>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rotterdam, Nowy Jork, Buenos Aires - 11.02-17.02.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Rotterdam, Holandia
Data rozgrywania: 11.02.2019 - 17.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €2,098,480
Oficjalna strona turnieju: https://www.abnamrowtt.nl/
Lista Startowa: https://www.abnamrowtt.nl/spelers
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2018: Pierre Hugues Herbert/Nicolas Mahut

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 11.02.2019 - 17.02.2019
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $777,385
Oficjalna strona turnieju: http://newyorkopen.com/
Lista Startowa: http://newyorkopen.com/new-york-open-players/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Kevin Anderson
Zwycięzcy debla 2018: Max Mirnyi/Philipp Oswald

Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 11.02.2019 - 17.02.2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $673,135
Oficjalna strona turnieju: https://argentinaopenatp.com/atp/#item-2
Lista Startowa: https://argentinaopenatp.com/atp/es/listado-de-participantes?field_estilo_tid=4
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2018: Dominic Thiem
Zwycięzcy debla 2018: Andres Molteni/Horacio Zeballos


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Bagnis-Dellien 1 ✅

Bagnis umie dobrze zagrac z lepszymi zawodnikami. Argentynczyk pokonal wczoraj po zacietym meczu Thiago Monteiro, wiec rywala mial dosc wymagajacego. Dellien osiagal dobre wyniki w challemgerach w tamtym sezonie, ale Argentynczyk ma z tego turnieju oczywiscie duzo wieksze doswiadczenie i wygrywal tu mecze w kwalifikacjach i turnieju glownym w poprzednich edycjach, wiec typuje w strone gospodarza.
 
K 0

kazmirz1212

Użytkownik
Witam, widzę że forum w tym temacie ucichło więc wrzucę coś od siebie i chętnie wysłucham opinii kolegów którzy znają się i oglądają więcej meczów ode mnie.
A więc zaczynając.
Lajovic D. - Mayer L. -1 ⛔
W tym spotkaniu zdecydowanie idę w stronę Lajovicia. Jestem zaskoczony że bukmacherzy aż tak faworyzują Mayera. Pamiętam zeszły sezon Lajovicia na ziemi, grał dość przyzwoicie stawiając czoła Thiemowi w półfinale w Lyonie oraz Zverevovi na French Open. Mayer niby potrafi coś zagrać na ziemi lecz moim zdaniem Lajovic go przewyższy, stawiam na Lajovicia po kursie 2.17 Fortuna.
Munar J. -Delbonis F. -1 ✅
Panowie spotkali się kilka dni temu w Cordobie. W tamtym spotkaniu również byłem za młodszym od swojego rywala Munarem, lecz niestatu zawiódł, nie wykorzystał wielu breakpointów, rywal miał szczęście że zakończył spotkanie w 2 setach, w następnej rundzie już mu go zabrakło przegrywając 6-1 6-0. Munar będzie miał okazje sie zrewanżować. Munar 1.90 Fortuna.
Londero J.I. -Sousa J. -1 ⛔
Kompletnie niezrozumiałe jest wystawienie kursów przez bukmacherów lecz wiele razy pokazywali że to oni mają rację oraz szerszą wiedzę. Londero gra wyśmienicie ostatnimi dniami, jedyny powód wystawienia kursów na korzyć Sousy może być zmęczenie Londero, lecz nie wydaje mi się by tak łatwo odpuścił mecz u siebie.
Souse kojarze z dobrej gry na twardej nawierzchni, nie osiągał nic wielkiego poza wygranym finałem w Estoril, a nie wiadomo jak z jego formą w tym sezonie, narazie w Davis Cupie odniósł dwie porażki więc widać że nie jest w najlepszej formie. Pobieram Londero 2.07 Fortuna
Jeśli się myle chętnie posłucham waszych opini na temat tych typów jak i następnych i przepraszam jeśli się pojawiły pewne braki. ????
 
K 0

kazmirz1212

Użytkownik
Tym razem przeniosę się do Nowego Jorku.
Rubin N. -Thompson J. -2 ✅
Panowie spotkali się niecałe 4 miesiące temu w półfinale w Stockton. Górą był zdecydowanie Thompson który miał wiele więcej szans na przełamania. Rubin opuścił trochę loty w tym sezonie a Thompson wręcz przeciwnie, przegrane jedynie z dobrym dysponowanym Minaurem oraz Seppim który też ostatnimi czasy nie należy do najgorszych, Rubin potknął się już w tym sezonie wiele razy przegrywając m.in. z Ymerem Majchrzakiem Youngiem czy Dorianem Kingiem. Jedynym atutem jest publiczność lecz mimo wszystko jestem za zwycięstwem Thompsona 1.78 Fortuna
Opelka R. -Mannarino A. - 2 ⛔
Bukmacherzy trochę poszaleli wystawiając na Mannarino taki kurs, zapewne poprzez wszystkie przegrane mecze w tym sezonie, lecz widzę w tym meczu spore szansę u niego na wygranie tego spotkania.
Opelka bazuje na serwisie i strasznie trudno jest mu przełamać kogokolwiek kto lepiej serwuje niż przeciętność.
Wspominam ostatnie spotkanie w AO z Fabianno gdzie po prostu nie był w stanie wygrać kluczowych punktów, myślę że Mannarino zmobilizuje się i w końcu wygra swój pierwszy mecz w tym sezonie. Mannarino 2.17 Fortuna
Querrey S. -Harris G. -1 ✅
Zaskoczyła mnie porażka Querreya w pierwszej rundzie w AO z Herbertem, lecz w ciągu tego czasu Herbert udowodnił że nie jest zwykłym cieniasem i potrafi czasem fajnie zagrać. Querrey bardzo mocny i techniczny zawodnik, który potrafi zagrać na amerykańskiej nawierzchni, zapewne dobrze się przygotował do tego turnieju, ponieważ nie grał nic od czasu AO, Harris za to w miarę dobre wyniki, lecz to challangery więc nie ma za bardzo co porównywać, choć można twierdzić że challangerami przygotowywał się do tego turnieju, ciężko mi ocenić patrząc w historie tamtego sezonu potrafił wygrywać z mocnymi rywalami typu Monfilis, lecz nie był on wtedy w zbyt dobrej formie, zdziwie się jeśli Querrey znów odpadnie w pierwszej rundzie. Mam nadzieje że wypowiecie się na ten temat i innych wypowiedzi i wypędzicie mnie z błędu ???? Querrey 1.50 Fortuna
 
K 0

kazmirz1212

Użytkownik
No i zostaje Rotterdam
Klizan M. -Fucsovics M.-2 ✅
Klizan w tym sezonie udowodnił że nie jest w najlepszej dyspozycji.
Oglądałem jego mecz z Popyrinem, który wygrał jedynie przez szczęście gdyż australijczyk go dominował i przegrał jedynie przez własne błędy. Moim zdaniem o wiele słabiej wygląda fizycznie od rywala a na twardej nawierzchni ma to znaczenie, Młody węgier pnie się do góry, nie spodziewałem się że dojdzie aż do finału w Sofii, który przegrał z mocnym ruskiem. Porównywałem mecze przeciwko niemu gdyż obaj grali przeciwko niemu i o wiele lepiej wyglądał Fuscovics. Wcześniej zastanawiałem się nad tym meczem ale po zwycięstwie nad Berrettinim idę w pewną 2, Fucsovics 2.04 Fortuna
Skugor F. -Shapovalov D.- Dokładny wynik 0:2 ✅
Strasznie zawiodłem się po porażce Shapovalova z Herbertem, wiele osób na forum pisało że zje Herberta a wyszło jak wyszło cóż. Tym razem rywal jest dość słabszy i spokojnie wygra bez straty seta.
Goffin D. -Monfils G. -1 ⛔
Ciężko było mi ugryść ten mecz, lecz nie bez powodu bumacherzy wystawili kursy na korzyść belga, wydaje mi się że ma sposób na Monfilisa i jego mobilizacja po odpadnięciu w pierwszej rundzie z Krajinoviciem dość wzrosnie, idę na czuja za bukmacherka Goffin 1.88
Z pewniejszych rzeczy do ako to:
Bedene, Cuevas, Chaczanow, Raonic,Tsitsipas, Verdasco,Jarry Tomic oraz Sandgren
Nie wiem co myśleć o Ferrerze wracającym po kontuzji ale powinien ogarnąć Jaziriego gdyż przed kontuzją grał w miare fajny tenis, nie wiem co myśleć o półfinalistach i finalistach poprzedniego turnieju, niby powinny byś oczywiste wyniki lecz nie wiem jak z ich motywacją oraz zmęczeniem tj. Tsonga Berdych Herbert z Nishikorim dość ciekawie wygląda .
Typy na czujkę o których przede wszystkim usłyszałbym opini: typ Seppi Kukuszkin oraz Basilasvili oraz Auger Aliassime wydają mi się dość konkretnymi typami do gry.
Prosiłbym odnieść się do moich typów jeśli sądzicie inaczej ????
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jarry @1,75⛔????
Tak jak pisalem przed meczem z Londero w Cordobie o zmianie strefy czasowej i dlugim locie Jarrego z Europy i porazka z Argentyńczykiem mnie nie zdziwila o tyle wygrana Wlocha dzis juz bylaby dla mnie niespodzianka. Obaj Panowie urodzeni w tym samym roku. Najbardziej lubia grac na kortach ziemnych co patrzac na to gdzie sie wychowali wcale nie dziwi. Dla mnie lepszym i bardziej kompletnym zawodnikiem jest Chilijczyk co odzwierciedla miejsce w rankingu. Nicolas zadomowil sie juz w turniejach ATP czego nie mozna powiedziec o Lorenzo. Grywa on glownie w challengerach próbując swoich sil w kwalifikacjach do turniejow ATP. Tak bylo teraz w Buenos Aires gdzie wygral ze swoimi rodakami Gaio i Gianessim. Jezeli chodzi o style gry to Jarry dysponuje zdecydowanie mocniejszym podaniem i silniejszymi uderzeniami z glebi kortu. Wloch natomiast woli budowac punkty poprzez przebijanie i gdy nadarzy sie okazaja zaatakowac. O ile turniej w Cordobie byl pierwszym na clayu i mogl sobie go Jarry odpuscic i potrenowac o tyle uwazam ze tu nie pozwoli sobie na kolejna porazke w pierwszej rundzie i pokona Wlocha.
Garin @1,75✅
W tym spotkaniu tez ide w kierunku zawodnika z Chile. Garin rocznik 96, Kanadyjczyk 2000. Wiec obaj stosunkowo mlodzi bez wiekszego doswiadczenia. Co sklania mnie w kierunku Garina to jego gra na kortach ziemnych. W karierze jego bilans to 215/125. Praktycznie cale zycie spedzil grajac na tej nawierzchni. W glownej mierze sa to spotkania w challengerach ale gdzies to ogranie trzeba zdobywac. Pod koniec zeszlego roku wygral 3 turnieje z rzedu ogrywajac w nich znaczacych zawodników.
Auger tez ma dodatni bilans bo 77/30 jednak duza czesc to turnieje ITF. Jednak potrafil wygrac challenger w Lyonie wiec tez na tej nawierzchni grac potrafi. Z tym ze styl jego gry bardziej pasuje pod korty szybsze. Mecz na pewno nie bedzie latwy dla Garina jednak mysle ze ogra mlodszego o 4 lata kanadyjczyka.
Wawrinka @1,42✅
Paire ma wszystko by byc znakomitym tenisista od strony fizycznej. Wysoki, dobrze zbudowany z bardzo dobrym podaniem, doskonalym czuciem pilki pod siatka. Ale jest to gosc ktorego wyprowadza z rownowagi jedna zepsuta pilka albo decyzja arbirta. Typowy czajnik. I to poza sfera sportowa do wygrana Stanowi. W meczu z Berdychem francuzowi wystarczylo koncentracji na 3 gemy. Niewykorzystal kilku bp a pozniej juz poszlo. To jak olal ostatni gem w meczu tylko pokazuje ze tacy ludzie sie nie zmieniaja. W zeszlym tygodniu gralem przeciw Wawrince i sie oplacilo tu jednak ide w kierunku Stana. W meczu z Copilem Szwajcar zagral dobrze. Pierwszy set pod zupelna kontrola. Drugi rowniez. Kilka bp nie wykorzystal. W tb jeden blad i przegrany set. Trzecia partia juz slabsza. W Roterdamie turniej wyzszej rangi a Wawrinka musi zdobywac punkty. Do puki Paire bedzie w meczu to bedzie grozny.
Haase @1,77⛔
Holender u siebie to bedzie sie chcial pokazac z dobrej strony gdyz nie ma na to duzo okazji w ciagu roku. W Sofi urwal seta Medvedovi. Rywal w jego zasiegu. W zeszlym roku przegral z Rogerem w 1/4 tez urywajac mu seta. Warto sprobowac.
Kursy STS
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: New York (USA), twarda (w hali)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tennys Sandgren - Paolo Lorenzi
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 1,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy turnieju tenisowego ATP W Nowym Jorku. Zagra tutaj reprezentant gospodarzy Amerykanin Sandgren z Włochem Lorenzim. Idę w tym spotkaniu w zwycięstwo Sandgrena w setach 2-0. Nie powinien on mieć problemów ze swoim rywalem, bo Lorenzi na nawierzchni twardej nigdy nic wielkiego nie grał i teraz gdy ma już 37 lat to już bliżej emerytury niż osiągnięcia jeszcze czegoś większego w tenisie. Sandgren wygrał już w tym roku turniej w Auckland, gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony i tutaj zdecydowanie jest po prostu zawodnikiem mocniejszym niż Paolo. W Australian Open przegrał zaraz w pierwszym spotkaniu z Japończykiem Noshioką i od tamtego czasu nie startował w żadnym turnieju. Teraz wraca tym turniejem w Nowym Jorku, u siebie w ojczyźnie i myślę, że ogra Włocha w 2 setach. Po prostu Tennys na hardzie jest dla mnie zawodnikiem lepszym, silniejszym i nie widzę po stronie Lorenzi niczego czym mógłby się przeciwstawić.
⛔ 1-2 (6-7 , 7-6 , 4-6)
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Bedene - Andreozzi Bedene @1.4 ✅
Finalista z 2018 roku Aljaz vs gospodarz Andreozzi. Według mnie Bedene powinien wygrać to spotkanie, w ubiegłym roku dobrze sobie radził w tym turnieju gdzie przegrał z Thiemem jest w nie najgorszej dyspozycji wygrał w Cordobie z Martererem czy Fogninim zaś gospodarz w ubiegłym roku poległ już w quali a do tego ma passę 4 przegranych.
Delbonis - Munar Delbonis +1,5 @1.34 ✅
Parę dni temu Delbonis wygrał 2:0 do tego w ubiegłym sezonie w półfinale przegrał właśnie z Aljazem 2:1 na pewno stać go na ugranie chociaż seta
Do tego dorzucam Tsonge+Sandgrena
AKO 2.81 fortuna ✅
 
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
mecz Lorenzi - Sandgren dziwi mnie bardzo czemu grając w Argentynie w Cordobie Włoch nie został na miejscu i nie zgłosił się do turnieju w Buenos Aires i w dodatku na mączce, tylko lata do NY na nawierzchnię hard w hali. Możliwe, że to przez pryzmat pewnego miejsca w głównej drabince, a co za tym idzie pieniędzy za pierwszą rundę. Ale czy aby na pewno tylko z tego powodu? Zwykle jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Sandgren jest bardzo ambitnym graczem i kojarzy mi się z solidną dobrą grą. Również nie kojarze by jako faworyt
w meczach ATP podchodził do nich &quot;po macoszemu&quot;. Jednak nie podobają mi się trzy kwestie w tym pojedynku. Raz przegrana z Nishiyoką na AO (gdzie Japończyk nic nie prezentował swoją grą, co dobitnie pokazał mu później Karen). Dwa dłuuuugi okres bez gry (prawie miesiąc). Trzecia kwestia to straszny &quot;must bet&quot; zrobił się na Sandgrena, a nigdy mi się to dobrze nie kojarzy. Dlatego naprzeciw wszystkim logicznym argumentom, &quot;płasko uderzam&quot; na Włocha.
Lorenzi (krecz bez zwrotu)✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
mecz Lorenzi - Sandgren dziwi mnie bardzo czemu grając w Argentynie w Cordobie Włoch nie został na miejscu i nie zgłosił się do turnieju w Buenos Aires i w dodatku na mączce, tylko lata do NY na nawierzchnię hard w hali. Możliwe, że to przez pryzmat pewnego miejsca w głównej drabince, a co za tym idzie pieniędzy za pierwszą rundę. Ale czy aby na pewno tylko z tego powodu? Zwykle jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Sandgren jest bardzo ambitnym graczem i kojarzy mi się z solidną dobrą grą. Również nie kojarze by jako faworyt
w meczach ATP podchodził do nich &quot;po macoszemu&quot;. Jednak nie podobają mi się trzy kwestie w tym pojedynku. Raz przegrana z Nishiyoką na AO (gdzie Japończyk nic nie prezentował swoją grą, co dobitnie pokazał mu później Karen). Dwa dłuuuugi okres bez gry (prawie miesiąc). Trzecia kwestia to straszny &quot;must bet&quot; zrobił się na Sandgrena, a nigdy mi się to dobrze nie kojarzy. Dlatego naprzeciw wszystkim logicznym argumentom, &quot;płasko uderzam&quot; na Włocha.
Lorenzi (krecz bez zwrotu) 3,75
też na to zwróciłem uwagę a mało tego to Włoch zaraz wraca do Brazylii na turnieje w RIO i Sao Paulo także nie zdziwiłbym się jakby wziął wpisowe i wrócił do Brazylii
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
też na to zwróciłem uwagę a mało tego to Włoch zaraz wraca do Brazylii na turnieje w RIO i Sao Paulo także nie zdziwiłbym się jakby wziął wpisowe i wrócił do Brazylii
Nie wiem skąd masz takie informacje. Po turnieju w NY jest zgloszony od 18 lutego do kolejnego turnieju na kortach twardych w Delray Beach.
Warto zauwazyc ze Lorenzi ma juz 38lat wiec mimo, iz dobre rezultaty osiagal zazwyczaj na ziemi to gra na takich kortach jest bardzo męcząca. Nie dziwne ze na rzecz tych kortow pogrywa sobie na hardzie.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Basilashvili 1.81 eFortuna ✅
Basilashvili przegrał w pierwszej rundzie w Sofii przeciwko Brandsowi i wycofał się z debla, więc wygląda na to, że miał jakiś problem, ale to było tydzień temu i powinien być przygotowany. Chung nie zrobił nic nadzwyczajnego odkąd dotarł do półfinału w zeszłym roku w AO. W tym roku przegrał z Herbertem w drugiej rundzie, przegrał w pierwszej rundzie w Chennai (Gulbis: 7-6, 6-2) i Auckland (Rubin Statham: 7-5,6-3). Jak dla mnie Chung fizycznie przegra to spotkanie, a taka luźna propozycja na dzisiejszy wieczór.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Nie wiem skąd masz takie informacje. Po turnieju w NY jest zgloszony od 18 lutego do kolejnego turnieju na kortach twardych w Delray Beach.
Warto zauwazyc ze Lorenzi ma juz 38lat wiec mimo, iz dobre rezultaty osiagal zazwyczaj na ziemi to gra na takich kortach jest bardzo męcząca. Nie dziwne ze na rzecz tych kortow pogrywa sobie na hardzie.
http://www.rioopen.com/en/singles-players/ np. stąd jest na liście do kwalifikacji, zgłoszony może być do kilku, ale który wybierze to tylko on wie
edit: dobra teraz znalazłem informacje, że dostał się do drabinki głównej w delray beach i zrezygnował z kwali do RIO
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Londero J.I. -Sousa J. -1
Kompletnie niezrozumiałe jest wystawienie kursów przez bukmacherów lecz wiele razy pokazywali że to oni mają rację oraz szerszą wiedzę. Londero gra wyśmienicie ostatnimi dniami, jedyny powód wystawienia kursów na korzyć Sousy może być zmęczenie Londero, lecz nie wydaje mi się by tak łatwo odpuścił mecz u siebie.
Souse kojarze z dobrej gry na twardej nawierzchni, nie osiągał nic wielkiego poza wygranym finałem w Estoril, a nie wiadomo jak z jego formą w tym sezonie, narazie w Davis Cupie odniósł dwie porażki więc widać że nie jest w najlepszej formie. Pobieram Londero 2.07 fortuna
Nie zgadzam sie z tym typem. Uwazam ze wypoczety Sousa wygra bez problemu. Londero gral fenomenalnie w zeszlym tygodniu Obejrzalem jego 3mecze. Gral u siebie w domu. W swoim miasteczku. Widac ze te korty mu odpowiadaly idelanie.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Tu naprawde ciezko wyrokowac jak potoczy sie gra Londero. Dopiero teraz dowiedzialem sie, ze on ten turniej gral w rodzinym miescie na kortach nieopodal ktorych sie wychowal. Niemniej jednak calkiem niezle jak na goscia, ktory do tego turnieju nie rozegral ani jednego meczu w turnieju glownym na szczeblu ATP World Tour.
Te rodzime korty to z pewnoscia byl wielki handicap, ale Londero w tamtym sezonie byl jednym z najleoszych graczy challengerowych na kortach ceglanych. Wygrac challengera tez jest bardzo trudno. Roznie sie to toczy i tu wlasnie kluczowa role odgrywa pozniej strona mentalna.
Dla przykladu taki Goffin zaliczyl kilka dobrych wystepow, pozniej zniknal, zrobil jakis niesamowity run w challengerach (juz nie pamietam jaka to byla liczba zwyciestw pod rzad) i od pory stal sie tenisista na miare Top 10. Bautista mial wyborny bilans z kolei w turniejach ITF i teraz tez jest wybitnym graczem.
Zwyciestwa Cecchinato w głownym tourze do ubieglego sezonu mozna bylo policzyc na palcach jednej reki i nagle zostal polfinalista French Open... itd....itd...
Z drugiej strony, sa tenisisci, którzy sukcesu z challengerow nigdy nie potrafili przelozyc na poziom ATP World Tour, wiec zlotej zasady nie ma. To podobnie jak z sukcesami juniorskimi. Zazwyczaj idzie to w parze, ale gdzie z kolei sa gwiazdy juniorskich rozgrywek sprzed kilku lat pokroju Felip Peliwo, Luke Saville, Tsung-Hua Yang (ten ktory pokonal naszego Jnowicza w finale French Open), ktorzy byli numerami 1 juniorskiego tenisa i wygrywali szlemy.
Widze ze na forum nastala jakas nowa moda. To że wysmiewanie i cieszenie sie z czyjegos nieudanego typu to zawsze byl standard i niewazne ile czlowiek podal dobrych typow, bo tu zawsze bylo wazne by komus przywalic za ten jeden konkretnie zly.
Obecnie na forum nastala z kolei moda na typy pokroju &quot;na sile udowodnie ci że to ja mam racje i postawie na odwrot&quot;. Zazwyczaj zbyt dobrze sie to nie konczy, ale jak to mowia, kazdy dysponuje swoimi pieniedzmi, a ze niektorzy nie kontroluja emocji przy bukmacherce to zupelnie inna kwestia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sousa @1,72✅ fortuna
2:0 @2,59✅
Ja natomiast ide w Portugalczyka kierujac sie swoja zasada ze zawodnik ktory wygrywa swoj pierwszy tytul jadac zaraz na kolejny turniej szybko odpada. W zeszlym roku potwierdzilo mi sie to kilka razy. Wyjatkiem byl Berrettini ktory po wygraniu turnieju w kolejnym przeszedl kilka rund mimo ze powinien polecec juz w pierwszej tylko Simon tego nie wykorzystal. Londero zagral 5 spotkan w ciagu tygodnia. Nie bedzie mial takiej determinacji by walczyc do upadlego o kazdy punkt. Sousa mial czas by potrenowac na spokojnie i dobrze sie przygotowac do tego turnieju. Do tego nie jest to jakis marny grajek tylko tenisista ktory potrafi sobie radzic na kortach ziemnych.
Dodatkowo polecam
Berdych @1,55✅
Opelka - Manarino 1 set o10,5 @1,89⛔
Klahn @1,65▶
Fortuna
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Sousa 1.72 Fortuna ✅
Joao Sousa jest bardzo doświadczonym graczem z Portugalii, o wielkim charakterze i walczy zawsze do końca. Będzie wywierać dużą presję na Londero, który powinien nadal świętować trofeum (wygrał pierwszy turniej ATP)
Sousa miał znacznie więcej czasu na odpoczynek, będzie na tyle świeży, aby skorzystać z tej sytuacji i awansować do drugiej rundy w Buenos Aires Open. Myślę podobnie jak adik1992
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Program dzisiaj na Munara.
Fajny kurs na niego dzisiaj, a w zeszłym tygodniu z Delbonisem zabrakło szczęścia. Miał 12 szans na brejki i nie wykorzystal, co wiadomo szybko sie zemściło. Ogolnie gral lepiei wtedy od Argentyńczyka, agresywniej, ale widać bylo że brakowało takiego rytmu na mączce i przegrał, ale myślę ze z każdym kolejnym meczem będzie się rozkręcal na mączce a
Będzie rewanż i tym razem wygra Hiszpan!

Munar, Jaume @1.98 fortuna ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom