>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

STS na rynku niemieckimi

J 0

jedrzej90

Użytkownik
A dniach firma STS ma ogłosić iż wchodzi na rynek niemiecki.
Orientuje się ktoś na jakich warunkach będzie to funkcjonować ?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Będą rozdawać bonus bez depozytu 5ojro i każdy Wolfgang i Hans skusi się go odebrać :cool:
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Żarty żartami ale sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Jak będzie wyglądała sprawa z podatkami. Pewnie zarejstrują firmę w jakimś raju podatkowym i jazda. Już widzę jak Niemiec będzie grać kiedy ma wybór w postaci np. Bet365 czy innych. Ja bym tak czy siak temu chamowi Juroszkowi nie dał ani złamanego grosza.
 
verno 470,5K

verno

Znawca - Hokej
Z podatkiem lub bez to nie istotne, kto by grał w STS mając możliwość Bet365/pinnacle czy wielu innych, szanujmy się.
 
brygader 9

brygader

Użytkownik
Z podatkiem lub bez to nie istotne, kto by grał w STS mając możliwość Bet365/pinnacle czy wielu innych, szanujmy się.
A skąd wiesz jaka tam będzie marża? Wiadome że dostosują się do rynku i napewno nie stracą. Strona nie bedzie brzmiala i przedstawiala adresu &quot;sts.pl&quot; , to jest pewne.
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Bądźmy powazni, nie mają zadżadn szans na podbój rynku niemieckiego. U nas by nikt tam nie grał gdyby znając życie grubo nie posmarowali bo ta usty była ewidentnie pod nich , no chyba że była zrzuta z fortuna
 
brygader 9

brygader

Użytkownik
Bądźmy powazni, nie mają zadżadn szans na podbój rynku niemieckiego. U nas by nikt tam nie grał gdyby znając życie grubo nie posmarowali bo ta usty była ewidentnie pod nich , no chyba że była zrzuta z fortuna
Ale o czym Ty piszesz?
 
H 13

harper

Użytkownik
Na tym forum widzę sami specjaliści i znawcy branży bukmacherskiej. Dodatkowo połowa z nich myśli że za granicą STS też będzie zabierał 12% podatku . Myślę że ludzie zarządzający stsem maja większe pojęcie o tym biznesie niż udzielający sie w tym temacie i jeśli widzą szansę na ugryzienie kawałka zagranicznego tortu to widocznie taka szansa jest. Wszyscy jakoś zawsze zestawiaja każdego z betka czy pinkiem. Ktoś wogole porównał kursy betki a STS (bez odejmowanie 12%) zróbcie ako na kilku faworytów w betce i w STS i zobaczcie różnice ???? kto wogole sądzi że STS ma od pierwszego dnia rywalizować z betka czy pinkiem?? Przypominam że w Niemczech duża część rynku to państwowy oddset, tipico czy mybet a z tymi firmami STS może spokojnie konkurować.
 
A 12

ahnl

Użytkownik
z automatu natomiast zablokowali gre polakow bedacym za granica. bedac w niemczech nie zalogujecie sie na sts.pl przekierowywuje od razu na nowa strone
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Ano z vodafone nie moge wejsc juz na konto na polskie doksy, smialo mozna grac na uk rachunki, oferta duzo wieksza, na pierwszy rzut oka kursy inne, bodajze czerpia z tego samego dostawcy co vbet, da sie ich smialo [CUT] na ich bledach kursowych.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
ktoś próbował wpłacać jakieś pieniądze? z podanych możliwości jedynie skrill kojarzę, a reszta z kosmosu.. albo ja mało wiem.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
a to, że nie jestem &#39;normalnym graczem&#39; wnioskujesz na podstawie czego? Nie musisz przecież odpowiadać jeśli hemoroidy Cię uwierają. Pytam, ponieważ dotychczas korzystałem tylko z bezpośredniego przelewu z konta bankowego, a tutaj takiej opcji nie widzę.
 
Do góry Bottom