>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

26. kolejka Premier League (6.02 - 11.02.2019)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Fulham - Manchester Utd typ Manchester Utd kurs 1.65 forBET
Nie ma innego wyjścia jak tutaj po takim kursie do dubelka pogranie na Manchester Utd. Goście są w niesamowitym gazie. Po przyjściu nowego szkoleniowca gra Machesteru zmieniła się automatycznie. Grają przede wszystkim bardzo skutecznie. Aktualnie Manchester jest na miejscu dającym im awans do Ligi Europy fazie grupowej, ale na pewno to nie jest ich cel główny ponieważ do awansu do Ligi Mistrzów tracą zaledwie dwa punkty. Chelsea gra teraz z liderem ligi angielskiej i według mnie powinni w tym meczu stracić punkty to ogromna szansa dla Manchesteru żeby uplasować się na czwartym miejscu w tabeli. Fulham zespół który znajduję się w strefie spadkowej. Ja tutaj chociażbym chciał zobaczyć niespodziankę to raczej w tym meczu nie powinna się przydarzyć. Chociaż jak wiadomo w piłce wiele razy nadarzały się niespodzianki. Manchester ma o co walczyć i widać, że współpraca z nowym trenerem układa się pomyślnie i powinni wygrać ten mecze z Fulhamem za trzy punkty jeśli myślą o czymś więcej niż utrzymanie czy Liga Europy. Manchester od dziesięciu meczy nie przegrał meczu. Fulham praktycznie robią to co mecz. Według mnie nie ma się co dalej zastanawiać tylko póki kurs nie spadł trzeba grać na Manchester Utd. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅Fulham - Man Utd over 2.5
⛔Southampton win
⛔@2.71
W Londynie spotkają się dwie overowe drużyny i każda z nich potrzebuje punktów jak ognia. Gospodarze walczą o pozostanie, a goście o ligę mistrzów. W obronie dużo słabiej niż w ataku więc jak tu nie iść w over. Diabły są faworytem, ale Wieśniaki ostatnio grają lepiej i mogą pokusić się o niespodziankę, przerywając wreszcie piękną passę Manchesteru. Zapowiada się ładne widowisko.
Z kolei Święci poprawili grę pod wodzą nowego trenera i jestem przekonany, że nie spadną do Championship, więc takie mecze to mus wygranej. Własne boisko powinno przechylić szalę na stronę Southampton. Zagrałem za 1.5 stawki.
Za 1/2 bez analizy ⛔@7.63:
✅Man Utd win
✅Arsenal win
✅Man City win
⛔Brighton 1X
✅BTTS na Wembley
Powodzenia
 
brygader 9

brygader

Użytkownik
Czy wygrana Man Utd to dobry pomysl do grania dubla z czym innym ? Chce mocniej to zaatakowac Prosze o podpowiedź
Czy United to najlepsza pilka do gry na dziś?
PS ogladalem 20.01 Fulham z Totenhamem i osłabione Totki graly na terenie Fulham co najmniej 2x lepiej. Fulham nie potrafili nic w ofensywie zmontowac, a padla dla nich bramka samobójcza
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:30 Fulham :-: Manchester United
Manchester @ 1.64
16:00 Huddersfield :-: Arsenal
Arsenal @ 1.63
AKO: 2.67
Unibet


Manchester jak i Arsenal mierzą się z najsłabszymi drużynami Premier League i wszystko wydaje się być bardzo proste, ale czy tak naprawdę będzie?, czy oba typy nie będą wdepnięciem na minę?. Czerwone Diabły i Kanonierzy rywalizują z pozostałymi ekipami o miejsca 3-5. Wielki szacun dla United, którzy nie przegrali od dziesięciu spotkań, ale każda serie kiedyś się kończy, tu jedna z wypowiedzi Ranieriego:
Caudio Ranieri - Prędzej czy później Manchester musi przegrać. Dlaczego nie znami? Przegraliśmy wiele meczów, ale widziałem jak moi piłkarze walczyli.
Liczę, że United pomimo tego, że w tygodniu ma bardzo ciężki mecz z PSG to podejdzie do tego spotkania z zimna głową i pomimo rotacji w składzie, które na pewno nastąpią po prostu go wygra.
Fulham: Rico – Bryan, Marchand, Odoi, Christie – Seri, Chambers – Vietto, Babel, Cairney – Mitrović
Manchester United De Gea – Shaw, Bailly, Jones, Dalot – Herrera, Matić, Pogba – Martial, Rashford, Lingard
Podobna sytuacja tyczy się Kanonierów, którzy lubią zaliczać wpadki z takimi zespołami jak ten dzisiejszy. Arsenal pucharowe spotkanie rozegra dopiero w czwartek na wyjeździe z BATE, a więc dziś pomimo sporo kontuzji powinien w 100% skupić się na tym jednym spotkaniu i podobnie jak United go wygrać. Poniżej raport kontuzji:
Shkodran Mustafi - Niemiec trenuje z pełnym obciążeniem.
Henrich Mchitarian - Ormianin trenuje z pełnym obciążeniem.
Granit Xhaka - Uraz pachwiny. Przejdzie badania przed meczem z Huddersfield.
Ainsley Maitland-Niles - Kontuzja prawego kolana. Przejdzie badania przed meczem z Huddersfield.
Sokratis - Kontuzja lewej kostki. Przewidywany powrót do treningów pod koniec lutego.
Hector Bellerin - Powraca do zdrowia po operacji.
Rob Holding - Powraca do zdrowia po operacji.
Danny Welbeck - Powraca do zdrowia po operacji.
Nie zapominajmy, że do klubu dołączył Denis Suarez, który rozegrał 25 min. z Manchesterem City. Zawodnik jest na wypożyczeniu z Barcelony i ma coś tutaj do udowodnienia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brygader 9

brygader

Użytkownik
13:30 Fulham :-: Manchester United
Manchester @ 1.64
16:00 Huddersfield :-: Arsenal
Arsenal @ 1.63
AKO: 2.67
Unibet

Manchester jak i Arsenal mierzą się z najsłabszymi drużynami Premier League i wszystko wydaje się być bardzo proste, ale czy tak naprawdę będzie?, czy oba typy nie będą wdepnięciem na minę?. Czerwone Diabły i Kanonierzy rywalizują z pozostałymi ekipami o miejsca 3-5. Wielki szacun dla United, którzy nie przegrali od dziesięciu spotkań, ale każda serie kiedyś się kończy, tu jedna z wypowiedzi Ranieriego:
Liczę, że United pomimo tego, że w tygodniu ma bardzo ciężki mecz z PSG to podejdzie do tego spotkania z zimna głową i pomimo rotacji w składzie, które na pewno nastąpią po prostu go wygra.
Fulham: Rico – Bryan, Marchand, Odoi, Christie – Seri, Chambers – Vietto, Babel, Cairney – Mitrović
Manchester United De Gea – Shaw, Bailly, Jones, Dalot – Herrera, Matić, Pogba – Martial, Rashford, Lingard
Podobna sytuacja tyczy się Kanonierów, którzy lubią zaliczać wpadki z takimi zespołami jak ten dzisiejszy. Arsenal pucharowe spotkanie rozegra dopiero w czwartek na wyjeździe z BATE, a więc dziś pomimo sporo kontuzji powinien w 100% skupić się na tym jednym spotkaniu i podobnie jak United go wygrać. Poniżej raport kontuzji:
Nie zapominajmy, że do klubu dołączył Denis Suarez, który rozegrał 25 min. z Manchesterem City. Zawodnik jest na wypożyczeniu z Barcelony i ma coś tutaj do udowodnienia...
Na United delikatnie uroslo i jest 1.75-1.77...
To teraz jeszce Arsenal do gry... sam nie wiem co wybrac, jeszcze jest Gladbach 1.65 z Niemiec
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Na United delikatnie uroslo i jest 1.75-1.77...
To teraz jeszce Arsenal do gry... sam nie wiem co wybrac, jeszcze jest Gladbach 1.65 z Niemiec
Gosciu męczący jesteś chodzisz po każdym temacie i szukasz wróżbity. Jak nie wiesz co postawić to idź puść totolotka...
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Fulham Londyn - Manchester United
Typ
: Wiecej rzutow roznych do przerwy : Fulham
Kurs: 2.80
Bukmacher: WH
Analiza
Mieli 2:0 w korkach i 0:2 w golach i w ciagu 10 minut nie dobili zadnego, a MU wyrownalo...paranoja. Najmniej korkow od dawna.

Co tu analizowac wiecej niz statystyki obu zainteresowanych druzyn w tym aspekcie.
W ostatnich trzech meczach wyjazdowych MU w rr powalczyl tylko z O ironio Tottenhamem i skonczylo sie &quot;tylko&quot; 3:2 Spotkanie z Leicester 4:1 do przerwy. Z Kanonierami 4:2
Londynska czerwona latarnia natomiast czesciej niz bramke przeciwnika, ostrzeliwuje glowe wlasnego napastnika. Mitrovic dostaje wszystko na siebie. W kazdym z ostatnich spotkan kiedy Fulham gralo jako gospodarz, wrecz demolowalo rywali w tej statystyce.
-Wysoki, dobrze grajacy glowa napastnik
-Swietni skrzydlowi z mlodym Sessegnonem na czele
-brak planu b gospodarzy
-Wyrachowanie MU na wyjazdach.
Kurs zapewne podyktowano ryzykiem szybkiej bramki miejscowych. To mozliwe, ale do tej pory juz kilka razy powinni sprobowac postrzelac z wysoka;)
Polecam!
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam Panów !!!
Już w meczy z United z Burnley nos mi podpowiadał, że to nie będzie łatwy mecz dla Diabłów. Jeśli Fulham zagra tak jak z Spurs to może to być bardzo ciekawy mecz. Jednak odpuszczam ten mecz do typowania.
Na tapetę biorę mecz Orły v Młoty i Southampton v Cardiff.
Oglądałem mecz Młotów z Liverpoolem i oczy krwawiły. Mecz zakończył się remisem. Gra obydwóch tych drużyn była kiepska. Orły z kolei wygrały z Fulham na swoim terenie. Meczu nie widziałem obejrzałem tylko skróty.
Mój typ na ten mecz to:
Crystal Palace DNB 1,5 // uff zwrot a pomyśleć że myślałem wpierw o BTS tak ehhh
Idę tutaj w kierunku Orłów. Nie wierzę w to że uda się Młotom tutaj wygrać. Orły mają 4pkt przewagi nad strefą spadkową i jak dla mnie będą gryźć trawę aby ten mecz wygrać. Powiem krótko mecze wyjazdowe Młotów mnie nie przekonują. U siebie fakt są mocni, ale na wyjazdach nie zawsze im te mecze wychodzą.
Ostatni mecz na dziś, który mnie zainteresował to Święci v Cardiff. Święci powoli zdobywają pkt i pną się w tabeli. Widać, że zatrudnienie nowego trenera wyszło im lepiej niż się ktokolwiek spodziewał. Co do Cardiff to ekipa ta zajmuję 18 miejsce. Punkty głównie zdobywa na swoim terenie. Fakt, że Święci mają tylko 2pkt przewagi nad nimi, ale sportowo uważam, że są oni zdecydowanie w lepszej formie !!! Dziwię się że nikt tego typu nie podał. Moją propozycją typu na ten mecz jest:
Święci over 1,5 bramki 2.0 uni // przegrać z Cardiff brawo !!!! 1:2

Powodzenia !!!!
 
brygader 9

brygader

Użytkownik
Witam Panów !!!
Już w meczy z United z Burnley nos mi podpowiadał, że to nie będzie łatwy mecz dla Diabłów. Jeśli Fulham zagra tak jak z Spurs to może to być bardzo ciekawy mecz. Jednak odpuszczam ten mecz do typowania.

Powodzenia !!!!
Chodzi Ci o mecz z 20.01 Fulham - Totenhamem?
Fulham zagralo wręcz amatorsko, wiec o co caman ? (Oglądałem ten mecz)
 
P 0

panmarkos

Użytkownik
Huddersfield - Arsenal ✅✅ WYNIK 1:2
Typ Arsenal
Kurs : 1.65
WILLIAMHILL
Arsenal przeplata ostatnio porażki ze zwyciestwami. Top 4 to nie tylko szansa dla czerwonej części Manchesteru ale rowniez dla kanonierow. Wyjda zmotywowani na mecz i po prostu muszą zdobyc 3pkt. Jeśli myślą o grze w lm w przyszlym sezonie.
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Southampton-Cardiff
kurs 1,76
typ 1
Cardiff na wyjeździe przegrał 9 z 12 spotkań i tylko Fulham jest gorszy w delegacjach. Southampton nie błyszczał z kolei w meczach domowych, ale to się zmieniło odkąd na St.Mary&#39;s Stadium pojawił się Ralph Hasenhuttl. Niepokonany w roku 2019 Southampton powinien zgarnąć 3 punkty i oddalić się od strefy spadkowej. Pod wodzą Hasenhuttla Święci rozegrali 5 meczów domowych, w czterech z nich padały wyniki powyżej 2,5 gola. W 8 z 10 ostatnich spotkań z udziałem The Saints obie drużyny strzelały gola. W sobotę też możemy spodziewać się kilku bramek na St.Mary&#39;s Stadium. Mój typ 3-1 dla gospodarzy
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Uważałbym z tym Southampton. Cardiff mocno zmotywowane po tragedii związanej ze śmiercią Emiliano Sala pewnie pokonało Bournemouth. Na papierze Southampton bierze pewne 3pkt bez dyskusji i Cardiff wraca do Walii z kolejną wyjazdową porażką. Jednak dla mnie kurs 1,7 nie jest warty ryzyka. W tym sezonie mieliśmy podobny mecz w tym sezonie z kursem 1,55 na wygraną gospodarzy: Leicester - Cardiff, jak się skończyło wszyscy wiemy.
Ja dziś spróbuję uderzyć w derby Londynu Crystal Palace - West Ham. Typowanie 1x2 tutaj to mission impossible, więc proponuję zagrać bramki. Goście w tym sezonie strasznie nieprzewidywalni. Orły u siebie mocne, na pewno stać ich dziś na wygraną. To jeden z tych meczy, w których i jedni i drudzy liczą na 3pkt. Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak gole z obu stron.

Obie drużyny strzelą gola - 1,73 fortuna
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam.Co przemawia za Leicester w starciu z Tottkami?Kurs na gosp rosnie,niby graja LM z kilka dni ale z drugiej strony Leicester to nic nie prezentuje i 3pkt bardzo by sie Tottkom przydaly.Dzieki za opinie.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Kolejny raz próbujemy. Nie ma tutaj co pisać czy analizować , każdy dobrze zna te ekipy. Ja nigdy nie zrozumiem tych kursów przy meczach City z którąkolwiek z ekip z wielkiej czwórki, czy teraz nawet szóstki. Jeżeli ja mogę pobrać brak przegranej Chelsea po kursie 2.6 to nawet chwili się nie zastanawiam. Ludzie ,takie kursy to sobie mogą wystawić kiedy niebieska strona Manchasteru gra z Burnley czy innym średniakiem, ale nie kiedy na przeciw stanie ekipa z Londynu. Reszty nie analizuje, dla mnie źle wystawione kursy bo Hazard i koledzy to nie ekipa do bicia żeby wystawiać 1.55. Korzystam.
City - Chelsea X2 2.57 ⛔ dzisiaj wielki minus. Brawo City oraz Niewierny Janek. Reputa leci.
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Kolejny raz próbujemy. Nie ma tutaj co pisać czy analizować , każdy dobrze zna te ekipy. Ja nigdy nie zrozumiem tych kursów przy meczach City z którąkolwiek z ekip z wielkiej czwórki, czy teraz nawet szóstki. Jeżeli ja mogę pobrać brak przegranej Chelsea po kursie 2.6 to nawet chwili się nie zastanawiam. Ludzie ,takie kursy to sobie mogą wystawić kiedy niebieska strona Manchasteru gra z Burnley czy innym średniakiem, ale nie kiedy na przeciw stanie ekipa z Londynu. Reszty nie analizuje, dla mnie źle wystawione kursy bo Hazard i koledzy to nie ekipa do bicia żeby wystawiać 1.55. Korzystam.
City - Chelsea X2 2.57
Kursy wcale nie są niezrozumiałe, to po prostu wypadkowa pewnych wyników i prawdopodobieństwa. Oczywiście, że to jest sport i wielki hit i żaden wynik nas nie powinien zdziwić. Natomiast trzeba zwrócić uwagę, że City u siebie ma bilans 12-0-1, tą jedną porażkę trzeba uznać za wyjątek potwierdzający regułę, że u siebie są nie do zatrzymania. Z drugiej strony mamy wyjazdowy bilans Chelsea 7-1-4 i marne 0:6 patrząc na dwa ostanie wyjazdowe spotkania.
Typu nie neguje bo wysoki kurs jak najbardziej zachęca do grania.
Polecam pójść bezpieczniej w over 2,5 gola @ 1,61 ✅✅✅ bo bramek w tym starciu należny się spodziewać i będzie to szybki dość otwarty mecz. Średnia goli w meczach na Etihad to 4,2 w tym sezonie i bilans 12-1 na korzyść over 2,5.
Za mniejszą stawkę polecam Drużyna gospodarzy wygra i powyżej 2,5 @2,00 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom