>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Beijer Hockey Games 2019

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Przed nami kolejna część Euro Hockey Tour. Tym razem rozgrywana w Szwecji, poza pierwszym meczem Rosja- Finlandia, który odbędzie się w Jaroslaviu w Rosji. W dotychczasowych turniejach wygraywali Rosjanie. I to oni obok Szwedów są faworytami buków. Nie ma się co dziwić,bo Rosja ma bardzo mocny skład z KHL, a Szwedzi też mocni i grający przed własnymi kibicami. Czesi w poprzednich turniejach EHT skończyli na ostatnich pozycjach, ale walczyli w swoich meczach i na pewno nie byli outsiderami. Może jutro przytocze Wam więcej argumentów i statystyk apropos czeskiej repre. Dzisiaj chciałbym rozpocząć dyskusję i napiszę bardzo ogólnie. Jedyne na co mam energię i chwilkę czasu to przedstawić Wam dwa uważam bezpieczne typy na czwartek. fortuna
Szwecja - Czechy (over 4,5 z dogrywką) @ 1.44 ✅ (5-2)
No cóż o Szwedach nie jestem obecnie w stanie napisać zbyt wiele. To zawsze mocna europejska ekipa z ogromnymi tradycjami hokejowymi i silną ligą. Do tego atut najważniejszy moim zdaniem. Grają przed własnymi kibicami!
Kadra Czech tym razem w mojej opini świetnie złożona. Co mi się podoba to fakt,że trener powołał zgrane ataki z Liberca, Pilzna i Komety + czołowe postacie ELH. Do tego kilku mocnych z europejskich lig Horak,Sekac, Zohorny i młody Koblizek z Karpat...atak wygląda bardzo mocno! Kvapil, Gulas, Holik, Kovar... to jest top gry power play w ELH. Nie jestem pewien jak to wypadnie na tle obrony Szwedów, ale uważam,że borcy zgrani i jak ich trener dobrze poustawia, to w ofensywnie jest moc. Zobaczymy jutro jak wyjdzie trening ,zdrówko i atmosfera, o czym pewnie Wam zamelduję ;-)
Rosja (bez remisu) - Finlandia @ 1.50 :confused: zwrot / brakło 9 s :angryyy: (3-2 pp)
Tutaj przede wszystkim biore pod uwagę potencjał Rosyjskiej kadry i to,że grają przed własną publicznością Ostatnie dwa spotkania w ramach EHT między tymi ekipami to dominacja Rosji (5-0, 3-0), dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jak macie arumenty za czy przeciw to piszcie. Ogólnie zachęcam do udziału w temacie, może razem coś rozkmninimy ;)
Swoją drogą to dziękuje wszystkim głosującym na mnie w plebiscycie Typer/ Znawca 2018. Swoją drogą rok 2019 w typach ELH narazie też raczej na zielono, także zachęcam wszystkich do zaglądania, typowania i konstruktywnych komentarzy
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-slowacja-tipsport-liga-2018-2019.153470/page-11
To zaszczyt zająć miejsce w formacji z mark1973 :fistbump: i zostać wyróznionym przez starego wyjadacza psotnick , dla którego duże graty za zwycięstwo i spory szacun za wiedzę i typy
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Przyszedł i czas na podziękowania ???? bo sie nie spodziewałem że będę na podium w konkursie Typer/Znawca 2018. Dziekuje wszystkim którzy mi zaufali i którym podoba sie to co tutaj robie ???? , to mobilizuje ????
Cieszę sie, razem ze mną na podium jest kolega rybarz bo to znaczy że hokej ma sie dobrze na forum i Tobie gratuluje ???? ????. Osobne gratulacje dla psotnick za zwyciestwo, bo cyfrerki które tutaj wykręcasz robia wrażenie a analizy bardzo miło przeczytać.

Później postaram sie coś naskrobać na temat meczy w Euro Tours, ale mysle ze kierunek który obrał kolega rybarz jak najbardziej odpowiedni/
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 313

igtel

Użytkownik
Przyszedł i czas na podziękowania ???? bo sie nie spodziewałem że będę na podium w konkursie Typer/Znawca 2018. Dziekuje wszystkim którzy mi zaufali i którym podoba sie to co tutaj robie ???? , to mobilizuje ????
Cieszę sie, razem ze mną na podium jest kolega rybarz bo to znaczy że hokej ma sie dobrze na forum i Tobie gratuluje ???? ????. Osobne gratulacje dla psotnick za zwyciestwo, bo cyfrerki które tutaj wykręcasz robia wrażenie a analizy bardzo miło przeczytać.

Później postaram sie coś naskrobać na temat meczy w Euro Tours, ale mysle ze kierunek który obrał kolega rybarz jak najbardziej odpowiedni/
No to mamy dwóch kolegów z naszego forum na pudle !!! Gratulacje Panowie ! I podziękowania ! Za pasję, wiedzę i chęć dzielenia się z innymi !!!
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka :hokej:
Ostatecznie trener Czech ogłosił dzisiaj skład na Szwedów ;
Hrubec – Zámorský, Polášek, Kundrátek, Štencel, M. Doudera, Krejčík, D. Musil, Hrbas – Sekáč, Jan Kovář, Gulaš – Kvapil, Filippi, Lenc – H. Zohorna, T. Zohorna, R. Zohorna – Zdráhal, Holík, Zaťovič.
Co do formacji obronnych to mam sporo wąpliwości. Trzech graczy Trinca Doudera, Musil + Kundratek (już w Davos)+Hrubec w bramce...hmm.
Atak z kolei wyborny. Na pierwszej lini gracze Pilzna Gulas (kapitan), Kovar + Sekac z KHL, drugi atak z Liberca z Kvapilem:yes:, trzeci to braciszki Zohorny (ciekawe zestawienie, trener im wierzy), czwarty to Zdrahal, Holik,Zatovic...jak dla mnie super zestaw, choc trochę szkoda,że trener nie wrzucił do 2-4 formacji młodych asów czyli Rouska i Klobiska.
Jeśli Czesi utrzymają dyscyplinę gry, bez głupich kar, nie będą głupio tracić krążka w środku pola to z tym atakiem mogą powalczyć. Bardzo silny będzie power play i tutaj jeśli Szwedzi będą łapać kary to widzę sporą szanse na zdobycze bramkowe✅✅✅ No ale Szwedzi to nie ułomki i grają u siebie. Pewnie też wykorzystają błędy Czechów ;)
Liczę,że zobaczymy sporo bramek i fajne widowisko hokejowe.
Ktoś coś o Szwedach ;)
Jesteście tam?
Pozdrawiam ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze ja coś o Rosjanach.
Skład poniżej:Bramkarz: Ilia Konowałow
(Lokomotiw), Igor Bobkow (Avangard), Piotr Kochetkov (Soczi HC).
Obrońcy: Zakhar Arzamastsev (&quot;Salavat Yulaev&quot;), Artem Zub (SKA), Victor Antipin, Alexey Bereglazov (obaj - &quot;Metallurg&quot;), Andrei Mironov (&quot;Dynamo&quot; M), Alexey Vasilevsky (&quot;Avtomobilist&quot;), Rushan Rafikov, Alexander Elesin (obaj są Lokomotiw), Andrei Pedan (Ak Bars), Nikolay Demidov (Syberia).

Napastnicy: Dmitri Kagarlicki , Vadim Shipachev (obaj - Dynamo M), Anatolij Nikontsev (Spartak), Siergiej Szumakow , Denis Zernov, Ilya Mikheev (all - Avangard), Andrey Kuzmenko, Alexey Kruchinin (obaj SKA) , Andrei Svetlakov, Konstantin Okulow (obaj - CSKA), Alexander Kadeikin, Anton Burdasow(obaj - &quot;Salavat Yulaev&quot;), Grigori Densenko , Denis Alekseev, Kiril Slepets (wszyscy - &quot;Lokomotiw&quot;).
Dziś trenowali w nastepujacych formacjach:
&quot;Biały&quot;: Arzamastsev - Vasilevsky, Kagarlitsky - Shipachev - Nikontsev;
&quot;Niebieski&quot;: Rafikow - Elesin, Szumakow - Żernow - Mikhejew;

&quot;Czerwoni&quot;: Bereglazow - Zub, Kuzmenko - Svetlakov - Okulov;
&quot;Zieloni&quot;: Mironov - Kulik, Kruchinin - Kadeikin - Burdasov;
&quot;Orange&quot;: Mishchenko, Denisenko - Alekseev - Slepets
Po skladzie widac ze jest kiku debiutantów, ale wielu z nich to obiecujacy , dobrze wyszkoleni technicznie gracze, mamy niezawodny duet D.Moskwy Szipaszjow-Kagarlicki, mamy pierwszapiatke mlodziezy Omska, mamy wybuchowy duet Ufy Burdasow, Kadeikin, mamy wielu zdolnych zawodnikow Loko, w tym uczestnikow MS U20, którzy de fakto zagraja przed wlasna publicznscia. Wiekszosc zawodnikow to wiodace postaci swoich silnych klubów, ale sa tez doswiadczeni Bobkow, Arzamastsev, Vsilewski, wspomniany Szipasziow
Mysl ze wielu z nich bedzie stanowiła w niedalekiej przyszłosci o sile reprezentacji Rosji
U ich jutrzejszych rywali mamy mieszanke doswiadczenia i mlodosci , sa doswiadczeni juz bramkarz Tirronen(TPS), Lehtivouri(Mannheim), Virtanen(Farestad)Eronen(HIFK), Juntilla, Pesonen(obaj Vaxio), Nattinen, Ruohamma(obaj Wilki), ale mamy tez młodych gniewnych bamkarz mistrza Karpat Vehvilainen, Pokka(Omsk), Kaski, Bjorninen(obaj Pelikany), Laaskonan(Ilves), Ojamaki(Tappara).
Nie sa to juz anonimowe pastacji bo dobrze radza sobie w swoich klubach bedac ich kluczowymi postaciami na swoich pozycjach.
Napewno finowie beda musileli popracowac nad zgraniem bo jest tez wielu debiutantów, napewno beda groźni ale Rosjanie beda grac w podobnych formacjach jak w klubach ale tez potencjał tych graczy wydaje mi sie wiekszy niz finów, hala Jarosławiu i kibice to tez nie bedzie bez znaczenia.
Typujac te mecze pamietajmy o jednym, ze nawet biorac pod uwage pieniadze jakie dostaje sie za tego typu rozgrywki mimo wszystko te mecze maja przygotowc graczy do poważniejszych rozgrywak(MS, Olimpiada) wiec nie zawsze najwazniejszy bedzie wynik, fakt podnosi morale i dodaje pewnosci ale trzeba poukladac klocki
Ja w tym meczu decyduje sie na typ na Rosjan
Rosja RT kurs 1,85 fortuna⛔⛔⛔
nawet doloze handi minus 1,5 kurs 2,44⛔⛔⛔
Troche Ilie Konowałowa zjadła trema
kolega rybarz ładnie opisał naszych południowych sasiadów, wiec pozniej postaram sie wrzucic kilka zdan na temat Szwedów
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
mark1973 jak zwykle obecny i uprzedził mnie w połowie pisania posta ???? Nie będę kończył bo wyglądał wręcz identycznie. Dopiszę tylko, że także idę w kierunku Rosjan i poniżej kilka opcji, które pogram:
Rosja -1,5 @2,55⛔
Rosja -2,5 @4,20⛔
Powyżej 5,5 @2,40⛔
Unibet
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Reprezentacja Szwecji to mieszanka rutyny i mlodości, z zawodnikow grajacyc w KHL bedzie bramkarz Hellberg, obroncy Holm (Torpedo), Loov(Jokerit), Dahlbeck( CSKA), napastnik Rasmussen(Magnitka) z ciekawszych Szwedzkich graczy beda wybrany przez Hurricanes obronca Sellgren , mlody napastnik (wybur Blue Jackets), Emil Bemstrom zreszta najlepszy strzelec SHL, wybrany w pierwszej rundzie draftu prrzez Ducka Lundestrom( obecnie Lulea)swietny center Brynnas Kellman jego kolega z druzyny Boqvist, kapitan Malmoe Sylvegard, ciewawym graczem jest tez skrzydłowy Djurgarden Jacob Lilja.
Wiadomo Szwedzi u siebie, napweno mocne PP, bardzo szybcy i mobilni , szczegolnie ta mlodziez wydraftowana przez kluby NHL. Ale Czesi tez maja swoje mocne strony i wielu doswiadczonych zawodnikow grajacych w dobrych lubach w calej Europie, podobnie jak kolega rybarz tez tutaj bym szedł w bramki bo mysle ze Czesi z tak wypasionym atakiem napewno cos strzela a Szwedzi maja wielu graczy którzy potrafia przedrzec sie przez szyki obronne rywala i skonczyc akcje bramką i w PP tez beda groźni
Jednak patrzac na doswiadczenie miedzynarodowe tych graczy i na to w jakich klubach grali to uważam, że kurs na Naszych południowych sasiadów jest ciut za wysoki i cos w ich kierunku bede myślał.✅✅✅
Dokładam tez takiego dubla do typów
Rosja RT kurs 1,85⛔⛔⛔ Panowie co Wy tam grali????
Czechy plus 1,5 kurs 1,59✅✅✅ Poezja
ako 2,94 fortuna⛔⛔⛔
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie to ja tutaj zapytam w temacie innego turnieju.
Japończycy to grają w hokeja? No bo Łotysze to mają nawet Rygę w KHL... A jutro jest taki mecz ???? jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że Japończycy mieli kiedyś łyżwy na nogach :cwl:
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panowie to ja tutaj zapytam w temacie innego turnieju.
Japończycy to grają w hokeja? No bo Łotysze to mają nawet Rygę w KHL... A jutro jest taki mecz ???? jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że Japończycy mieli kiedyś łyżwy na nogach :cwl:
Heh no to pojechałeś ładnie.Pewnie,że grają i nawet potrafili naszym orłom sprawić problem.
W sumie to wszystko zależy od składu Łotyszy.Ciężko sie pchać nic o tym nie wiedząc ale wydaje się,że jednak Łotwa powinna sobie poradzić.Z tego co widze w sparingu przejechali sie po Korei tak więc jakies handi mozna by na nich pograć jeśli masz coś takiego
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Z tego co rozumiem mecz już zakończony. Po szybkim 3:0 dla Łotyszy, Japończycy mozolnie doprowadzili do remisu ale potem jeszcze dwa gole strzelili Łotysze i skończyło się 5:3.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Oj, przepraszam Panów. Zdaje sie, że czytalem na jakiejś koreanskiej stronie relację live, a nie pomeczową. To wyżej wydarzyło się przez dwie tercje.
W trzeciej Łotysze dołożyli jedno trafienie i zakończyło się 6:2.
Grunt, że wygrali ;)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Za nami pierwsze mecze turnieju. Wiadomo ze mecz meczowi nierówny, ale mozna jakies wnioski wycianać. Napewno zaimponowali Czesi. M Riha bardzo mądrze zestawił formacje a piewrszy i drugi atak nieźle kreciły szwedzką obroną , chociaz nizsze foracje tez trzymały tempo i groźnie atakowały. Po Szwedach spodziełem sie nieco wiecej, czterch graczy z KHL a pozostali to zawodnicy z SHL, owszem kilku z nich to naprawde wysokiej klasy fachowcy, jednak na lodzie było za duzo chaosu, akcje było czesto szarpane a nieraz zbyt indywidualne. U Czechów natomiast było widać zgranie, spokój w przeprowadzanych akcjach a ze graczy maja bardzo doswiadczonych i ogranych w wielu bardzo dobrych klubach to z drugiej strony wynik nie powinien dziwic.
Rosjanie wygrali po karnych ale miałem wrazenie za całeo potencjąłu nie pokazali, bo jak przyjrzec sie pierwszym meczom w takich turniejach to oni nigdy ich nie grali zbyt dobrze. U finów tez mieszanka młodosci i rutyny ale wg mnie potancjła mniejszy niz Rosjan. W ogóle jak tak patrze na kadry które uczestnicza w tym turnieju to bardzo mocna reprezentacje maja nasi południowi sasiedzi( Kovar, Kvapil, Sekac, Polasek, Gulas, Zatowic, Kundratek) grali albo graja w bardo silnych klubach i sa to zawodnicy z ogromnym doswiadczeniem na arenie miedzynarodowej, wiec mnie nie dziwi wynik ze Szwedami. Ano i co dalej ? Nie uktywam , ze kibicuje tej reprezentacji od dawna i po Rosjanach to mój drugi lubiony team. Napewno mogli spkojnie przygotowac sie do meczu z finami i mysle ze i w tym spotkaniu nie sa bez szans, mimo ze finowie przywieźli kilku młodych gniewnych i wspartych doswiadczonymi graczami to jednak całosc wymaga zgrania i obycie w takich meczach w tym garniturze. Ja jutro wiecej szans daje naszym południowym sąsiadom i wdze ze buki tez ich doceniają
Czechy z x kurs 1,59✅✅✅
Czechy ml kurs 1,98 ( a było ponad 2,3)✅✅✅
W drugim meczu pewnie Szwedzi beda sie chcieli beda chcieli sobie powetowc porazke z Czechai i rusza na rosjan ale czy to jest dobry pomysł. Gracze Rosyjscy to duzy potencjła i juz mimo mlodego wieku stanowia o sile wielu czołowych klubów KHL, ( Omsk, Loko, Ufa, CSKA, D,Moskwa) i z pewnosci beda groźni. Ich potencjał oceniam wyzej niz ekipy skandynawskiej, wiec ide w ich kierunku
Rosja z x lurs 1,47⛔⛔⛔
Rosja ml kurs 1,75⛔⛔⛔
ako nizszych 2,34
ako wyzszych 3,47
Edit: Szkoda ze troche z pomocą sędziów, szczególnie ten pierwszy gol
Edit: W bramce rosyjskiej ma wystapic Igor Bobkov, co do formacji beda podobne jak na mecz z finami z małą korektą. W lini z Szipasziowem i Kagarlickim trenował Denisenko.
Pamietajcie zeby dobrze dobrac stawke za jaką bedziecie chcieli zagrac bo to zawsze spotkania towarzyskie i z pewnoscia trenerzy sprawdzą rózne warianty gry i ustawienia formacji.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka:hokej:
Tak jak się spodziewałem.Czesi mocni
Kadra Czech tym razem w mojej opini świetnie złożona. Co mi się podoba to fakt,że trener powołał zgrane ataki z Liberca, Pilzna i Komety + czołowe postacie ELH. Do tego kilku mocnych z europejskich lig Horak,Sekac, Zohorny i młody Koblizek z Karpat...atak wygląda bardzo mocno! Kvapil, Gulas, Holik, Kovar... to jest top gry power play w ELH. Nie jestem pewien jak to wypadnie na tle obrony Szwedów, ale uważam,że borcy zgrani i jak ich trener dobrze poustawia, to w ofensywnie jest moc.
Ograli gospodarzy Szwedów, dzisiaj Finów...Oba mecze w ładnym stylu i bilans bramkowy (8-3).Sprawdziła się taktyka trenera Rihy. Gracze zdyscyplinowani, zmotywowani, zgrane ataki, silny power play, no i dobra atmosfera w drużynie. Hattrick zaliczył Kovar, w jednym ataku zagrali bracia Zohorny, którzy dzisiaj zaliczyli gola w osłabieniu, forme pokazał Sekac, dobra obrona i dyspozycja bramkarzy
Mam jednak wrażenie,że Czesi już błysneli i jest kilka argumentów przeciwko nim w ostatnim meczu z Rosją. Mianowicie:
Czesi zapewnili już sobie zwycięstwo w turnieju! Reprezentacje opuścił już pierwszy atak: Sekac (2 gole), Kovar (3 gole,asysta), kapitan Gulas (asysta) Mecz rozgrywany w południe, więc gracze nie będą znać wyniku spotkania Szwecja - Finlandia, co powinno zmotywować Rosjan do walki o 2 miejsce. Rosja dotychczas tylko 4 bramki i patrząc na potencjał, który podkreślają fachowcy od KHL ;) to jutro już bez ciśnienia na faworyta powinni zagrać luzniej. Dzisiaj mimo porażki przestrzelili Szwedów i to coś +10
Przyznam,że nie widziałem meczów Rosjan,ale jestem świadom potencjału tej ekipy, którego na razie nie pokazali i jest ostatnia okazja w tym turnieju
Ciężko się pisze typ przeciwko swoim ;),ale cóż, tak to widzę
Rosja - Czechy @ 1.95 ✅✅✅
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
kolega rybarz uprzedził mnie z postem wiec nie ma sensu zbyt duzo powtarzac. Tak naprewde Czesi prywieżli tutaj najlepszy skład ze wszystkich ekip Udało mi sie troche obejrzec tych meczy i Czesi zasłuzenie wygrywaja turniej w Sztokholmie. Gulas, Kovar, Sekac pojechali do swoich klubów a wiec liderzy i na lodzie i w szatni.
Dzisiejszy mecz Rosjan i Szwedów tak naprawde powinien skonczyc sie remisem , pierwsza bramka nie powinna zostac uznana ale nawet sciany pomagaja gospodarzom a w tym przypadku sedziowie pomogli. Ale jak to mowili członkowie sztabu trenerskiego Rosji od tego sa takie mecze jak Tour by byc na wszystko przygotowanym i od sprawdzenia graczy. Z tej rosyjskiej mąki napewno niedługo bedzie chleb, potrzeba troche doswiadczenia i cwaniactwa bo umiejstnosci sa. Jutro teoretycznie powinno byc prosciej bo sadze ze brak tej trójki bedzie widoczny ale bedzie tez motywacja po przegranej by sobie odbic porazke i to juz kilka razy przerabialiśmy ,bez wzgledu na miejsce, wiec podobnie jak kolega wyzej tez typuje zwyciestwo Rosji w czasie regularnym
Rosja RT kurs 1,95 fortuna✅✅✅
W drugim meczu bedzie równie ciekawie bo finowie bez zwyciestwa tutaj, ale mimo porazek pokazali kawał dobrego hokeja, potencjały obu ekip zblizone wiec spodziewam sie meczu na styku, zadecyduje dyspozycja dnia i może łut szczęscia, a tak sie dzieje ostatnio ze finowie maja patent na szwedów, mam tylko nadzieje ze panowie w pasiakach nie beda sie mieszac w wojne skandynawska i beda gwizdac sprawiedliwie. Mimo ze to Szwedzi sa gospodarzami to mnie kusi kierunek finski
Finlandia ml kurs 2,1 fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom