sie jej drabinka. Ogolnie Su Wei nie osiagala wiekszych sukcesow w tym duecie Doha-Dubaj, ale jak juz cos wygrywala to akurat trafiala raczej na Dohe. Tajwanka miala kolejny znakomity AO, troche przerwy, po drodze zaliczyla szybki wylot w Taipei w 1 rundzie, wiec ona raczej spekulowac nie bedzie. Hsieh jest naprawde nietuzinkowa zawodniczka o bardzo niekonwencjonalnym stylu, ale o tym unikatowym oburecznym forhandzie juz bylo kilka razy. Hsieh bardzo latwa wygrana nad Sasnovich i tu pewnie Bialorusinka zbytnio sie nie starala po Fed Cupie i przed Dubajem, ale to juz nie wina Hsieh.
Muchova ladnie od kwalifikacji i nie wiem co o tym myslec, bo nie mozna nikogo lekcewazyc, ale mam watpliwosci co do tej zawodniczki. Muchova to zawodniczka o lepszym uderzeniu, ale poki co bez wiekszych sukcesow. Niby w damksim tenisie czasem mozna odpalic z zaskoczenia jak Andreescu na poczatku tego roku, ale wydaje mi sie ze Hsieh bedzie chciec juz dobrze zagrac skoro zaliczyla juz jedna wygrana i po prostu bardziej wierze w jej mozliwosci jako zawodniczki, ktora juz wygrywala turnieje WTA i osiagala bardzo dobre wyniki w szlemach.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Po dzisiejszych meczach w Doha można śmiało stwierdzić, że nie warto uderzać za grubszą stawkę. Na dzień dobry pojedynek Sasnovich - Hsieh, wyszły jakby za karę. Sasnowicz totalnie olała temat. Garcia wycofała się, Sevastova i Wozniacki również. Mecz Kiki - Giorgi istny rollercoster, gemy tracone seriami. Taka moja sugestia - uważać ze stawką, szukać zawodniczek, które oleją temat i odpuszczą mecz i grać przeciwko.
Ps. Ja bym uważal na Hsieh, Sasnovich olała mecz, a Hsieh grała totalną nędzę, ale ktoś musiał zagrać dalej.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontaveit @2,56⛔
+1,5 seta @1,6⛔
Od wczoraj chodzi za mna to spotkanie. Tak jak bylo to wspomniane lepiej szukac dobrych kursow na dogow bo czolowka szybko sie wykrusza i zawija do Dubaju bo tam w tym roku jest kasa i punkty. Do tego pogoda nie rozpieszczala do tej pory. Zimno, mecze przerywane z powodu deszu i silny wiatr. W takich warunkach o urazy nie trudno. Niby do konca tygodnia ma byc bez deszczu ale wiadomo jak to jest na pustyni.
Co do meczu. Kerber od porazki z Collins nie grala wiec forma niewiadoma. Kontaveit wystapila w Fed Cupie gdzie wygrala wszystkie mecze. Wczoraj tez ograla Zhu wiec utrzymuje rytm meczowy. Spotkanie zaplanowane jest jako ostatnie dzis i pewnie bedzie rozgrywane w nocy czasu Katarskiego. Kontaveit bije mocno i plasko z obu stron. Serwisem tez potrafi zrobic przewage. Kerber wiadomo mozolne przebijanie, regularnosc i czekanie na okazje. Jednak ta biernosc czesto jest jej zguba. Duzo bedzie zalezec czy Kontaveit bedzie wiecej trafiac czy psuc. Sadze ze Niemka moze potraktowac to spotkanie jako sprawdzenie dyspozycji przed Dubajem.
Muchova @2,34✅
Rozegrala juz tu 4 mecze. Hsieh wczoraj slabo ale i tak latwo wygrala bo sasnowicz zagrala totalne dno.
Jezeli Czeszka nie bedzie sie bala przejmowac inicjatywy w wymianach to powinno byc dobrze, bo Hsieh swoim stylem moze zanudzic na smierc.
Z debla Melichar/Peszke @1,6▶
Nie sadze by Karolina chciala sie bawic w gre na dwoch frontach. W weekend dwa ciezki mecze w Fed Cup grala. Dzis tez moze przegrac singla i po deblu zawinac manatki. Rywalki to doswiadczona para ktora dobrze sie ostatnio prezentuje.
Jurak/Martinez Sanchez @1,75⛔ 1:2
Kursy fortuna
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karolina Pliskova wycofala sie z turnieju i jej miejsce w meczu z Mertens zajmie siostra blizniaczka. Czyli zmiana niezauważalna wizualnie.
Czyli debel siostr tez pewnie nieaktualny.
 
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
Jakies opinie, sugestie

Jutro chce grubiej posmarować na Mertens, ktora będzie grać z Bertens. Kiki gra tu lewizne i powoli wchodzi w mecz, Giorgi i Navarro pokazywaly jej miejsce w szeregu, aż Kiki w końcu się rozbujala.
Mertens nie widzialem jeszcze. Jak funkcjonuje jej podanie i gra w polu, jest mocno i skutecznie?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muchowa @3,75⛔ fortuna
+1,5 seta @2,08⛔
Czeszka w gazie. Widac ze dobrze sie czuje w tych warunkach. Wczoraj latwo ograla zawsze grozna i wymagajaca Hsieh. Svitolina wiadomo z wiekszym potencjalem i umiejetnosciami. Jednak to tylko sport i nie takie niespodzianki sie zdarzaly w swiecie WTA. W meczu z Ostapenko ukrainka nie pokazala nic wielkiego. To Lotyszka grala swoje czyli duzo pomagala niecelnymi zagraniami. Do tego za pasem Dubaj i nie wiadomo co chodzi po glowie Svitolinie. Wedlug mnie mozna spróbować pograc w kierunku Muchowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
Muchowa @3,75 fortuna
+1,5 seta @2,08
Czeszka w gazie. Widac ze dobrze sie czuje w tych warunkach. Wczoraj latwo ograla zawsze grozna i wymagajaca Hsieh. Svitolina wiadomo z wiekszym potencjalem i umiejetnosciami. Jednak to tylko sport i nie takie niespodzianki sie zdarzaly w swiecie WTA. W meczu z Ostapenko ukrainka nie pokazala nic wielkiego. To Lotyszka grala swoje czyli duzo pomagala niecelnymi zagraniami. Do tego za pasem Dubaj i nie wiadomo co chodzi po glowie Svitolinie. Wedlug mnie mozna spróbować pograc w kierunku Muchowej.
Kompletnie się nie zgadzam z tym typem
Svitolina 2-0 @ 1.72 ✅
Bet365
Gładko, łatwo i przyjemnie.... 6:4 6:2 ✅
Svitolina dobre wejście w turniej, wczoraj zagrala jako pierwsza o dość wczesnej porze i z mega groźną Ostapenko. Ukrainka pokazała ze jest gotowa na poważną grę i ma duze ambicje.
Muchova wygrała z Hsieh bo Tajwanka wielkiego zaangażowania nie wykazala, zresztą wystarczyło zobaczyc poprzedni mecz Hsieh z Sasnovich, ktory był kabaretem i pokazal pseudo zapał Hsieh.
Jeżeli Ostapenko nie dała rady ugrać seta ze Svitoliną, to napewno nie zrobi tego Muchova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Svitolina @2,09⛔ fortuna
???? 4:1 i bp na 5:1 w 3 secie i konczy 4:6

Bardzo ciekawe spotkanie w polfinale turnieju w Doha. Dwie zawodniczki z czolowki o zblizonym potencjale. Jednak wedlug mnie minimalna faworytka tego meczu powinna byc Ukrainka ktora prezentuje sie troche solidniej i co wazniejsze jej gra jest stabilniejsza. Halep miewa przestoje w meczu. Potrafi zagrac na wysokim poziomie 2-3 gemy po czym w kolejnych przejsc obok meczu. Wczoraj latwo roztrwonila prowadzenie w pierwszym secie w meczu z Julką. W drugim tylko dzieki pomocy Niemki wygrala i nie musiala grac trzeciej partii. Zbyt latwo Rumunka daje sie zepchnac do defensywy w wymianach a Svitoliny nie trzeba bedzie zapraszac do ataku. Ukrainka natomiast wczoraj z Muchova doskonale regulowala tempo gry. W odpowiednim momencie przyciskala czeszke i zmuszala do bledu. Bardzo dobra robote robilo pierwsze podanie Z ktorym Muchova miala problemy. Graly ze soba juz kilka razy wiec o rywalkach wiedza wszystko.
Jabuer/Riske @2,68⛔
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Svitolina @2,09 fortuna
Bardzo ciekawe spotkanie w polfinale turnieju w Doha. Dwie zawodniczki z czolowki o zblizonym potencjale. Jednak wedlug mnie minimalna faworytka tego meczu powinna byc Ukrainka ktora prezentuje sie troche solidniej i co wazniejsze jej gra jest stabilniejsza. Halep miewa przestoje w meczu. Potrafi zagrac na wysokim poziomie 2-3 gemy po czym w kolejnych przejsc obok meczu. Wczoraj latwo roztrwonila prowadzenie w pierwszym secie w meczu z Julką. W drugim tylko dzieki pomocy Niemki wygrala i nie musiala grac trzeciej partii. Zbyt latwo Rumunka daje sie zepchnac do defensywy w wymianach a Svitoliny nie trzeba bedzie zapraszac do ataku. Ukrainka natomiast wczoraj z Muchova doskonale regulowala tempo gry. W odpowiednim momencie przyciskala czeszke i zmuszala do bledu. Bardzo dobra robote robilo pierwsze podanie Z ktorym Muchova miala problemy. Graly ze soba juz kilka razy wiec o rywalkach wiedza wszystko.
Nie zgadzam się. Oglądałem wczorajszy mecz Svitoliny i 1 set meczu Halep. Moim zdaniem ukrainka nic wielkiego nie pokazała. To &quot;przyciskanie czeszki i zmuszanie do błędu&quot; to wcale nie było jakieś wielkie zmuszanie, tylko czeszka po prostu moim zdaniem nie wytrzymała presji, z biegiem meczu coraz bardziej się gotowała i popełniała coraz więcej tych błędów. Atak Svitoliny? Ja tam może kilka ataków przez cały mecz widziałem, reszta to przebijanie na środek kortu, z którym według mnie Halep nie będzie miała problemów. Rumunka nawet ze swoimi &quot;przestojami&quot; powinna to wygrać. To tylko moje osobiste zdanie, naród niech gra jak chce ;)
Halep @ 1.68 fortuna ✅
Halep 2:0 @ 2,51 fortuna ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 13

acelina

Użytkownik
Svitolina 2:0 ⛔
Kurs 3,5 @Totalbet
Svitolina i poniżej 20,5 ⛔
4,2 fortuna
Moim zdaniem Svitolina zniszczy dziś Halep tak jak zrobiła to w poprzednich spotkaniach z Rumunką. Rumunka wczoraj długo i wyczerpujący mecz z Goerges, do tego grała w weekend w Fed Cupie. Svitolina jest świeższa i ma patent na Rumunkę
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Halep-E.Mertens 1 ⛔

Halep to moja ulubiona zawodniczka i gdy Rumunka jest w optymalnej formie to nie ma sobie rownych w grze z glebi kortu. Z calym szacunkiem dla Elize Mertens, do ktorej tez mam wiele sympatii i jej bardzo dobrej gry, ale wygrana Belgijki bylaby niespodzianka.
Typ na Halep i kombinacyjny zaklad wydaje mi sie tu bardzo dobrym rozwiazaniem jako ze weekend i sporo wydarzen sportowych przed nami, takze tak probuje zamknac ten turniej i oczekiwac turnieju w Dubaju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom