>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Serie A [7.02 - 10.02.2018]

Status
Zamknięty.
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
FIORENTINA – NAPOLI
18:00​
Pora na przełamanie wyjazdowej niemocy Napoli (po niemiłych wojażach do Mediolanu zarówno ligowych i pucharowych).Fiorentina to drużyna środka tabeli ,a i ostatnie ligowe zwycięstwo u siebie zaliczyła z dużo gorszą drużyną Empoli , już nie wspominając o ograniu ostatniego w tabeli -Chievo.Goście natomiast odpalili ostatnio swoje armaty i wygrali róznicą 3 bramek,stąd też liczę na zażegnanie małego kryzysu i wygraną tym razem na wyjeździe.Warta też odnotowania jest absencja (z powodu kartek) w tym meczu najlepszego strzelca gospodarzy-Bennasiego (7 goli).

TYP
: 2 za 2,05 @ Fortuna ⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
AC Milan - Cagliari
Typ-Piątek strzeli gola. +++
Kurs-1.85
Bedzie to 4 spotkanie Krzysztofa Piatka , postanowilem isc za ciosem i wierzac w jego mozliwosci postawic ze zdobedzie 4 bramke w tym pojedynku dla Milanu. O ile w pierwszym spotkaniu gral od 71 minuty i na starcie mial dwie dobre okazje ale nie zapisal sie jako strzelec. Tak w drugim spotkaniu kiedy dostal szanse od 1 minuty strzelil dwie bramki w Pucharowym starciu dla Milanu przeciwko Napoli i sam z pomoca kolegow zapewnil awans do polfinalu gdzie zagraja z Lazio. Jedno jest pewne ma szczescie i pilka go bardzo lubi a Piatek potrafi znalezc sie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i licznik jego wcale nie klamie. Staiwam ze dzisiaj zdobedzie kolejna bramke . Milan podejmuje ekipe z 15 pozycji ktora strzela malo i ma najnizsza srednia w lidze ledwie 2.3 na mecz po Interze ale najwiecej underow. Na wyjazdach strzelaja najmiej bo ledwie 7 bramek a stracili 21 przy bilansie 1-3-7 7:21. Milan po mocno remisowym bilansie z wyjazdow u siebie gra niezle 6-3-2 16:12. Mysle ze dzisiaj Krzyś coś ukłuje i typ okaże się trafny.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus + Sampdoria @2.21
uni

Juventus po ostatnim remisie z Parmą i słowach, które wypowiedział Allegeri, które oznaczały, że nie opłaca się ofensywna gra, a więc dziś możemy spodziewać się truchtania podopiecznych Maxa i jakiegoś skromnego zwycięstwa. Trener postawi na defensywę, żeby nie stracić bramki, a z przodu coś wpadnie po tysiącach wrzutek w pole karne. Juve na pewno bez Bonucciego, Chielliniego, więc defensywa będzie składać się z Caceresa oraz Ruganiego.
Sassuolo gra przeciętne, ale zajmują bezpieczną 11. pozycję i daleko im do strefy spadkowej. Stara Dama ma z nimi bardzo korzystny bilans, bo Sassuolo ostatni raz wygrało z Juve w 2015 roku. Ostatnie dwa wyjazdowe mecze Juve kończyły się och zwycięstwem. Kadrowo nie ma co porównywać.
Sampdoria walcząca o puchary, zaś Frosinone próbujące uciec ze strefy spadkowej. Goście spisują się fatalnie, Serie A ich przerasta, 16 strzrelonych i 43 stracone gole. Sampa u siebie otsatnio prezentuje dobrą formę. 4 zwycięstwa. Fakt, że ze słabszymi rywalami, ale dzisiejszy przeciwnik jest jeszcze słabszy. Sampa w swoich szeregach ma Quagliarelle, który ma 16 strzelonych bramek w lidze. Gospodarze powinni odnieść kolejne zwycięstwo, bo okazja ku temu jest znakomita.
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Sassuolo +4.5 rr @2.55 Unibet
Dobry kurs na tej linii jak dla mnie, Sassuolo w domu ma średnio 6.08 korków na mecz więc ciekawie to wygląda biorąc pod uwagę to, że Juve chce się skupić na obronie bo tam rzeczywiście od 3 spotkań jest dziurawo i to strasznie, trzeba by było chyba trochę poszukać żeby znaleźć taką seria we Włoszech, że Juve traci 7 bramek w 3 meczach. Dodatkowo De Zerbi twierdzi, że zamierzają wyjść bardzo ofensywnie na to spotkanie i od początku spróbować przycisnąć Juventus, a według mnie to dobra taktyka bo dzisiaj dalej braki w defensywie Starej Damy więc trzeba ich atakować jeśli chcą mieć korzystny wynik. Myślałem też o kolejnym bts&#39;ie ale jak zobaczyłem te linie na korki to tutaj ulokowałem pieniądze ???? Wydaje mi się to bardziej atrakcyjne do zagrania, kurs dużo lepszy, a szanse spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom